Sari la conținut

Answear Club

    • Accesorii

Brăţări ANIA KRUK Dama

Numărul de produse selectate: 131
ANIA KRUK
Brandul ANIA KRUK a fost fondat de frații Ania și Wojtek Kruk în 2012 și este un startup cu cea mai lungă tradiție de bijuterii, de aproape 200 de ani, din Polonia. Semnul distinctiv al brandului este reprezentat de bijuteriile la modă și originale, combinând prospețimea celor mai noi tendințe cu un stil clasic, atemporal. Brandul ANIA KRUK ține evidența ultimelor tendințe și răspunde rapid la acestea. Colecțiile brandului includ cercei, manșete, coliere, inele și brățări inspirate din moda de stradă și stilul celor mai populare IT GIRLS. Acestea sunt bijuterii care adaugă o notă la modă stilizărilor simple.
brand ANIA KRUK
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara TRENDY femei
ANIA KRUK
Bratara TRENDY
269,90 LEI
-25% cu codul BDAY
ANIA KRUK Brățară pentru femei argint placat cu aur VINTAGE SSIAS1210Z
ANIA KRUK
Brățară pentru femei argint placat cu aur VINTAGE
169,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara de argint VINTAGE
ANIA KRUK
Bratara de argint VINTAGE
209,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Brățară de gleznă placată cu aur OVAL
ANIA KRUK
Brățară de gleznă placată cu aur OVAL
239,90 LEI
Gift Box
ANIA KRUK Bratara din argint placata cu aur Oval culoarea auriu
ANIA KRUK
Bratara din argint placata cu aur Oval
209,90 LEI
-25% cu codul BDAY
ANIA KRUK Brățară din argint placată cu aur DUO SMIAN0882Z
ANIA KRUK
Brățară din argint placată cu aur DUO
239,90 LEI
-25% cu codul BDAY
ANIA KRUK Brățară din argint placată cu aur SUMMER SAKAN2864Z
ANIA KRUK
Brățară din argint placată cu aur SUMMER
199,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Brățară din argint placată cu aur VINTAGE SMVAS2550Z
ANIA KRUK
Brățară din argint placată cu aur VINTAGE
439,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Brățară de argint VINTAGE SMVAS2550
ANIA KRUK
Brățară de argint VINTAGE
339,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Brățară cu pietre naturale SUMMER SAKAN2449Z
ANIA KRUK
Brățară cu pietre naturale SUMMER
199,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara din argint placata cu aur TRENDY
ANIA KRUK
Bratara din argint placata cu aur TRENDY
169,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Brățară placată cu aur TRENDY
ANIA KRUK
Brățară placată cu aur TRENDY
229,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara TRENDY femei
ANIA KRUK
Bratara TRENDY
229,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara din argint placata cu aur OVAL
ANIA KRUK
Bratara din argint placata cu aur OVAL
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara din argint placata cu aur GLAMOUR
ANIA KRUK
Bratara din argint placata cu aur GLAMOUR
199,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Sugar SMVAS1401
ANIA KRUK
Sugar
179,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara de argint Vintage
ANIA KRUK
Bratara de argint Vintage
199,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara glezna Summer
ANIA KRUK
Bratara glezna Summer
239,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Onyx Summer SAKAN1320Z
ANIA KRUK
Onyx Summer
199,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara Trendy femei
ANIA KRUK
Bratara Trendy
229,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara de argint Oval
ANIA KRUK
Bratara de argint Oval
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara Ariel femei
ANIA KRUK
Bratara Ariel
269,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Perlă Ariel SAKAP0190
ANIA KRUK
Perlă Ariel
149,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara din argint placata cu aur Venus
ANIA KRUK
Bratara din argint placata cu aur Venus
169,90 LEI
-25% cu codul BDAY
ANIA KRUK Brățară pentru femei, din argint placat cu aur cu acvamarin SUMMER SAKAN2709Z
ANIA KRUK
Brățară pentru femei, din argint placat cu aur cu acvamarin SUMMER
229,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara de argint Romantica SLTAS2280
ANIA KRUK
Bratara de argint Romantica
149,90 LEI
-25% cu codul BDAY
ANIA KRUK Brățară de argint VINTAGE SLTAS3330
ANIA KRUK
Brățară de argint VINTAGE
169,90 LEI
-25% cu codul BDAY
ANIA KRUK Brățară din argint placată cu aur GLAMOUR SMIAC0442Z
ANIA KRUK
Brățară din argint placată cu aur GLAMOUR
199,90 LEI
-25% cu codul BDAY
ANIA KRUK Brățară din argint placată cu aur DUO SOPAN0911Z
ANIA KRUK
Brățară din argint placată cu aur DUO
189,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Brățară din argint placată cu aur SLTAS3180Z
ANIA KRUK
Brățară din argint placată cu aur
299,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK VINTAGE SMVAS2720Z
ANIA KRUK
VINTAGE
239,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Brățară din argint placată cu aur VINTAGE SMVAS2680Z
ANIA KRUK
Brățară din argint placată cu aur VINTAGE
199,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Lapis lazuli DUO SMRAN1344Z
ANIA KRUK
Lapis lazuli DUO
239,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Brățară cu pietre naturale DUO SAKAN2529Z
ANIA KRUK
Brățară cu pietre naturale DUO
199,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul BDAY
ANIA KRUK Bratara SUMMER femei
ANIA KRUK
Bratara SUMMER
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara Summer femei
ANIA KRUK
Bratara Summer
129,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara de argint Azymut
ANIA KRUK
Bratara de argint Azymut
179,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara din argint placata cu aur Summer
ANIA KRUK
Bratara din argint placata cu aur Summer
209,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara Believe
ANIA KRUK
Bratara Believe
149,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara Believe
ANIA KRUK
Bratara Believe
129,90 LEI
ANIA KRUK Brățară pentru femei din argint OVAL SSIAS0860
ANIA KRUK
Brățară pentru femei din argint OVAL
319,90 LEI
-25% cu codul BDAY
ANIA KRUK Brățară pentru femei argint placat cu aur COSMO SMIAS0710Z
ANIA KRUK
Brățară pentru femei argint placat cu aur COSMO
209,90 LEI
-25% cu codul BDAY
ANIA KRUK Brățară pentru femei argint placat cu aur sidef ARIEL SLTAP3302Z
ANIA KRUK
Brățară pentru femei argint placat cu aur sidef ARIEL
209,90 LEI
-25% cu codul BDAY
ANIA KRUK Brățară din argint placată cu aur SUMMER SAKAY3159Z
ANIA KRUK
Brățară din argint placată cu aur SUMMER
199,90 LEI
-25% cu codul BDAY
ANIA KRUK Brățară de argint ROMANTICA SGCAS0250
ANIA KRUK
Brățară de argint ROMANTICA
319,90 LEI
-25% cu codul BDAY
ANIA KRUK Brățară din argint placată cu aur DUO SMIAN0869Z
ANIA KRUK
Brățară din argint placată cu aur DUO
229,90 LEI
-25% cu codul BDAY
ANIA KRUK Brățară din argint placată cu aur OVAL SSIAS0860Z
ANIA KRUK
Brățară din argint placată cu aur OVAL
419,90 LEI
-25% cu codul BDAY
ANIA KRUK Brățară SUMMER SAKAN3269Z
ANIA KRUK
Brățară SUMMER
229,90 LEI
-25% cu codul BDAY
ANIA KRUK Brățară din argint placată cu aur SUMMER SAKAN2469Z
ANIA KRUK
Brățară din argint placată cu aur SUMMER
199,90 LEI
-25% cu codul BDAY
ANIA KRUK Brățară din argint placată cu aur SUMMER SAKAU2729Z
ANIA KRUK
Brățară din argint placată cu aur SUMMER
129,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Brățară placată cu aur MMRAC1702Z
ANIA KRUK
Brățară placată cu aur
289,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Brățară de argint VINTAGE SMVAS2560
ANIA KRUK
Brățară de argint VINTAGE
319,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara din argint placata cu aur HIPPIE SAKAN1966Z
ANIA KRUK
Bratara din argint placata cu aur HIPPIE
149,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara ROMANTICA femei, SGCAU0071
ANIA KRUK
Bratara ROMANTICA
149,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Brățară placată cu aur SUMMER femei
ANIA KRUK
Brățară placată cu aur SUMMER
269,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul BDAY
ANIA KRUK Brățară placată cu aur ARIEL
ANIA KRUK
Brățară placată cu aur ARIEL
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara din argint placata cu aur OVAL femei
ANIA KRUK
Bratara din argint placata cu aur OVAL
359,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Brățară de gleznă placată cu aur SUGAR
ANIA KRUK
Brățară de gleznă placată cu aur SUGAR
309,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara SUMMER femei
ANIA KRUK
Bratara SUMMER
129,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara din argint placata cu aur SUGAR
ANIA KRUK
Bratara din argint placata cu aur SUGAR
299,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara din argint placata cu aur ROMANTICA
ANIA KRUK
Bratara din argint placata cu aur ROMANTICA
319,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara de argint OVAL
ANIA KRUK
Bratara de argint OVAL
299,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara BELIEVE femei
ANIA KRUK
Bratara BELIEVE
149,90 LEI
Gift Box
ANIA KRUK COSMO
ANIA KRUK
COSMO
209,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara din argint placata cu aur Vintage SLTAP2312Z
ANIA KRUK
Bratara din argint placata cu aur Vintage
229,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Vintage SLTAS2300Z
ANIA KRUK
Vintage
209,90 LEI
ANIA KRUK
Bratara din argint placata cu aur Oval
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara de argint Trendy
ANIA KRUK
Bratara de argint Trendy
189,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara din argint placata cu aur Mix It
ANIA KRUK
Bratara din argint placata cu aur Mix It
169,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul BDAY
ANIA KRUK Bratara din argint placata cu aur Sugar
ANIA KRUK
Bratara din argint placata cu aur
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara glezna Vintage
ANIA KRUK
Bratara glezna Vintage
239,90 LEI
-26%
-5% extra cu codul BDAY
ANIA KRUK Bratara Romantica femei
ANIA KRUK
Bratara Romantica
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Cosmo SGCAS0460Z
ANIA KRUK
Cosmo
189,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara Ariel femei
ANIA KRUK
Bratara Ariel
359,90 LEI
Gift Box
ANIA KRUK Bratara Believe femei
ANIA KRUK
Bratara Believe
149,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara Azymut
ANIA KRUK
Bratara Azymut
149,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Gift Box
ANIA KRUK Bratara din argint placata cu aur Vintage
ANIA KRUK
Bratara din argint placata cu aur Vintage
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI