Sari la conținut

Answear Club

Armani Exchange

Armani Exchange pentru femei negru XW002395 AF16111

769,90 LEI
Culoare: negru
Selectează o mărime

LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Hanorac negru cu glugă Armani Exchange – cu o croială lejeră și caracter casual

Hanoracul negru cu glugă Armani Exchange este o propunere pentru femei, care oferă libertate de mișcare și un aspect modern. Modelul se distinge printr-o croială lejeră relaxed fit și un tricot moale, elastic. Este o bază potrivită pentru ținute urbane și momente de relaxare, combinând confortul cu un design modern.

Prin ce se remarcă hanoracul cu glugă pentru femei Armani Exchange?

  • Croiala lejeră relaxed fit favorizează o așezare lejeră pe siluetă, fără a restricționa mișcările
  • Tricotul elastic permite libertate totală de mișcare și adaptare la corp
  • Materialul ușor și subțire este potrivit pentru a fi purtat în diverse condiții, fără a împovăra
  • Buzunarul cangur practic în față permite depozitarea obiectelor mici sau încălzirea mâinilor
  • Gluga integrată este un accesoriu elegant și oferă protecție în zilele mai reci
  • Mânecile cu linia umerilor coborâtă subliniază caracterul lejer al croielii
  • Stilul casual face ca hanoracul să se integreze perfect în ținutele urbane
  • Construcția fără închidere facilitează îmbrăcarea și dezbrăcarea rapidă a hanoracului
Caracteristici produs
Sistem de închidere
fără închidere
Flexibilitate
elastic
Glugă
integrată
Date despre produs
ID producător
XW002395.AF16111
Culoare producător
UC001
Culoare
negru
Brand
Armani Exchange
ID produs
9BY2-BLDZI9_99X
Material
Material principal:
56% Poliamidă, 36% Vâscoză, 8% Elastan
Tiv elastic:
100% Bumbac
Căptușeală:
100% Poliester
Croială
Decolteu:
integrat cu glugă
Tip de mânecă:
cu linia umerilor coborâtă
Croială:
relaxed fit
Măsurători
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
S
Lungime:
55 cm
Lățimea sub brațe:
50 cm
Lungimea mânecii, inclusiv umerii:
70 cm
Modelul din imagine are înalțimea 177 cm și poartă măsura S
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.

Mărimile prezentate în magazin au fost convertite în tabelul standard european de mărimi. Pe eticheta produsului livrat se află marcajul original al producătorului.

Produse similare
-11%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluza femei, culoarea negru, cu imprimeu, XW000826 AF13397
Armani Exchange bluza
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, uni, XW001846 AF18853
Armani Exchange bluză
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
Armani Exchange hanorac pentru femei negru XW002853 AF16111
Armani Exchange hanorac pentru femei
599,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, uni, XW001853 AF13397
Armani Exchange bluză
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, cu imprimeu, XW000275 AF12819
Armani Exchange bluză
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 579,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
Armani Exchange hanorac cu glugă pentru femei cu bumbac negru XW002747 AF24095
Armani Exchange hanorac cu glugă pentru femei cu bumbac
719,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange hanorac de bumbac culoarea negru, cu imprimeu, XW000747 AF16114
Armani Exchange hanorac de bumbac
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange hanorac de bumbac culoarea negru, cu imprimeu, XW001451 AF10830
Armani Exchange hanorac de bumbac
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, cu imprimeu, XW000835 AF13397
Armani Exchange bluză
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 369,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluza femei, culoarea negru, cu glugă, cu imprimeu, XW000823 AF10818
Armani Exchange bluza
Preț actual:
369,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, uni, XW001828 AF10818
Armani Exchange bluză
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange hanorac damesc negru XW002041 AF21290
Armani Exchange hanorac damesc
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-17%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, cu imprimeu, XW002049 AF21298
Armani Exchange bluză
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-40%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange hanorac de bumbac femei, culoarea negru, cu imprimeu
Armani Exchange hanorac de bumbac
Preț actual:
429,90 LEI
Preț normal: 719,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, cu imprimeu, XW000835 AF13397
Armani Exchange bluză
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluza femei, culoarea negru, cu imprimeu, XW000821 AF10818
Armani Exchange bluza
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, cu glugă, uni, XW001829 AF10818
Armani Exchange bluză
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluza femei, culoarea negru, cu glugă, neted, XW000087 AF10172
Armani Exchange bluza
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange hanorac de bumbac femei, culoarea negru, cu imprimeu, XW000159 AF11851
Armani Exchange hanorac de bumbac
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, uni, XW000740 AF16111
Armani Exchange bluză
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, cu glugă, uni, XW000827 AF13397
Armani Exchange bluză
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 467,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange hanorac de bumbac culoarea negru, cu imprimeu, XW001451 AF10830
Armani Exchange hanorac de bumbac
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, cu imprimeu, XW001799 AF24312
Armani Exchange bluză
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans hanorac pentru femei cu bumbac negru A2W20052
Karl Lagerfeld Jeans hanorac pentru femei cu bumbac
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld hanorac din amestec de lână pentru femei, negru, cu glugă și aplicație A4W20064
Karl Lagerfeld hanorac din amestec de lână
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 1248,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 669,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld hanorac de pentru femei negru B2W20048
Karl Lagerfeld hanorac de pentru femei
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 778,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Converse bluză femei, culoarea negru, cu glugă, uni, 10027616-A01
Converse bluză
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Jack Wolfskin hanorac pentru femei Sumetro negru A66112
Jack Wolfskin hanorac pentru femei Sumetro
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton hanorac de bumbac culoarea bleumarin, cu imprimeu, 3UNID109A
United Colors of Benetton hanorac de bumbac
Preț actual:
109,00 LEI
Preț normal: 218,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 218,90 LEI
-15% cu codul FS*
adidas by Stella McCartney hanorac de bumbac culoarea negru, cu imprimeu, JJ0150
adidas by Stella McCartney hanorac de bumbac
599,90 LEI
Descoperă produsele Armani Exchange
-15%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, uni, XW000740 AF16111
Armani Exchange bluză
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
Armani Exchange hanorac pentru femei negru XW002853 AF16111
Armani Exchange hanorac pentru femei
599,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, cu imprimeu, XW000835 AF13397
Armani Exchange bluză
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, uni, XW001853 AF13397
Armani Exchange bluză
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-17%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, cu imprimeu, XW002049 AF21298
Armani Exchange bluză
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, cu imprimeu, XW001799 AF24312
Armani Exchange bluză
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, uni, XW001846 AF18853
Armani Exchange bluză
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
Armani Exchange hanorac cu glugă pentru femei cu bumbac negru XW002747 AF24095
Armani Exchange hanorac cu glugă pentru femei cu bumbac
719,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange hanorac damesc negru XW002041 AF21290
Armani Exchange hanorac damesc
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, cu glugă, uni, XW000827 AF13397
Armani Exchange bluză
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 467,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluza femei, culoarea negru, cu imprimeu, XW000826 AF13397
Armani Exchange bluza
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, uni, XW001828 AF10818
Armani Exchange bluză
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-40%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange hanorac de bumbac femei, culoarea negru, cu imprimeu
Armani Exchange hanorac de bumbac
Preț actual:
429,90 LEI
Preț normal: 719,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluza femei, culoarea negru, cu imprimeu, XW000821 AF10818
Armani Exchange bluza
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, cu imprimeu, XW000275 AF12819
Armani Exchange bluză
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 579,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange hanorac de bumbac culoarea negru, cu imprimeu, XW000747 AF16114
Armani Exchange hanorac de bumbac
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, cu glugă, uni, XW001829 AF10818
Armani Exchange bluză
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange hanorac de bumbac culoarea negru, cu imprimeu, XW001451 AF10830
Armani Exchange hanorac de bumbac
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, cu imprimeu, XW000835 AF13397
Armani Exchange bluză
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 369,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluza femei, culoarea negru, cu glugă, neted, XW000087 AF10172
Armani Exchange bluza
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange hanorac de bumbac femei, culoarea negru, cu imprimeu, XW000159 AF11851
Armani Exchange hanorac de bumbac
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange hanorac de bumbac culoarea negru, cu imprimeu, XW001451 AF10830
Armani Exchange hanorac de bumbac
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluza femei, culoarea negru, cu glugă, cu imprimeu, XW000823 AF10818
Armani Exchange bluza
Preț actual:
369,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange hanorac pentru femei alb XW002080 AF21298
Armani Exchange hanorac pentru femei
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 629,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea bej, uni, XW000835 AF13397
Armani Exchange bluză
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 429,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange hanorac cu glugă pentru femei din bumbac bej XW001744 AF14284
Armani Exchange hanorac cu glugă pentru femei din bumbac
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 719,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea bej, cu glugă, cu imprimeu, XW000157 AF11852
Armani Exchange bluză
Preț actual:
414,95 LEI
Preț normal: 829,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 829,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea roz, uni, XW001846 AF18853
Armani Exchange bluză
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluză culoarea negru, cu imprimeu, XW000826 AF13397
Armani Exchange bluză
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange bluza femei, culoarea bej, cu glugă, neted, XW000087 AF10172
Armani Exchange bluza
Preț actual:
329,95 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 659,90 LEI