Sari la conținut

Answear Club

Alexander Smith

Alexander Smith Soho sneakers pentru bărbați, din piele întoarsă verzi ASBDSOM3665MTC

-5% extra cu codul SUN*
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 1049,90 LEI -32%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI -5%
Culoare: verde
Selectează o mărime

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Sneakers Alexander Smith ASBDSOM3665MTC – în stil urban pentru primăvară și toamnă

Sneakerșii Alexander Smith ASBDSOM3665MTC sunt un model de încălțăminte pentru bărbați, care îmbină armonios calitatea înaltă a execuției cu un design modern. Acest model, creat pentru un stil de viață dinamic, oferă confort la purtare datorită combinației atente de piele întoarsă și materiale sintetice cu un interior moale. Reprezintă o completare excelentă a ținutelor streetwear și urbane, fiind perfecți pentru sezoanele de tranziție.

Ce face ca sneakerșii Alexander Smith ASBDSOM3665MTC să fie excepționali?

  • Partea superioară din piele întoarsă conferă încălțămintei un aspect elegant și durabilitate.
  • Elementele suplimentare din material sintetic întăresc structura pantofului.
  • Interiorul căptușit cu piele naturală favorizează respirabilitatea și confortul la purtare.
  • Contravortul rigidizat stabilizează piciorul, susținând confortul la fiecare pas.
  • Construcția cu partea superioară ce ajunge până la gleznă oferă suport și stabilizare.
  • Gulerul rigidizat al părții superioare înconjoară delicat glezna, sporind confortul.
  • Talpa exterioară din cauciuc favorizează o bună aderență pe diverse suprafețe.
  • Talpa plată cu o grosime de 2-4 cm asigură stabilitate și o amortizare de bază.
  • Posibilitatea de a folosi branțuri detașabile facilitează menținerea igienei încălțămintei.
  • Închiderea clasică cu șireturi permite ajustarea precisă a încălțămintei la forma piciorului.
Caracteristici produs
Branțuri detașabile
da
Profil
scurt
Talpă
cauciuc
Fixare
șiret
Tip de talpă
plată
Date despre produs
ID producător
ASBDSOM3665MTC
Culoare
verde
Brand
Alexander Smith
ID produs
PPY2-OBM0EG_78X
Material
Partea superioară:
Piele întoarsă, Material sintetic
Interior:
Material textil, Piele naturală
Talpă:
Material sintetic
Produse similare
On Cloud 6 sneakers bărbați
Preț actual:
764,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 849,90 LEI
-30%
-5% extra cu codul SUN*
Filling Pieces sneakers din piele întoarsă Low top Suede culoarea verde
Filling Pieces sneakers din piele întoarsă Low top Suede
Preț actual:
741,90 LEI
Preț normal: 1059,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1059,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
The Mercer Brand sneakers din piele The Brooklyn High culoarea verde, ME233014
The Mercer Brand sneakers din piele The Brooklyn High
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 1149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Lacoste sneakers L003 Neo Shot Sneakers culoarea verde, 50SMA0122
Lacoste sneakers L003 Neo Shot Sneakers
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 679,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Aeronautica Militare sneakers din piele întoarsă SNEAKERS culoarea verde, 252SC0307UPL00278
Aeronautica Militare sneakers din piele întoarsă SNEAKERS
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren sneakers din piele întoarsă Rlite Sport culoarea verde, 809974099003
Polo Ralph Lauren sneakers din piele întoarsă Rlite Sport
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
New Balance sneakers U2002 verde U2002RC
New Balance sneakers U2002
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 789,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Puma sneakers din piele intoarsă Super Team culoarea verde, 403171
Puma sneakers din piele intoarsă Super Team
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
On Cloud 6 pantofi pentru bărbați verzi sport 3MF10070968
On Cloud 6 pantofi pentru bărbați
Preț actual:
764,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 849,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Aeronautica Militare sneakers SNEAKERS culoarea verde, 261SC0318UCT04248
Aeronautica Militare sneakers SNEAKERS
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 629,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 566,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sneakers din piele întoarsă PREMIUM DRESS CUPSOLE SUEDE culoarea verde, FM0FM05573
Tommy Hilfiger sneakers din piele întoarsă PREMIUM DRESS CUPSOLE SUEDE
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Aeronautica Militare sneakers SNEAKERS culoarea verde, 252SC0292UCT03331
Aeronautica Militare sneakers SNEAKERS
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Puma sneakers Inhale Urban Explorer culoarea verde, 402879
Puma sneakers Inhale Urban Explorer
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld sneakers din piele Kapri Mens culoarea verde, KL52542F
Karl Lagerfeld sneakers din piele Kapri Mens
Preț actual:
749,90 LEI
Preț normal: 1052,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 789,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
New Balance sneakers UALGSCG verde
New Balance sneakers UALGSCG
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 949,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 669,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul SUN*
Jeep GROOVE NYLON sneakers pentru bărbați verde JM61003A
Jeep GROOVE NYLON sneakers pentru bărbați
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Lacoste sneakers Storm 96 2K Sneakers culoarea verde, 50SMA0170
Lacoste sneakers Storm 96 2K Sneakers
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 679,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Gant Baylle sneakers pentru bărbați verde 32633172
Gant Baylle sneakers pentru bărbați
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 601,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Vans Crosspath XC sneakers pentru bărbați verde, VN000EANG221
Vans Crosspath XC sneakers pentru bărbați
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 789,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein sneakers LOW TOP LACE UP MIX culoarea verde, HM0HM00918
Calvin Klein sneakers LOW TOP LACE UP MIX
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 949,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 949,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Stepney Workers Club sneakers din piele intoarsă Dellow 02 Cup Geo-Merged culoarea verde, YA22060
Stepney Workers Club sneakers din piele intoarsă Dellow 02 Cup Geo-Merged
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 669,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 465,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Geox sneakers U KLAIVER culoarea verde, U56LBA 0EK22 C3009
Geox sneakers U KLAIVER
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 501,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess ARIA sneakers pentru bărbați verzi FMJRIA ELE12
Guess ARIA sneakers pentru bărbați
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 637,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Napapijri sneakers COSMOS culoarea verde, NP0A8BLO MI5
Napapijri sneakers COSMOS
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-15% cu codul SUN*
On Cloud 6 Geo sneakers pentru bărbați verde 3MG10424660
On Cloud 6 Geo sneakers pentru bărbați
1019,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Napapijri sneakers F5STAB01/COS culoarea verde, NP0A88XI GAE
Napapijri sneakers F5STAB01/COS
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Lacoste sneakers L003 Neo Sneakers culoarea verde, 50SMA0115
Lacoste sneakers L003 Neo Sneakers
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 679,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
adidas Originals sneakers Handball Spezial culoarea verde, IG6192
adidas Originals sneakers Handball Spezial
569,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Vans sneakers Premium Classics LX Old Skool 36 Gore-Tex culoarea verde, VN000D0U50K1
Vans sneakers Premium Classics LX Old Skool 36 Gore-Tex
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 919,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 919,90 LEI
Descoperă produsele Alexander Smith
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Alexander Smith sneakers Soho culoarea alb, ASBBSOM3661WBK
Alexander Smith sneakers Soho
Preț actual:
479,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 969,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Alexander Smith sneakers din piele Thames culoarea gri, ASBDTMM3350DIF
Alexander Smith sneakers din piele Thames
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 1009,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 669,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Alexander Smith sneakers din piele Thames culoarea alb, ASBDTMM3351WBL
Alexander Smith sneakers din piele Thames
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 1009,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 669,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Alexander Smith London Deconstructed sneakers din piele pentru bărbați albi ALBDLUM9145TWT
Alexander Smith London Deconstructed sneakers din piele pentru bărbați
Preț actual:
769,90 LEI
Preț normal: 1159,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 809,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Alexander Smith London sneakers bărbați albi ALBDLDM9108TWT
Alexander Smith London sneakers bărbați
Preț actual:
779,90 LEI
Preț normal: 1179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Alexander Smith sneakers din piele Wembley Deconstructed culoarea alb, ASBDWEM2365TWT
Alexander Smith sneakers din piele Wembley Deconstructed
Preț actual:
759,90 LEI
Preț normal: 1159,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 839,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul SUN*
Alexander Smith sneakers din piele London culoarea negru, ALBCLDM9145TBK
Alexander Smith sneakers din piele London
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 1109,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Alexander Smith sneakers din piele Regent culoarea alb, ASBDRTM1001TWT
Alexander Smith sneakers din piele Regent
Preț actual:
759,90 LEI
Preț normal: 1149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 849,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Alexander Smith sneakers Bond culoarea negru, ASBCBDM3264TBK
Alexander Smith sneakers Bond
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 1159,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Alexander Smith Eclipse sneakers bărbați bej ALBDEPM9678TWT
Alexander Smith Eclipse sneakers bărbați
Preț actual:
749,90 LEI
Preț normal: 1159,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 829,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Alexander Smith sneakers Hyde culoarea negru, ASBAHYM3084BLK
Alexander Smith sneakers Hyde
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 1039,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1039,90 LEI