Sari la conținut

Answear Club

Karl Lagerfeld Jeans
5.0

Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei, cu bumbac verde B1W17086

-25% cu codul FS*
188,90 LEI
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -25% pentru acest articol.

FINAL SALE%
Vezi promoția
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Tricou verde Karl Lagerfeld Jeans – croială relaxed fit și imprimeu expresiv

Tricoul verde Karl Lagerfeld Jeans este un tricou pentru femei care se distinge prin croiala sa relaxed fit și un imprimeu expresiv. Acest model, confecționat din bumbac moale, se încadrează perfect în stilurile casual, clasice și urbane, oferind confort și un aspect modern. Este o propunere pentru femeile care apreciază confortul și designul original.

Prin ce se remarcă tricoul din bumbac pentru femei Karl Lagerfeld Jeans?

  • Croiala relaxed fit asigură confort la purtare și nu limitează mișcările
  • Tricot moale de bumbac, plăcut la atingere și respirabil
  • Material elastic, care ajută la adaptarea la siluetă și la libertatea de mișcare
  • Mâneci cu linia umerilor coborâtă, care conferă tricoului un caracter modern și lejer
  • Decolteu rotund, care se așează estetic în jurul gâtului, asigurând confort
  • Imprimeu expresiv, care adaugă tricoului un caracter individual și stil
Caracteristici produs
Flexibilitate
elastic
Date despre produs
ID producător
B1W17086
Culoare producător
2ON
Culoare
verde
Brand
Karl Lagerfeld Jeans
ID produs
99KK-TSD13N_07X
Material
Întregul produs:
50% Bumbac, 50% Poliester
Croială
Decolteu:
rotund
Tip de mânecă:
cu linia umerilor coborâtă
Croială:
relaxed fit
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 177 cm și poartă măsura S

Mărimile prezentate în magazin au fost convertite în tabelul standard european de mărimi. Pe eticheta produsului livrat se află marcajul original al producătorului.

Produse similare
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei, din bumbac verde A1W17005
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei, din bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei, cu bumbac verde B1W17086
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei, cu bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Twinset tricou din bumbac femei, culoarea verde, 251TT2041
Twinset tricou din bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marc O'Polo tricou pentru femei, din bumbac verde 5000013309
Marc O'Polo tricou pentru femei, din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 243,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
HUGO tricou basic pentru femei, din bumbac Damacia_7 verde 50561233
HUGO tricou basic pentru femei, din bumbac Damacia_7
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange tricou din bumbac femei, culoarea verde, XW000386 AF10354
Armani Exchange tricou din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 203,90 LEI
-15% cu codul FS*
Mammut tricou pentru trekking pentru femei Ducan verde 1017-07410
Mammut tricou pentru trekking pentru femei Ducan
269,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
PS Paul Smith tricou din bumbac culoarea verde
PS Paul Smith tricou din bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 429,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Jeans tricou basic pentru femei, din bumbac cu elastan verde DW0DW17383
Tommy Jeans tricou basic pentru femei, din bumbac cu elastan
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-26%
-5% extra cu codul FS*
Guess Jeans tricou femei, culoarea verde, W5GP27 KA0H1
Guess Jeans tricou
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Marc O'Polo tricou din bumbac culoarea verde, 5000006452
Marc O'Polo tricou din bumbac
Preț actual:
69,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 78,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Gant tricou din bumbac culoarea verde, 4202589
Gant tricou din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Guess tricou culoarea roz, W2YI44 J1314
Guess tricou
Preț actual:
80,90 LEI
Preț normal: 159,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 89,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
G-Star Raw tricou din bumbac culoarea negru, D24533-4107
G-Star Raw tricou din bumbac
Preț actual:
80,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 90,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton tricou pentru femei, din bumbac verde 3O4YD4028
United Colors of Benetton tricou pentru femei, din bumbac
Preț actual:
78,90 LEI
Preț normal: 97,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 86,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Vans tricou din bumbac femei, culoarea verde
Vans tricou din bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Asics tricou de alergare Core culoarea negru, 2012D170
Asics tricou de alergare Core
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 134,90 LEI
-31%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac verde WW0WW40276
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Asics tricou de alergare Core culoarea negru, 2012D170
Asics tricou de alergare Core
Preț actual:
134,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
Medicine tricou culoarea verde
Medicine tricou
64,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo tricou din bumbac femei, VA5151.JS923
Liu Jo tricou din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton tricou din bumbac culoarea verde, 3DCJD10B5
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
95,90 LEI
Preț normal: 208,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 106,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Pinko tricou pentru femei, din bumbac verde 107094 A3C7
Pinko tricou pentru femei, din bumbac
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 779,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-44%
-5% extra cu codul FS*
Medicine tricou din bumbac culoarea verde
Medicine tricou din bumbac
Preț actual:
49,90 LEI
Preț normal: 89,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 89,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo tricou din bumbac femei, culoarea verde, WA5001.JS923
Liu Jo tricou din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 409,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-17%
-5% extra cu codul FS*
Morgan tricou pentru femei, din bumbac verde DARIS
Morgan tricou pentru femei, din bumbac
Preț actual:
98,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Bruuns Bazaar tricou femei, culoarea verde, BBW4000
Bruuns Bazaar tricou
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 124,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Morgan tricou DNAUTI femei, culoarea verde, DNAUTI
Morgan tricou DNAUTI
Preț actual:
95,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 106,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture tricou SHEER FITTED TEE culoarea verde, JCWCT225301
Juicy Couture tricou SHEER FITTED TEE
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
Descoperă produsele Karl Lagerfeld Jeans
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei, din bumbac verde A1W17005
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei, din bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei, cu bumbac verde B1W17086
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei, cu bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-25% cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei din bumbac bej B3W17046
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei din bumbac
288,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei, din bumbac negru A1W17004
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei, din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 238,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei, din bumbac portocaliu A1W17004
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei, din bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 234,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou din bumbac culoarea alb, B1W17053
Karl Lagerfeld Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 188,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-25% cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei cu modal alb B3W17018
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei cu modal
238,90 LEI
-25% cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei cu bumbac alb B3W17021
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei cu bumbac
288,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei, din bumbac bej A1W17005
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei, din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 271,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-30%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou din bumbac culoarea negru, A4W17096
Karl Lagerfeld Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou de femei cu bumbac alb B1W17086
Karl Lagerfeld Jeans tricou de femei cu bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-23%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou din bumbac culoarea roz, B1W17053
Karl Lagerfeld Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
98,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou din bumbac culoarea negru, B1W17058
Karl Lagerfeld Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 388,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-25% cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei cu modal negru B3W17018
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei cu modal
238,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou din bumbac femei, culoarea alb, A1W17006
Karl Lagerfeld Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou din bumbac femei, culoarea negru, A1W17006
Karl Lagerfeld Jeans tricou din bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 337,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei, din bumbac alb A1W17004
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei, din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 238,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei albastru B2W17074
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-25% cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei din bumbac bej B3W17017
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei din bumbac
188,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou femei, culoarea negru, A2W17098
Karl Lagerfeld Jeans tricou
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou femei, culoarea negru, A2W17097
Karl Lagerfeld Jeans tricou
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans Tricou femei bumbac gri A1W17005
Karl Lagerfeld Jeans Tricou femei bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 288,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou femei, culoarea portocaliu, A2W17098
Karl Lagerfeld Jeans tricou
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou femei, culoarea alb, A2W17097
Karl Lagerfeld Jeans tricou
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei, din bumbac albastru A1W17005
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei, din bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei din bumbac negru B3W17022
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei din bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 238,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei alb B2W17074
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou femei, culoarea portocaliu, A2W17027
Karl Lagerfeld Jeans tricou
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-25% cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei din bumbac alb B3W17022
Karl Lagerfeld Jeans tricou pentru femei din bumbac
238,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans tricou cu bumbac turcoaz A2W17076
Karl Lagerfeld Jeans tricou cu bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 188,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI