Sari la conținut

Answear Club

HELIOT EMIL

HELIOT EMIL Tricou bărbătesc din bumbac alb SS26_M_09_169_WHT02

1009,90 LEI
Culoare: alb
Selectează o mărime

LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Tricou alb HELIOT EMIL cu broderie cu motiv animalier

Tricoul pentru bărbați HELIOT EMIL este un tricou din bumbac care îmbină confortul la purtare cu designul modern. Acest model, care se distinge prin broderia cu motiv animalier, favorizează crearea unor ținute lejere și tinerești, ideale pentru diverse ocazii.

Prin ce se distinge tricoul bărbătesc din bumbac HELIOT EMIL – caracteristici cheie?

  • Croială slim fit, care subliniază subtil silueta, favorizând un aspect modern
  • Tricot din bumbac, plăcut la atingere, sporește confortul la purtare pe tot parcursul zilei
  • Material elastic, care permite libertate de mișcare și adaptare la corp
  • Stil casual și tineresc, ideal pentru a crea ținute lejere, urbane
  • Decolteu rotund, clasic și confortabil, se asortează bine cu diverse accesorii
  • Broderie cu motiv animalier în față, care adaugă originalitate și expresivitate tricoului
Caracteristici produs
Flexibilitate
elastic
Date despre produs
ID producător
SS26.M.09.169.WHT02
Culoare
alb
Brand
HELIOT EMIL
ID produs
PPY2-TSM0ST_00X
Material
Întregul produs:
100% Bumbac
Croială
Decolteu:
rotund
Tip de mânecă:
căzută
Croială:
slim fit
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 190 cm și poartă măsura M
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Produse similare
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Heliot Emil tricou barbati, culoarea alb, cu imprimeu, SS25_M_09_138_WHT02
Heliot Emil tricou
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 1279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1279,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
New Era tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, 60684381
New Era tricou din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Jeans tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, LV04RC857G
Calvin Klein Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
84,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 94,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou pentru bărbați, din bumbac pachet de 3 alb UM0UM03865
Tommy Hilfiger tricou pentru bărbați, din bumbac pachet de 3
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Timberland tricou din bumbac barbati, culoarea alb, cu imprimeu, TB0A5QS21001
Timberland tricou din bumbac
Preț actual:
101,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 107,90 LEI
Medicine tricou pentru bărbați din bumbac alb
Medicine tricou pentru bărbați din bumbac
99,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Guess tricou pentru bărbați, din bumbac cu elastan ANDREW alb U6GM03 K6YW1
Guess tricou pentru bărbați, din bumbac cu elastan ANDREW
Preț actual:
84,90 LEI
Preț normal: 120,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 106,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, XM001414 AF16432
Armani Exchange tricou din bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Vans tricou pentru bărbați, din bumbac alb VN000SWTWHT1
Vans tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren tricou pentru bărbați, cu bumbac alb 710B19071
Polo Ralph Lauren tricou pentru bărbați, cu bumbac
609,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
G-Star tricou din bumbac Boxy base culoarea alb, uni D26817-D593
G-Star tricou din bumbac Boxy base
Preț actual:
188,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, M6RI01 I3Z14
Guess tricou din bumbac
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 198,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
Joop! tricou pentru bărbați din bumbac alb 30041079
Joop! tricou pentru bărbați din bumbac
299,90 LEI
-17%
-5% extra cu codul SUN*
Guess tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, M6RI27 KD241
Guess tricou din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 278,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-37%
Helmut Lang tricou din bumbac SCRIBBLE.T3.MAL.LT. culoarea alb, cu imprimeu, P02HM510
Helmut Lang tricou din bumbac SCRIBBLE.T3.MAL.LT.
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 1129,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 1129,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Jack Wolfskin tricou pentru trekking pentru bărbați Peak Graphic alb A63269
Jack Wolfskin tricou pentru trekking pentru bărbați Peak Graphic
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 199,90 LEI
MC2 Saint Barth tricou pentru bărbați, din bumbac alb DENA002
MC2 Saint Barth tricou pentru bărbați, din bumbac
489,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Pepe Jeans tricou din bumbac CLAUS barbati, culoarea alb, cu imprimeu, PM509368
Pepe Jeans tricou din bumbac CLAUS
Preț actual:
114,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
Wood Wood tricou din bumbac Bobby Double Logo bărbați, culoarea alb, uni, 12345701.2512
Wood Wood tricou din bumbac Bobby Double Logo
439,90 LEI
-40%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Performance tricou culoarea alb, cu imprimeu, LVGMS5K183
Calvin Klein Performance tricou
Preț actual:
173,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, M5YI68 KBW41
Guess tricou din bumbac
Preț actual:
101,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 109,90 LEI
-33%
-5% extra cu codul SUN*
Les Deux tricou din bumbac barbati, culoarea alb, neted, LDM101179
Les Deux tricou din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Vans tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, VN000PDYWHT1
Vans tricou din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
Norse Projects tricou din bumbac Johannes Organic Code Print T-shirt bărbați, culoarea alb, cu imprimeu, N01.0689.0001
Norse Projects tricou din bumbac Johannes Organic Code Print T-shirt
449,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Diesel tricou oversized bărbătesc bumbac T-BOXT-R30 T-SHIRT alb A16400.0QIAM
Diesel tricou oversized bărbătesc bumbac T-BOXT-R30 T-SHIRT
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Vans tricou din bumbac bărbați, culoarea alb, cu imprimeu, VN000M47FS81
Vans tricou din bumbac
Preț actual:
107,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 109,90 LEI
Medicine tricou pentru bărbați din bumbac alb
Medicine tricou pentru bărbați din bumbac
114,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac alb LV00NM3021
Calvin Klein tricou pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Karl Kani tricou din bumbac barbati, culoarea alb, cu imprimeu, 60300185
Karl Kani tricou din bumbac
Preț actual:
89,95 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
Descoperă produsele HELIOT EMIL
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Heliot Emil tricou barbati, culoarea alb, cu imprimeu, SS25_M_09_138_WHT02
Heliot Emil tricou
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 1279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1279,90 LEI
HELIOT EMIL tricou pentru bărbați, din bumbac negru SS26_M_09_170_BLK01
HELIOT EMIL tricou pentru bărbați, din bumbac
909,90 LEI
HELIOT EMIL tricou basic bărbătesc din bumbac gri SS26_M_09_139_LGY06_CO
HELIOT EMIL tricou basic bărbătesc din bumbac
829,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Heliot Emil tricou din bumbac culoarea verde, cu imprimeu, SS26PRE_M_09_139_LDG23
Heliot Emil tricou din bumbac
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 859,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
HELIOT EMIL tricou bărbătesc din bumbac negru SS26_M_09_169_BLK01
HELIOT EMIL tricou bărbătesc din bumbac
1009,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Heliot Emil tricou din bumbac culoarea gri, uni, SS26PRE_M_09_139_LGY06
Heliot Emil tricou din bumbac
Preț actual:
629,90 LEI
Preț normal: 859,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 699,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Heliot Emil tricou culoarea negru, uni, SS26PRE_M_09_158_BLK01
Heliot Emil tricou
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 909,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 669,90 LEI
Heliot Emil tricou din bumbac culoarea bej, cu imprimeu, SS26PRE_M_09_159_LST18
Heliot Emil tricou din bumbac
829,90 LEI
Heliot Emil tricou din bumbac culoarea negru, cu imprimeu, SS26PRE_M_09_159_BLK01
Heliot Emil tricou din bumbac
829,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Heliot Emil tricou din bumbac culoarea negru, uni, PREAW25_M_09_139_BLK01
Heliot Emil tricou din bumbac
859,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Heliot Emil tricou din bumbac culoarea negru, uni, PREAW25_M_09_140_BLK01
Heliot Emil tricou din bumbac
1119,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul SUN*
Heliot Emil longsleeve culoarea alb, cu imprimeu, SS25_M_09_137_WHT02
Heliot Emil longsleeve
Preț actual:
699,90 LEI
Preț normal: 1389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 869,90 LEI
HELIOT EMIL top pentru bărbați, din bumbac cu elastan negru SS26_M_09_173_BLK01
HELIOT EMIL top pentru bărbați, din bumbac cu elastan
829,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Heliot Emil tricou culoarea alb, SS25_M_09_136_WHT02
Heliot Emil tricou
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 1219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI