Sari la conținut

Answear Club

Liu Jo
5.0

Liu Jo glugă pentru femei neagră 2F6009 MA34S

339,90 LEI
ONE SIZE

LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Glugă neagră Liu Jo 2F6009 MA34S – accesoriu stilat din tricot

Gluga Liu Jo 2F6009 MA34S este o acoperitoare stilată pentru cap, care completează multe ținute în zilele mai reci. Confecționată din tricot de grosime medie, acest model se caracterizează prin elasticitate, ce permite o ajustare lejeră. Ornată cu blană artificială, reprezintă un accent distinctiv, potrivită pentru ținute casual și clasice.

Prin ce se remarcă gluga Liu Jo 2F6009 MA34S?

  • Acest model este o glugă pentru femei, care completează ținutele
  • Confecționată din tricot elastic de grosime medie, ce permite o bună ajustare
  • Potrivită pentru zilele mai reci, ajută la menținerea confortului termic
  • Fără închidere, ce permite îmbrăcarea ușoară și libertate de mișcare
  • Combină stilul casual și clasic, potrivită pentru multe ținute
  • Ornată cu un detaliu din blană artificială, adăugând un caracter distinctiv
Caracteristici produs
Flexibilitate
elastic
Date despre produs
ID producător
2F6009.MA34S
Culoare producător
09012
Culoare
negru
Brand
Liu Jo
ID produs
9BY2-SADZS9_99X
Material
Material 1:
68% Acrilic, 28% Poliester, 4% Elastan
Material 2:
100% Poliester
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 178 cm și poartă măsura ONE
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.

Mărimile prezentate în magazin au fost convertite în tabelul standard european de mărimi. Pe eticheta produsului livrat se află marcajul original al producătorului.

Produse similare
Tommy Jeans pălărie din amestec de lână
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 155,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld căciulă K/ESSENTIAL culoarea negru, A3W33143
Karl Lagerfeld căciulă K/ESSENTIAL
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Moschino căciulă de lână culoarea negru, M5877 60803
Moschino căciulă de lână
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Kangol căciulă FAUX FUR culoarea negru, K3661.BK001
Kangol căciulă FAUX FUR
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Newland caciula Grace culoarea negru,
Newland caciula Grace
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 144,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Dakine - Caciula
Dakine - Caciula
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
Moschino căciulă de damă cu lână neagră M3480 65423
Moschino căciulă de damă cu lână
569,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Newland caciula Belinda culoarea negru, din tesatura neteda
Newland caciula Belinda
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
HUGO pălărie din amestec de lână Sillo_Hat culoarea negru, 50548732
HUGO pălărie din amestec de lână Sillo_Hat
Preț actual:
149,00 LEI
Preț normal: 298,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 298,90 LEI
-38%
-5% extra cu codul FS*
Patou căciulă de lână culoarea negru, AC1068077
Patou căciulă de lână
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 769,90 LEI
Medicine caciula culoarea negru
Medicine caciula
77,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Pepe Jeans căciulă culoarea negru, PL0400007
Pepe Jeans căciulă
Preț actual:
86,90 LEI
Preț normal: 169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 101,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Sisley căciulă din amestec de lână culoarea negru, 132HLA00J
Sisley căciulă din amestec de lână
Preț actual:
78,90 LEI
Preț normal: 169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 90,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Joseph Ribkoff căciulă culoarea negru, 253969
Joseph Ribkoff căciulă
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Newland caciula Sthepanie culoarea negru,
Newland caciula Sthepanie
Preț actual:
96,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 102,90 LEI
-25% cu codul FS*
Karl Lagerfeld căciulă pentru femei cu amestec de lână K/RSG neagră B3W33039
Karl Lagerfeld căciulă pentru femei cu amestec de lână K/RSG
288,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
HUGO căciulă de lână Sady_Hat culoarea negru, 50548722
HUGO căciulă de lână Sady_Hat
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Answear.LAB caciula de lana culoarea negru
Answear.LAB caciula de lana
Preț actual:
100,90 LEI
Preț normal: 169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 109,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Versace Jeans Couture caciula din amestec de lana culoarea negru, 77HAZK40 ZG316
Versace Jeans Couture caciula din amestec de lana
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-35%
Fiorucci caciula din amestec de lana Knit Logo Beanie culoarea negru, de lana, U01FPAHA216KN05BK01
Fiorucci caciula din amestec de lana Knit Logo Beanie
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
women'secret pălărie pentru femei împletită neagră 4383171
women'secret pălărie pentru femei împletită
149,90 LEI
-25% cu codul FS*
Ruslan Baginskiy căciulă Aviator Hat culoarea negru, AVIH033-P-HH-FLT
Ruslan Baginskiy căciulă Aviator Hat
2169,90 LEI
-15% cu codul FS*
Marc O'Polo căciulă de damă din bumbac neagră 5000012210
Marc O'Polo căciulă de damă din bumbac
209,90 LEI
Tommy Hilfiger căciulă de damă de cașmir neagră AW0AW19098
Tommy Hilfiger căciulă de damă de cașmir
439,90 LEI
Rossignol caciula Luiza culoarea negru, de lana, RLNWH04
Rossignol caciula Luiza
249,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Guess căciulă din amestec de lână LEXIE culoarea negru, W5BZ18 Z3580
Guess căciulă din amestec de lână LEXIE
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 228,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 136,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Silvian Heach caciula din amestec de lana MIREK culoarea negru, GPA24356HA
Silvian Heach caciula din amestec de lana MIREK
Preț actual:
64,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 72,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
HUGO căciulă de damă cu lână Sential neagră 50548413
HUGO căciulă de damă cu lână Sential
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 248,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-38%
-5% extra cu codul FS*
Patou căciulă de lână culoarea negru, AC1028041
Patou căciulă de lână
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 769,90 LEI
Descoperă produsele Liu Jo
Liu Jo căciulă de damă neagră 2F6027 MAA06
Liu Jo căciulă de damă
239,90 LEI
Liu Jo căciulă de damă cu amestec de lână bej 2F6022 MA38S
Liu Jo căciulă de damă cu amestec de lână
239,90 LEI
Liu Jo căciulă pentru femei maro 2F6017 M0300
Liu Jo căciulă pentru femei
239,90 LEI
Liu Jo căciulă de damă bej 2F6027 MAA06
Liu Jo căciulă de damă
239,90 LEI
Liu Jo glugă pentru femei bej 2F6009 MA34S
Liu Jo glugă pentru femei
339,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo șapcă de baseball din bumbac 2A6028 T0300
Liu Jo șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo șapcă de baseball din bumbac culoarea negru, 2A6028 T0300
Liu Jo șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo șapcă pentru femei, din bumbac neagră VA6206 T9555
Liu Jo șapcă pentru femei, din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pălărie cu boruri largi pentru femei maro VA6209 T9437
Liu Jo pălărie cu boruri largi pentru femei
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pălărie și eșarfă culoarea negru, 2F5014.M0300
Liu Jo pălărie și eșarfă
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
Liu Jo șapcă pentru femei neagră 2F6048 T2742
Liu Jo șapcă pentru femei
239,90 LEI
Liu Jo șapcă pentru femei bej 2F6048 T2742
Liu Jo șapcă pentru femei
239,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo șapcă pentru femei, din bumbac roz VA6206 T9555
Liu Jo șapcă pentru femei, din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
Liu Jo șapcă pentru femei gri 2F6013 MA36S
Liu Jo șapcă pentru femei
339,90 LEI
Liu Jo șapcă pentru femei maro 2F6048 T2742
Liu Jo șapcă pentru femei
239,90 LEI
Liu Jo șapcă pentru femei neagră 2F6013 MA36S
Liu Jo șapcă pentru femei
339,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo șapcă de baseball din bumbac culoarea bej, 2A6028 T0300
Liu Jo șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo șapcă pentru femei, din bumbac maro VA6207 T9435
Liu Jo șapcă pentru femei, din bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI