Sari la conținut

Answear Club

Aqua Speed
5.0

Aqua Speed costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei roșu VERA

-15% cu codul SUN*
209,90 LEI
Culoare: rosu
Aqua Speed costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei roșu VERA
Aqua Speed costum de baie pentru femei dintr-o singură piesă bleumarin VERA
Aqua Speed costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei negru VERA
Selectează o mărime

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -15% la acest articol cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Vezi promoția
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Costum de baie întreg Aqua Speed VERA, roșu – monokini sport ușor buretat.

Costumul de baie întreg Aqua Speed VERA este un monokini sport, care susține activitățile în apă și pe plajă. Acest model, confecționat dintr-un material tricotat cu elastan, se caracterizează prin rezistența la clor și la cremele cu filtru solar, ceea ce ajută la menținerea aspectului său pentru o perioadă lungă de timp. Construcția sa cu tehnologia Muscle Control modelează silueta, iar bureții subțiri, detașabili, permit o ajustare personalizată. Este o propunere pentru femeile care apreciază confortul și funcționalitatea în timpul înotului.

Caracteristicile principale ale costumului de baie pentru femei Aqua Speed VERA.

  • Croiala întreagă tip monokini oferă libertate de mișcare și confort în timpul activităților acvatice
  • Bureții detașabili, ușor întăriți permit modelarea individuală a bustului
  • Bretelele reglabile, nedetașabile permit o ajustare precisă pe siluetă
  • Tricotul cu elastan asigură elasticitate și o bună ajustare pe corp
  • Materialul rezistent la clor și la cremele cu filtru solar asigură durabilitatea culorii și a țesăturii
  • Tehnologia Muscle Control susține modelarea siluetei și confortul la purtare
Caracteristici produs
Sistem de închidere
fără închidere
Date despre produs
ID producător
VERA.
Culoare producător
31
Culoare
rosu
Brand
Aqua Speed
ID produs
99KK-BID1EJ_33X
Material
Material de bază:
78% Poliamidă, 22% Elastan
Căptușeală:
100% Poliester
Croială
Tip de bretele:
reglabile, nedetașabile
Sârmă:
Nu
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 188 cm și poartă măsura 36
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Date tehnice
Întăritura cupei:
ușor întărit, inserții detașabile
Produse similare
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată culoarea rosu, cupa moale
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Aqua Speed Costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei roșu LYDIA
Aqua Speed Costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei
229,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată Alexa culoarea rosu, cupa usor rigidizata
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată Alexa
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Triumph costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei Summer Palm roșu 10226587
Triumph costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei Summer Palm
429,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Seafolly costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei Ring Front roșu 11180-217
Seafolly costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei Ring Front
909,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Nike costum de baie dintr-o bucată culoarea rosu, cupa moale, NESS7085
Nike costum de baie dintr-o bucată
189,90 LEI
-24%
-5% extra cu codul SUN*
Melissa Odabash costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei roșu Polynesia
Melissa Odabash costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei
Preț actual:
1329,90 LEI
Preț normal: 1749,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 1749,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
women'secret costum de baie culoarea portocaliu, cupa rigidizata, 5529080
women'secret costum de baie
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Answear Lab costum de baie dintr-o bucată culoarea rosu, cupa usor rigidizata
Answear Lab costum de baie dintr-o bucată
269,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Superdry costum de baie culoarea rosu, cupa usor rigidizata
Superdry costum de baie
Preț actual:
184,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 369,90 LEI
adidas Performance costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei Ripstream roșu KT0526
adidas Performance costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei Ripstream
239,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Bond Eye costum de baie dintr-o bucată culoarea portocaliu, cupa moale
Bond Eye costum de baie dintr-o bucată
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 879,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Chantelle costum de baie dintr-o bucată SWIM ONE culoarea roșu, cupă usor rigidizata, C12VU9
Chantelle costum de baie dintr-o bucată SWIM ONE
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 310,90 LEI
-17%
-5% extra cu codul SUN*
DKNY costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei roșu DIE6M605
DKNY costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Puma costum de baie dintr-o bucată (3-pack) 935086 culoarea roșu, cupă ușor rigidizată 935086
Puma costum de baie dintr-o bucată (3-pack) 935086
Preț actual:
188,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei rosu UW0UW06480
Tommy Hilfiger costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
adidas Originals costum de baie dintr-o bucată Monogram 3-Stripes culoarea rosu, cupa moale
adidas Originals costum de baie dintr-o bucată Monogram 3-Stripes
Preț actual:
137,00 LEI
Preț normal: 274,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 274,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Lauren Ralph Lauren costum de baie dintr-o bucată culoarea roșu, cupă usor rigidizata, 20601062
Lauren Ralph Lauren costum de baie dintr-o bucată
Preț actual:
779,90 LEI
Preț normal: 1109,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI
-40%
-5% extra cu codul SUN*
Melissa Odabash costum de baie dintr-o bucată culoarea rosu, cupa moale
Melissa Odabash costum de baie dintr-o bucată
Preț actual:
1099,90 LEI
Preț normal: 1859,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1859,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors costum de baie întreg pentru femei ONE SHOULDER ONE PIECE roșu MM7M524
MICHAEL Michael Kors costum de baie întreg pentru femei ONE SHOULDER ONE PIECE
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Seafolly costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei Drawstring Side roșu 11077-861
Seafolly costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei Drawstring Side
629,90 LEI
-41%
-5% extra cu codul SUN*
EA7 Emporio Armani costum de baie culoarea rosu, cupa moale
EA7 Emporio Armani costum de baie
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Answear.LAB costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei roșu
Answear.LAB costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei
309,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Rip Curl costum de baie dintr-o bucată culoarea roșu, cupa ușor rigidizata, 0AYWSW
Rip Curl costum de baie dintr-o bucată
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 409,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Nike costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei roșu NESSF165
Nike costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
Answear.LAB costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei roșu
Answear.LAB costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei
339,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Max&Co. costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei MCAEMBLEMA roșu 2616831017200
Max&Co. costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei MCAEMBLEMA
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 649,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
Answear.LAB costum de baie dintr-o bucată culoarea rosu, cupa usor rigidizata
Answear.LAB costum de baie dintr-o bucată
259,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Triumph costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei Midnight Swim roșu 10226477
Triumph costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei Midnight Swim
309,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Answear.LAB costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei roșu
Answear.LAB costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei
269,90 LEI
Descoperă produsele Aqua Speed
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată culoarea rosu, cupa moale
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată Alexa culoarea rosu, cupa usor rigidizata
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată Alexa
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Aqua Speed Costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei roșu LYDIA
Aqua Speed Costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei
229,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată Olivia culoarea negru, cupa rigidizata
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată Olivia
229,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Aqua Speed - Costum de baie Blanka
Aqua Speed - Costum de baie Blanka
169,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Aqua Speed - Costum de baie
Aqua Speed - Costum de baie
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată Olivia culoarea violet, cupa rigidizata
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată Olivia
229,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Aqua Speed costum de baie sport pentru femei turcoaz 62674
Aqua Speed costum de baie sport pentru femei
209,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Aqua Speed Costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei albastru LYDIA
Aqua Speed Costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei
229,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată Alexa cupa usor rigidizata
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată Alexa
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Aqua Speed costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei violet LYDIA
Aqua Speed costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei
229,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Aqua Speed - Costum de baie Greta
Aqua Speed - Costum de baie Greta
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată Nina culoarea negru, cupa moale
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată Nina
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată Nina culoarea albastru marin, cupa moale
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată Nina
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată Alexa culoarea negru, cupa usor rigidizata
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată Alexa
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Aqua Speed costum de baie pentru femei dintr-o singură piesă bleumarin VERA
Aqua Speed costum de baie pentru femei dintr-o singură piesă
209,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Aqua Speed costum de baie culoarea negru, cupa usor rigidizata, VIVIAN
Aqua Speed costum de baie
229,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Aqua Speed - Costum de baie
Aqua Speed - Costum de baie
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Aqua Speed - Costum de baie Sophie
Aqua Speed - Costum de baie Sophie
179,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Aqua Speed - Costum de baie Sophie
Aqua Speed - Costum de baie Sophie
179,90 LEI
Aqua Speed costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei bleumarin GRACE.
Aqua Speed costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei
179,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Aqua Speed costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei negru LYDIA
Aqua Speed costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei
229,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Aqua Speed costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei negru KATE
Aqua Speed costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei
169,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată Nina culoarea negru, cupa moale
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată Nina
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată Olivia culoarea verde, cupa rigidizata
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată Olivia
229,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Aqua Speed costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei verde LYDIA
Aqua Speed costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei
229,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Aqua Speed costum de baie culoarea violet, cupa rigidizata
Aqua Speed costum de baie
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Aqua Speed costum de baie culoarea negru, cupa usor rigidizata, VIVIAN
Aqua Speed costum de baie
229,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată Olivia cupa rigidizata
Aqua Speed costum de baie dintr-o bucată Olivia
229,90 LEI