Sari la conținut

Answear Club

Madam Stoltz

Madam Stoltz scaun culoarea bej

-5% extra cu codul SUN*
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI -15%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI -1%
Culoare: bej
ONE SIZE

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Madam Stoltz scaun

Scaun din colecția Madam Stoltz.
- Design simplu si elegant.
- Produsele din materiale de reciclare pot diferi usor.
- Dimensiunile: 40 x 40 x 45 cm.
Date despre produs
ID producător
MCC13
Culoare
bej
Brand
Madam Stoltz
Producător

Madam Stolz
Pilebrovej 1 A, DK-3730 Nexø
info@madamstoltz.dk

ID produs
99KK-MMU01O_12X
Compoziție
: Lemn
Produse similare
Madam Stoltz mâner de mobilă
Madam Stoltz mâner de mobilă
46,90 LEI
-26%
-5% extra cu codul SUN*
House Nordic bancă Swindon 100 x 43 x 36 cm culoare bej
House Nordic bancă Swindon 100 x 43 x 36 cm
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
Calma House din plastic 65 cm ESFERAPF65CRU
Calma House din plastic 65 cm
539,90 LEI
By-Boo măsuță laterală din plastic 40 x 40 x 40 cm 250014
By-Boo măsuță laterală din plastic 40 x 40 x 40 cm
579,90 LEI
Ferm Living bancă 41,2 x 60 x 30 cm 1104273005
Ferm Living bancă 41,2 x 60 x 30 cm
1929,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Bloomingville scaun pentru camera copiilor Ibber culoarea bej
Bloomingville scaun pentru camera copiilor Ibber
499,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
home & lifestyle scaun
home & lifestyle scaun
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
POLSPOTTEN scaun Zig Zag 36 x 47 cm culoarea bej
POLSPOTTEN scaun Zig Zag 36 x 47 cm
Preț actual:
1259,90 LEI
Preț normal: 1729,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1329,90 LEI
Riviera Maison taburet din plastic 32514001
Riviera Maison taburet din plastic
819,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Bizzotto scaun Imogen 37 x 47 cm culoarea bej
Bizzotto scaun Imogen 37 x 47 cm
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
Bloomingville bancă din plastic 114 x 45 x 38 cm 82065192
Bloomingville bancă din plastic 114 x 45 x 38 cm
1009,90 LEI
-15% cu codul SUN*
ferm LIVING scaun Up Step Stool L
ferm LIVING scaun Up Step Stool L
699,90 LEI
By-Boo scăunel din material textil 46 x 46 x 43 cm 260022
By-Boo scăunel din material textil 46 x 46 x 43 cm
669,90 LEI
Bizzotto mobilier cu roți din oțel 45 x 81 cm 802890
Bizzotto mobilier cu roți din oțel 45 x 81 cm
1139,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul SUN*
AYTM scaun Novo
AYTM scaun Novo
Preț actual:
839,90 LEI
Preț normal: 1179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1179,90 LEI
Ferm Living bancă din lemn de frasin 41,2 x 60 x 30 cm 1104273004
Ferm Living bancă din lemn de frasin 41,2 x 60 x 30 cm
1929,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul SUN*
Leitmotiv scaun Savor 44 x 46 cm culoarea portocaliu, LM2131OR
Leitmotiv scaun Savor 44 x 46 cm
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
House Nordic dulap Swansea culoarea negru
House Nordic dulap Swansea
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
Hübsch mobilier cu roți din fier 66 x 47 x 61 cm 022011
Hübsch mobilier cu roți din fier 66 x 47 x 61 cm
1299,90 LEI
Leitmotiv scăunel din fier 35 x 45 x 35 cm LM2347GR
Leitmotiv scăunel din fier 35 x 45 x 35 cm
959,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Leitmotiv scaun Cherish 29 x 47 cm culoarea roz
Leitmotiv scaun Cherish 29 x 47 cm
179,90 LEI
Yamazaki măsuță din oțel 42 x 22 x 56,5 cm 4382
Yamazaki măsuță din oțel 42 x 22 x 56,5 cm
419,90 LEI
Yamazaki mobilier cu roți din oțel 31 x 22 x 55 cm 1415
Yamazaki mobilier cu roți din oțel 31 x 22 x 55 cm
499,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Yamazaki consolă Tower
Yamazaki consolă Tower
509,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Yamazaki cărucior de depozitare mobil Tower
Yamazaki cărucior de depozitare mobil Tower
819,90 LEI
Madam Stoltz mâner de mobilă
Madam Stoltz mâner de mobilă
46,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Yamazaki raft pe roți Tower
Yamazaki raft pe roți Tower
799,90 LEI
Madam Stoltz mâner de mobilă Stoneware
Madam Stoltz mâner de mobilă Stoneware
46,90 LEI
Descoperă produsele Madam Stoltz
Madam Stoltz mâner de mobilă Bamboo
Madam Stoltz mâner de mobilă Bamboo
46,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Madam Stoltz şezlong
Madam Stoltz şezlong
Preț actual:
1089,90 LEI
Preț normal: 1529,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1149,90 LEI
Madam Stoltz mâner de mobilă
Madam Stoltz mâner de mobilă
46,90 LEI
Madam Stoltz mâner de mobilă
Madam Stoltz mâner de mobilă
46,90 LEI
Madam Stoltz mâner de mobilă
Madam Stoltz mâner de mobilă
46,90 LEI
Madam Stoltz mâner de mobilă Stoneware
Madam Stoltz mâner de mobilă Stoneware
46,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Madam Stoltz mâner de mobilă
Madam Stoltz mâner de mobilă
Preț actual:
102,90 LEI
Preț normal: 129,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
Madam Stoltz scăunel din lemn 30 x 25 cm MI05
Madam Stoltz scăunel din lemn 30 x 25 cm
199,90 LEI
Madam Stoltz raft din fier 40 x 30 x 69 cm 38951ST
Madam Stoltz raft din fier 40 x 30 x 69 cm
649,90 LEI
Madam Stoltz suport pentru reviste din fier 63 x 33 x 61 cm 19520AB
Madam Stoltz suport pentru reviste din fier 63 x 33 x 61 cm
579,90 LEI
Madam Stoltz mâner de mobilă
Madam Stoltz mâner de mobilă
46,90 LEI
Madam Stoltz mâner de mobilă
Madam Stoltz mâner de mobilă
46,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Madam Stoltz masă 30 x 30 x 75 cm culoarea maro
Madam Stoltz masă 30 x 30 x 75 cm
Preț actual:
629,90 LEI
Preț normal: 739,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
Madam Stoltz măsuță din lemn 45 x 35 cm MI06
Madam Stoltz măsuță din lemn 45 x 35 cm
369,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Madam Stoltz suport de ziar
Madam Stoltz suport de ziar
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
Madam Stoltz măsuță de cafea din lemn de salcâm 60 x 40 cm 1930
Madam Stoltz măsuță de cafea din lemn de salcâm 60 x 40 cm
1459,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Madam Stoltz măsuță din fier 39 x 43 cm IMDV.170PS
Madam Stoltz măsuță din fier 39 x 43 cm
799,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Madam Stoltz măsuță din fier 39 x 43 cm IMDV.170LGE
Madam Stoltz măsuță din fier 39 x 43 cm
799,90 LEI
Madam Stoltz set de mobilier din fier 37538ST
Madam Stoltz set de mobilier din fier
889,90 LEI