Sari la conținut

Answear Club

Carrera Ochelari de soare pentru femei negri CARRERA 3104/S

969,90 LEI
Culoare: negru

Ochelari de soare pentru femei – protecție UV400 și stil expresiv

Ochelarii Carrera sunt o propunere dedicată femeilor care caută un accesoriu funcțional într-o versiune expresivă. Designul asigură protecția vederii împotriva luminii solare intense în timpul plimbărilor prin oraș și al excursiilor, constituind un accent estetic pentru multe ținute.

Prin ce se disting ochelarii de soare dreptunghiulari pentru femei?

  • Versiunea de soare ajută la protejarea ochilor în condiții însorite
  • Lentilele degrade oferă un grad variabil de întunecare a câmpului vizual
  • Categoria filtrului 3 favorizează limitarea adecvată a pătrunderii luminii
  • Forma dreptunghiulară a ramelor conferă trăsăturilor feței un caracter expresiv
  • Nuanța neagră permite asortarea ușoară cu diverse ținute vestimentare
  • Construcția completă a ramelor influențează stabilitatea întregului accesoriu
  • Filtrul UV400 contribuie la limitarea impactului negativ al radiațiilor
  • Marcajul Carrera subliniază originea autentică a acestui accesoriu
  • Croiala feminină se integrează armonios în combinațiile vestimentare feminine
Caracteristici produs
Forma ramelor
dreptunghiulară
Tip de lentilă
gradient
Tipul de cadru
plin
Date despre produs
ID producător
CARRERA.3104/S
Culoare producător
0WM
Culoare
negru
Brand
Carrera
Material
Întregul produs:
Metal, Material plastic
Date tehnice
Straturi și proprietăți ale lentilelor:
UV400
Filtru de reglare / Categorie:
Cat. 3
Polarizare:
nu
Produse similare
Carrera Ochelari de soare pentru femei negri CARRERA 3109/S
Carrera
Ochelari de soare pentru femei
919,90 LEI
Carrera
Ochelari de soare
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 759,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
Carrera Ochelari de soare pentru femei negri CA 3108/G/S
Carrera
Ochelari de soare pentru femei
919,90 LEI
Jacquemus
Ochelari de soare SOLE
Preț actual:
1089,90 LEI
Preț normal: 1429,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1099,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul BDAY
Swarovski Ochelari de soare MILLENIA femei, culoarea negru, 5706550
Swarovski
Ochelari de soare MILLENIA
Preț actual:
1259,90 LEI
Preț normal: 1499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1499,90 LEI
-30% cu codul BDAY
Balenciaga Ochelari de soare femei, culoarea negru, BB0389SK
Balenciaga
Ochelari de soare
1709,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Valentino Eyewear Ochelari de soare VLS-180 femei, culoarea negru, VLS.180A
Valentino Eyewear
Ochelari de soare VLS-180
2799,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Philipp Plein Ochelari de soare femei, culoarea negru, SPP098M_530700
Philipp Plein
Ochelari de soare
Preț actual:
1939,90 LEI
Preț normal: 2899,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2059,90 LEI
-48%
Medicine Ochelari de soare cat eye pentru femei negri
Medicine
Ochelari de soare cat eye pentru femei
Preț actual:
89,90 LEI
Preț normal: 174,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 174,90 LEI
-15% cu codul BDAY
Gucci Ochelari de soare femei, culoarea negru, GG1660S
Gucci
Ochelari de soare
1479,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul BDAY
Jimmy Choo Ochelari de soare pentru femei negri 0JC5062U
Jimmy Choo
Ochelari de soare pentru femei
Preț actual:
1106,90 LEI
Preț normal: 1229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1229,90 LEI
-30% cu codul BDAY
Saint Laurent Ochelari de soare BLAZE femei, culoarea negru SL M119
Saint Laurent
Ochelari de soare BLAZE
3799,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul BDAY
Tom Ford Ochelari de soare Cielle femei, culoarea negru, FT1187_5201A
Tom Ford
Ochelari de soare Cielle
Preț actual:
1646,90 LEI
Preț normal: 1829,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1829,90 LEI
-20% cu codul BDAY
Saint Laurent Ochelari de soare pentru femei negri SL 692
Saint Laurent
Ochelari de soare pentru femei
1989,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Bottega Veneta Ochelari de soare BV1178S femei, culoarea negru BV1178S
Bottega Veneta
Ochelari de soare BV1178S
1899,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Guess Ochelari de soare femei, culoarea negru, GU7903_5701A
Guess
Ochelari de soare
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Gift Box
Dolce & Gabbana Ochelari de soare femei, culoarea negru, 0DG4414
Dolce & Gabbana
Ochelari de soare
Preț actual:
1099,90 LEI
Preț normal: 1509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1209,90 LEI
-44%
-5% extra cu codul BDAY
Medicine Ochelari de soare, cat eye, pentru femei negri
Medicine
Ochelari de soare, cat eye, pentru femei
Preț actual:
49,90 LEI
Preț normal: 89,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 89,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul BDAY
Coach Ochelari femei, culoarea negru, 0HC8396U
Coach
Ochelari
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 729,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 729,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul BDAY
Guess Ochelari de soare culoarea negru, GU00218_5705B
Guess
Ochelari de soare
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
-30% cu codul BDAY
Balenciaga Ochelari de soare femei, culoarea negru, BB0323SK
Balenciaga
Ochelari de soare
1969,90 LEI
-40% cu codul BDAY
Victoria Beckham Ochelari de soare culoarea negru, VB 7005/S
Victoria Beckham
Ochelari de soare
1479,90 LEI
Coach Ochelari de soare pentru femei CFU16 negri 0HC8470D
Coach
Ochelari de soare pentru femei CFU16
589,90 LEI
MARC JACOBS Ochelari de soare pentru femei negri MARC 933/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare pentru femei
1029,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Ochelari de soare culoarea negru, 8V0300 V051
Patrizia Pepe
Ochelari de soare
Preț actual:
869,90 LEI
Preț normal: 1309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 899,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Guess Ochelari de soare femei, culoarea negru, GU7878_5301B
Guess
Ochelari de soare
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Furla Ochelari de soare cat eye pentru femei negri WD00176 A.0116 O6000
Furla
Ochelari de soare cat eye pentru femei
989,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul BDAY
Burberry Ochelari de soare pentru femei negru 0BE4488
Burberry
Ochelari de soare pentru femei
Preț actual:
889,90 LEI
Preț normal: 1139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 989,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Tom Ford Ochelari de soare Guilliana culoarea negru, FT1083_5201P
Tom Ford
Ochelari de soare Guilliana
Preț actual:
1599,90 LEI
Preț normal: 2109,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1729,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Isabel Marant Ochelari de soare culoarea negru, IM 0243/G/S
Isabel Marant
Ochelari de soare
Preț actual:
869,90 LEI
Preț normal: 1369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 949,90 LEI
Descoperă produsele Carrera
Carrera Ochelari de soare pentru femei negri CARRERA 3109/S
Carrera
Ochelari de soare pentru femei
919,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Carrera Ochelari de soare culoarea negru, CARRERA 3082/S
Carrera
Ochelari de soare
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 759,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
Carrera Ochelari de soare pentru femei negri CA 3108/G/S
Carrera
Ochelari de soare pentru femei
919,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Carrera Ochelari de soare femei maro CARRERA 3085/S
Carrera
Ochelari de soare femei
Preț actual:
579,90 LEI
Preț normal: 919,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
Carrera Ochelari de soare pentru femei bej CARRERA 3109/S
Carrera
Ochelari de soare pentru femei
919,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul BDAY
Carrera Ochelari de soare femei galbeni CARRERA 3099/S
Carrera
Ochelari de soare femei
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 669,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Carrera Ochelari de soare culoarea maro, CARRERA 3083/S
Carrera
Ochelari de soare
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 759,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 529,90 LEI
Carrera Ochelari de soare pentru femei bej CA 3108/G/S
Carrera
Ochelari de soare pentru femei
919,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul BDAY
Carrera Ochelari de soare culoarea auriu, CARRERA 3089/S
Carrera
Ochelari de soare
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 1079,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
Carrera Ochelari de soare rotunzi pentru femei maro CARRERA 3114/S
Carrera
Ochelari de soare rotunzi pentru femei
759,90 LEI