Sari la conținut

Answear Club

Calvin Klein
5.0

Calvin Klein chiloți de baie pentru femei gri LV00Q62704

-5% extra cu codul SUN*
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI -43%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI -7%
Culoare: gri
Calvin Klein Chiloți de baie pentru femei bej LV00Q62704
Calvin Klein Chiloți de baie femei roz LV00Q62704
Calvin Klein chiloți de baie femeiești bej LV00Q62704
Calvin Klein chiloți de baie pentru femei gri LV00Q62704
Calvin Klein chiloți de baie pentru femei negri LV00Q62704
Selectează o mărime

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Chiloți de baie gri Calvin Klein – clasici cu laterale legate

Chiloții de baie gri Calvin Klein sunt o parte de jos universală pentru costumul de baie, care se remarcă prin croiala clasică și lateralele legate, practice. Acest model cu talie normală, confecționat din tricotaj neted, asigură confort și libertate de mișcare, fiind ideal pentru relaxare pe plajă sau activități la piscină. Designul lor minimalist permite asortarea ușoară cu diferite piese superioare de bikini, creând seturi personalizate.

Chiloți de baie de damă Calvin Klein – caracteristici cheie

  • Parte de jos a costumului de baie – chiloți clasici, care formează baza ținutelor de vară
  • Croială clasică a chiloților cu laterale legate favorizează ajustarea individuală la siluetă
  • Ajustare la siluetă – tricotajul elastic și legăturile permit o potrivire confortabilă
  • Legăturile laterale facilitează ajustarea și permit o potrivire ideală la circumferința șoldurilor
  • Confecționat din tricotaj – materialul asigură elasticitate și confort la purtare
  • Model uni – designul minimalist permite asortarea ușoară cu diferite piese superioare de bikini
Caracteristici produs
Sistem de închidere
cu legare
Date despre produs
ID producător
LV00Q62704
Culoare
gri
Brand
Calvin Klein
Producător

Calvin Klein Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.calvinklein.com

ID produs
9BYA-BID010_90X
Material
Material principal:
83% Poliamidă, 17% Elastan
Căptușeală:
92% Poliester, 8% Elastan
Croială
Croiala chilotului:
clasic
Brâu:
normal
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 172 cm și poartă măsura S
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Produse similare
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein chiloți de baie culoarea gri, KW0KW02811
Calvin Klein chiloți de baie
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein chiloți de baie de femei gri LV00Q62705
Calvin Klein chiloți de baie de femei
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein sutien de baie culoarea gri, cupa moale, KW0KW02807
Calvin Klein sutien de baie
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein sutien de baie feminin Gri LV00Q62697
Calvin Klein sutien de baie feminin
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein chiloți de baie culoarea gri, KW0KW02810
Calvin Klein chiloți de baie
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein sutien de baie culoarea gri, cupa usor rigidizata, KW0KW02697
Calvin Klein sutien de baie
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein chiloti de baie culoarea gri, KW0KW02705
Calvin Klein chiloti de baie
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein chiloti de baie culoarea gri, KW0KW02704
Calvin Klein chiloti de baie
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Rotate costum de baie din două piese SOFT WRAP BIKINI culoarea gri, cupa usor rigidizata, 1131682859
Rotate costum de baie din două piese SOFT WRAP BIKINI
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-27%
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld chiloți de baie culoarea gri, A1W46022
Karl Lagerfeld chiloți de baie
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-10%
-15% extra cu codul SUN*
Diesel sutien de baie SEES-A-D-CORE BRA culoarea gri, cupa usor rigidizata, A16274.0AFBB
Diesel sutien de baie SEES-A-D-CORE BRA
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-51%
-5% extra cu codul SUN*
Diesel chiloți brazilieni de baie femeiești JODIE-DNM gri A19158.0BNCW
Diesel chiloți brazilieni de baie femeiești JODIE-DNM
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-10%
-15% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld sutien de baie culoarea gri, cupă moale, A1W46021
Karl Lagerfeld sutien de baie
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
Bond Eye chiloți de baie ANISHA culoarea gri, BOUND464
Bond Eye chiloți de baie ANISHA
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
EA7 Emporio Armani bikini pentru femei gri AF20662.7W001067
EA7 Emporio Armani bikini pentru femei
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 431,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
HUGO chiloti de baie culoarea gri, 50535235
HUGO chiloti de baie
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 248,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Bond Eye sutien de baie LUANA culoarea gri, cupă moale, BOUND366
Bond Eye sutien de baie LUANA
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-11%
-15% extra cu codul SUN*
Diesel bikini brazilieni BRAZILIAN-D-CORE UNDERPANTS culoarea gri, A17590.0AFBB
Diesel bikini brazilieni BRAZILIAN-D-CORE UNDERPANTS
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton chiloti de baie culoarea gri
United Colors of Benetton chiloti de baie
Preț actual:
69,95 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
EA7 Emporio Armani costum de baie din două piese pentru femei gri AF20662.7W001066
EA7 Emporio Armani costum de baie din două piese pentru femei
Preț actual:
467,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
HUGO sutien de baie culoarea gri, cupa usor rigidizata, 50535242
HUGO sutien de baie
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 273,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Nike sutien de baie pentru femei gri NESSD188
Nike sutien de baie pentru femei
Preț actual:
154,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Answear Lab chiloti de baie
Answear Lab chiloti de baie
Preț actual:
58,90 LEI
Preț normal: 109,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 65,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Chantelle sutien de baie SWIM ONE cupă usor rigidizata, C12VQA
Chantelle sutien de baie SWIM ONE
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Twinset sutien de baie culoarea negru, cupă rigidizată, 261LBMV11
Twinset sutien de baie
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 429,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-70%
-5% extra cu codul SUN*
Answear Lab costum de baie din două piese culoarea verde, cupa usor rigidizata
Answear Lab costum de baie din două piese
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Chantelle chiloți de baie pentru femei verzi C1A8C5
Chantelle chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Roxy bikini brazilieni 6112419000
Roxy bikini brazilieni 6112419000
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul SUN*
Undress Code sutien de baie Castaway culoarea negru, cupa moale
Undress Code sutien de baie Castaway
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
Descoperă produsele Calvin Klein
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein chiloți de baie culoarea gri, KW0KW02811
Calvin Klein chiloți de baie
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein chiloti de baie culoarea gri, KW0KW02704
Calvin Klein chiloti de baie
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein chiloți de baie culoarea gri, KW0KW02810
Calvin Klein chiloți de baie
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein chiloți de baie de femei gri LV00Q62705
Calvin Klein chiloți de baie de femei
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein sutien de baie feminin Gri LV00Q62697
Calvin Klein sutien de baie feminin
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein chiloti de baie culoarea gri, KW0KW02705
Calvin Klein chiloti de baie
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein sutien de baie culoarea gri, cupa moale, KW0KW02807
Calvin Klein sutien de baie
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein sutien de baie culoarea gri, cupa usor rigidizata, KW0KW02697
Calvin Klein sutien de baie
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein sutien de baie pentru femei negru LV00Q61214
Calvin Klein sutien de baie pentru femei
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein sutien de baie galben LV00Q61130
Calvin Klein sutien de baie
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein sutien de baie cupa usor rigidizata, KW0KW02854
Calvin Klein sutien de baie
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein sutien de baie pentru femei negru LV00Q61239
Calvin Klein sutien de baie pentru femei
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein sutien de baie pentru femei negru LV00Q61121
Calvin Klein sutien de baie pentru femei
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein chiloți de baie pentru femei negri LV00Q62704
Calvin Klein chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein sutien de baie cupa usor rigidizata, KW0KW02745
Calvin Klein sutien de baie
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein chiloti de baie KW0KW02752
Calvin Klein chiloti de baie
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein sutien de baie pentru femei negru LV00Q61163
Calvin Klein sutien de baie pentru femei
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein chiloți de baie pentru femei negri LV00Q61221
Calvin Klein chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein chiloți de baie culoarea negru, KW0KW02787
Calvin Klein chiloți de baie
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-32%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein sutien de baie culoarea negru, cupa moale, KW0KW02726
Calvin Klein sutien de baie
Preț actual:
101,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein chiloți de baie pentru femei roz LV00Q62706
Calvin Klein chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein chiloți de baie pentru femei roz LV00Q61206
Calvin Klein chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein bikini brazilieni culoarea rosu, KW0KW02891
Calvin Klein bikini brazilieni
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein sutien de baie pentru femei verde LV00Q61214
Calvin Klein sutien de baie pentru femei
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein sutien de baie culoarea alb, cupa usor rigidizata, KW0KW02751
Calvin Klein sutien de baie
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein chiloti de baie culoarea bordo, cupa moale
Calvin Klein chiloti de baie
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 135,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Chiloți de baie pentru femei bej LV00Q62704
Calvin Klein Chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein chiloți brazilieni de baie pentru femei negri LV00Q61131
Calvin Klein chiloți brazilieni de baie pentru femei
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein chiloți de baie pentru femei negri LV00Q61103
Calvin Klein chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-37%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein bikini brazilieni KW0KW02611
Calvin Klein bikini brazilieni
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI