Sari la conținut

Answear Club

Konges Sløjd
5.0

Konges Sløjd troller ALL YOU NEED BAG

519,90 LEI
ONE SIZE

LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Konges Sløjd troller ALL YOU NEED BAG

Roller din colecția Konges Sløjd. Material extrem de durabil.
- Are buzunare interne si externe pentru a facilita organizarea celor mai necesare lucruri.
- Un saltea de înfășat practic inclus în set.
- Material durabil.
- Curea reglabila detasabila.
- Rezistent la apa.
- Dimensiunile: 30 x 39 x 25 cm.
Date despre produs
ID producător
KS4229
Culoare producător
MILK.TANK
Culoare
bej
Brand
Konges Sløjd
ID produs
99KK-TOK00C_02X
Compoziție
100% Poliester
Produse similare
-15% cu codul FS*
La Millou rucsac pentru cărucior Teddy Bear CREAM Plecak do wózk
La Millou rucsac pentru cărucior Teddy Bear CREAM
299,90 LEI
Karl Lagerfeld troller
Preț actual:
779,90 LEI
Preț normal: 1159,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld troller Z31259
Karl Lagerfeld troller
Preț actual:
699,90 LEI
Preț normal: 989,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 769,90 LEI
-15% cu codul FS*
That's mine geantă cărucior
That's mine geantă cărucior
489,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld troller Z31193
Karl Lagerfeld troller
Preț actual:
749,90 LEI
Preț normal: 989,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 779,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS troller J53106
BOSS troller
Preț actual:
689,90 LEI
Preț normal: 1089,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
That's mine geantă cărucior
That's mine geantă cărucior
489,90 LEI
BOSS geantă pentru carucior cu saltea de înfășat
1179,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
BOSS geantă pentru carucior cu saltea de înfășat J53107
BOSS geantă pentru carucior cu saltea de înfășat
Preț actual:
839,90 LEI
Preț normal: 1149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 939,90 LEI
Konges Sløjd troller ALL YOU NEED BAG
Konges Sløjd troller ALL YOU NEED BAG
519,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
BOSS geantă pentru carucior cu saltea de înfășat J53155
BOSS geantă pentru carucior cu saltea de înfășat
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 989,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 669,90 LEI
-49%
-5% extra cu codul FS*
Tous geantă MKaos MKaos.1607
Tous geantă MKaos
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 649,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 649,90 LEI
BOSS pentru copii negru J53561
BOSS pentru copii
1139,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Liewood geantă pentru copii Thao Travel Organizer bleumarin LW20536
Liewood geantă pentru copii Thao Travel Organizer
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-15% cu codul FS*
Mayoral Newborn organizer 19357
Mayoral Newborn organizer
121,90 LEI
-15% cu codul FS*
Mayoral Newborn troller
Mayoral Newborn troller
455,90 LEI
-15% cu codul FS*
Konges Sløjd troller ALL YOU NEED BAG
Konges Sløjd troller ALL YOU NEED BAG
519,90 LEI
Kenzo Kids tricou pentru copii din bumbac albastru K62051
Kenzo Kids tricou pentru copii din bumbac
309,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Bobo Choses pantaloni de trening din bumbac pentru copii Bobo Choses Modern culoarea verde, uni, B126AC147
Bobo Choses pantaloni de trening din bumbac pentru copii Bobo Choses Modern
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Reima sandale copii culoarea roz
Reima sandale copii
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șapcă pentru copii, din bumbac roșie KA0KA00042
Tommy Hilfiger șapcă pentru copii, din bumbac
Preț actual:
100,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 109,90 LEI
-15% cu codul FS*
adidas Originals sneakers din piele intoarsă HANDBALL SPEZIAL culoarea negru, JI2894
adidas Originals sneakers din piele intoarsă HANDBALL SPEZIAL
324,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Puma teniși din piele copii Suede XL Jr culoarea roz, 396577
Puma teniși din piele copii Suede XL Jr
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Mini Rodini hanorac de bumbac pentru copii Siamese culoarea gri, cu imprimeu, 26120117
Mini Rodini hanorac de bumbac pentru copii Siamese
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Mayoral Newborn șosete bebe culoarea rosu, 9944
Mayoral Newborn șosete bebe
Preț actual:
55,90 LEI
Preț normal: 92,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 56,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
adidas Originals trening copii DISNEY KE0478
adidas Originals trening copii DISNEY
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tinycottons geacă de bumbac pentru copii STRIPES SHORT PADDED JACKET culoarea roz, AW25-484
Tinycottons geacă de bumbac pentru copii STRIPES SHORT PADDED JACKET
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 859,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 529,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Reima pantaloni de schi pentru copii Tiksi culoarea negru
Reima pantaloni de schi pentru copii Tiksi
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 409,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger trening bebeluși culoarea bleumarin, KN0KN02109
Tommy Hilfiger trening bebeluși
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 254,95 LEI
Descoperă produsele Konges Sløjd
-15% cu codul FS*
Konges Sløjd troller ALL YOU NEED BAG
Konges Sløjd troller ALL YOU NEED BAG
519,90 LEI
Konges Sløjd troller ALL YOU NEED BAG
Konges Sløjd troller ALL YOU NEED BAG
519,90 LEI
-10%
Konges Sløjd valiză pentru cabină TRAVEL SUITCASE bej KS105110
Konges Sløjd valiză pentru cabină TRAVEL SUITCASE
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-15% cu codul FS*
Konges Sløjd valiză TRAVEL SUITCASE  48x22x33 cm culoarea galben
Konges Sløjd valiză TRAVEL SUITCASE 48x22x33 cm
569,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Konges Sløjd geantă de călătorie pentru copii KIDS WEEKEND BAG roz KS105298
Konges Sløjd geantă de călătorie pentru copii KIDS WEEKEND BAG
Preț actual:
395,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Konges Sløjd geantă de călătorie pentru copii KIDS WEEKEND BAG bej KS105298
Konges Sløjd geantă de călătorie pentru copii KIDS WEEKEND BAG
Preț actual:
395,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Konges Sløjd valiză TRANSPARENT TRAVEL SUITCASE albă KS105556
Konges Sløjd valiză TRANSPARENT TRAVEL SUITCASE
Preț actual:
494,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
Konges Sløjd valiză pentru cabină TRAVEL SUITCASE bej KS105110
Konges Sløjd valiză pentru cabină TRAVEL SUITCASE
549,90 LEI
-15% cu codul FS*
Konges Sløjd troller ALL YOU NEED MINI BAG
Konges Sløjd troller ALL YOU NEED MINI BAG
389,90 LEI
Konges Sløjd valiză pentru copii  45x30x21 cm culoarea bej
Konges Sløjd valiză pentru copii 45x30x21 cm
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 494,90 LEI
Konges Sløjd troller ALL YOU NEED MINI BAG
Konges Sløjd troller ALL YOU NEED MINI BAG
379,90 LEI
Konges Sløjd troller ALL YOU NEED MINI BAG
Konges Sløjd troller ALL YOU NEED MINI BAG
389,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Konges Sløjd valiză TRANSPARENT TRAVEL SUITCASE albă KS105556
Konges Sløjd valiză TRANSPARENT TRAVEL SUITCASE
Preț actual:
494,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Konges Sløjd valiză TRAVEL SUITCASE multicoloră KS103028
Konges Sløjd valiză TRAVEL SUITCASE
Preț actual:
494,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI