Sari la conținut

Answear Club

BOSS Green

BOSS Green hanorac pentru bărbați, cu bumbac SW_Crewneck negru 50564103

639,90 LEI
Selectează o mărime

LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Hanorac negru BOSS Green – confort lejer în stil urban

Hanoracul pentru bărbați BOSS Green este o propunere versatilă care îmbină croiala lejeră cu confortul la purtare. Acest model, confecționat din tricot moale, favorizează crearea a numeroase ținute casual, ideale pentru întâlniri cu prietenii sau relaxare după muncă.

Prin ce se remarcă hanoracul pentru bărbați BOSS Green cu decolteu rotund?

  • Croiala lejeră permite libertate deplină de mișcare
  • Materialul elastic sprijină adaptarea la siluetă
  • Stilul casual se combină perfect cu ținutele urbane
  • Construcția fără fermoar cu decolteu rotund facilitează îmbrăcarea
  • Tricotul moale asigură confortul la purtare
  • Materialul subțire este potrivit pentru a fi purtat în zilele mai călduroase
  • Mâneci cu linia umerilor coborâtă contribuie la un aspect lejer
  • Modelul uni facilitează asortarea cu alte piese vestimentare
  • Manșetele și tivul cu nervuri asigură o potrivire bună pe siluetă
Caracteristici produs
Sistem de închidere
fără închidere
Flexibilitate
elastic
Glugă
fără glugă
Date despre produs
ID producător
50564103
Culoare producător
001
Culoare
negru
Brand
BOSS Green
Producător

Hugo Boss AG
Holy-Allee 3, 72555 Metzingen Germany
Info@hugoboss.com
 

ID produs
9BY2-BLMZYG_99X
Material
Întregul produs:
88% Bumbac, 12% Poliester
Croială
Decolteu:
rotund
Tip de mânecă:
cu linia umerilor coborâtă
Croială:
relaxed fit
Măsurători
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
M
Lungime:
71 cm
Lățimea sub brațe:
65 cm
Lungimea mânecii, inclusiv umerii:
80 cm
Modelul din imagine are înalțimea 186 cm și poartă măsura M
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Produse similare
BOSS Green hanorac cu glugă bărbătesc din bumbac SW_Hoodie negru 50564113
BOSS Green hanorac cu glugă bărbătesc din bumbac SW_Hoodie
689,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green hanorac cu fermoar pentru bărbați BOSS X PORSCHE negru 50559789
BOSS Green hanorac cu fermoar pentru bărbați BOSS X PORSCHE
Preț actual:
1149,90 LEI
Preț normal: 1799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1199,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld hanorac cu glugă pentru bărbați din bumbac negru 561917.705781
Karl Lagerfeld hanorac cu glugă pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 668,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
New Balance hanorac pentru bărbați din bumbac negru MT41506BK
New Balance hanorac pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
337,90 LEI
Preț normal: 375,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 375,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Orange bluză We_Functional culoarea negru, uni, 50554314
BOSS Orange bluză We_Functional
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 839,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
EA7 Emporio Armani hanorac de bumbac culoarea negru, cu glugă, cu imprimeu, AF22266.7M001403
EA7 Emporio Armani hanorac de bumbac
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
MSGM hanorac de bumbac culoarea negru, cu imprimeu, 2000MM513.300001
MSGM hanorac de bumbac
Preț actual:
719,90 LEI
Preț normal: 899,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 899,90 LEI
MM6 Maison Margiela hanorac cu glugă bărbătesc negru SH0GU0039.M25013.900
MM6 Maison Margiela hanorac cu glugă bărbătesc
2999,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
G-Star bluză Running dog back culoarea negru, cu imprimeu D27095-D733
G-Star bluză Running dog back
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
AllSaints hanorac de bumbac UNDERGROUND culoarea maro, cu imprimeu, M033NB
AllSaints hanorac de bumbac UNDERGROUND
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 649,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
Kenzo hanorac pentru bărbați din bumbac negru FG55SW2064MJ
Kenzo hanorac pentru bărbați din bumbac
1889,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Versace Jeans Couture hanorac de bumbac barbati, culoarea negru, cu glugă, cu imprimeu, 78GAIC04 CF00C
Versace Jeans Couture hanorac de bumbac
Preț actual:
1179,90 LEI
Preț normal: 2199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1399,90 LEI
Marc O'Polo hanorac cu fermoar pentru bărbați negru 5000012876
Marc O'Polo hanorac cu fermoar pentru bărbați
969,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein bluza barbati, culoarea negru, cu glugă, cu imprimeu, K10K113087
Calvin Klein bluza
Preț actual:
354,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul SUN*
Dickies bluză bărbați, culoarea negru, material uni DK0A4XCDBLK-BLACK
Dickies bluză
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans hanorac de bumbac culoarea negru, cu glugă, cu imprimeu, M5YQ02 KCPR1
Guess Jeans hanorac de bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-47%
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans bluza barbati, culoarea negru, cu imprimeu, M4BQ06 K9V31
Guess Jeans bluza
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein hanorac de bumbac barbati, culoarea negru, cu glugă, cu imprimeu
Calvin Klein hanorac de bumbac
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Versace Jeans Couture hanorac de bumbac barbati, culoarea negru, cu glugă, cu imprimeu, 77GAIE06 CF02E
Versace Jeans Couture hanorac de bumbac
Preț actual:
999,90 LEI
Preț normal: 1899,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1259,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS hanorac pentru bărbați cu bumbac C-Sharpe 01 negru 50555830
BOSS hanorac pentru bărbați cu bumbac C-Sharpe 01
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul SUN*
Under Armour bluză Rival culoarea negru, cu glugă, cu imprimeu, 6003958
Under Armour bluză Rival
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange bluză culoarea negru, cu glugă, uni, XM001355 AF16259
Armani Exchange bluză
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein hanorac pentru bărbați, din bumbac negru LV04LF230G
Calvin Klein hanorac pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Peak Performance bluza barbati, culoarea negru, neted
Peak Performance bluza
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 429,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
A.P.C. hanorac de bumbac hoodie boxy micro logo GOTS barbati, culoarea negru, cu glugă, neted, COHBX.H27911
A.P.C. hanorac de bumbac hoodie boxy micro logo GOTS
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 1179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1179,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Vans bluză culoarea negru, cu glugă, cu imprimeu, VN000PA9BLK1
Vans bluză
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Puma hanorac de antrenament Cloudspun culoarea negru, cu glugă, cu imprimeu, 526678
Puma hanorac de antrenament Cloudspun
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-23%
-5% extra cu codul SUN*
adidas bluza ZNE barbati, culoarea negru, cu imprimeu, JE7536
adidas bluza ZNE
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 404,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Montane hanorac Fury XT Pull culoarea negru, neted, MFXPO18
Montane hanorac Fury XT Pull
Preț actual:
334,90 LEI
Preț normal: 669,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 669,90 LEI
Descoperă produsele BOSS Green
BOSS Green hanorac cu glugă bărbătesc din bumbac SW_Hoodie negru 50564113
BOSS Green hanorac cu glugă bărbătesc din bumbac SW_Hoodie
689,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green hanorac cu fermoar pentru bărbați BOSS X PORSCHE negru 50559789
BOSS Green hanorac cu fermoar pentru bărbați BOSS X PORSCHE
Preț actual:
1149,90 LEI
Preț normal: 1799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1199,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green hanorac pentru bărbați, cu bumbac negru 50560271
BOSS Green hanorac pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
BOSS Green hanorac cu glugă pentru bărbați cu bumbac SW_Hoodie verde 50564113
BOSS Green hanorac cu glugă pentru bărbați cu bumbac SW_Hoodie
689,90 LEI
BOSS Green hanorac cu glugă pentru bărbați cu bumbac SW_Hoodie bej 50564113
BOSS Green hanorac cu glugă pentru bărbați cu bumbac SW_Hoodie
739,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green hanorac bărbătesc BOSS X PORSCHE verde 50559799
BOSS Green hanorac bărbătesc BOSS X PORSCHE
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 1127,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green bluză cu glugă, cu imprimeu, 50558991
BOSS Green bluză
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 839,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green bluză SW_BB BC Lux HD culoarea bleumarin, cu glugă, uni, 50554584
BOSS Green bluză SW_BB BC Lux HD
Preț actual:
749,90 LEI
Preț normal: 1199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 779,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green Hanorac bărbați BOSS X PORSCHE verde 50559799
BOSS Green Hanorac bărbați BOSS X PORSCHE
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 1199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green bluză Sly Zone culoarea bej, cu glugă, uni, 50564256
BOSS Green bluză Sly Zone
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 739,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 529,90 LEI
BOSS Green hanorac pentru bărbați, cu bumbac SW_Crewneck albastru 50564103
BOSS Green hanorac pentru bărbați, cu bumbac SW_Crewneck
709,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green hanorac pentru bărbați, cu bumbac albastru 50558580
BOSS Green hanorac pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
BOSS Green hanorac pentru bărbați, cu bumbac SW_Crewneck verde 50564103
BOSS Green hanorac pentru bărbați, cu bumbac SW_Crewneck
639,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green hanorac cu fermoar pentru bărbați SW_TOC Spin FZ alb 50554402
BOSS Green hanorac cu fermoar pentru bărbați SW_TOC Spin FZ
Preț actual:
779,90 LEI
Preț normal: 1199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 839,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green bluză bărbați, culoarea negru, cu glugă, uni 50506161
BOSS Green bluză
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 742,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green bluză Skaz culoarea bleumarin, uni
BOSS Green bluză Skaz
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 839,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green hanorac cu fermoar pentru bărbați SW_TOC Spin FZ bej 50554402
BOSS Green hanorac cu fermoar pentru bărbați SW_TOC Spin FZ
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 1199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
BOSS Green hanorac cu fermoar pentru bărbați SW_TOC Game FZ bleumarin 50563352
BOSS Green hanorac cu fermoar pentru bărbați SW_TOC Game FZ
1199,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green hanorac cu fermoar pentru bărbați, din bumbac cu elastan negru 50555496
BOSS Green hanorac cu fermoar pentru bărbați, din bumbac cu elastan
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 789,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green bluză SW_Join Saggy culoarea verde, cu glugă, uni, 50553575
BOSS Green bluză SW_Join Saggy
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 1009,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green bluză bărbați, culoarea bleumarin, cu glugă, uni 50506161
BOSS Green bluză
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 854,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 854,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green bluză SW_Join Saggy culoarea bleumarin, cu glugă, uni, 50553575
BOSS Green bluză SW_Join Saggy
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 939,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
BOSS Green hanorac cu fermoar pentru bărbați cu bumbac SW_Collar Full Zip negru 50564104
BOSS Green hanorac cu fermoar pentru bărbați cu bumbac SW_Collar Full Zip
789,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green bluză SW_Join Skaz culoarea verde, uni, 50553566
BOSS Green bluză SW_Join Skaz
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 949,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
BOSS Green hanorac cu fermoar bărbați din bumbac SW_Collar Full Zip bleumarin 50564104
BOSS Green hanorac cu fermoar bărbați din bumbac SW_Collar Full Zip
789,90 LEI
BOSS Green hanorac cu fermoar pentru bărbați SW_TOC Game FZ alb 50563352
BOSS Green hanorac cu fermoar pentru bărbați SW_TOC Game FZ
1199,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green hanorac cu fermoar bărbătesc negru 50558579
BOSS Green hanorac cu fermoar bărbătesc
Preț actual:
659,90 LEI
Preț normal: 989,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green bluză SW_Join Skaz culoarea bleumarin, uni, 50553566
BOSS Green bluză SW_Join Skaz
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
BOSS Green hanorac cu fermoar bărbătesc din bumbac SW_Collar Full Zip bej 50564104
BOSS Green hanorac cu fermoar bărbătesc din bumbac SW_Collar Full Zip
829,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green hanorac cu fermoar pentru bărbați SW_TOC Spin FZ negru 50554402
BOSS Green hanorac cu fermoar pentru bărbați SW_TOC Spin FZ
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 1199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI