Sari la conținut

Answear Club

Armani Exchange
5.0

Armani Exchange tricou bărbați de bumbac alb XM002479 AF10358

-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI -26%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI -8%
Culoare: alb
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Tricou alb Armani Exchange cu imprimeu – un clasic în versiune tinerească

Tricoul alb pentru bărbați Armani Exchange este un element clasic al garderobei, care asigură confort la purtare și libertate de mișcare. Acest model, confecționat din bumbac moale, reprezintă o propunere excelentă pentru bărbații care apreciază combinația dintre confort și design modern. Este o opțiune ideală pentru ținute casual, tinerești și urbane, adăugându-le caracter datorită imprimeului expresiv.

Prin ce se remarcă tricoul bărbătesc din bumbac Armani Exchange?

  • Croiala regulară asigură confort la purtare și libertate de mișcare
  • Tricoul clasic constituie o bază universală pentru numeroase ținute
  • 100% bumbac asigură respirabilitate și este plăcut pentru piele
  • Materialul elastic facilitează ajustarea pe siluetă fără a îngrădi mișcarea
  • Stilul universal se încadrează perfect în seturi casual și tinerești
  • Imprimeul expresiv adaugă caracter tricoului și subliniază individualitatea
Caracteristici produs
Flexibilitate
elastic
Date despre produs
ID producător
XM002479.AF10358
Culoare
alb
Brand
Armani Exchange
Producător

Giorgio Armani S.p.A.
Via Borgonuovo 11, 20121 Milan, Italy
clientservice@aftersale.armani.com

ID produs
PPY2-TSM1G6_00X
Material
Întregul produs:
100% Bumbac
Croială
Decolteu:
rotund
Tip de mânecă:
clasică
Croială:
regular fit
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 190 cm și poartă măsura M
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.

Mărimile prezentate în magazin au fost convertite în tabelul standard european de mărimi. Pe eticheta produsului livrat se află marcajul original al producătorului.

Produse similare
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac alb XM002504 AF10358
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac alb XM003031 AF10356
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac
339,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, XM001281 AF10361
Armani Exchange tricou din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou culoarea alb, cu imprimeu, XM001444 AF10358
Armani Exchange tricou
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac alb XM003103 AF10356
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac
309,90 LEI
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac alb XM003067 AF10358
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac
309,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac alb XM002785 AF10358
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 290,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-15% cu codul FS*
Armani Exchange tricou 2-pack barbati, culoarea alb, neted
Armani Exchange tricou 2-pack
269,90 LEI
-40%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou din bumbac barbati, culoarea alb, cu imprimeu, 8NZTSG ZJ9AZ
Armani Exchange tricou din bumbac
Preț actual:
233,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac alb XM003557 AF10356
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac
289,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu 8NZTCK Z8H4Z
Armani Exchange tricou din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, XM001414 AF16432
Armani Exchange tricou din bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-26%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou din bumbac culoarea alb, cu model, XM001791 AF10356
Armani Exchange tricou din bumbac
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac alb XM003066 AF10356
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac
389,90 LEI
-21%
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac alb XM002787 AF10358
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac alb XM002490 AF10358
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou din bumbac culoarea alb, XM001912 AF10362
Armani Exchange tricou din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac alb XM002784 AF10356
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 272,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan alb XM003141 AF26650
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan
289,90 LEI
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac alb XM003559 AF10358
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac
339,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou din bumbac barbati, culoarea alb, modelator, XM001228 AF10356
Armani Exchange tricou din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 215,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac alb XM002453 AF10337
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 429,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 429,90 LEI
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac alb XM003404 AF16283
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac
389,90 LEI
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac alb XM003100 AF10356
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac
309,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange - Tricou
Armani Exchange - Tricou
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 253,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou bărbătesc din bumbac alb XM002683 AF10356
Armani Exchange tricou bărbătesc din bumbac
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, XM001280 AF10361
Armani Exchange tricou din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac alb XM002524 AF10334
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 339,90 LEI
BOSS Orange tricou pentru bărbați din bumbac Te_Motors bej 50566627
BOSS Orange tricou pentru bărbați din bumbac Te_Motors
348,90 LEI
Descoperă produsele Armani Exchange
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou din bumbac culoarea alb, XM001912 AF10362
Armani Exchange tricou din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac alb XM003404 AF16283
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac
389,90 LEI
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac alb XM003103 AF10356
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac
309,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou bărbătesc din bumbac alb XM002683 AF10356
Armani Exchange tricou bărbătesc din bumbac
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac alb XM002490 AF10358
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac alb XM002524 AF10334
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 339,90 LEI
-15% cu codul FS*
Armani Exchange tricou din bumbac barbati, culoarea alb, cu imprimeu, XM000363 AF12308
Armani Exchange tricou din bumbac
209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange - Tricou
Armani Exchange - Tricou
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 253,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, XM001414 AF16432
Armani Exchange tricou din bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-15% cu codul FS*
Armani Exchange tricou 2-pack barbati, culoarea alb, neted
Armani Exchange tricou 2-pack
269,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou din bumbac barbati, culoarea alb, modelator, XM001228 AF10356
Armani Exchange tricou din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 215,90 LEI
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac alb XM003557 AF10356
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac
289,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac alb XM002453 AF10337
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 429,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 429,90 LEI
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac alb XM003031 AF10356
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac
339,90 LEI
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac alb XM003559 AF10358
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac
339,90 LEI
-21%
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac alb XM002787 AF10358
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac alb XM002784 AF10356
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 272,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac alb XM003067 AF10358
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac
309,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, XM001281 AF10361
Armani Exchange tricou din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-26%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou din bumbac culoarea alb, cu model, XM001791 AF10356
Armani Exchange tricou din bumbac
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac alb XM003100 AF10356
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac
309,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou culoarea alb, cu imprimeu, XM001444 AF10358
Armani Exchange tricou
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-40%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou din bumbac barbati, culoarea alb, cu imprimeu, 8NZTSG ZJ9AZ
Armani Exchange tricou din bumbac
Preț actual:
233,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac alb XM002785 AF10358
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 290,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu 8NZTCK Z8H4Z
Armani Exchange tricou din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, XM001280 AF10361
Armani Exchange tricou din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac alb XM002504 AF10358
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac alb XM003066 AF10356
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac
389,90 LEI
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan alb XM003141 AF26650
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan
289,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou din bumbac culoarea bej, cu imprimeu, XM001784 AF10356
Armani Exchange tricou din bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI