Sari la conținut

Answear Club

Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld sutien de baie culoarea roz, cupa usor rigidizata

-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI -51%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI -9%
Culoare: roz
Karl Lagerfeld sutien de baie culoarea roz, cupa usor rigidizata
Karl Lagerfeld sutien de baie culoarea roz, cupa usor rigidizata
Karl Lagerfeld sutien de baie culoarea rosu, cupa usor rigidizata
Karl Lagerfeld sutien de baie culoarea negru, cupa usor rigidizata
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Karl Lagerfeld sutien de baie

Sutien de baie din colectia Karl Lagerfeld. Model confectionat din material elastic.
Dimensiunile disponibile sunt cele ale producatorul italian, raportate la dimensiunile europene standard. Marimea comandata poate diferi fata de cea inscriptionata pe eticheta (IT 38 / XXS = EU XS). Pentru a fi sigur, va rugam sa consultati tabelul cu marimi.

- Modelul este realizat din fibre, produse folosind procese de productie durabile, reducand astfel impactul acestora asupra mediului.
- Cu legatura reglabila.
- Un strat suplimentar de material sub formă de căptușeală.
- Cupa cu insertii detasabile.
- Model cu imprimeu.
Caracteristici produs
Sistem de închidere
cu legare
Date despre produs
ID producător
230W2215
Culoare
roz
Brand
Karl Lagerfeld
Producător

Karl Lagerfeld International B.V.
Herengracht 182, 1016 BR Amsterdam
care@karllagerfeld.com

ID produs
PPYX-BID06R_30X
Compoziție
Materialul de baza: 81% Poliamida reciclata, 19% Elastan
Captuseala: 93% Poliester , 7% Elastan
Croială
Croiala sutienului:
triunghiular
Tip de bretele:
subțiri, pe gât
Sârmă:
Nu
Măsurători

Mărimile prezentate în magazin au fost convertite în tabelul standard european de mărimi. Pe eticheta produsului livrat se află marcajul original al producătorului.

Date tehnice
Întăritura cupei:
ușor întărit
Produse similare
-13%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld chiloti de baie culoarea roz
Karl Lagerfeld chiloti de baie
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld sutien de baie pentru femei IKON roz A1W46046
Karl Lagerfeld sutien de baie pentru femei IKON
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld sutien de baie culoarea roz, cupa usor rigidizata
Karl Lagerfeld sutien de baie
Preț actual:
194,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-27%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld chiloți de baie culoarea roz, A2W46026
Karl Lagerfeld chiloți de baie
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld chiloți de baie culoarea roz, A2W46024
Karl Lagerfeld chiloți de baie
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld chiloti de baie culoarea roz
Karl Lagerfeld chiloti de baie
Preț actual:
144,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-70%
-5% extra cu codul FS*
Answear Lab costum de baie din două piese culoarea roz, cupa rigidizata
Answear Lab costum de baie din două piese
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
MC2 Saint Barth sutien de baie pentru femei roz SAG0001
MC2 Saint Barth sutien de baie pentru femei
319,90 LEI
-15% cu codul FS*
Banana Moon costum de baie din două piese Aguilas culoarea roz, cupă ușor rigidizată, LIKOSIMA.AGUILA
Banana Moon costum de baie din două piese Aguilas
509,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton sutien de baie culoarea roz, cupa usor rigidizata
United Colors of Benetton sutien de baie
Preț actual:
78,90 LEI
Preț normal: 159,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 91,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
PARAMIDONNA costum de baie din două piese culoarea roz, cupă moale, SS25DOBG
PARAMIDONNA costum de baie din două piese
Preț actual:
689,90 LEI
Preț normal: 1019,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
-27%
-5% extra cu codul FS*
Answear Lab chiloti de baie culoarea roz
Answear Lab chiloti de baie
Preț actual:
101,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-70%
-5% extra cu codul FS*
Answear Lab chiloti de baie culoarea roz
Answear Lab chiloti de baie
Preț actual:
27,90 LEI
Preț normal: 94,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 94,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Chantelle sutien de baie pentru femei Femilet roz FS63M0
Chantelle sutien de baie pentru femei Femilet
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger sutien de baie culoarea roz, cupa usor rigidizata, UW0UW05801
Tommy Hilfiger sutien de baie
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Guess sutien de baie VIOLET culoarea roz, cupă ușor rigidizată, E6GJ45 KF442
Guess sutien de baie VIOLET
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 278,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger sutien de baie culoarea roz, cupa usor rigidizata, UW0UW05802
Tommy Hilfiger sutien de baie
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Guess chiloti de baie culoarea roz
Guess chiloti de baie
Preț actual:
89,90 LEI
Preț normal: 198,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 105,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
PARAMIDONNA costum de baie din două piese culoarea roz, cupa moale, SS25EABG
PARAMIDONNA costum de baie din două piese
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 909,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger chiloți de baie pentru femei SUMMER roz UW0UW06449
Tommy Hilfiger chiloți de baie pentru femei SUMMER
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 197,90 LEI
women'secret bikini brazilian pentru femei roz 6463752
women'secret bikini brazilian pentru femei
129,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Bond Eye sutien de baie cu două fețe culoarea roz, cupă moale, BARE041R
Bond Eye sutien de baie cu două fețe
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 429,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Billabong sutien de baie culoarea roz, cupa usor rigidizata
Billabong sutien de baie
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl sutien de baie culoarea roz, cupa usor rigidizata, 0I2WSW
Rip Curl sutien de baie
Preț actual:
91,90 LEI
Preț normal: 169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 96,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash chiloți de baie culoarea roz, Lima
Melissa Odabash chiloți de baie
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger sutien de baie culoarea roz, cupa moale, UW0UW05803
Tommy Hilfiger sutien de baie
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
Guess chiloti de baie culoarea roz
Guess chiloti de baie
Preț actual:
94,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo sutien de baie pentru femei roz VA6073 J6448
Liu Jo sutien de baie pentru femei
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton sutien de baie culoarea roz, cupă ușor rigidizată, 3MVL5R05K
United Colors of Benetton sutien de baie
Preț actual:
78,90 LEI
Preț normal: 158,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 86,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Guess sutien de baie pentru femei DIANE roz E6GJ24 KCUO2
Guess sutien de baie pentru femei DIANE
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
Descoperă produsele Karl Lagerfeld
-13%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld chiloți de baie culoarea roz, A2W46024
Karl Lagerfeld chiloți de baie
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld sutien de baie pentru femei IKON roz A1W46046
Karl Lagerfeld sutien de baie pentru femei IKON
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-27%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld chiloți de baie culoarea roz, A2W46026
Karl Lagerfeld chiloți de baie
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld chiloti de baie culoarea roz
Karl Lagerfeld chiloti de baie
Preț actual:
144,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld chiloti de baie culoarea roz
Karl Lagerfeld chiloti de baie
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld sutien de baie culoarea roz, cupa usor rigidizata
Karl Lagerfeld sutien de baie
Preț actual:
194,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld sutien de baie culoarea rosu, cupa rigidizata
Karl Lagerfeld sutien de baie
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 143,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld chiloți de baie pentru femei negri B2W46023
Karl Lagerfeld chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
242,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld sutien de baie SIGNATURE SCALLOP culoarea negru, cupă moale, B1W46019
Karl Lagerfeld sutien de baie SIGNATURE SCALLOP
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 349,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld chiloți de baie culoarea roșu, A2W46003
Karl Lagerfeld chiloți de baie
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld sutien de baie cupa usor rigidizata, A1W46098
Karl Lagerfeld sutien de baie
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld chiloți de baie SIGNATURE SCALLOP culoarea negru, B1W46020
Karl Lagerfeld chiloți de baie SIGNATURE SCALLOP
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 242,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld sutien de baie pentru femei negru A1W46039
Karl Lagerfeld sutien de baie pentru femei
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld sutien de baie pentru femei negru B2W46022
Karl Lagerfeld sutien de baie pentru femei
Preț actual:
314,90 LEI
Preț normal: 349,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld chiloți brazilieni de baie pentru femei bej B3W46035
Karl Lagerfeld chiloți brazilieni de baie pentru femei
Preț actual:
268,90 LEI
Preț normal: 298,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 298,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld sutien de baie culoarea negru, cupa usor rigidizata, B1W46014
Karl Lagerfeld sutien de baie
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld chiloți de baie pentru femei albaștri A1W46042
Karl Lagerfeld chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld chiloți de baie culoarea verde, B1W46015
Karl Lagerfeld chiloți de baie
Preț actual:
208,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 242,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld sutien de baie pentru femei alb B3W46012
Karl Lagerfeld sutien de baie pentru femei
Preț actual:
449,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 499,90 LEI
-15% cu codul FS*
Karl Lagerfeld chiloți de baie pentru femei negri A3W46010
Karl Lagerfeld chiloți de baie pentru femei
179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld sutien de baie culoarea negru, cupa usor rigidizata
Karl Lagerfeld sutien de baie
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld chiloți de baie culoarea maro, B1W46039
Karl Lagerfeld chiloți de baie
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld sutien de baie culoarea negru, cupa usor rigidizata, A1W46015
Karl Lagerfeld sutien de baie
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld sutien de baie culoarea rosu, cupa usor rigidizata
Karl Lagerfeld sutien de baie
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld chiloti de baie culoarea negru
Karl Lagerfeld chiloti de baie
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-33%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld chiloți de baie pentru femei HOTEL KARL albaștri B1W46063
Karl Lagerfeld chiloți de baie pentru femei HOTEL KARL
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 280,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld sutien de baie culoarea negru, cupa moale
Karl Lagerfeld sutien de baie
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
-50%
Karl Lagerfeld chiloti de baie culoarea rosu
Karl Lagerfeld chiloti de baie
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld sutien de baie pentru femei IKON alb A1W46046
Karl Lagerfeld sutien de baie pentru femei IKON
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld sutien de baie SIGNATURE SCALLOP culoarea maro, cupă moale, B1W46019
Karl Lagerfeld sutien de baie SIGNATURE SCALLOP
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 349,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI