Sari la conținut

Answear Club

Lauren Ralph Lauren
4.9

Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele neagră 412802952004

-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI -40%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI -6%
Culoare: negru
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Curea neagră Lauren Ralph Lauren cu efect de piele crăpată – un accesoriu stilat

Cureaua pentru femei Lauren Ralph Lauren este un accesoriu din piele care permite accentuarea subtilă a taliei și completează o varietate de ținute. Confecționată din piele naturală, cu un efect de piele crăpată intrigant, constituie un element rafinat al garderobei, care favorizează crearea de asortări coerente și elegante. Forma sa îngustă și închiderea clasică cu cataramă metalică o fac o alegere versatilă pentru femeile care apreciază detaliile.

Caracteristici cheie ale curelei din piele Lauren Ralph Lauren

  • Curea din piele pentru femei – un accesoriu elegant care îmbogățește ținutele feminine
  • Închidere cu cataramă clasică – permite ajustare ușoară și o potrivire stabilă în talie
  • Lățime îngustă de 2,5 cm – permite trecerea liberă prin găicile majorității pantalonilor
  • Cataramă metalică – adaugă o notă subtilă de strălucire și subliniază caracterul clasic al curelei
  • Textură netedă cu efect de piele crăpată – conferă un aspect unic și scoate în evidență accesoriul
Caracteristici produs
Tip cataramă
de metal
Tip de închidere
cu cataramă
Date despre produs
ID producător
412802952004
Culoare
negru
Brand
Lauren Ralph Lauren
Producător

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID produs
PPY8-PAD029_99X
Material
Întregul produs:
100% Piele naturală
Măsurători
Lățimea curelei:
îngust
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
S
Lățimea curelei (cm):
2,5 cm

Mărimile prezentate în magazin au fost convertite în tabelul standard european de mărimi. Pe eticheta produsului livrat se află marcajul original al producătorului.

Produse similare
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele neagră
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea de piele culoarea negru, 412969453
Lauren Ralph Lauren curea de piele
Preț actual:
394,90 LEI
Preț normal: 619,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea împletită pentru femei din piele neagră
Lauren Ralph Lauren curea împletită pentru femei din piele
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele neagră 412P15694
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
449,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele neagră 412912036
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele neagră 412968763
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
499,90 LEI
Lauren Ralph Lauren curea de piele culoarea maro, 412908273
Lauren Ralph Lauren curea de piele
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 666,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 559,90 LEI
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele neagră 412P15696
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
609,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele neagră 412968765
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
549,90 LEI
Answear.LAB curea din piele intoarsa culoarea negru
Answear.LAB curea din piele intoarsa
149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Valentino Bags curea culoarea negru, VCS8KM57N
Valentino Bags curea
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Jeans curea de piele culoarea negru, AW0AW17917
Tommy Jeans curea de piele
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Valentino Bags curea pentru femei cu imitație de piele neagră VCS1R456GN
Valentino Bags curea pentru femei cu imitație de piele
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei cu imitație de piele neagră 551342
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei cu imitație de piele
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul FS*
Pinko curea pentru femei din piele neagră 100125 A0F1
Pinko curea pentru femei din piele
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 572,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 572,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Marella curea de piele culoarea negru, 2523506036200
Marella curea de piele
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Blauer curea pentru femei neagră KSHILLY01
Blauer curea pentru femei
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
U.S. Polo Assn. curea pentru femei neagră
U.S. Polo Assn. curea pentru femei
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
Answear.LAB curea pentru femei. din piele neagră
Answear.LAB curea pentru femei. din piele
119,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Marc O'Polo curea pentru femei, din piele neagră 5000011544
Marc O'Polo curea pentru femei, din piele
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 347,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-15% cu codul FS*
Tommy Hilfiger curea împletită pentru femei din piele neagră AW0AW18696
Tommy Hilfiger curea împletită pentru femei din piele
299,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Marc O'Polo curea de piele culoarea negru, 5000009099
Marc O'Polo curea de piele
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-25% cu codul FS*
Answear.LAB curea pentru femei, din piele neagră
Answear.LAB curea pentru femei, din piele
139,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Answear.LAB curea pentru femei din piele întoarsă neagră
Answear.LAB curea pentru femei din piele întoarsă
Preț actual:
86,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 96,90 LEI
-22%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld curea de piele IKON femei, culoarea negru, A1W33184
Karl Lagerfeld curea de piele IKON
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein curea pentru femei din piele neagră LV04F7063G
Calvin Klein curea pentru femei din piele
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-41%
Medicine curea culoarea negru
Medicine curea
Preț actual:
37,90 LEI
Preț normal: 64,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 64,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Morgan curea culoarea negru, 3LIPA
Morgan curea
Preț actual:
86,90 LEI
Preț normal: 169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 95,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei cu imitație de piele neagră 551342
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei cu imitație de piele
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-25% cu codul FS*
Tommy Jeans curea pentru femei din piele neagră AW0AW18873
Tommy Jeans curea pentru femei din piele
299,90 LEI
Descoperă produsele Lauren Ralph Lauren
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea împletită pentru femei din piele neagră
Lauren Ralph Lauren curea împletită pentru femei din piele
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
Lauren Ralph Lauren curea de piele culoarea maro, 412908273
Lauren Ralph Lauren curea de piele
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 666,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 559,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele neagră 412968765
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
549,90 LEI
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele neagră 412P15696
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
609,90 LEI
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele neagră 412P15694
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
449,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele neagră
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea de piele culoarea negru, 412969453
Lauren Ralph Lauren curea de piele
Preț actual:
394,90 LEI
Preț normal: 619,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele neagră 412912036
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele neagră 412968763
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
499,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele maro 412968763
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea reversibilă pentru femei din piele maro 412908984
Lauren Ralph Lauren curea reversibilă pentru femei din piele
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 516,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
Lauren Ralph Lauren curea pentru rochie de damă din piele maro 412936524
Lauren Ralph Lauren curea pentru rochie de damă din piele
709,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele maro 412883715
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei, din piele roșie 412P10153
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei, din piele
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea lată pentru femei, din piele bej 412P16403
Lauren Ralph Lauren curea lată pentru femei, din piele
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 669,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele întoarsă portocalie 412951457
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele întoarsă
499,90 LEI
Lauren Ralph Lauren curea reversibilă pentru femei din piele bej 412908984
Lauren Ralph Lauren curea reversibilă pentru femei din piele
549,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea reversibilă pentru femei din piele bleumarin
Lauren Ralph Lauren curea reversibilă pentru femei din piele
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele maro
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele maro 412968763
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
499,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea reversibilă pentru femei, din piele bleumarin 412P10211
Lauren Ralph Lauren curea reversibilă pentru femei, din piele
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea împletită pentru femei din piele maro
Lauren Ralph Lauren curea împletită pentru femei din piele
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele roz 412883715
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
499,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele maro 412968765
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
549,90 LEI
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele bej 412883715
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
499,90 LEI
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele maro 412P15694
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
449,90 LEI
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele maro 412P15695
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
499,90 LEI
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele maro 412802952
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea de piele culoarea portocaliu, 412974559
Lauren Ralph Lauren curea de piele
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele verde 412802952
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
389,90 LEI