Sari la conținut

Answear Club

Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld vestă pentru femei neagră B3W14009

-25% cu codul FS*
1748,90 LEI
Culoare: negru
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -25% pentru acest articol.

FINAL SALE%
Vezi promoția
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Vestă neagră Karl Lagerfeld – din imitație de piele, izolată termic, pentru sezonul de tranziție

Vesta neagră Karl Lagerfeld este o propunere pentru femei care apreciază stilul casual, ce combină designul modern cu funcționalitatea în zilele mai reci. Acest model, confecționat din imitație de piele, reprezintă o completare excelentă pentru ținutele urbane de sezon de tranziție. Datorită izolației termice medii și căptușelii complete, asigură confort la purtare, punând în același timp în evidență caracterul individual.

Vestă izolată termic Karl Lagerfeld – caracteristici și detalii cheie

  • Umplutură sintetică ajută la menținerea căldurii în zilele mai reci, păstrând în același timp lejeritatea hainei.
  • Material din imitație de piele conferă vestei un aspect elegant și este ușor de întreținut.
  • Căptușeală completă sporește confortul la purtare și facilitează îmbrăcarea peste alte straturi de haine.
  • Croială regulară oferă libertate de mișcare, fără a restricționa silueta în timpul activităților zilnice.
  • Buzunare laterale cu închidere păstrează în siguranță obiectele mici sau încălzesc mâinile în zilele mai reci.
  • Lungime până la șolduri permite o acoperire optimă a trunchiului, fără a limita mobilitatea.
  • Închidere cu fermoar pe toată lungimea facilitează îmbrăcarea rapidă și reglarea temperaturii corporale.
  • Model uni subliniază designul minimalist, facilitând asortarea cu diverse articole vestimentare.
Caracteristici produs
Umplutură
sintetică
Sistem de închidere
cu încuietoare
Căptușeală
cu căptușeală completă
Blană detașabilă
nu
Date despre produs
ID producător
B3W14009
Culoare producător
999
Culoare
negru
Brand
Karl Lagerfeld
Producător

Karl Lagerfeld International B.V.
Herengracht 182, 1016 BR Amsterdam
care@karllagerfeld.com

ID produs
9BY2-KUDZP4_99X
Material
Material de bază:
58% Poliuretan, 42% Poliester
Căptușeală:
57% Poliester, 43% Vâscoză
Umplutură:
100% Poliester
Croială
Guler și revere:
guler ridicat
Croială:
regular fit
Măsurători
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
XS
Lungime:
53 cm
Lățimea sub brațe:
56 cm
Modelul din imagine are înalțimea 176 cm și poartă măsura XS
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.

Mărimile prezentate în magazin au fost convertite în tabelul standard european de mărimi. Pe eticheta produsului livrat se află marcajul original al producătorului.

Produse similare
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld vestă K QUILT culoarea negru, de tranzitie, B1W15042
Karl Lagerfeld vestă K QUILT
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 728,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 530,90 LEI
-25% cu codul FS*
Karl Lagerfeld vestă pentru femei neagră B3W15033
Karl Lagerfeld vestă pentru femei
978,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul FS*
HUGO vestă Fandinia-2 culoarea negru, de iarnă, 50556460
HUGO vestă Fandinia-2
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Pepe Jeans vestă de puf culoarea negru, de iarna, PL4024335
Pepe Jeans vestă de puf
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 979,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
Salewa vestă sport cu puf Fanes
Preț actual:
1099,90 LEI
Preț normal: 1369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1109,90 LEI
-23%
-5% extra cu codul FS*
EA7 Emporio Armani vesta femei, culoarea negru, de tranzitie
EA7 Emporio Armani vesta
Preț actual:
449,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-15% cu codul FS*
DKNY jachetă fără mâneci cu glugă pentru femei neagră DLEMPZ24
DKNY jachetă fără mâneci cu glugă pentru femei
709,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Guess Jeans vesta femei, culoarea negru, de tranzitie, W5RN55 WHAB2
Guess Jeans vesta
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Jeans vestă de puf culoarea negru, de iarnă, DW0DW21627
Tommy Jeans vestă de puf
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Bruuns Bazaar vesta din piele femei, culoarea negru, de tranzitie, BBW4350
Bruuns Bazaar vesta din piele
Preț actual:
1179,90 LEI
Preț normal: 2299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1329,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Sisley vestă culoarea negru, de tranziție, 6G6HW800Y
Sisley vestă
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 448,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-25% cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans pentru femei din denim negru B3W14039
Karl Lagerfeld Jeans pentru femei din denim
728,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
The North Face vesta 1996 RETRO NUPTSE VEST femei, culoarea negru, de iarna
The North Face vesta 1996 RETRO NUPTSE VEST
Preț actual:
839,90 LEI
Preț normal: 1369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 889,90 LEI
-15% cu codul FS*
adidas Originals vestă pentru femei neagră KY5182
adidas Originals vestă pentru femei
389,90 LEI
-25% cu codul FS*
AllSaints vestă pentru femei, din piele FLOR neagră W095LE
AllSaints vestă pentru femei, din piele FLOR
2199,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Barbour vesta femei, culoarea negru, de tranzitie
Barbour vesta
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger vestă femei, culoarea negru, de tranziție WW0WW42051
Tommy Hilfiger vestă
Preț actual:
699,90 LEI
Preț normal: 1009,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 769,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Guess vestă CHANTAL culoarea negru, de tranziție, W5YN79 WHGU0
Guess vestă CHANTAL
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 898,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Guess vestă EMMANUELA culoarea negru, de tranziție, W5YL14 WHDQ0
Guess vestă EMMANUELA
Preț actual:
324,00 LEI
Preț normal: 648,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 648,90 LEI
Polo Ralph Lauren jachetă fără mâneci cu glugă pentru femei neagră 211958935
Polo Ralph Lauren jachetă fără mâneci cu glugă pentru femei
1500,90 LEI
-15% cu codul FS*
DKNY vestă pentru femei neagră DP6V3145
DKNY vestă pentru femei
509,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Superdry vesta femei, culoarea negru, de iarna, W5011803A-02A
Superdry vesta
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 739,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange vestă de puf culoarea negru, de tranziție, XW001921 AF18757
Armani Exchange vestă de puf
Preț actual:
638,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-25% cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans jachetă fără mâneci cu glugă pentru femei neagră B3W15017
Karl Lagerfeld Jeans jachetă fără mâneci cu glugă pentru femei
1148,90 LEI
Lauren Ralph Lauren vestă pentru femei neagră 297P18068
Lauren Ralph Lauren vestă pentru femei
1539,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger vestă culoarea negru, de tranzitie, WW0WW45638
Tommy Hilfiger vestă
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Columbia vestă Sienna Hill culoarea negru, de tranzitie, 2133801
Columbia vestă Sienna Hill
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
Calvin Klein jachetă fără mâneci cu glugă pentru femei neagră LV044G513G
Calvin Klein jachetă fără mâneci cu glugă pentru femei
1009,90 LEI
Armani Exchange vestă pentru femei neagră XW001921 AF18757
Armani Exchange vestă pentru femei
889,90 LEI
-56%
Medicine vestă Femei neagră
Medicine vestă Femei
Preț actual:
124,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
Descoperă produsele Karl Lagerfeld
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld vestă K QUILT culoarea negru, de tranzitie, B1W15042
Karl Lagerfeld vestă K QUILT
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 728,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 530,90 LEI
-25% cu codul FS*
Karl Lagerfeld vestă pentru femei neagră B3W15033
Karl Lagerfeld vestă pentru femei
978,90 LEI
-15% cu codul FS*
Karl Lagerfeld vestă pentru femei bej B3W15033
Karl Lagerfeld vestă pentru femei
978,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld vestă K QUILT culoarea verde, de tranzitie, B1W15042
Karl Lagerfeld vestă K QUILT
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 728,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 449,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld geaca jeans femei, culoarea albastru marin, de tranzitie, A1W14048
Karl Lagerfeld geaca jeans
Preț actual:
779,90 LEI
Preț normal: 1299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 869,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld geaca femei, de tranzitie, 245W1403
Karl Lagerfeld geaca
Preț actual:
949,90 LEI
Preț normal: 1899,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1899,90 LEI
-15% cu codul FS*
Karl Lagerfeld jachetă scurtă pentru femei neagră LWEMC076
Karl Lagerfeld jachetă scurtă pentru femei
978,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld geacă din denim culoarea bleumarin, de tranzitie, A3W14001
Karl Lagerfeld geacă din denim
Preț actual:
739,90 LEI
Preț normal: 1498,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1498,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld jachetă scurtă pentru femei neagră A3W14041
Karl Lagerfeld jachetă scurtă pentru femei
Preț actual:
1139,90 LEI
Preț normal: 1498,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1259,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld geacă culoarea bej, de tranzitie, A2W14006
Karl Lagerfeld geacă
Preț actual:
749,90 LEI
Preț normal: 1299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 829,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld geacă K QUILT culoarea negru, de tranziție, B1W15041
Karl Lagerfeld geacă K QUILT
Preț actual:
689,90 LEI
Preț normal: 978,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 756,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld geacă culoarea negru, de tranzitie, A2W14006
Karl Lagerfeld geacă
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 1299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld jachetă pentru femei cu bumbac bej B2W15002
Karl Lagerfeld jachetă pentru femei cu bumbac
Preț actual:
889,90 LEI
Preț normal: 1408,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 939,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld geacă de blugi din bumbac IKON culoarea bleumarin, de tranziție, A4W14025
Karl Lagerfeld geacă de blugi din bumbac IKON
Preț actual:
719,90 LEI
Preț normal: 1398,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 969,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld geacă femei, culoarea bej, de tranziție, 246W1513
Karl Lagerfeld geacă
Preț actual:
689,90 LEI
Preț normal: 1099,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld geacă Karl Lagerfeld Studio culoarea bej, de tranziție, A4W15065
Karl Lagerfeld geacă Karl Lagerfeld Studio
Preț actual:
1739,90 LEI
Preț normal: 3999,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1939,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld jachetă scurtă pentru femei bej B2W14022
Karl Lagerfeld jachetă scurtă pentru femei
Preț actual:
869,90 LEI
Preț normal: 1249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 969,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld geaca femei, culoarea bej, de iarna, 246W1514
Karl Lagerfeld geaca
Preț actual:
949,90 LEI
Preț normal: 1299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1059,90 LEI
-25% cu codul FS*
Karl Lagerfeld geacă de tranziție pentru femei cu amestec de lână IKON neagră B3W14034
Karl Lagerfeld geacă de tranziție pentru femei cu amestec de lână IKON
1498,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld jachetă din amestec de lână culoarea negru, de tranziție, B1W14001
Karl Lagerfeld jachetă din amestec de lână
Preț actual:
1059,90 LEI
Preț normal: 1998,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1179,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld geacă K QUILT culoarea verde, de tranziție, B1W15041
Karl Lagerfeld geacă K QUILT
Preț actual:
504,90 LEI
Preț normal: 978,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
-25% cu codul FS*
Karl Lagerfeld geacă de tranziție pentru femei gri B3W14029
Karl Lagerfeld geacă de tranziție pentru femei
1898,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld jachetă din amestec de lână culoarea negru, de iarna, B1W15010
Karl Lagerfeld jachetă din amestec de lână
Preț actual:
1014,90 LEI
Preț normal: 1998,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1179,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld hanorac culoarea negru, de tranziție, B1W15006
Karl Lagerfeld hanorac
Preț actual:
1059,90 LEI
Preț normal: 1998,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld anorac pentru femei negru B2W15025
Karl Lagerfeld anorac pentru femei
Preț actual:
689,90 LEI
Preț normal: 1148,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
-25% cu codul FS*
Karl Lagerfeld jachetă pentru femei neagră B3W15028
Karl Lagerfeld jachetă pentru femei
1998,90 LEI
-25% cu codul FS*
Karl Lagerfeld pentru femei K/SIGNATURE negru B3W50059
Karl Lagerfeld pentru femei K/SIGNATURE
488,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld geacă jeans FASHION DENIM de tranziție, B1W14031
Karl Lagerfeld geacă jeans FASHION DENIM
Preț actual:
819,90 LEI
Preț normal: 1398,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 919,90 LEI
-25% cu codul FS*
Karl Lagerfeld geacă de blugi pentru femei din denim bleumarin B3W14036
Karl Lagerfeld geacă de blugi pentru femei din denim
1398,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld geacă culoarea negru, de tranzitie, oversize, B1W14002
Karl Lagerfeld geacă
Preț actual:
839,90 LEI
Preț normal: 1498,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 939,90 LEI