Sari la conținut

Answear Club

Liu Jo

Liu Jo pulover pentru femei din lână gri WF6101 MA77Q

759,90 LEI
Culoare: gri
Liu Jo pulover pentru femei din lână gri WF6101 MA77Q
Liu Jo pulover pentru femei din lână negru WF6101 MA77Q
Selectează o mărime

LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Pulover gri Liu Jo – slim, din lână, cu pietre decorative și semi-guler

Puloverul gri Liu Jo este un pulover pentru femei care se remarcă printr-o croială slim și mânecă scurtă. Confecționat din lână virgină moale, cu pietre decorative și semi-guler, reprezintă o propunere rafinată. Acest model se va potrivi în ținute elegante și casual, adăugându-le un caracter subtil.

Prin ce se remarcă puloverul pentru femei Liu Jo?

  • Croială slim care subliniază subtil silueta, favorizând combinațiile elegante
  • Stil universal care îmbină lejeritatea casual cu o notă elegantă, potrivit pentru diverse ocazii
  • Lână virgină subțire, cu o textură delicată, plăcută la atingere și ușoară la purtare
  • Material elastic care favorizează libertatea de mișcare și adaptarea la forma corpului, fără a restricționa
  • Lungime până la șolduri (57 cm pentru mărimea S) care permite purtarea puloverului atât pe deasupra, cât și în interior
  • Mânecă scurtă mulată care conferă modelului un aspect modern, ideală pentru ținute stratificate
  • Semi-guler cu nervuri care finisează estetic gâtul, adăugând eleganță și protejând subtil de frig
  • Pietre decorative discrete și nervuri la bază și manșete, care adaugă strălucire și contribuie la o așezare bună
Caracteristici produs
Sistem de închidere
fără închidere
Flexibilitate
elastic
Glugă
fără glugă
Date despre produs
ID producător
WF6101.MA77Q
Culoare producător
02050
Culoare
gri
Brand
Liu Jo
ID produs
9BY2-SWDZDK_09X
Material
Întregul produs:
100% Lână virgină
Croială
Mânecă:
scurtă
Decolteu:
semi-guler înalt
Tip de mânecă:
mulată
Croială:
slim fit
Măsurători
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
S
Lungime:
57 cm
Lățimea sub brațe:
41 cm
Modelul din imagine are înalțimea 175 cm și poartă măsura S
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.

Mărimile prezentate în magazin au fost convertite în tabelul standard european de mărimi. Pe eticheta produsului livrat se află marcajul original al producătorului.

Produse similare
-5% extra cu codul FS*
BOSS pulover de lână Foliora culoarea gri, light, cu turtleneck, 50549166
BOSS pulover de lână Foliora
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Twinset pulover de lana femei, culoarea gri, light, 242TT3360
Twinset pulover de lana
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 1169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul FS*
Medicine pulover din amestec de lana culoarea gri
Medicine pulover din amestec de lana
Preț actual:
89,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 114,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Jeans pulover culoarea gri, light, cu turtleneck, LV044D348G
Calvin Klein Jeans pulover
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Guess pulover femei, culoarea gri, light
Guess pulover
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 205,90 LEI
-23%
-5% extra cu codul FS*
AllSaints pulover din amestec de lână CHAIN culoarea verde, W039KE
AllSaints pulover din amestec de lână CHAIN
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 1039,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 839,90 LEI
-25% cu codul FS*
Guess Jeans pulover pentru femei cu vâscoză gri W6YR07 Z0863
Guess Jeans pulover pentru femei cu vâscoză
398,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Twinset pulover culoarea gri, light, 261LL3MAA
Twinset pulover
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 899,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
Answear.LAB pulover pentru femei din lână merino gri
Answear.LAB pulover pentru femei din lână merino
579,90 LEI
-25% cu codul FS*
Gestuz pulover din amestec de lână culoarea bej, light, 10909814
Gestuz pulover din amestec de lână
649,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS pulover din amestec de lână Febisan culoarea bej, 50478315
BOSS pulover din amestec de lână Febisan
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 839,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Answear.LAB pulover pentru femei cu amestec de lână gri
Answear.LAB pulover pentru femei cu amestec de lână
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Marella pulover din amestec de lână Emme by Marella culoarea gri, light, 2525366032200
Marella pulover din amestec de lână Emme by Marella
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Twinset pulover din amestec de lână culoarea gri, light, 252TT3353
Twinset pulover din amestec de lână
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 1139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Luisa Spagnoli pulover de lână culoarea gri, light, 100222
Luisa Spagnoli pulover de lână
Preț actual:
1085,00 LEI
Preț normal: 2179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marella pulover de lana femei, culoarea gri, 2423366092200
Marella pulover de lana
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 1148,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Gestuz pulover de lână culoarea gri, light, 10910778
Gestuz pulover de lână
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 929,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton pulover de lână culoarea gri, light, 11AHD10CV
United Colors of Benetton pulover de lână
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 318,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Answear.LAB pulover de lana culoarea gri, light
Answear.LAB pulover de lana
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 429,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Gestuz pulover pentru femei cu lână gri 10909815
Gestuz pulover pentru femei cu lână
Preț actual:
429,90 LEI
Preț normal: 649,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
OUI pulover din amestec de lână culoarea gri, cu guler, 94268
OUI pulover din amestec de lână
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 649,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-26%
Nanushka pulover de lână MAXE femei, culoarea gri, călduros, NW24PFSG26997
Nanushka pulover de lână MAXE
Preț actual:
1759,90 LEI
Preț normal: 3199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2399,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Mos Mosh pulover de lână Ronika culoarea gri, light, 175380
Mos Mosh pulover de lână Ronika
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-50%
-15% extra cu codul FS*
Victoria Beckham pulover din amestec de lână culoarea gri, cu turtleneck, 1425KJU006610B
Victoria Beckham pulover din amestec de lână
Preț actual:
1499,90 LEI
Preț normal: 2999,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2999,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
American Vintage vestă din amestec de lână culoarea gri, light, VITO18L
American Vintage vestă din amestec de lână
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-50%
-15% extra cu codul FS*
Remain pulover de lana femei, culoarea gri, cu guler, 5026681249
Remain pulover de lana
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1119,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Pepe Jeans pulover din amestec de lână culoarea gri, light, PL7000001
Pepe Jeans pulover din amestec de lână
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
Answear.LAB pulover pentru femei din lână merino gri
Answear.LAB pulover pentru femei din lână merino
579,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton pulover de lână light, 1002D1K01
United Colors of Benetton pulover de lână
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 298,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
Descoperă produsele Liu Jo
-18%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo vestă culoarea bej, light, TA6217 MS55N
Liu Jo vestă
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 479,90 LEI
Liu Jo pulover pentru femei negru TF6042 MS049
Liu Jo pulover pentru femei
849,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover de lână culoarea negru, cu guler, MF5059 MS009
Liu Jo pulover de lână
Preț actual:
424,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 849,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover pentru femei, din bumbac bej TA6111 MS71G
Liu Jo pulover pentru femei, din bumbac
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 729,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
Liu Jo pulover pentru femei cu vâscoză bej TF6037 MS049
Liu Jo pulover pentru femei cu vâscoză
759,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover de lana femei, culoarea bej, light, TA5078 MS026
Liu Jo pulover de lana
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 1069,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 529,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover culoarea roz, light, TA6305 MS55N
Liu Jo pulover
Preț actual:
429,90 LEI
Preț normal: 559,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 449,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover culoarea bej, light, TA6115 MS55N
Liu Jo pulover
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover din amestec de mătase culoarea negru, TF5229.MS59L
Liu Jo pulover din amestec de mătase
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover pentru femei, cu vâscoză roz WA6282 MS49I
Liu Jo pulover pentru femei, cu vâscoză
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
Liu Jo pulover pentru femei cu vâscoză negru TF6030 MS49I
Liu Jo pulover pentru femei cu vâscoză
709,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover culoarea roz, light, TA6115 MS55N
Liu Jo pulover
Preț actual:
429,90 LEI
Preț normal: 629,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 529,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover pentru femei, din bumbac bej WA6419 MA86R
Liu Jo pulover pentru femei, din bumbac
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover culoarea bej, light, TF5248.MS63L
Liu Jo pulover
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover din amestec de lână culoarea bej, cu guler, MF5445 MS76L
Liu Jo pulover din amestec de lână
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 909,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover femei, culoarea bej, light, WF4011 MS99E
Liu Jo pulover
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 424,90 LEI
Liu Jo pulover pentru femei cu bumbac bej WF6093 MA26S
Liu Jo pulover pentru femei cu bumbac
799,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover culoarea bej, light, cu turtleneck, MF5389 MS46J
Liu Jo pulover
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
Liu Jo pulover pentru femei cu vâscoză roz TF6037 MS049
Liu Jo pulover pentru femei cu vâscoză
759,90 LEI
Liu Jo pulover pentru femei din lână negru WF6101 MA77Q
Liu Jo pulover pentru femei din lână
759,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo vestă pentru femei, din bumbac bej WA6329 MS007
Liu Jo vestă pentru femei, din bumbac
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 729,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
Liu Jo pulover pentru femei cu vâscoză alb TF6033 MS49I
Liu Jo pulover pentru femei cu vâscoză
589,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo Pulover pentru femei bej TA6068 MS49I
Liu Jo Pulover pentru femei
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo vestă din bumbac femei, culoarea albastru marin, TA5287 MS016
Liu Jo vestă din bumbac
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 619,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 619,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover culoarea alb, light, MF5373 MS99E
Liu Jo pulover
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 949,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 949,90 LEI
-34%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo vestă pentru femei, cu vâscoză albă WA6146 MA81R
Liu Jo vestă pentru femei, cu vâscoză
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo vesta din amestec de lana culoarea bej, light, WF4432 MA49P
Liu Jo vesta din amestec de lana
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 739,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
Liu Jo pulover pentru femei cu bumbac burgundiu WF6093 MA26S
Liu Jo pulover pentru femei cu bumbac
799,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover femei, culoarea rosu, light, TF4286 MS63L
Liu Jo pulover
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover femei cu vâscoză galben WA6282 MS49I
Liu Jo pulover femei cu vâscoză
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI