Sari la conținut

Answear Club

Armani Exchange

Armani Exchange curea reversibilă pentru bărbați neagră XM002659 AF22849

-10%-5% extra cu codul SUN*
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 349,90 LEI -28%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI -10%
Culoare: negru
Armani Exchange curea reversibilă pentru bărbați maro XM002659 AF22849
Armani Exchange curea reversibilă pentru bărbați neagră XM002659 AF22849
ONE SIZE

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Cureaua neagră reversibilă Armani Exchange cu cataramă cu logo

Cureaua pentru bărbați Armani Exchange este un accesoriu clasic, care permite o asortare versatilă cu numeroase ținute datorită designului său reversibil. Acest model, confecționat din piele naturală și imitație de piele, reprezintă un element funcțional al garderobei, care asigură confort la purtare. Caracterul său universal îl face o alegere practică pentru bărbații care apreciază atât estetica, cât și funcționalitatea.

Curea reversibilă din piele Armani Exchange – de ce merită să o ai?

  • Construcția reversibilă a curelei permite schimbarea ușoară a stilului
  • Combinația de piele naturală și imitație de piele asigură durabilitate
  • Lățimea de 3 cm a curelei permite o potrivire universală la pantaloni
  • Cataramă cu ac și logo adaugă un accent distinctiv
  • Textura netedă a curelei îi subliniază caracterul versatil
Caracteristici produs
Tip cataramă
cu logo, cu ac, cu două fețe
Tip de închidere
cu cataramă
Date despre produs
ID producător
XM002659.AF22849
Culoare producător
MC038
Culoare
negru
Brand
Armani Exchange
ID produs
PPY2-PAM04M_99A
Material
Material 1:
100% Piele naturală
Material 2:
100% Poliuretan
Măsurători
Lățimea curelei:
mediu
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
One
Lățimea curelei (cm):
3 cm

Mărimile de pe etichete pot diferi de cele comandate din cauza conversiei utilizate – mărimile originale ale produselor acestui brand sunt cele ale producătorului. Pentru siguranță, te rugăm să consulți tabelul de mărimi.

Produse similare
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea pentru bărbați, din piele neagră XM002836 AF24982
Armani Exchange curea pentru bărbați, din piele
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 349,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea pentru bărbați neagră XM002035 AF19930
Armani Exchange curea pentru bărbați
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 287,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea pentru bărbați, din piele negru XM000599 AF12668
Armani Exchange curea pentru bărbați, din piele
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 349,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea reversibilă pentru bărbați din piele neagră 951017 CC505
Armani Exchange curea reversibilă pentru bărbați din piele
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 287,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea pentru bărbați de piele neagră XM002828 AF24901
Armani Exchange curea pentru bărbați de piele
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Armani Exchange curea reversibilă pentru bărbați din piele neagră XM002861 AF22848
Armani Exchange curea reversibilă pentru bărbați din piele
369,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea pentru bărbați, din piele neagră XM002837 AF22856
Armani Exchange curea pentru bărbați, din piele
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 349,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea bărbați, din piele negru XM002697
Armani Exchange curea bărbați, din piele
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange - Curea de piele
Armani Exchange - Curea de piele
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea de piele culoarea negru, XM002041 AF20649
Armani Exchange curea de piele
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 366,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea reversibilă pentru bărbați neagră 951060 CC236
Armani Exchange curea reversibilă pentru bărbați
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea pentru bărbați, din piele neagră XM002680 AF22855
Armani Exchange curea pentru bărbați, din piele
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea de piele cu două fețe culoarea negru, 951017 CC505
Armani Exchange curea de piele cu două fețe
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Armani Exchange Curea de piele bărbați, culoarea negru
Armani Exchange Curea de piele
239,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea de piele cu doua fete barbati, culoarea negru, 951017 CC505
Armani Exchange curea de piele cu doua fete
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 251,90 LEI
-27%
Armani Exchange curea de piele barbati, culoarea negru
Armani Exchange curea de piele
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea de piele cu doua fete barbati, culoarea negru, 951017 CC505
Armani Exchange curea de piele cu doua fete
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea împletită pentru bărbați neagră 951369 3R863
Armani Exchange curea împletită pentru bărbați
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Armani Exchange - Curea de piele
Armani Exchange - Curea de piele
239,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange Curea de piele bărbați, culoarea negru
Armani Exchange Curea de piele
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea pentru bărbați din piele neagră XM002660 AF22850
Armani Exchange curea pentru bărbați din piele
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 419,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea de piele cu două fețe culoarea negru, XM000609 AF12708
Armani Exchange curea de piele cu două fețe
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 479,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea bărbați, culoarea negru, XM000677 AF12133
Armani Exchange curea
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea de piele cu doua fete barbati, culoarea negru, XM000185 AF11958
Armani Exchange curea de piele cu doua fete
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Gift Box
Calvin Klein curea de piele culoarea negru, LV04D7055G
Calvin Klein curea de piele
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger curea de piele culoarea negru, AM0AM14067
Tommy Hilfiger curea de piele
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-26%
-5% extra cu codul SUN*
Michael Kors curea reversibilă pentru bărbați din piele neagră 39S6LBLY1L
Michael Kors curea reversibilă pentru bărbați din piele
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 599,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger curea de piele culoarea negru, AM0AM13756
Tommy Hilfiger curea de piele
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
HUGO curea de piele Gexter-L_Sz30 culoarea negru, 50541176
HUGO curea de piele Gexter-L_Sz30
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 398,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
Descoperă produsele Armani Exchange
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea pentru bărbați neagră XM002035 AF19930
Armani Exchange curea pentru bărbați
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 287,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea de piele culoarea negru, XM002041 AF20649
Armani Exchange curea de piele
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 366,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea de piele cu doua fete barbati, culoarea negru, XM000185 AF11958
Armani Exchange curea de piele cu doua fete
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea reversibilă pentru bărbați neagră 951060 CC236
Armani Exchange curea reversibilă pentru bărbați
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea pentru bărbați, din piele neagră XM002680 AF22855
Armani Exchange curea pentru bărbați, din piele
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea împletită pentru bărbați neagră 951369 3R863
Armani Exchange curea împletită pentru bărbați
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea de piele cu două fețe culoarea negru, 951017 CC505
Armani Exchange curea de piele cu două fețe
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange - Curea de piele
Armani Exchange - Curea de piele
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Armani Exchange - Curea de piele
Armani Exchange - Curea de piele
239,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Armani Exchange curea reversibilă pentru bărbați din piele neagră XM002861 AF22848
Armani Exchange curea reversibilă pentru bărbați din piele
369,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea pentru bărbați de piele neagră XM002828 AF24901
Armani Exchange curea pentru bărbați de piele
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-27%
Armani Exchange curea de piele barbati, culoarea negru
Armani Exchange curea de piele
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea de piele cu două fețe culoarea negru, XM000609 AF12708
Armani Exchange curea de piele cu două fețe
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 479,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange Curea de piele bărbați, culoarea negru
Armani Exchange Curea de piele
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Armani Exchange Curea de piele bărbați, culoarea negru
Armani Exchange Curea de piele
239,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea pentru bărbați, din piele negru XM000599 AF12668
Armani Exchange curea pentru bărbați, din piele
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 349,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Armani Exchange curea de piele cu doua fete barbati, culoarea negru, 951017 CC505
Armani Exchange curea de piele cu doua fete
279,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea reversibilă pentru bărbați din piele neagră 951017 CC505
Armani Exchange curea reversibilă pentru bărbați din piele
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 287,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea de piele cu doua fete barbati, culoarea negru, 951017 CC505
Armani Exchange curea de piele cu doua fete
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea pentru bărbați, din piele neagră XM002836 AF24982
Armani Exchange curea pentru bărbați, din piele
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 349,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea bărbați, culoarea negru, XM000677 AF12133
Armani Exchange curea
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea bărbați, din piele negru XM002697
Armani Exchange curea bărbați, din piele
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea de piele cu doua fete barbati, culoarea negru, 951017 CC505
Armani Exchange curea de piele cu doua fete
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 251,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea pentru bărbați, din piele neagră XM002837 AF22856
Armani Exchange curea pentru bărbați, din piele
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 349,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea pentru bărbați din piele neagră XM002660 AF22850
Armani Exchange curea pentru bărbați din piele
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 419,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea de pânză pentru bărbați din piele întoarsă verde XM002661 AF22851
Armani Exchange curea de pânză pentru bărbați din piele întoarsă
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea culoarea maro, XM000615 AF12714
Armani Exchange curea
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea bărbați, din piele gri XM000609 AF12708
Armani Exchange curea bărbați, din piele
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 429,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 429,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea de pânză pentru bărbați din piele întoarsă bej XM002661 AF22851
Armani Exchange curea de pânză pentru bărbați din piele întoarsă
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange curea pentru bărbați maro XM002663 AF22853
Armani Exchange curea pentru bărbați
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 429,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 429,90 LEI