Sari la conținut

Answear Club

Calvin Klein Underwear
5.0

Calvin Klein Underwear sutien neted

-27%-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
130,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI -45%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI -27%
Culoare: albastru
Calvin Klein Underwear sutien culoarea portocaliu, uni 000QF7340E
Calvin Klein Underwear sutien culoarea roz, uni 000QF7340E
Calvin Klein Underwear sutien neted
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Calvin Klein Underwear sutien

Sutien sport din colectia Calvin Klein Underwear. Model confectionat din tricotaj.
- Cupa moale.
- Model cu banda elastica.
- Model cu bretele reglabile, interschimbabile pe spate.
- Incheiere cu carlig dublu in trei trepte.
- Material tricot flexibil si subtire.
Date despre produs
ID producător
000QF7340E
Culoare
albastru
Brand
Calvin Klein Underwear
Producător

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID produs
9BYX-BID13N_55X
Compoziție
Materialul de baza: 83% Nailon, 17% Elastan
Croială
Sârmă:
Nu
Date tehnice
Întăritura cupei:
fără întăritură
Produse similare
-15%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien neted, 000QF7491E
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien triunghi albastru LV00QF8392
Calvin Klein Underwear sutien triunghi
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien culoarea violet, uni, LV00QF8018
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien culoarea violet, uni, LV00QF8248
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
102,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien LV00QF8612
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
106,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien plunge albastru LV00QF8665
Calvin Klein Underwear sutien plunge
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-31%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien triunghi cu bumbac albastru LV00QF8498
Calvin Klein Underwear sutien triunghi cu bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 188,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien uni, LV00QF8082
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
Calvin Klein Underwear sutien triunghi cu bumbac albastru LV00QF8498
Calvin Klein Underwear sutien triunghi cu bumbac
209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien albastru LV00QF7315
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien 000QF7317E
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien dantela, uni, 000QF8120E
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 143,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien albastru LV000F3837
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien culoarea roz, uni, LV00QF8013
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment sutien albastru W8000326
Perfect Moment sutien
Preț actual:
458,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Chantelle sutien culoare albastru dantelă modelat C15YNA
Chantelle sutien
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
women'secret sutien triunghi cu bumbac albastru 4023384
women'secret sutien triunghi cu bumbac
149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Guess bustieră BELLE albastră O2BC07 KBBT0
Guess bustieră BELLE
Preț actual:
91,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 99,95 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
women'secret sutien COTTON COLLECTION REFRESH neted, 5058264.5058267
women'secret sutien COTTON COLLECTION REFRESH
Preț actual:
75,90 LEI
Preț normal: 129,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 84,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
DKNY sutien albastru DK7934
DKNY sutien
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul FS*
women'secret sutien uni, 5103013
women'secret sutien
Preț actual:
68,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 91,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS sutien cu vâscoză UNDERWIRE BRA CI albastru 50502738
BOSS sutien cu vâscoză UNDERWIRE BRA CI
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 248,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Chantelle sutien dantela, neted
Chantelle sutien
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Women'secret Sutien triunghi dantelă albastru 4023930
Women'secret Sutien triunghi dantelă
Preț actual:
68,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 80,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
women'secret sutien dantelă, cu imprimeu, 5662023.014.033
women'secret sutien
Preț actual:
102,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 109,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger sutien UW0UW02037
Tommy Hilfiger sutien
Preț actual:
69,90 LEI
Preț normal: 159,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 78,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
women'secret sutien dantela, modelator, 4029247.248
women'secret sutien
Preț actual:
95,90 LEI
Preț normal: 159,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 100,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
DKNY sutien albastru DK4047
DKNY sutien
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-30%
-5% extra cu codul FS*
HUGO sutien dantela, cu imprimeu, 50535213
HUGO sutien
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul FS*
women'secret sutien dantelă, cu imprimeu, 3543175
women'secret sutien
Preț actual:
68,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 91,90 LEI
Descoperă produsele Calvin Klein Underwear
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien uni, LV00QF8082
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien culoarea violet, uni, LV00QF8018
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien triunghi albastru LV00QF8392
Calvin Klein Underwear sutien triunghi
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien albastru LV00QF7315
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien culoarea roz, uni, LV00QF8013
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien dantela, uni, 000QF8120E
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 143,90 LEI
-31%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien triunghi cu bumbac albastru LV00QF8498
Calvin Klein Underwear sutien triunghi cu bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 188,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien neted, 000QF7491E
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien plunge albastru LV00QF8665
Calvin Klein Underwear sutien plunge
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien 000QF7317E
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien LV00QF8612
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
106,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien culoarea violet, uni, LV00QF8248
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
102,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien albastru LV000F3837
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
Calvin Klein Underwear sutien triunghi cu bumbac albastru LV00QF8498
Calvin Klein Underwear sutien triunghi cu bumbac
209,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien negru 000QF8121E
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien culoarea negru, neted, 000QF7577E
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien verde LV00QF8312
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien culoarea alb, dantela, uni 000QF7103E
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien culoarea alb, uni, LV00QF8369
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
106,90 LEI
Preț normal: 169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien roz LV00QF8443
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien culoarea negru, LV00QF8478
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
106,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien culoarea roz, neted
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien culoarea roz, uni 000QF6345E
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien culoarea negru, material uni 000QF6017E
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-26%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien culoarea bej, dantelă, cu imprimeu, LV00QF8321
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien culoarea turcoaz, dantelă, cu imprimeu, LV00QF8359
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-20%
Calvin Klein Underwear sutien triunghi maro LV00QF8392
Calvin Klein Underwear sutien triunghi
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien rosu LV000F3837
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-27%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien culoarea bordo 000QF6875E
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear sutien culoarea rosu, neted, 000QF7623E
Calvin Klein Underwear sutien
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI