Sari la conținut

Answear Club

Armani Exchange
3.7

Armani Exchange șapcă din bumbac culoarea negru, cu imprimeu

-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI -38%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI -5%
Culoare: negru
Armani Exchange șapcă din bumbac culoarea alb, cu imprimeu
Armani Exchange șapcă din bumbac culoarea bordo, cu imprimeu
Armani Exchange șapcă din bumbac culoarea albastru marin, cu imprimeu
Armani Exchange șapcă din bumbac culoarea negru, cu imprimeu
ONE SIZE

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Armani Exchange șapcă din bumbac

Sapca din colectia Armani Exchange. Model confectionat din tesaturi cu imprimeu.

- Copertina curbată vă protejează de soare fără a vă împiedica prea mult câmpul vizual.
- Circumferinta ajustabila asigura o potrivire personalizata.

Date despre produs
ID producător
954202.CC150.NOS
Culoare
negru
Brand
Armani Exchange
Producător

Giorgio Armani S.p.A.
Via Borgonuovo 11, 20121 Milan, Italy
clientservice@aftersale.armani.com

ID produs
99KK-CAM0G5_99X
Compoziție


Materialul de baza: 100% Bumbac
Captuseala: 80% Poliester , 20% Bumbac

Produse similare
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați neagră 954079 CC518
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați
359,90 LEI
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați din bumbac neagră XM003199 AF15502
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați din bumbac
309,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac culoarea negru, XM001694 AF15502
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați, din bumbac neagră XM002551 AF15502
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac culoarea negru, XM001694 AF15502
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-25% cu codul FS*
Armani Exchange șapcă pentru bărbați neagră XM000810 AF13342
Armani Exchange șapcă pentru bărbați
329,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac culoarea negru, cu imprimeu, XM000282 AF12102
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-24%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați neagră 954079 CC518
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac culoarea negru, cu imprimeu, 954224 CC516
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 272,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă baseball pentru bărbați, din bumbac neagră XM002696 AF15502
Armani Exchange șapcă baseball pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați, din bumbac neagră XM002696 AF15502
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
197,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă pentru bărbați, din bumbac neagră XM002540
Armani Exchange șapcă pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați, din bumbac neagră XM002538 AF15502
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul FS*
Guess Jeans șapcă de baseball din bumbac culoarea negru, cu imprimeu, M4BZ26 WF8V1
Guess Jeans șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
96,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein șapcă baseball pentru bărbați, din bumbac neagră LV04D5133G
Calvin Klein șapcă baseball pentru bărbați, din bumbac
199,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
New Era șapcă NBA THE LEAGUE 11405614
New Era șapcă NBA THE LEAGUE
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
HUGO șapcă Mett-Valentine culoarea negru, 50555783
HUGO șapcă Mett-Valentine
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 248,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul FS*
Diesel șapcă pentru bărbați din bumbac C-RUN-WASH neagră A11361.0BLAA
Diesel șapcă pentru bărbați din bumbac C-RUN-WASH
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-25% cu codul FS*
Karl Lagerfeld șapcă pentru bărbați neagră 563123.805618
Karl Lagerfeld șapcă pentru bărbați
339,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein șapcă pentru bărbați, din bumbac neagră LV04D5136G
Calvin Klein șapcă pentru bărbați, din bumbac
229,90 LEI
-17%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Jeans șapcă trucker pentru bărbați neagră AM0AM14202
Tommy Jeans șapcă trucker pentru bărbați
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 168,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 168,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
HUGO șapcă bărbați de bumbac Mett-Biker neagră 50560453
HUGO șapcă bărbați de bumbac Mett-Biker
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld șapcă de baseball din bumbac culoarea negru, 554101.805640
Karl Lagerfeld șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein șapcă culoarea negru, LV04D5052G
Calvin Klein șapcă
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Napapijri șapcă de baseball pentru bărbați BOX LOGO neagră NP0A4IGB9411
Napapijri șapcă de baseball pentru bărbați BOX LOGO
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
HUGO șapcă Jake-FL-N culoarea negru, 50550600
HUGO șapcă Jake-FL-N
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 228,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 136,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
adidas Originals șapcă EC3603 EC3603
adidas Originals șapcă EC3603
Preț actual:
84,90 LEI
Preț normal: 109,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 62,90 LEI
-15% cu codul FS*
BOSS șapcă de baseball pentru bărbați din bumbac SL neagră 50560350
BOSS șapcă de baseball pentru bărbați din bumbac SL
228,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Les Deux șapcă de baseball din bumbac culoarea negru, cu imprimeu, LDM703049
Les Deux șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-15% cu codul FS*
Guess șapcă de baseball pentru bărbați din bumbac MILANO neagră AM9655 COT01
Guess șapcă de baseball pentru bărbați din bumbac MILANO
178,90 LEI
Descoperă produsele Armani Exchange
-14%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac culoarea negru, XM001694 AF15502
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați, din bumbac neagră XM002696 AF15502
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
197,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați din bumbac neagră XM003199 AF15502
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați din bumbac
309,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă baseball pentru bărbați, din bumbac neagră XM002696 AF15502
Armani Exchange șapcă baseball pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac culoarea negru, cu imprimeu, XM000282 AF12102
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac culoarea negru, cu imprimeu, 954224 CC516
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 272,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați, din bumbac neagră XM002551 AF15502
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac culoarea negru, XM001694 AF15502
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați neagră 954079 CC518
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați
359,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați, din bumbac neagră XM002538 AF15502
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-25% cu codul FS*
Armani Exchange șapcă pentru bărbați neagră XM000810 AF13342
Armani Exchange șapcă pentru bărbați
329,90 LEI
-24%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați neagră 954079 CC518
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă pentru bărbați, din bumbac neagră XM002540
Armani Exchange șapcă pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac culoarea portocaliu, XM002025 AF15502
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 349,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați din bumbac verde 954229 CC813
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă pentru bărbați maro 954079 CC518
Armani Exchange șapcă pentru bărbați
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 290,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați din bumbac bleumarin XM003634 AF15502
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați din bumbac
389,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați, din bumbac bleumarin XM002696
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac culoarea bej, cu imprimeu, XM000811 AF13343
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați, din bumbac maro XM002696 AF15502
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă culoarea bleumarin, uni, XM001255 AF15066
Armani Exchange șapcă
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă baseball pentru bărbați, din bumbac verde XM002696 AF15502
Armani Exchange șapcă baseball pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac culoarea albastru marin, cu imprimeu, 954224 CC516
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, 954224 CC516
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați, din bumbac bej XM002696 AF15502
Armani Exchange șapcă de baseball pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă din bumbac culoarea bordo, cu imprimeu
Armani Exchange șapcă din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
Armani Exchange șapcă pentru bărbați bleumarin XM000810 AF13342
Armani Exchange șapcă pentru bărbați
339,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă din bumbac culoarea albastru marin, cu imprimeu
Armani Exchange șapcă din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac culoarea alb, XM002224 AF15502
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 290,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange șapcă pentru bărbați de bumbac bleumarin 954112 CC571
Armani Exchange șapcă pentru bărbați de bumbac
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI