Sari la conținut

Answear Club

Calvin Klein
5.0

Calvin Klein polo bărbați din bumbac albastru LV04LB276G

-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI -35%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI -7%
Culoare: albastru
Calvin Klein polo bărbați din bumbac alb LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac bej LV04LB276G
Calvin Klein Polo bărbați din bumbac violet LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac violet LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac albastru LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac turcoaz LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac verde LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac galben LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbați din bumbac portocaliu LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac roșu LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbați din bumbac portocaliu LV04LB276G
Calvin Klein polo masculin din bumbac albastru LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbați din bumbac albastru LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac violet LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbați din bumbac bleumarin LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbați din bumbac verde LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbați din bumbac verde LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac burgund LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbați din bumbac verde LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbați din bumbac verde LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbați din bumbac roșu LV04LB276G
Calvin Klein polo masculin din bumbac violet LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac albastru LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbați din bumbac verde LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac negru LV04LB276G
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Polo albastru Calvin Klein – clasic al stilului casual

Polo-ul albastru Calvin Klein care asigură confort și libertate de mișcare. Acest model, confecționat din bumbac elastic, se potrivește perfect în ținutele cotidiene, lejere, oferind confort și un design atemporal.

Prin ce se remarcă polo-ul bărbătesc din bumbac Calvin Klein – caracteristici cheie?

  • Croială regulară asigură o așezare confortabilă pe siluetă, fără a restricționa mișcările
  • Confecționat din bumbac 100%, face ca materialul să fie moale și plăcut la atingere
  • Material elastic susține libertatea de mișcare, adaptându-se la corp
  • Modelul polo clasic conferă ținutelor un caracter elegant, casual
  • Decolteu cu guler și închidere cu nasturi adaugă tricoului o notă de rafinament
  • Model uni cu logo subtil subliniază designul de brand și versatilitatea
Caracteristici produs
Flexibilitate
elastic
Date despre produs
ID producător
LV04LB276G
Culoare
albastru
Brand
Calvin Klein
Producător

Calvin Klein Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.calvinklein.com

ID produs
PPYA-POM081_50X
Material
Întregul produs:
100% Bumbac
Croială
Decolteu:
cu guler, cu închidere
Tip de mânecă:
clasică
Croială:
regular fit
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 186 cm și poartă măsura M
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Produse similare
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein tricou polo din in neted, K10K114136
Calvin Klein tricou polo din in
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein tricou polo barbati, neted, K10K111196
Calvin Klein tricou polo
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo tricotat bărbătesc din bumbac albastru LV04LC326G
Calvin Klein polo tricotat bărbătesc din bumbac
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo masculin din bumbac albastru LV04LB276G
Calvin Klein polo masculin din bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac albastru LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac albastru LV04LC254G
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac
339,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac albastru LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo de bumbac uni K10K111657
Calvin Klein polo de bumbac
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein tricou polo barbati, cu imprimeu, K10K114474
Calvin Klein tricou polo
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac albastru LV04LC239G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac alb LV04LF200G
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac albastru LV04LF208G
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-26%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Jeans polo bărbătesc din bumbac albastru DM0DM20676
Tommy Jeans polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 337,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
Aeronautica Militare polo bărbați din bumbac albastru PO1308UP00082
Aeronautica Militare polo bărbați din bumbac
329,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren polo de bumbac cu imprimeu, 710B14509
Polo Ralph Lauren polo de bumbac
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 859,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Hackett London polo de bumbac uni, HM5600148
Hackett London polo de bumbac
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
Armani Exchange polo pentru bărbați din bumbac cu elastan albastru XM003422 AF26650
Armani Exchange polo pentru bărbați din bumbac cu elastan
419,90 LEI
-25% cu codul FS*
Tommy Hilfiger polo tricotat pentru bărbați din bumbac albastru MW0MW43246
Tommy Hilfiger polo tricotat pentru bărbați din bumbac
769,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marc O'Polo polo pentru bărbați din bumbac albastru 5000013986
Marc O'Polo polo pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 290,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS polo bărbătesc din bumbac Pallas albastru 50553564
BOSS polo bărbătesc din bumbac Pallas
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 507,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger polo de bumbac neted
Tommy Hilfiger polo de bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS polo bărbați din bumbac albastru 50471335
BOSS polo bărbați din bumbac
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 507,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-25% cu codul FS*
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați din bumbac albastru 710B13893
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați din bumbac
1419,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul FS*
HUGO polo de bumbac barbati, neted, 50542961
HUGO polo de bumbac
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Hackett London polo de bumbac uni, HM5600148
Hackett London polo de bumbac
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo pentru bărbați, din bumbac albastru 1X56U301V
United Colors of Benetton polo pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 358,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger polo bărbătesc din bumbac cu elastan albastru MW0MW17770
Tommy Hilfiger polo bărbătesc din bumbac cu elastan
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Green polo bărbați din bumbac Paddy albastru 50469055
BOSS Green polo bărbați din bumbac Paddy
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 498,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Hackett London polo de bumbac uni, HM5600085
Hackett London polo de bumbac
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
Descoperă produsele Calvin Klein
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo de bumbac uni K10K111657
Calvin Klein polo de bumbac
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac albastru LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein tricou polo din in neted, K10K114136
Calvin Klein tricou polo din in
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac albastru LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac albastru LV04LC254G
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac
339,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein tricou polo barbati, cu imprimeu, K10K114474
Calvin Klein tricou polo
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac albastru LV04LG209G
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac
439,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac alb LV04LF200G
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo tricotat bărbătesc din bumbac albastru LV04LC326G
Calvin Klein polo tricotat bărbătesc din bumbac
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac albastru LV04LF208G
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo masculin din bumbac albastru LV04LB276G
Calvin Klein polo masculin din bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein tricou polo barbati, neted, K10K111196
Calvin Klein tricou polo
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac albastru LV04LC239G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac negru LV04LF206G
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac galben LV04LC254G
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac bleumarin LV04LH204G
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac
389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac violet LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați, cu vâscoză bleumarin LV00NM2986
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați, cu vâscoză
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo tricotat bărbătesc din bumbac verde LV04LC326G
Calvin Klein polo tricotat bărbătesc din bumbac
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbați din bumbac verde LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbați din bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein tricou polo culoarea negru, cu imprimeu, LV04LD205G
Calvin Klein tricou polo
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac negru LV04LF208G
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac alb LV04LC254G
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein tricou polo din in culoarea gri, neted, K10K114136
Calvin Klein tricou polo din in
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo de bumbac culoarea bej, uni K10K112754
Calvin Klein polo de bumbac
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 529,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac bej LV04LC239G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac turcoaz LV04LE255G
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac
489,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein tricou polo culoarea negru, uni, LV04LB220G
Calvin Klein tricou polo
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein tricou polo culoarea bleumarin, uni, LV04LC331G
Calvin Klein tricou polo
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo de bumbac culoarea bej, neted, K10K114475
Calvin Klein polo de bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI