Sari la conținut

Answear Club

  • Femei

Cardigane Luisa Spagnoli Dama

Numărul de produse selectate: 14
Luisa Spagnoli

Luisa Spagnoli a fost fondată în 1928 și a câștigat treptat tot mai multă popularitate. Colecțiile brandului sunt renumite pentru creativitate, eleganță italiană și materiale de calitate excelentă.

brand Luisa Spagnoli
Luisa Spagnoli Cardigan pentru femei din lână Mity bej 100564
Luisa Spagnoli
Cardigan pentru femei din lână Mity
1829,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Luisa Spagnoli Cardigan pentru femei din lână Meltina negru 100517
Luisa Spagnoli
Cardigan pentru femei din lână Meltina
2299,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Luisa Spagnoli Cardigan pentru femei cu lână Mamas negru 100463
Luisa Spagnoli
Cardigan pentru femei cu lână Mamas
2179,90 LEI
Luisa Spagnoli Cardigan pentru femei cu lână Merende maro 100455
Luisa Spagnoli
Cardigan pentru femei cu lână Merende
1989,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Luisa Spagnoli Cardigan pentru femei din lână Madira roz 100544
Luisa Spagnoli
Cardigan pentru femei din lână Madira
1719,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Luisa Spagnoli Cardigan pentru femei din lână Cuoricino maro 100504
Luisa Spagnoli
Cardigan pentru femei din lână Cuoricino
1769,90 LEI
Luisa Spagnoli Cardigan pentru femei din lână Modici bej 100512
Luisa Spagnoli
Cardigan pentru femei din lână Modici
2199,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Luisa Spagnoli Cardigan femei, culoarea bej, light, 100003
Luisa Spagnoli
Cardigan
1769,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Luisa Spagnoli Cardigan din lână femei, culoarea roșu, light, 58593
Luisa Spagnoli
Cardigan din lână
1969,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Luisa Spagnoli Cardigan din lână Marinetta culoarea bej, light, 100291
Luisa Spagnoli
Cardigan din lână Marinetta
Preț actual:
1139,90 LEI
Preț normal: 2089,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1259,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Luisa Spagnoli Cardigan din lână Martorana culoarea bleumarin, light, 100293
Luisa Spagnoli
Cardigan din lână Martorana
Preț actual:
919,90 LEI
Preț normal: 1529,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 969,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Luisa Spagnoli Cardigan din lână femei, culoarea bleumarin, light, 58593
Luisa Spagnoli
Cardigan din lână
1969,90 LEI