Sari la conținut

Answear Club

BOSS Green
4.0

BOSS Green polo pentru bărbați Paddy Pro bej 50469102

498,90 LEI
Culoare: bej
BOSS Green polo bărbați Paddy Pro alb 50469102
BOSS Green polo pentru bărbați Paddy Pro bej 50469102
BOSS Green polo bărbați Paddy Pro gri 50469102
BOSS Green polo pentru bărbați Paddy Pro portocaliu 50469102
BOSS Green polo bărbați Paddy Pro albastru 50469102
BOSS Green polo bărbați Paddy Pro bleumarin 50469102
BOSS Green polo bărbați Paddy Pro turcoaz 50469102
BOSS Green polo bărbătesc Paddy Pro bej 50469102
BOSS Green polo bărbați Paddy Pro negru 50469102
BOSS Green polo bărbați Paddy Pro negru 50469102
Selectează o mărime

LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Polo bej BOSS Green – stil confortabil cu proprietăți funcționale

Polo-ul bej pentru bărbați BOSS Green este o propunere pentru bărbații care apreciază combinația dintre stilul casual și funcționalitatea avansată. Acest model, confecționat dintr-un tricot elastic de bumbac cu adaos de elastan, favorizează confortul la purtare și permite o libertate completă de mișcare. Este o bază excelentă pentru multe combinații informale, unde confortul merge mână în mână cu estetica.

Prin ce se remarcă polo-ul de bumbac pentru bărbați BOSS Green?

  • Croială dreaptă favorizează confortul la purtare, fără a restricționa mișcările în timpul activității
  • Material elastic din bumbac cu elastan permite o adaptare optimă la siluetă
  • Proprietăți de absorbție a umidității susțin menținerea senzației de uscăciune și prospețime
  • Uscarea rapidă a materialului favorizează confortul în timpul utilizării pe tot parcursul zilei
  • Guler clasic cu închidere cu nasturi adaugă eleganță ținutelor casual
  • Logo subtil al mărcii BOSS Green subliniază calitatea și atenția la detalii
Caracteristici produs
Flexibilitate
elastic
Date despre produs
ID producător
50469102
Culoare
bej
Brand
BOSS Green
ID produs
99KK-POM063_08X
Material
Întregul produs:
56% Bumbac, 39% Poliester, 5% Elastan
Croială
Decolteu:
cu guler, cu închidere
Tip de mânecă:
clasică
Croială:
regular fit, simplu
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 182 cm și poartă măsura M
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Produse similare
BOSS Green tricou polo
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo pentru bărbați din bumbac cu elastan bej 50555698
BOSS Green polo pentru bărbați din bumbac cu elastan
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo bărbați de bumbac Pio 1 bej 50554574
BOSS Green polo bărbați de bumbac Pio 1
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 448,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-25% cu codul SUN*
BOSS Green polo pentru bărbați Paul Pro bej 50506203
BOSS Green polo pentru bărbați Paul Pro
539,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo tricotat pentru bărbați, din bumbac X PS bej 50558344
BOSS Green polo tricotat pentru bărbați, din bumbac X PS
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 689,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo bărbătesc Paddy Pro bej 50469102
BOSS Green polo bărbătesc Paddy Pro
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 507,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo pentru bărbați cu bumbac Paul bej 50506193
BOSS Green polo pentru bărbați cu bumbac Paul
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 498,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
BOSS Green polo pentru bărbați din bumbac Paddy Structure verde 50565163
BOSS Green polo pentru bărbați din bumbac Paddy Structure
498,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo bărbătesc din bumbac Paddy bej 50469055
BOSS Green polo bărbătesc din bumbac Paddy
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 498,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo de bumbac PL_Join Paddy culoarea bej, uni, 50554565
BOSS Green polo de bumbac PL_Join Paddy
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Guess polo pentru bărbați cu bumbac bej M6YP11 K4390
Guess polo pentru bărbați cu bumbac
359,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange polo de bumbac culoarea bej, uni, XM002209 AF10364
Armani Exchange polo de bumbac
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
HUGO polo pentru bărbați din bumbac Daliks bej 50563103
HUGO polo pentru bărbați din bumbac Daliks
498,90 LEI
Kenzo polo de bumbac culoarea bej, uni, FF65PO1534PU
Kenzo polo de bumbac
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Tommy Hilfiger polo pentru bărbați din bumbac cu elastan bej MW0MW17770
Tommy Hilfiger polo pentru bărbați din bumbac cu elastan
389,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Aeronautica Militare tricou polo culoarea bej, cu imprimeu, PO1920UP00405
Aeronautica Militare tricou polo
Preț actual:
485,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 539,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați din bumbac bej 710680784
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld Jeans Polo de bărbați din bumbac bej A2M17094
Karl Lagerfeld Jeans Polo de bărbați din bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați, cu amestec de in bej LV04LF313G
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați, cu amestec de in
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
Fred Perry polo bărbați din bumbac bej M6000.13B
Fred Perry polo bărbați din bumbac
509,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul SUN*
Guess polo de bumbac culoarea bej, uni, M5YP34 KCJV1
Guess polo de bumbac
Preț actual:
167,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 200,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger polo bărbătesc cu amestec de in bej MW0MW33140
Tommy Hilfiger polo bărbătesc cu amestec de in
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-40%
-5% extra cu codul SUN*
Medicine tricou polo culoarea bej
Medicine tricou polo
Preț actual:
89,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Joop! polo pentru bărbați, din bumbac bej 30101509
Joop! polo pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS polo de bumbac H-Parris 102 culoarea alb, cu imprimeu, 50543402
BOSS polo de bumbac H-Parris 102
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 629,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld polo pentru bărbați, din bumbac bej 562200.745400
Karl Lagerfeld polo pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger polo tricotat pentru bărbați, din bumbac bej MW0MW42788
Tommy Hilfiger polo tricotat pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 575,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
HUGO polo de bumbac culoarea bej, neted, 50516651
HUGO polo de bumbac
Preț actual:
274,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
Tommy Hilfiger polo pentru bărbați din bumbac bej MW0MW43243
Tommy Hilfiger polo pentru bărbați din bumbac
629,90 LEI
Descoperă produsele BOSS Green
BOSS Green polo bărbați din bumbac Paddy bej 50469055
BOSS Green polo bărbați din bumbac Paddy
498,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo bărbați de bumbac Pio 1 bej 50554574
BOSS Green polo bărbați de bumbac Pio 1
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 448,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo tricotat pentru bărbați, din bumbac X PS bej 50558344
BOSS Green polo tricotat pentru bărbați, din bumbac X PS
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 689,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
BOSS Green polo pentru bărbați din bumbac Paddy Structure verde 50565163
BOSS Green polo pentru bărbați din bumbac Paddy Structure
498,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green tricou polo barbati, culoarea bej, cu imprimeu, 50538176
BOSS Green tricou polo
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo bărbătesc Paddy Pro bej 50469102
BOSS Green polo bărbătesc Paddy Pro
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 507,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo bărbătesc din bumbac Paddy bej 50469055
BOSS Green polo bărbătesc din bumbac Paddy
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 498,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo de bumbac PL_Join Paddy culoarea bej, uni, 50554565
BOSS Green polo de bumbac PL_Join Paddy
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-25% cu codul SUN*
BOSS Green polo pentru bărbați Paul Pro bej 50506203
BOSS Green polo pentru bărbați Paul Pro
539,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo pentru bărbați din bumbac cu elastan bej 50555698
BOSS Green polo pentru bărbați din bumbac cu elastan
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo pentru bărbați cu bumbac Paul bej 50506193
BOSS Green polo pentru bărbați cu bumbac Paul
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 498,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo pentru bărbați alb 50559206
BOSS Green polo pentru bărbați
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 648,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo bărbați din bumbac Paddy albastru 50469055
BOSS Green polo bărbați din bumbac Paddy
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 498,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green tricou polo PL_GOC Chip Hexa culoarea negru, cu imprimeu, 50554561
BOSS Green tricou polo PL_GOC Chip Hexa
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 689,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
BOSS Green polo pentru bărbați din bumbac Paddy Structure bleumarin 50565163
BOSS Green polo pentru bărbați din bumbac Paddy Structure
498,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo pentru bărbați, din bumbac alb 50559380
BOSS Green polo pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
429,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo de bumbac PL_Join Paddy culoarea bleumarin, uni, 50554565
BOSS Green polo de bumbac PL_Join Paddy
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo bărbați Paddy Pro negru 50469102
BOSS Green polo bărbați Paddy Pro
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-25% cu codul SUN*
BOSS Green polo pentru bărbați din bumbac cu elastan negru 50555698
BOSS Green polo pentru bărbați din bumbac cu elastan
589,90 LEI
-25% cu codul SUN*
BOSS Green polo pentru bărbați Paul Pro bleumarin 50506203
BOSS Green polo pentru bărbați Paul Pro
539,90 LEI
BOSS Green polo pentru bărbați din bumbac Paddy Structure albastru 50565163
BOSS Green polo pentru bărbați din bumbac Paddy Structure
539,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo bărbați Paddy Pro gri 50469102
BOSS Green polo bărbați Paddy Pro
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo de bumbac culoarea gri, uni 50512742
BOSS Green polo de bumbac
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo tricotat pentru bărbați, din bumbac X PS alb 50558344
BOSS Green polo tricotat pentru bărbați, din bumbac X PS
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 689,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo bărbați din bumbac Paddy albastru 50469055
BOSS Green polo bărbați din bumbac Paddy
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 498,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo masculin din bumbac Pio 1 bleumarin 50554574
BOSS Green polo masculin din bumbac Pio 1
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 421,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-25% cu codul SUN*
BOSS Green polo pentru bărbați PL_TOC Game 3 alb 50563363
BOSS Green polo pentru bărbați PL_TOC Game 3
639,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green polo pentru bărbați cu bumbac Paul bleumarin 50506193
BOSS Green polo pentru bărbați cu bumbac Paul
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 468,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Green Polo bărbați din bumbac BOSS X PORSCHE verde 50559802
BOSS Green Polo bărbați din bumbac BOSS X PORSCHE
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 789,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 789,90 LEI
BOSS Green polo pentru bărbați cu bumbac Paul verde 50506193
BOSS Green polo pentru bărbați cu bumbac Paul
498,90 LEI