Sari la conținut

Answear Club

Guess Jeans
5.0

Guess Jeans tricou barbati, culoarea rosu, cu imprimeu, M5RI75 K8FQ4

-13%-5% extra cu codul SUN*
Preț actual:
103,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI -45%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI -13%
Culoare: rosu
Guess Jeans tricou barbati, culoarea alb, cu imprimeu, M5RI75 K8FQ4
Guess Jeans tricou barbati, culoarea rosu, cu imprimeu, M5RI75 K8FQ4
Guess Jeans tricou barbati, culoarea albastru marin, cu imprimeu, M5RI75 K8FQ4
Guess Jeans tricou barbati, culoarea negru, cu imprimeu, M5RI75 K8FQ4
Selectează o mărime

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Guess Jeans tricou

Tricou din colecția Guess Jeans confecționat din tricotaje din bumbac.
- Regular fit.
- Decolteu clasic, rotund.
- Logo-ul mărcii pe față.
- Lungimea: 55 cm.
- Latimea la subrat: 66 cm.
- Dimensiunile date pentru marimea: M.
Caracteristici produs
Flexibilitate
neelastic
Date despre produs
ID producător
M5RI75.K8FQ4
Culoare
rosu
Brand
Guess Jeans
Producător

Guess Europe sagl
B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 
804981619
info@ch.guess.eu

ID produs
PPYA-TSM0WZ_33X
Compoziție
100% Bumbac
Croială
Decolteu:
rotund
Croială:
regular fit
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 186 cm și poartă măsura M
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Produse similare
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou oversized pentru bărbați din bumbac roșu M6RI45 K8HM0
Guess Jeans tricou oversized pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 178,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou din bumbac barbati, culoarea rosu, cu imprimeu, M4YI52 K8HM0
Guess Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou din bumbac culoarea roșu, cu imprimeu, MW0MW42736
Tommy Hilfiger tricou din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul SUN*
Puma tricou din bumbac Essential elevated culoarea roșu, uni, 692054
Puma tricou din bumbac Essential elevated
Preț actual:
92,90 LEI
Preț normal: 129,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Levi's tricou pentru bărbați din bumbac SS ORIGINAL HM TEE roșu 56605
Levi's tricou pentru bărbați din bumbac SS ORIGINAL HM TEE
Preț actual:
75,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 79,90 LEI
-27%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac roșu 8NZTCK Z8H4Z
Armani Exchange tricou pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 289,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Pepe Jeans tricou din bumbac barbati, culoarea portocaliu, modelator
Pepe Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
114,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Jeans tricou pentru bărbați, din bumbac roșu DM0DM22538
Tommy Jeans tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
100,90 LEI
Preț normal: 129,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 109,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul SUN*
HUGO tricou bărbați din bumbac T-SHIRT RN TRIPLET P pachet de 3 roșu 50532811
HUGO tricou bărbați din bumbac T-SHIRT RN TRIPLET P pachet de 3
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 234,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
adidas tricou din bumbac culoarea roșu, uni, KC0902
adidas tricou din bumbac
Preț actual:
101,90 LEI
Preț normal: 129,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 106,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Lacoste tricou barbati, culoarea rosu, cu imprimeu
Lacoste tricou
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
Tommy Hilfiger tricou pentru bărbați, din bumbac roșu MW0MW43226
Tommy Hilfiger tricou pentru bărbați, din bumbac
199,90 LEI
-25% cu codul SUN*
HUGO Blue tricou pentru bărbați, din bumbac Nalono_F roșu 50560732
HUGO Blue tricou pentru bărbați, din bumbac Nalono_F
348,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Puma tricou din bumbac Tee culoarea rosu, cu imprimeu, 629592
Puma tricou din bumbac Tee
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Gant tricou de bărbați din bumbac roșu 2003403
Gant tricou de bărbați din bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Reebok tricou de antrenament Athlete 2.0 culoarea rosu, modelator, 100075783
Reebok tricou de antrenament Athlete 2.0
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-24%
-5% extra cu codul SUN*
EA7 Emporio Armani tricou de antrenament culoarea roșu, cu imprimeu, AF21787.7M001595
EA7 Emporio Armani tricou de antrenament
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 369,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld Jeans tricou bărbați cu bumbac roșu A2M17072
Karl Lagerfeld Jeans tricou bărbați cu bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 177,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 177,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac roșu XM001568 AF10358
Armani Exchange tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Nike tricou de antrenament San Francisco 49ers culoarea rosu, cu imprimeu, 02ES-084K-73-K0Z
Nike tricou de antrenament San Francisco 49ers
Preț actual:
134,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-27%
-5% extra cu codul SUN*
Medicine tricou culoarea rosu, cu imprimeu
Medicine tricou
Preț actual:
64,90 LEI
Preț normal: 89,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 89,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
Converse tricou din bumbac x Coca Cola culoarea roșu, cu imprimeu, CVM5T514
Converse tricou din bumbac x Coca Cola
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou bărbătesc de bumbac roșu MW0MW37283
Tommy Hilfiger tricou bărbătesc de bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul SUN*
HUGO tricou bărbați din bumbac Dulivio roșu 50467556
HUGO tricou bărbați din bumbac Dulivio
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Guess tricou bărbătesc din bumbac roșu F6GI05 K8HM4
Guess tricou bărbătesc din bumbac
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 178,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-27%
-5% extra cu codul SUN*
Medicine tricou din bumbac culoarea rosu, cu imprimeu
Medicine tricou din bumbac
Preț actual:
64,90 LEI
Preț normal: 114,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 89,90 LEI
-35%
Puma tricou Classics Play Paris bărbați, culoarea rosu, uni, 626767
Puma tricou Classics Play Paris
Preț actual:
122,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear tricou loungewear pentru bărbați din bumbac pachet de 3 roșu LV00NB4051
Calvin Klein Underwear tricou loungewear pentru bărbați din bumbac pachet de 3
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul SUN*
Dickies tricou pentru bărbați, din bumbac roșu DK0A88GNL331
Dickies tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 209,90 LEI
Descoperă produsele Guess Jeans
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou din bumbac barbati, culoarea rosu, cu imprimeu, M4YI52 K8HM0
Guess Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou oversized pentru bărbați din bumbac roșu M6RI45 K8HM0
Guess Jeans tricou oversized pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 178,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou din bumbac barbati, cu imprimeu, M4YI52 K8HM0
Guess Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
91,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 103,90 LEI
-31%
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou oversized pentru bărbați din bumbac albastru M6RI45 K8HM0
Guess Jeans tricou oversized pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 189,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou bărbătesc negru M6GP06 KA0H1
Guess Jeans tricou bărbătesc
Preț actual:
96,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 109,90 LEI
Guess Jeans tricou pentru bărbați din bumbac negru M6YI16 K3947
Guess Jeans tricou pentru bărbați din bumbac
199,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou din bumbac barbati, culoarea albastru marin, cu imprimeu, M4YI42 K8FQ4
Guess Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
96,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 104,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou oversized pentru bărbați din bumbac negru M6RI45 K8HM0
Guess Jeans tricou oversized pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 178,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
Guess Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
100,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 101,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou din bumbac barbati, culoarea bej, cu imprimeu, M4BI75 K8FQ4
Guess Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, M5BI3I K8FQ4
Guess Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou din bumbac barbati, culoarea albastru marin, cu imprimeu, M4YI55 K8HM0
Guess Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
96,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 102,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou din bumbac cu imprimeu, M4YI52 K8HM0
Guess Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 178,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou bărbați din bumbac negru M6GIB7 K8HM0
Guess Jeans tricou bărbați din bumbac
Preț actual:
78,90 LEI
Preț normal: 140,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 94,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou din bumbac culoarea bej, cu imprimeu, M5BI29 K8FQ4
Guess Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
105,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 109,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou din bumbac culoarea bej, cu imprimeu, M5BI42 K8HM0
Guess Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
102,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou bărbătesc din bumbac bej M6GR00 Z4511
Guess Jeans tricou bărbătesc din bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou bărbați bej M6GP06 KA0H1
Guess Jeans tricou bărbați
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou din bumbac culoarea verde, uni, M4YI46 K8FQ4
Guess Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
96,90 LEI
Preț normal: 148,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 107,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou oversized pentru bărbați din bumbac bej M6RI45 K8HM0
Guess Jeans tricou oversized pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou pentru bărbați din bumbac verde M4YI44 K8FQ4
Guess Jeans tricou pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou din bumbac barbati, culoarea alb, cu imprimeu, M5GI23 K8HM0
Guess Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
96,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-40%
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou barbati, culoarea alb, cu imprimeu, M5RI75 K8FQ4
Guess Jeans tricou
Preț actual:
101,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou din bumbac barbati, culoarea negru, neted, M5RI74 K8FQ4
Guess Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
103,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou pentru bărbați din bumbac bleumarin M4YI44 K8FQ4
Guess Jeans tricou pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou din bumbac culoarea bleumarin, cu imprimeu, M5YI07 K8FQ4
Guess Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
90,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 95,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou din bumbac culoarea negru, cu imprimeu, M6GIB8 K8FQ4
Guess Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou din bumbac culoarea bleumarin, cu imprimeu, M5BI25 K8FQ4
Guess Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Guess Jeans tricou din bumbac culoarea negru, cu imprimeu, M5BI3J K8FQ4
Guess Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI