Sari la conținut

Answear Club

BOSS Orange
5.0

BOSS Orange cămașă pentru bărbați din bumbac Mysoft_2_M albastră simplă 50519748

539,90 LEI
Culoare: albastru
BOSS Orange cămașă pentru bărbați din bumbac Mysoft_2_M albastră simplă 50519748
BOSS Orange cămașă pentru bărbați din bumbac Mysoft_2_M albastră simplă 50519748
BOSS Orange cămașă pentru bărbați din bumbac Mysoft_2_M verde simplă 50519748
BOSS Orange cămașă pentru bărbați din bumbac Mysoft_2_M roșie simplă 50519748
BOSS Orange cămașă pentru bărbați din bumbac Mysoft_2_M bleumarin simplă 50519748
Selectează o mărime

LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Cămașă albastră BOSS Orange – o propunere elegantă din bumbac, cu croială slim

Cămașa pentru bărbați BOSS Orange este un element clasic al garderobei masculine, care favorizează crearea de ținute rafinate și o purtare confortabilă. Confecționată 100% din bumbac, cu croială slim, constituie o bază atât pentru ținutele business, cât și pentru cele elegante. Acest model cu mânecă lungă și guler italian se va potrivi perfect în situațiile care necesită o prezență impecabilă.

Cămașa pentru bărbați din bumbac BOSS Orange – atribute cheie ale stilului și confortului

  • Croială slim, care subliniază subtil silueta, permițând în același timp libertatea de mișcare
  • Material din bumbac 100%, plăcut la atingere și respirabil, contribuie la confortul la purtare
  • Stil universal, potrivit atât pentru ținute formale, cât și pentru cele mai puțin obligatorii
  • Mânecă lungă, clasică, care se va potrivi în multe ținute pe tot parcursul anului
  • Guler italian rigidizat, care conferă cămășii un aspect elegant și îngrijit
  • Plachetă vizibilă cu nasturi, cu închidere într-un singur rând pe toată lungimea, adăugând caracter
Caracteristici produs
Tip de guler
clasic, cu vârf întărit, italian
Sistem de închidere
cu nasturi, cu două rânduri de nasturi, pe toată lungimea
Flexibilitate
neelastic
Date despre produs
ID producător
50519748
Culoare producător
461
Culoare
albastru
Brand
BOSS Orange
Producător

Hugo Boss AG
Holy-Allee 3, 72555 Metzingen Germany
Info@hugoboss.com
 

ID produs
PPYA-KDM02A_55A
Material
Întregul produs:
100% Bumbac
Croială
Mânecă:
lungă
Tip de mânecă:
clasică
Croială:
slim fit
Măsurători
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
M
Lungime:
71 cm
Lățimea sub brațe:
55 cm
Modelul din imagine are înalțimea 185 cm și poartă măsura M
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Produse similare
-50%
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă din bumbac Race_1_M cu guler stand-up, regular, 50543101
BOSS Orange cămașă din bumbac Race_1_M
Preț actual:
224,00 LEI
Preț normal: 448,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 448,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă pentru bărbați, din bumbac albastră 50559628
BOSS Orange cămașă pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 450,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă pentru bărbați din bumbac Mysoft_2_M albastră simplă 50519748
BOSS Orange cămașă pentru bărbați din bumbac Mysoft_2_M
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă din bumbac culoarea verde, cu guler button-down, regular, 50519707
BOSS Orange cămașă din bumbac
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 468,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă pentru bărbați, din in albastră 50559324
BOSS Orange cămașă pentru bărbați, din in
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 649,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă bărbătească din in albastră simplă 50537382
BOSS Orange cămașă bărbătească din in
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 498,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange camasa din bumbac barbati, cu guler clasic, regular, 50537332
BOSS Orange camasa din bumbac
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă din bumbac Rickert_M cu guler button-down, regular, 50548975
BOSS Orange cămașă din bumbac Rickert_M
Preț actual:
224,00 LEI
Preț normal: 448,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 448,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă din bumbac Rickert_M cu guler button-down, regular, 50552983
BOSS Orange cămașă din bumbac Rickert_M
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă din bumbac cu guler button-down, regular, 50519707
BOSS Orange cămașă din bumbac
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 448,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă bărbați din bumbac Relegant_6_M albastră simplă 50518304
BOSS Orange cămașă bărbați din bumbac Relegant_6_M
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 448,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Jeans cămașă pentru bărbați, cu in albastră simplă DM0DM23058
Tommy Jeans cămașă pentru bărbați, cu in
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein cămașă cu guler clasic, slim, LV019EU041
Calvin Klein cămașă
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-30%
Medicine cămașă pentru bărbați, din in albastră
Medicine cămașă pentru bărbați, din in
Preț actual:
174,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren cămașă relaxed, 710972188
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 1419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1419,90 LEI
-45%
-5% extra cu codul FS*
Medicine camasa
Medicine camasa
Preț actual:
114,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Jeans pentru bărbați din bumbac cu elastan albastru simplu DM0DM04405
Tommy Jeans pentru bărbați din bumbac cu elastan
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Samsoe Samsoe camasa jeans barbati, cu guler clasic, regular, M24400076
Samsoe Samsoe camasa jeans
Preț actual:
449,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein cămașă bărbătească cu bumbac albastră simplă LV04LB145G
Calvin Klein cămașă bărbătească cu bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange cămașă din bumbac cu guler clasic, regular, XM001869 AF18837
Armani Exchange cămașă din bumbac
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
HUGO cămașă din bumbac bărbați, cu guler clasic, slim 50508313
HUGO cămașă din bumbac
Preț actual:
294,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Jeans cămașă pentru bărbați, din denim albastră cu efect prespălat LV04RF906G
Calvin Klein Jeans cămașă pentru bărbați, din denim
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-27%
-5% extra cu codul FS*
Levi's cămașă pentru bărbați din denim JACKSON WORKER albastră simplă 19573
Levi's cămașă pentru bărbați din denim JACKSON WORKER
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 439,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Guess Jeans cămașă din bumbac cu guler button-down, regular, M5YH64 WHFK1
Guess Jeans cămașă din bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
Barbour cămașă pentru bărbați din bumbac Striped Oxtown Tailored Shirt albastră cu dungi MSH5303
Barbour cămașă pentru bărbați din bumbac Striped Oxtown Tailored Shirt
459,90 LEI
-26%
Kenzo camasa din bumbac barbati, cu guler button-down, relaxed, FF55CH4109LO.64
Kenzo camasa din bumbac
Preț actual:
1199,90 LEI
Preț normal: 1639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1639,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein cămașă cu guler clasic, slim, LV04LE120G
Calvin Klein cămașă
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Levi's camasa jeans barbati, cu guler clasic, regular
Levi's camasa jeans
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac cu guler italian, regular, 710B13492
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
579,90 LEI
Preț normal: 909,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
Descoperă produsele BOSS Orange
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă bărbătească din in albastră simplă 50537382
BOSS Orange cămașă bărbătească din in
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 498,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă din bumbac Rickert_M cu guler button-down, regular, 50552983
BOSS Orange cămașă din bumbac Rickert_M
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange camasa din bumbac barbati, cu guler clasic, regular, 50537332
BOSS Orange camasa din bumbac
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă din bumbac Race_1_M cu guler stand-up, regular, 50543101
BOSS Orange cămașă din bumbac Race_1_M
Preț actual:
224,00 LEI
Preț normal: 448,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 448,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă din bumbac culoarea verde, cu guler button-down, regular, 50519707
BOSS Orange cămașă din bumbac
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 468,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă bărbați din bumbac Relegant_6_M albastră simplă 50518304
BOSS Orange cămașă bărbați din bumbac Relegant_6_M
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 448,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă pentru bărbați din bumbac Mysoft_2_M albastră simplă 50519748
BOSS Orange cămașă pentru bărbați din bumbac Mysoft_2_M
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă pentru bărbați, din bumbac albastră 50559628
BOSS Orange cămașă pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 450,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă din bumbac Rickert_M cu guler button-down, regular, 50548975
BOSS Orange cămașă din bumbac Rickert_M
Preț actual:
224,00 LEI
Preț normal: 448,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 448,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă din bumbac cu guler button-down, regular, 50519707
BOSS Orange cămașă din bumbac
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 448,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă pentru bărbați, din in albastră 50559324
BOSS Orange cămașă pentru bărbați, din in
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 649,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-23%
-5% extra cu codul FS*
Boss Orange camasa barbati, culoarea bej, cu guler clasic, regular, 50530932
Boss Orange camasa
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 498,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă bărbătească din in bejă simplă 50537382
BOSS Orange cămașă bărbătească din in
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 498,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă bărbătească din in albă simplă 50537382
BOSS Orange cămașă bărbătească din in
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă din bumbac Rickert_M culoarea gri, cu guler button-down, regular, 50552983
BOSS Orange cămașă din bumbac Rickert_M
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă Rickert_M culoarea gri, cu guler button-down, regular, 50553001
BOSS Orange cămașă Rickert_M
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 498,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă din bumbac culoarea verde, cu guler button-down, regular, 50519707
BOSS Orange cămașă din bumbac
Preț actual:
224,00 LEI
Preț normal: 448,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 448,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă din bumbac Race_1_M culoarea verde, cu guler stand-up, regular, 50543101
BOSS Orange cămașă din bumbac Race_1_M
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 448,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 297,90 LEI
BOSS Orange cămașă pentru bărbați din bumbac gri cu dungi 50559321
BOSS Orange cămașă pentru bărbați din bumbac
498,90 LEI
BOSS Orange cămașă pentru bărbați din bumbac Mysoft_2_M roșie simplă 50519748
BOSS Orange cămașă pentru bărbați din bumbac Mysoft_2_M
539,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă Ricoplus_M culoarea violet, cu guler button-down, regular, 50552959
BOSS Orange cămașă Ricoplus_M
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă bărbătească din bumbac Relegant_6_M turcoaz simplă 50518304
BOSS Orange cămașă bărbătească din bumbac Relegant_6_M
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă din bumbac culoarea verde, cu guler button-down, regular, 50519707
BOSS Orange cămașă din bumbac
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 498,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă pentru bărbați din bumbac bleumarin cu dungi 50559321
BOSS Orange cămașă pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 498,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange camasa din bumbac barbati, culoarea albastru marin, cu guler clasic, regular, 50537332
BOSS Orange camasa din bumbac
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă de bărbați din bumbac Relegant_6_M neagră simplă 50518304
BOSS Orange cămașă de bărbați din bumbac Relegant_6_M
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 448,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă bărbați din bumbac Relegant_6_M bleumarin simplă 50518304
BOSS Orange cămașă bărbați din bumbac Relegant_6_M
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 448,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-23%
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange cămașă pentru bărbați, cu vâscoză bej 50559633
BOSS Orange cămașă pentru bărbați, cu vâscoză
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 610,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 610,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange camasa din bumbac barbati, culoarea alb, cu guler clasic, regular, 50537332
BOSS Orange camasa din bumbac
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
BOSS Orange cămașă pentru bărbați din bumbac Mysoft_2_M bleumarin simplă 50519748
BOSS Orange cămașă pentru bărbați din bumbac Mysoft_2_M
539,90 LEI