Sari la conținut

Answear Club

Calvin Klein
4.3

Calvin Klein tricou bărbătesc din bumbac albastru

-5% extra cu codul SUN*
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI -52%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI -7%
Culoare: albastru
Calvin Klein tricou bărbătesc din bumbac alb
Calvin Klein tricou bărbătesc din bumbac albastru
Calvin Klein tricou bărbătesc din bumbac galben
Calvin Klein tricou bărbătesc din bumbac violet
Calvin Klein tricou bărbătesc din bumbac bleumarin
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac negru K10K112749
Selectează o mărime

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Tricou albastru Calvin Klein – un clasic al stilului și confortului în ținutele de zi cu zi

Tricoul albastru Calvin Klein este o piesă vestimentară masculină ce îmbină designul atemporal cu confortul la purtare. Confecționat din bumbac moale și elastic, asigură confort pe tot parcursul zilei. Acest model este alegerea perfectă pentru diverse ținute casual, fiind o piesă de bază pentru multe combinații vestimentare.

Prin ce se remarcă tricoul bărbătesc din bumbac Calvin Klein?

  • Croiala regulară favorizează libertatea de mișcare și o așezare confortabilă pe corp
  • Confecționat din tricot de bumbac moale și elastic, permite pielii să respire liber
  • Tricou clasic în stil casual, perfect pentru diverse ținute lejere
  • Decolteul rotund și textura netedă a materialului subliniază designul minimalist
  • Mâneca scurtă și materialul subțire asigură lejeritate și respirabilitate în zilele mai calde
Caracteristici produs
Flexibilitate
elastic
Date despre produs
ID producător
K10K112749
Culoare producător
DWE
Culoare
albastru
Brand
Calvin Klein
ID produs
PPYH-TSM04L_05A
Material
Întregul produs:
100% Bumbac
Croială
Decolteu:
rotund
Tip de mânecă:
clasică
Croială:
regular fit
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 187 cm și poartă măsura M
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Produse similare
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac barbati, modelator, K10K111346
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac barbati, cu imprimeu, K10K114172
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac barbati, neted
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-40%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac barbati, cu imprimeu, K10K114162
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
155,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac albastru LV04LF811G
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac cu imprimeu, LV04RC854G
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou bărbați din bumbac cu elastan albastru LV04LC241G
Calvin Klein tricou bărbați din bumbac cu elastan
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac barbati, cu imprimeu, K10K114174
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou bărbătesc din bumbac cu elastan albastru LV04LC241G
Calvin Klein tricou bărbătesc din bumbac cu elastan
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou basic pentru bărbați din bumbac albastru LV04LD230G
Calvin Klein tricou basic pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 124,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac culoarea alb, uni, LV04LB275G
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac cu imprimeu, LV04RE821G
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac albastru LV04LC255G
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 170,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan albastru LV04LC240G
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac uni, LV04LB275G
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-40%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac barbati, cu imprimeu, K10K114163
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
155,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac barbati, modelator, K10K111346
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac culoarea alb, uni, LV04LB275G
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac albastru LV04LF810G
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac albastru LV14RF817G
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac barbati, modelator, K10K114150
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-40%
-5% extra cu codul SUN*
Columbia tricou Burnt Lake barbati, cu imprimeu, 2071711
Columbia tricou Burnt Lake
Preț actual:
173,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS tricou bărbătesc din lână H-Umauro albastru 50560476
BOSS tricou bărbătesc din lână H-Umauro
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 689,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS tricou pentru bărbați Shirt albastru 50540567
BOSS tricou pentru bărbați Shirt
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 323,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
AllSaints tricou din bumbac FIGURE barbati, neted, M025JB
AllSaints tricou din bumbac FIGURE
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Aeronautica Militare tricou din bumbac cu imprimeu, TS2542UJ00641
Aeronautica Militare tricou din bumbac
Preț actual:
278,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou bărbătesc din bumbac albastru MW0MW39993
Tommy Hilfiger tricou bărbătesc din bumbac
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou basic bărbătesc din bumbac albastru M6GIZ3 KE942
Guess Jeans tricou basic bărbătesc din bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 243,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
Descoperă produsele Calvin Klein
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac barbati, cu imprimeu, K10K114172
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac albastru LV04LC255G
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 170,90 LEI
-40%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac barbati, cu imprimeu, K10K114163
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
155,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou bărbătesc din bumbac cu elastan albastru LV04LC241G
Calvin Klein tricou bărbătesc din bumbac cu elastan
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac cu imprimeu, LV04RE821G
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan albastru LV04LC240G
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac albastru LV04LF810G
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac uni, LV04LB275G
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou bărbați din bumbac cu elastan albastru LV04LC241G
Calvin Klein tricou bărbați din bumbac cu elastan
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou basic pentru bărbați din bumbac albastru LV04LD230G
Calvin Klein tricou basic pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 124,90 LEI
-40%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac barbati, cu imprimeu, K10K114162
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
155,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac cu imprimeu, LV04RC854G
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac albastru LV14RF817G
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac culoarea alb, uni, LV04LB275G
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac barbati, neted
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac cu imprimeu, K10K114157
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac barbati, modelator, K10K114150
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac barbati, modelator, K10K111346
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac culoarea alb, uni, LV04LB275G
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac albastru LV04LF811G
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac barbati, cu imprimeu, K10K114174
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac albastru LV04LG813G
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac
249,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac barbati, modelator, K10K111346
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac culoarea gri, cu imprimeu, LV04RC852G
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 125,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou basic pentru bărbați din bumbac burgund LV04LD230G
Calvin Klein tricou basic pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 124,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac culoarea bej, cu imprimeu, LV04RE832G
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac barbati, culoarea alb, cu imprimeu, K10K114158
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 155,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou bărbătesc din bumbac cu elastan violet LV04LC241G
Calvin Klein tricou bărbătesc din bumbac cu elastan
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac bej LV04LF810G
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI