99.90 LEI
199.90 LEI
Produsul nu mai este disponibil
Se pare că cineva ți-a luat-o înainte, dar s-ar putea să-ți placă alte produse din oferta noastră.
Curea din colectia Calvin Klein. Model confectionat din piele naturala.
- Incheiere cu catarama cu ac.
- Lungimea curelei de la inceputul cataramei pana la ultima gaura. 101 cm.
- Lungimea curelei de la ac pana la prima gaura. 91 cm.
- Numarul gaurilor. 5.
- Latimea curelei: 3,5 cm.
- Dimensiunile date pentru curea cu marimea: 95.
Compoziție:
100% Piele naturala
Material: piele naturala
ID produs: PPYK-PAM00D_99A
ID producător: K50K505179
ANSWEAR.ro oferă clienților săi livrare gratuită pe teritoriul României pentru toate contractele în valoare de peste 200 RON. În cazul în care valoarea comenzii nu depășește 200 RON, costurile de livrare vor fi incluse în preț, după cum urmează:
Fan Courier: 12,9 RON
De asemenea, comenzile noastre sunt livrate și prin serviciul de curierat rapid Fan Courier S.A. Calea Bodrogului nr. 18 Cod Poștal 310059 Arad, Romania
Comenzile care vor fi plasate înainte de ora 17:00 de duminică până joi, vor fi trimise în aceeași zi.
Mai multe detalii aici.
Returul produsului
Pentru realizarea returului (returnarea comenzii) ai la dispoziție 30 de zile de la data primirii coletului. Nu uita să atașezi coletului factura sau bonul fiscal. Banii îți vor fi rambursați între 5 și 14 zile calendaristice de la confirmarea returului.
Mai multe informații găsești aici.
Reclamație? Toate produsele cumpărate din magazin sunt supuse unor condiții care vă permit să solicitați bunuri pentru nerespectarea în termen de 2 ani de la data achiziției. Întreaga procedură de plângere poate fi găsită aici.