Sari la conținut

Answear Club

Calvin Klein
4.5

Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac cu elastanbleumarin LV04LC240G

-25%-5% extra cu codul SUN*
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI -25%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI -25%
Culoare: bleumarin
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan alb LV04LC240G
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan albastru LV04LC240G
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan bleumarin LV04LC240G
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan verde LV04LC240G
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan verde LV04LC240G
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan negru LV04LC240G
Selectează o mărime

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Tricou bleumarin Calvin Klein – confort și stil în versiune urbană

Tricoul pentru bărbați Calvin Klein este un element clasic al garderobei masculine, care se distinge printr-o croială slim și un material elastic. Acest model contribuie la crearea de ținute lejere și, în același timp, elegante, integrându-se armonios în stilul urban și casual.

Prin ce se remarcă tricoul pentru bărbați Calvin Klein din bumbac cu elastan?

  • Croială slim, care subliniază subtil silueta, fără a limita mișcările
  • Tricot din bumbac cu elastan, asigură moliciune, respirabilitate și elasticitate
  • Caracter versatil, permite asortarea cu ținute casual și streetwear
  • Decolteu rotund, sporește confortul la purtare și un aspect clasic
  • Logo brodat pe piept, adaugă un accent recognoscibil brandului Calvin Klein
  • Material subțire, asigură lejeritate și respirabilitate, potrivit pentru zilele mai calde
Caracteristici produs
Flexibilitate
elastic
Date despre produs
ID producător
LV04LC240G
Culoare producător
CEF
Culoare
bleumarin
Brand
Calvin Klein
ID produs
9BYA-TSM01B_59X
Material
Întregul produs:
95% Bumbac, 5% Elastan
Croială
Decolteu:
rotund
Tip de mânecă:
clasică
Croială:
slim fit
Măsurători
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
M
Lungime:
74 cm
Lățimea sub brațe:
50 cm
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Produse similare
-32%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac culoarea bleumarin, uni, LV04LB275G
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, cu bumbac bleumarin LV00NM3019
Calvin Klein tricou pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 189,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac culoarea bleumarin, cu imprimeu, LV04RE820G
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac bleumarin LV14RF817G
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac bleumarin LV040HM228
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac
249,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac bleumarin LV040HM228
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, cu bumbac bleumarin LV04LF209G
Calvin Klein tricou pentru bărbați, cu bumbac
249,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou culoarea bleumarin, LV04LD204G
Calvin Klein tricou
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac barbati, culoarea albastru marin, modelator, K10K111346
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac bleumarin LV04LC255G
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac
199,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou bărbătesc din bumbac bleumarin
Calvin Klein tricou bărbătesc din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac culoarea albastru marin, neted
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Medicine tricou bărbătesc din bumbac cu elastan bleumarin
Medicine tricou bărbătesc din bumbac cu elastan
99,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac bleumarin XM002519 AF10334
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 272,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 244,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Guess tricou din bumbac culoarea bleumarin, cu imprimeu, M2YI71 I3Z14
Guess tricou din bumbac
Preț actual:
96,90 LEI
Preț normal: 198,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 108,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Rossignol tricou din bumbac Waterfall bărbați, culoarea albastru marin, cu imprimeu, RLNMY24
Rossignol tricou din bumbac Waterfall
Preț actual:
134,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Puma tricou Essential Logo barbati, culoarea bleumarin, uni, 682538
Puma tricou Essential Logo
106,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Marc O'Polo tricou din bumbac culoarea bleuamarin, cu imprimeu, 5000012687
Marc O'Polo tricou din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 196,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
G-Star tricou pentru bărbați din bumbac Base-s bleumarin D16411-336
G-Star tricou pentru bărbați din bumbac Base-s
Preț actual:
95,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 100,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
K+LUSHA tricou din bumbac barbati, culoarea albastru marin, neted, KLFORCO TJ010PX
K+LUSHA tricou din bumbac
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 1239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren tricou pentru bărbați, din bumbac bleumarin 710B14615
Polo Ralph Lauren tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
629,90 LEI
Preț normal: 807,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 659,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld tricou tricotat bărbătesc din bumbac bleumarin 562301.655004
Karl Lagerfeld tricou tricotat bărbătesc din bumbac
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 559,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
The North Face tricou Simple Dome culoarea bleumarin, uni, NF0A8CZ28K21
The North Face tricou Simple Dome
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-35%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Jeans tricou pentru bărbați, din bumbac bleumarin LV04RF204G
Calvin Klein Jeans tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
MACKAGE tricou din bumbac barbati, culoarea albastru marin, neted, TEE.R
MACKAGE tricou din bumbac
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 859,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
Joop! tricou pentru bărbați cu lyocell bleumarin 30103405
Joop! tricou pentru bărbați cu lyocell
429,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou pentru bărbați, din bumbac bleumarin MW0MW42365
Tommy Hilfiger tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou basic bărbătesc din bumbac cu elastan bleumarin MW0MW10800
Tommy Hilfiger tricou basic bărbătesc din bumbac cu elastan
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 187,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-35%
-5% extra cu codul SUN*
Medicine tricou culoarea albastru marin, neted
Medicine tricou
Preț actual:
49,90 LEI
Preț normal: 77,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 77,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
EA7 Emporio Armani tricou culoarea bleumarin, uni, AF13862.7M001357
EA7 Emporio Armani tricou
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 539,90 LEI
Descoperă produsele Calvin Klein
-25% cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, cu bumbac bleumarin LV04LF209G
Calvin Klein tricou pentru bărbați, cu bumbac
249,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac bleumarin LV040HM228
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, cu bumbac bleumarin LV00NM3019
Calvin Klein tricou pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 189,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac bleumarin LV040HM228
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac
249,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac culoarea bleumarin, cu imprimeu, LV04RE820G
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou culoarea bleumarin, LV04LD204G
Calvin Klein tricou
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac bleumarin LV04LC255G
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac
199,90 LEI
-32%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac culoarea bleumarin, uni, LV04LB275G
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou bărbătesc din bumbac bleumarin
Calvin Klein tricou bărbătesc din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac culoarea albastru marin, neted
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac bleumarin LV14RF817G
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac barbati, culoarea albastru marin, modelator, K10K111346
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac barbati, culoarea negru, cu imprimeu, K10K114169
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 2 negru LV04LD245G
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 2
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac negru LV04LG813G
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac
249,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou bărbătesc din bumbac galben
Calvin Klein tricou bărbătesc din bumbac
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac barbati, culoarea bej, cu imprimeu, K10K114163
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac culoarea negru, cu imprimeu, LV04RE834G
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan portocaliu LV04LC240G
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac culoarea verde, cu imprimeu, LV04RD820G
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan verde LV04LC240G
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan
199,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac negru LV04LF812G
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-13%
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan verde LV04LC240G
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan negru LV04LC240G
Calvin Klein tricou pentru bărbați din bumbac cu elastan
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac verde LV04LF243G
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac verde LV04LC255G
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou bărbătesc din bumbac albastru
Calvin Klein tricou bărbătesc din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac verde LV04LF811G
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou bărbătesc din bumbac alb
Calvin Klein tricou bărbătesc din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, LV04RD821G
Calvin Klein tricou din bumbac
Preț actual:
106,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI