Sari la conținut

Answear Club

EA7 Emporio Armani
5.0

EA7 Emporio Armani hanorac pentru bărbați din bumbac maro PJVRZ.8NPM30

-31%-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI -46%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI -31%
Culoare: maro
EA7 Emporio Armani hanorac pentru bărbați din bumbac bej PJVRZ.8NPM30
EA7 Emporio Armani hanorac pentru bărbați din bumbac maro PJVRZ.8NPM30
EA7 Emporio Armani hanorac pentru bărbați din bumbac gri PJVRZ.8NPM30
EA7 Emporio Armani hanorac pentru bărbați din bumbac negru PJVRZ.8NPM30
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Hanorac maro EA7 Emporio Armani cu imprimeu – confort în stil urban

Hanoracul pentru bărbați EA7 Emporio Armani este o propunere care îmbină lejeritatea și un design sofisticat. Confecționat din bumbac moale, oferă o senzație plăcută la purtare, iar croiala sa regulară asigură confort. Modelul cu imprimeu se încadrează perfect în ținutele relaxate, urbane, fiind o bază excelentă pentru multe combinații.

Hanoracul pentru bărbați EA7 Emporio Armani – caracteristici și avantaje cheie

  • Stilul casual favorizează combinațiile relaxate, urbane
  • Croiala regulară permite libertatea de mișcare și confortul la purtare
  • Materialul elastic ajută la adaptarea pe siluetă
  • Croiala clasică de pulover facilitează îmbrăcarea rapidă
  • Bumbacul moale este plăcut la atingere și respirabil
  • Materialul subțire favorizează lejeritatea și confortul în zilele mai calde
  • Decolteul rotund contribuie la un aspect clasic și confortabil
  • Căptușeala din bumbac sporește confortul la purtare, fiind delicată cu pielea
  • Imprimeul decorativ adaugă hanoracului un caracter individual
  • Benzile elastice la bază și la manșete ajută la ajustare
Caracteristici produs
Sistem de închidere
fără închidere
Flexibilitate
elastic
Glugă
fără glugă
Căptușeală
din bumbac
Date despre produs
ID producător
PJVRZ.8NPM30
Culoare producător
U6167
Culoare
maro
Brand
EA7 Emporio Armani
Producător

Giorgio Armani S.p.A.
Via Borgonuovo 11, 20121 Milan, Italy
clientservice@aftersale.armani.com

ID produs
PPYA-BLM0EJ_84X
Material
Întregul produs:
96% Bumbac, 4% Elastan
Croială
Decolteu:
rotund
Tip de mânecă:
clasică
Croială:
regular fit
Măsurători
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
M
Lungime:
65 cm
Lățimea sub brațe:
54 cm
Modelul din imagine are înalțimea 189 cm și poartă măsura M
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Produse similare
Levi's hanorac pentru bărbați cu bumbac SWEATS CREW maro A1572
Levi's hanorac pentru bărbați cu bumbac SWEATS CREW
309,90 LEI
Guess hanorac de bumbac
Preț actual:
689,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
-15% cu codul FS*
Levi's hanorac cu glugă pentru bărbați cu bumbac SOFT CROPPED maro 0060R
Levi's hanorac cu glugă pentru bărbați cu bumbac SOFT CROPPED
439,90 LEI
-43%
-5% extra cu codul FS*
The North Face bluza Essential barbati, culoarea maro, cu imprimeu, NF0A89ET6IH1
The North Face bluza Essential
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
adidas hanorac cu glugă pentru bărbați din bumbac maro KW2308
adidas hanorac cu glugă pentru bărbați din bumbac
329,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Timberland bluza barbati, culoarea maro, cu glugă, cu imprimeu, TB0A5U9KP471
Timberland bluza
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 679,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Jeans hanorac de bumbac culoarea maro, cu imprimeu, DM0DM22366
Tommy Jeans hanorac de bumbac
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-30%
Medicine hanorac cu glugă pentru bărbați, din bumbac maro
Medicine hanorac cu glugă pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
114,90 LEI
Preț normal: 164,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 164,90 LEI
No Problemo bluză culoarea maro, cu imprimeu, NP2000204
No Problemo bluză
659,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren hanorac cu glugă pentru bărbați cu bumbac maro 710B14661
Polo Ralph Lauren hanorac cu glugă pentru bărbați cu bumbac
991,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
HUGO hanorac de bumbac bărbați, culoarea maro, cu glugă, imprimeu 50473168
HUGO hanorac de bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
Guess Jeans hanorac de bumbac culoarea maro, cu glugă, cu imprimeu, M5BQ33 KCPR1
Guess Jeans hanorac de bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Jeans hanorac cu glugă pentru bărbați cu bumbac maro DM0DM20742
Tommy Jeans hanorac cu glugă pentru bărbați cu bumbac
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 349,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
Columbia bluză sport pentru bărbați Helvetia maro 2090891
Columbia bluză sport pentru bărbați Helvetia
419,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Gant bluză culoarea negru, uni, 2008005
Gant bluză
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
Tommy Jeans hanorac cu glugă masculin din bumbac maro DM0DM20746
Tommy Jeans hanorac cu glugă masculin din bumbac
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-30%
-5% extra cu codul FS*
Vans hanorac cu glugă pentru bărbați din bumbac maro VN000VXZFST1
Vans hanorac cu glugă pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
The North Face hanorac fleece TNF X NSE barbati, culoarea maro, cu glugă, neted, NF0A8BJZ6IH1
The North Face hanorac fleece TNF X NSE
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 949,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Karl Kani bluza barbati, culoarea maro, cu glugă, cu imprimeu, 60210105
Karl Kani bluza
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-33%
-5% extra cu codul FS*
Diesel hanorac de bumbac S-MACS-HOOD-MEGOVAL-D culoarea negru, cu glugă, cu imprimeu, A11304.0GYCJ
Diesel hanorac de bumbac S-MACS-HOOD-MEGOVAL-D
Preț actual:
634,90 LEI
Preț normal: 1349,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 949,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Puma hanorac de bumbac PUMA x RIPNDIP culoarea maro, cu glugă, cu imprimeu, 632414
Puma hanorac de bumbac PUMA x RIPNDIP
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-42%
Medicine hanorac de bumbac culoarea maro, cu glugă, cu imprimeu
Medicine hanorac de bumbac
Preț actual:
114,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
Levi's hanorac cu glugă pentru bărbați cu bumbac WORKWEAR PO maro 0084Q
Levi's hanorac cu glugă pentru bărbați cu bumbac WORKWEAR PO
359,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
G-Star hanorac de bumbac Essential loose culoarea maro, uni D27748-D395
G-Star hanorac de bumbac Essential loose
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Jeans bluză culoarea maro, cu imprimeu, LV14RE250G
Calvin Klein Jeans bluză
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
HUGO Blue hanorac bărbătesc din bumbac Neeler maro 50522367
HUGO Blue hanorac bărbătesc din bumbac Neeler
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Fila bluza barbati, culoarea maro, cu glugă, neted
Fila bluza
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Dickies bluză culoarea maro, cu glugă, cu imprimeu, DK0A889X0TB1
Dickies bluză
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 429,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
Medicine hanorac cu glugă pentru bărbați cu bumbac maro
Medicine hanorac cu glugă pentru bărbați cu bumbac
184,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren hanorac cu glugă pentru bărbați cu bumbac maro 710766778
Polo Ralph Lauren hanorac cu glugă pentru bărbați cu bumbac
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 689,90 LEI
Descoperă produsele EA7 Emporio Armani
-5% extra cu codul FS*
EA7 Emporio Armani hanorac cu glugă pentru bărbați din bumbac bleumarin AF22266.7M001413
EA7 Emporio Armani hanorac cu glugă pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
EA7 Emporio Armani hanorac de bumbac culoarea bleumarin, cu imprimeu, AF12661.7M000883
EA7 Emporio Armani hanorac de bumbac
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 669,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
EA7 Emporio Armani hanorac cu glugă pentru bărbați din bumbac cu elastan verde PJVRZ.8NPM32
EA7 Emporio Armani hanorac cu glugă pentru bărbați din bumbac cu elastan
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
EA7 Emporio Armani hanorac de bumbac culoarea negru, cu glugă, cu imprimeu, AF13797.7X000165
EA7 Emporio Armani hanorac de bumbac
Preț actual:
689,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
EA7 Emporio Armani hanorac pentru bărbați cu bumbac negru PJVTZ.8NPM34
EA7 Emporio Armani hanorac pentru bărbați cu bumbac
509,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
EA7 Emporio Armani bluză culoarea violet, cu imprimeu, AF10377-7M000971
EA7 Emporio Armani bluză
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
EA7 Emporio Armani bluza barbati, culoarea albastru marin, neted, PJVTZ.8NPM34
EA7 Emporio Armani bluza
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
EA7 Emporio Armani hanorac cu glugă pentru bărbați cu bumbac bleumarin AF10377.7M002196
EA7 Emporio Armani hanorac cu glugă pentru bărbați cu bumbac
659,90 LEI
EA7 Emporio Armani hanorac cu glugă pentru bărbați din bumbac negru AF22266.7M001413
EA7 Emporio Armani hanorac cu glugă pentru bărbați din bumbac
589,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
EA7 Emporio Armani hanorac de bumbac culoarea negru, cu glugă, uni, AF13512.7M000569
EA7 Emporio Armani hanorac de bumbac
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 629,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
EA7 Emporio Armani hanorac pentru bărbați din bumbac bej PJVRZ.8NPM30
EA7 Emporio Armani hanorac pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
347,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 413,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
EA7 Emporio Armani hanorac fleece culoarea bleumarin, cu glugă, cu imprimeu, AF18559.7X000211
EA7 Emporio Armani hanorac fleece
Preț actual:
939,90 LEI
Preț normal: 1389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 989,90 LEI
EA7 Emporio Armani hanorac pentru bărbați din bumbac bej AF21822.7M002232
EA7 Emporio Armani hanorac pentru bărbați din bumbac
629,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
EA7 Emporio Armani hanorac de bumbac culoarea bej, cu imprimeu, AF17787.7M001489
EA7 Emporio Armani hanorac de bumbac
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
EA7 Emporio Armani hanorac cu glugă pentru bărbați din bumbac cu elastan bleumarin PJVRZ.8NPM32
EA7 Emporio Armani hanorac cu glugă pentru bărbați din bumbac cu elastan
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
EA7 Emporio Armani hanorac pentru bărbați cu bumbac bej PJVTZ.8NPM34
EA7 Emporio Armani hanorac pentru bărbați cu bumbac
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
EA7 Emporio Armani bluză culoarea negru, cu glugă, neted, PJ4EZ.8NPM21
EA7 Emporio Armani bluză
869,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
EA7 Emporio Armani hanorac fleece culoarea negru, cu glugă, uni, AF16804.7M000982
EA7 Emporio Armani hanorac fleece
Preț actual:
689,90 LEI
Preț normal: 1039,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
-25% cu codul FS*
EA7 Emporio Armani bluza barbati, culoarea negru, cu imprimeu, PJVTZ.8NPM35
EA7 Emporio Armani bluza
539,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
EA7 Emporio Armani bluză culoarea negru, cu glugă, cu imprimeu, AF10443.7M000993
EA7 Emporio Armani bluză
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 739,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 529,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
EA7 Emporio Armani bluză bărbați, culoarea negru, cu imprimeu, PJODZ.6DPM36
EA7 Emporio Armani bluză
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 759,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
EA7 Emporio Armani hanorac de bumbac culoarea negru, cu imprimeu, AF17787.7M001489
EA7 Emporio Armani hanorac de bumbac
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
EA7 Emporio Armani hanorac pentru bărbați din bumbac negru AF27201.7M002108
EA7 Emporio Armani hanorac pentru bărbați din bumbac
729,90 LEI
-15% cu codul FS*
EA7 Emporio Armani hanorac pentru bărbați din bumbac negru PJVRZ.8NPM30
EA7 Emporio Armani hanorac pentru bărbați din bumbac
489,90 LEI
EA7 Emporio Armani hanorac cu fermoar pentru bărbați negru AF27716.7M002098
EA7 Emporio Armani hanorac cu fermoar pentru bărbați
969,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
EA7 Emporio Armani hanorac de bumbac culoarea negru, cu glugă, cu imprimeu, AF22266.7M001403
EA7 Emporio Armani hanorac de bumbac
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
EA7 Emporio Armani hanorac pentru bărbați din bumbac bleumarin PJVRZ.8NPM30
EA7 Emporio Armani hanorac pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul FS*
EA7 Emporio Armani hanorac de bumbac barbati, culoarea negru, cu imprimeu, PJVRZ.8NPM30
EA7 Emporio Armani hanorac de bumbac
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
EA7 Emporio Armani hanorac de bumbac culoarea verde, cu imprimeu, AF16427.7X000142
EA7 Emporio Armani hanorac de bumbac
Preț actual:
689,90 LEI
Preț normal: 1219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI