Sari la conținut

Answear Club

Calvin Klein Underwear
5.0

Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama pentru femei, cu modal bej LV00QS7614

-5% extra cu codul SUN*
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI -34%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI -6%
Culoare: bej
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama pentru femei, cu modal bej LV00QS7614
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama pentru femei, cu modal gri LV00QS7614
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama pentru femei, cu modal negru LV00QS7614
Selectează o mărime

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Pantaloni scurți bej de pijama din modal Calvin Klein Underwear – confort și stil în intimitatea casei

Pantalonii scurți de pijama Calvin Klein Underwear sunt o propunere de loungewear care îmbină libertatea de mișcare cu o estetică subtilă. Concepuți pentru femeile care apreciază confortul, acești pantaloni scurți bej sunt ideali pentru relaxarea de seară și diminețile leneșe, favorizând o senzație de confort. Croiala lor lejeră și materialul elastic îi fac o alegere excelentă pentru momentele de relaxare în intimitatea casei.

Ce face ca pantalonii scurți de damă de pijama din modal Calvin Klein Underwear să fie atât de speciali?

  • Croiala lejeră în zona șoldurilor favorizează libertatea totală de mișcare în timpul odihnei
  • Pantalonii scurți de pijama sunt o opțiune excelentă pentru nopțile călduroase și relaxarea acasă
  • Modalul cu elastan asigură o moliciune și o elasticitate excepțională țesăturii
  • Cracii scurți susțin confortul termic, fiind potriviți pentru serile de vară
  • Textura netedă a materialului subliniază caracterul subtil și atemporal
  • Banda elastică din talie permite o ajustare individuală pe siluetă
Caracteristici produs
Flexibilitate
elastic
Date despre produs
ID producător
LV00QS7614
Culoare
bej
Brand
Calvin Klein Underwear
Producător

Calvin Klein Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.calvinklein.com

ID produs
PPY2-BID0W0_01X
Material
Întregul produs:
95% Modal, 5% Elastan
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 180 cm și poartă măsura S
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Produse similare
-27%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama pentru femei bej LV00QS7623
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama pentru femei
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pantaloni de pijama femei, culoarea alb, 000QS7257E
Calvin Klein Underwear pantaloni de pijama
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear cămașă de pijama pentru femei bej LV00QS7657
Calvin Klein Underwear cămașă de pijama pentru femei
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pijama din două piese pentru femei, cu bumbac bej LV00QS7653
Calvin Klein Underwear pijama din două piese pentru femei, cu bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama femei, culoarea bej, 000QS7258E
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Fila pijamale de bumbac culoarea bej, bumbac, FPW4218
Fila pijamale de bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Abercrombie & Fitch pantaloni scurți de pijama femei, culoarea bej, KI146-5048
Abercrombie & Fitch pantaloni scurți de pijama
Preț actual:
91,90 LEI
Preț normal: 169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 96,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Abercrombie & Fitch pantaloni de pijama culoarea bej, KI146-5134-606
Abercrombie & Fitch pantaloni de pijama
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Answear.LAB pijama femei, culoarea bej
Answear.LAB pijama
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
Medicine pijama pentru femei, cu vâscoză bej
Medicine pijama pentru femei, cu vâscoză
174,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Abercrombie & Fitch maiou de pijama culoarea bej, KI146-5105-110
Abercrombie & Fitch maiou de pijama
Preț actual:
78,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 81,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Women'secret pantaloni de pijama pentru femei bej 3703251
Women'secret pantaloni de pijama pentru femei
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Answear.LAB pijama culoarea bej
Answear.LAB pijama
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess pijama din două piese pentru femei, din bumbac cu elastan CAMILLE bej O6GG03 KE821
Guess pijama din două piese pentru femei, din bumbac cu elastan CAMILLE
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
women'secret pijama din două piese pentru femei cu bumbac bej 3594716
women'secret pijama din două piese pentru femei cu bumbac
179,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Dkny pijama culoarea bej, satin, YI90099
Dkny pijama
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
Answear Lab pijama culoarea bej
Answear Lab pijama
299,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
women'secret bluză pijama LILO & STITCH culoarea bej, 4412221
women'secret bluză pijama LILO & STITCH
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
women'secret pijama pentru femei din vâscoză bej 3594726
women'secret pijama pentru femei din vâscoză
229,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
women'secret pijama culoarea bej, 2543699
women'secret pijama
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
women'secret pijamale din bumbac culoarea bej, 3592474
women'secret pijamale din bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
women'secret compleu pijama culoarea bej, 3792073
women'secret compleu pijama
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 188,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
women'secret tricou de pijama din bumbac culoarea bej, bumbac, 3272327
women'secret tricou de pijama din bumbac
Preț actual:
62,90 LEI
Preț normal: 94,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 69,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă de noapte din bumbac culoarea bej, bumbac, 4P0255
Polo Ralph Lauren cămașă de noapte din bumbac
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Answear Lab pijamale de bumbac culoarea bej, bumbac
Answear Lab pijamale de bumbac
399,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
women'secret pijamale de bumbac SNOOPY culoarea bej, bumbac, 3132215
women'secret pijamale de bumbac SNOOPY
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Abercrombie & Fitch pantaloni de pijama culoarea bej, KI146-5113-110
Abercrombie & Fitch pantaloni de pijama
Preț actual:
106,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Fila pijamale de bumbac culoarea bej, FPW4219
Fila pijamale de bumbac
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
women'secret pantaloni de pijama femei culoarea bej, 3702229
women'secret pantaloni de pijama
Preț actual:
89,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 95,90 LEI
Descoperă produsele Calvin Klein Underwear
-29%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear cămașă de pijama pentru femei bej LV00QS7657
Calvin Klein Underwear cămașă de pijama pentru femei
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-27%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama pentru femei bej LV00QS7623
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama pentru femei
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pantaloni de pijama femei, culoarea alb, 000QS7257E
Calvin Klein Underwear pantaloni de pijama
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pijama din două piese pentru femei, cu bumbac bej LV00QS7653
Calvin Klein Underwear pijama din două piese pentru femei, cu bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama femei, culoarea bej, 000QS7258E
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama femei, 000QS7258E
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama
Preț actual:
108,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear cămașă de pijama pentru femei albastră LV00QS7657
Calvin Klein Underwear cămașă de pijama pentru femei
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear Pantaloni de pijama pentru femei, cu modal albaștri 000QS7285E
Calvin Klein Underwear Pantaloni de pijama pentru femei, cu modal
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear tricou de pijama pentru femei, din modal negru LV00QS7435
Calvin Klein Underwear tricou de pijama pentru femei, din modal
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 188,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pantaloni de pijama femei cu modal roz 000QS7285E
Calvin Klein Underwear pantaloni de pijama femei cu modal
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pantaloni de pijama pentru femei, cu modal violet LV00QS7615
Calvin Klein Underwear pantaloni de pijama pentru femei, cu modal
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pijama din două piese pentru femei neagră LV00QS7625
Calvin Klein Underwear pijama din două piese pentru femei
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pantaloni de pijama culoarea bordo, LV00QS7536
Calvin Klein Underwear pantaloni de pijama
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama pentru femei, cu bumbac albi LV00QS7596
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama pentru femei, cu bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-27%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pantaloni de pijama culoarea alb, 000QS7257E
Calvin Klein Underwear pantaloni de pijama
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pijama pentru femei, din bumbac albă LV00QS7655
Calvin Klein Underwear pijama pentru femei, din bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear bluza pijama femei, culoarea negru, 000QS7273E
Calvin Klein Underwear bluza pijama
Preț actual:
164,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pantaloni de pijama pentru femei, din bumbac albaștri LV00QS7597
Calvin Klein Underwear pantaloni de pijama pentru femei, din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama culoarea femeii negru satinat LV00QF8395
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama pentru femei, cu modal gri LV00QS7614
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama pentru femei, cu modal
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pijama din două piese de femei din modal gri LV00QS7659
Calvin Klein Underwear pijama din două piese de femei din modal
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pantaloni de pijama pentru femei, cu modal negri LV00QS7615
Calvin Klein Underwear pantaloni de pijama pentru femei, cu modal
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear bluză de pijama pentru femei neagră LV00QS7639
Calvin Klein Underwear bluză de pijama pentru femei
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama pentru femei, din bumbac albi LV00QS7519
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama pentru femei, din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pantaloni de pijama pentru femei, din bumbac albi LV00QS7520
Calvin Klein Underwear pantaloni de pijama pentru femei, din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama pentru femei, din bumbac albaștri LV00QS7604
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama pentru femei, din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-40%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pijama din două piese pentru femei, cu vâscoză gri LV00QS7661
Calvin Klein Underwear pijama din două piese pentru femei, cu vâscoză
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear tricou de pijama pentru femei, din modal albastru LV00QS7435
Calvin Klein Underwear tricou de pijama pentru femei, din modal
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama pentru femei, cu modal negru LV00QS7614
Calvin Klein Underwear pantaloni scurți de pijama pentru femei, cu modal
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
Calvin Klein Underwear bluza pijama
Preț actual:
164,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI