Sari la conținut

Answear Club

Karl Lagerfeld
4.8

Karl Lagerfeld portofel de piele K/LOOM bărbați, culoarea negru, A1M32015

-25% cu codul SUN*
488,90 LEI
Culoare: negru
ONE SIZE

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -25% la acest articol cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Vezi promoția
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Karl Lagerfeld portofel de piele K/LOOM

Portofel mic din colecția Karl Lagerfeld. Model confecționat din piele naturală.
- Model fara fixare.
- Compartimente pentru carduri.
- Compartimente pentru bancnote.
- Buzunar pentru monede incheiat cu clema.
- Geanta textila inclusa protejeaza produsul de praf.
- Numărul de sloturi pentru card: 4.
- Dimensiunile: 9 x 12 cm.
Date despre produs
ID producător
A1M32015
Culoare
negru
Brand
Karl Lagerfeld
ID produs
PPYA-PFM00G_99X
Compoziție
100% Piele de animale
Produse similare
Karl Lagerfeld portofel bărbați
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 578,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld portofel bărbătesc negru B2M32053
Karl Lagerfeld portofel bărbătesc
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld card-holder din piele K/LOOM culoarea negru, A1M32098
Karl Lagerfeld card-holder din piele K/LOOM
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 338,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld portofel K/IKON culoarea negru, B1M32059
Karl Lagerfeld portofel K/IKON
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 365,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 365,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld portofel barbati, culoarea negru
Karl Lagerfeld portofel
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld portofel K/KAMEO culoarea negru, A4M32053
Karl Lagerfeld portofel K/KAMEO
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 412,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 412,90 LEI
-45%
-5% extra cu codul SUN*
Medicine portofel de piele culoarea negru
Medicine portofel de piele
Preț actual:
89,90 LEI
Preț normal: 164,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 164,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS portofel de piele Randy_N_8cc culoarea negru, 50548811
BOSS portofel de piele Randy_N_8cc
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 423,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger portofel pentru bărbați, din piele negru AM0AM14248
Tommy Hilfiger portofel pentru bărbați, din piele
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul SUN*
Secrid Portofel de piele bărbați, culoarea negru TOp.Titanium.Blue-TITAN.BLU
Secrid Portofel de piele
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 539,90 LEI
Joop! portofel de piele barbati, culoarea negru, 4140007712
Joop! portofel de piele
259,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Emporio Armani portofel de piele barbati, culoarea negru
Emporio Armani portofel de piele
779,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein portofel pentru bărbați din piele negru LV04D1163G
Calvin Klein portofel pentru bărbați din piele
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
HUGO portofel pentru bărbați ETHON_Zip negru 50563791
HUGO portofel pentru bărbați ETHON_Zip
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 374,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 374,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein portofel de piele culoarea negru, LV04G1071G
Calvin Klein portofel de piele
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
Joop! - Portofel de piele
Joop! - Portofel de piele
329,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Gift Box
Guess portofel de piele TORINO culoarea negru, SMTOTE LEA20
Guess portofel de piele TORINO
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 378,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 340,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Gift Box
Guess portofel de piele MONACO culoarea negru, SMMOGR LEA20
Guess portofel de piele MONACO
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 378,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 340,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Gift Box
Guess portofel de piele barbati, culoarea negru
Guess portofel de piele
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 280,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 251,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
HUGO portofel de piele barbati, culoarea negru, 50536037
HUGO portofel de piele
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Joop! - Portofel de piele
Joop! - Portofel de piele
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Michael Kors portofel barbati, culoarea negru
Michael Kors portofel
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 579,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Gift Box
Guess portofel MONACO culoarea negru, SMMOGR LEA03
Guess portofel MONACO
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 298,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Coach Portofel bărbătesc din piele negru CY911
Coach Portofel bărbătesc din piele
Preț actual:
809,90 LEI
Preț normal: 939,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 939,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul SUN*
Michael Kors portofel barbati, culoarea negru, 39S4LHUF2B
Michael Kors portofel
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 499,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Michael Kors portofel barbati, culoarea negru
Michael Kors portofel
Preț actual:
629,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 638,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Gift Box
Calvin Klein portofel de piele culoarea negru, LV04D1062G
Calvin Klein portofel de piele
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul SUN*
Marc O'Polo portofel masculin din piele negru 5000006735
Marc O'Polo portofel masculin din piele
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul SUN*
HUGO portofel de piele Ethon HI M_4 cc Coin culoarea negru, 50542006
HUGO portofel de piele Ethon HI M_4 cc Coin
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 498,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
Descoperă produsele Karl Lagerfeld
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld portofel K/KAMEO culoarea negru, A4M32053
Karl Lagerfeld portofel K/KAMEO
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 412,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 412,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld portofel bărbați negru B1M32053
Karl Lagerfeld portofel bărbați
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 578,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld portofel bărbătesc negru B2M32053
Karl Lagerfeld portofel bărbătesc
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld portofel barbati, culoarea negru
Karl Lagerfeld portofel
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld portofel K/IKON culoarea negru, B1M32059
Karl Lagerfeld portofel K/IKON
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 365,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 365,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld card-holder din piele K/LOOM culoarea negru, A1M32098
Karl Lagerfeld card-holder din piele K/LOOM
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 338,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-30% cu codul SUN*
Karl Lagerfeld portofel pentru bărbați K/MONOGRAM negru B3M32071
Karl Lagerfeld portofel pentru bărbați K/MONOGRAM
488,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld portofel de piele K/RSG culoarea gri, A3M32050
Karl Lagerfeld portofel de piele K/RSG
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld portofel pentru bărbați din piele K/MONOGRAM gri A3M30182
Karl Lagerfeld portofel pentru bărbați din piele K/MONOGRAM
Preț actual:
431,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 479,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld portofel K/MONOGRAM culoarea maro, B1M32055
Karl Lagerfeld portofel K/MONOGRAM
Preț actual:
224,90 LEI
Preț normal: 438,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI