Sari la conținut

Answear Club

Answear.LAB
5.0

Answear.LAB umbrelă pliabilă pentru femei roșie

139,90 LEI
ONE SIZE

LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Umbrelă roșie Answear.LAB – mecanism semiautomat și cupolă mare

Umbrela roșie Answear.LAB este un model pliabil care asigură o protecție eficientă împotriva ploii, distingându-se printr-o cupolă mare și un mecanism semiautomat. Acest accesoriu practic, conceput pentru femei, combină funcționalitatea cu un design clasic, favorizând o deplasare confortabilă în condiții meteorologice schimbătoare.

Caracteristicile umbrelei simple Answear.LAB – atribute cheie

  • Tip clasic de umbrelă lungă, cu o lungime de 84,5 cm, contribuie la un aspect elegant și o protecție solidă
  • Mecanism de deschidere semiautomat favorizează o deschidere rapidă, facilitând utilizarea pe vreme schimbătoare
  • Cupolă foarte mare, cu un diametru de peste 115 cm, permite o acoperire amplă pentru două persoane
  • Mâner simplu favorizează o prindere sigură și confortul la purtare, facilitând utilizarea în călătorii
  • Suprafața netedă a cupolei oferă umbrelei un aspect elegant, integrându-se ușor în diverse stiluri
  • Culoarea roșie universală facilitează asortarea cu numeroase ținute, subliniind caracterul atemporal
Caracteristici produs
Tip de mâner
simplu
Date despre produs
ID producător
CC-1.cjk
Culoare producător
RED
Culoare
rosu
Brand
Answear.LAB
Producător

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID produs
B9Y2-AKD001_33X
Material
Întregul produs:
100% Poliester
Măsurători
Diametrul umbrelei:
foarte mare (peste 115 cm)
Lungimea umbrelei (de la mâner până la vârf):
84,5 cm
Date tehnice
Mecanism umbrelă:
semi-automat
Produse similare
-5% extra cu codul FS*
Moschino Umbrela culoarea rosu
Moschino Umbrela
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 409,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Moschino umbrela pentru femei roșie 8939
Moschino umbrela pentru femei
379,90 LEI
Moschino umbrela pentru femei roz 8994 63AUTO
Moschino umbrela pentru femei
509,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Answear.LAB umbrela culoarea verde
Answear.LAB umbrela
Preț actual:
81,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 91,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Moschino umbrela automată pentru femei roz 8651
Moschino umbrela automată pentru femei
439,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Moschino umbrela culoarea negru, 8188
Moschino umbrela
369,90 LEI
Moschino umbrela automată pentru femei bej 8651
Moschino umbrela automată pentru femei
429,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Moschino umbrelă culoarea maro, 8509 TOPLESSA
Moschino umbrelă
459,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Marc O'Polo umbrelă culoarea gri, B01000409057
Marc O'Polo umbrelă
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
Moschino umbrelă pliabilă bej 8981 SUPERMINI
Moschino umbrelă pliabilă
359,90 LEI
Answear.LAB umbrela culoarea negru
Answear.LAB umbrela
139,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Moschino umbrelă culoarea negru, 8509 TOPLESSA
Moschino umbrelă
479,90 LEI
-25% cu codul FS*
Answear.LAB umbrela culoarea bej
Answear.LAB umbrela
139,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Moschino umbrela culoarea bej, 8981
Moschino umbrela
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
Moschino umbrela
Moschino umbrela
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 429,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 429,90 LEI
Moschino umbrela automată pentru femei neagră 8957 OPENCLOSE
Moschino umbrela automată pentru femei
499,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tous umbrela culoarea negru 2001078859
Tous umbrela
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Moschino umbrela culoarea roz, 8188
Moschino umbrela
369,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Moschino umbrela culoarea negru
Moschino umbrela
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Moschino umbrela culoarea maro, 8993
Moschino umbrela
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Moschino umbrela automată pentru femei neagră 8946
Moschino umbrela automată pentru femei
499,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tous umbrela culoarea negru 2001076659
Tous umbrela
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Guess umbrelă culoarea roz, AW5386 POL01
Guess umbrelă
Preț actual:
106,90 LEI
Preț normal: 178,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Moschino umbrela culoarea negru
Moschino umbrela
379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Moschino umbrela culoarea roz, 8997
Moschino umbrela
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
Moschino umbrelă pliabilă pentru femei galbenă 9180
Moschino umbrelă pliabilă pentru femei
499,90 LEI
Moschino umbrela automată pentru femei neagră 8991 OPENCLOSE
Moschino umbrela automată pentru femei
499,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Moschino umbrela culoarea bordo, 8188
Moschino umbrela
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
Descoperă produsele Answear.LAB
Answear.LAB umbrela culoarea negru
Answear.LAB umbrela
139,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Answear.LAB umbrela culoarea verde
Answear.LAB umbrela
Preț actual:
81,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 91,90 LEI
Answear.LAB umbrela culoarea negru
Answear.LAB umbrela
139,90 LEI
-25% cu codul FS*
Answear.LAB umbrela culoarea bej
Answear.LAB umbrela
139,90 LEI
-25% cu codul FS*
Answear.LAB umbrela culoarea albastru marin
Answear.LAB umbrela
139,90 LEI
Answear.LAB Umbrela burgundia
Answear.LAB Umbrela
139,90 LEI
Answear.LAB Umbrela maro
Answear.LAB Umbrela
139,90 LEI
-25% cu codul FS*
Answear.LAB umbrela culoarea albastru marin
Answear.LAB umbrela
119,90 LEI
Answear.LAB umbrelă pliabilă pentru femei bej
Answear.LAB umbrelă pliabilă pentru femei
139,90 LEI
Answear.LAB umbrela
Answear.LAB umbrela
139,90 LEI
-25% cu codul FS*
Answear.LAB umbrela culoarea negru
Answear.LAB umbrela
139,90 LEI
Answear.LAB umbrelă pliabilă pentru femei neagră
Answear.LAB umbrelă pliabilă pentru femei
139,90 LEI
Answear.LAB umbrela
Answear.LAB umbrela
139,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Answear.LAB umbrela culoarea bordo
Answear.LAB umbrela
Preț actual:
74,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 78,90 LEI