Sari la conținut

Answear Club

MARC JACOBS Ochelari de soare pentru femei maro MARC 937/G/S

1299,90 LEI
Culoare: maro

Ochelari de soare pentru femei – protecția vederii și un design elegant MARC JACOBS

Ochelarii de soare MARC JACOBS MARC.937/G/S sunt o propunere dedicată femeilor care caută accesorii expresive cu personalitate. Acest model asigură în mod eficient protecția vederii în zilele însorite, integrându-se perfect în ținutele elegante și urbane.

Prin ce se disting ochelarii de soare ovali pentru femei?

  • Modelul de soare ajută la protejarea ochilor împotriva razelor solare
  • Lentila uniformă susține întunecarea uniformă a întregului câmp vizual
  • Categoria filtrului 3 este potrivită pentru lumina solară puternică în exterior
  • Ramele ovale conferă feței un finisaj subtil și un accent modern
  • Realizarea din acetat durabil contribuie la stabilitatea construcției ramelor
  • Culoarea maro facilitează asortarea accesoriului la numeroase stiluri vestimentare
  • Rama completă asigură fixarea sigură a lentilelor în structură
  • Filtrul UV400 ajută la protejarea vederii împotriva radiațiilor ultraviolete
Caracteristici produs
Forma ramelor
ovală
Tip de lentilă
uniform
Material rame
acetat
Tipul de cadru
plin
Date despre produs
ID producător
MARC.937/G/S
Culoare producător
AIO
Culoare
maro
Brand
MARC JACOBS
Material
Întregul produs:
Acetat
Date tehnice
Straturi și proprietăți ale lentilelor:
UV400
Filtru de reglare / Categorie:
Cat. 3
Polarizare:
nu
Produse similare
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare femei, culoarea maro
MARC JACOBS
Ochelari de soare
Preț actual:
1059,90 LEI
Preț normal: 1539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1099,90 LEI
MARC JACOBS Ochelari de soare pentru femei maro MARC 933/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare pentru femei
1029,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare culoarea maro, MARC 850/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare
Preț actual:
779,90 LEI
Preț normal: 1139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 929,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare culoarea maro, MJ 1137/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 1069,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare culoarea maro, MJ 1134/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare
Preț actual:
699,90 LEI
Preț normal: 1219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 939,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Isabel Marant Ochelari femei, culoarea maro, IM 0213/S
Isabel Marant
Ochelari
Preț actual:
1099,90 LEI
Preț normal: 1479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1209,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Saint Laurent Ochelari de soare femei, culoarea maro SL M115
Saint Laurent
Ochelari de soare
1889,90 LEI
Prada Ochelari de soare pentru femei maro 0PR.C05S
Prada
Ochelari de soare pentru femei
2149,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Jimmy Choo Ochelari de soare femei, culoarea maro, 0JC5006U
Jimmy Choo
Ochelari de soare
Preț actual:
1519,90 LEI
Preț normal: 1849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1599,90 LEI
-30% cu codul BDAY
Gucci Ochelari de soare pentru femei maro GG1421S
Gucci
Ochelari de soare pentru femei
1729,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Furla Ochelari de soare pentru femei maro WD00181 A.0116 AN000
Furla
Ochelari de soare pentru femei
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
Alexander McQueen Ochelari de soare pentru femei maro AM0583S
Alexander McQueen
Ochelari de soare pentru femei
1409,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul BDAY
Kenzo Ochelari de soare rotunzi pentru femei maro KZ40196I_5153S
Kenzo
Ochelari de soare rotunzi pentru femei
Preț actual:
779,90 LEI
Preț normal: 1179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 919,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Vogue Ochelari de soare femei, culoarea maro, 0VO5641SU
Vogue
Ochelari de soare
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
Prada Ochelari de soare cat eye pentru femei maro 0PR.D07S
Prada
Ochelari de soare cat eye pentru femei
2149,90 LEI
-30% cu codul BDAY
Alexander McQueen Ochelari de soare culoarea maro, AM0536S
Alexander McQueen
Ochelari de soare
1279,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Nike Ochelari de soare pătrați pentru femei VITAL maro IB3543X
Nike
Ochelari de soare pătrați pentru femei VITAL
319,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Jimmy Choo Ochelari de soare femei, culoarea maro
Jimmy Choo
Ochelari de soare
Preț actual:
1209,90 LEI
Preț normal: 1659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1299,90 LEI
-20% cu codul BDAY
Gucci Ochelari de soare maro GG1714S
Gucci
Ochelari de soare
1029,90 LEI
-44%
-5% extra cu codul BDAY
Medicine Ochelari de soare pătrați pentru femei maro
Medicine
Ochelari de soare pătrați pentru femei
Preț actual:
49,90 LEI
Preț normal: 89,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 89,90 LEI
-15% cu codul BDAY
Medicine Ochelari de soare aviator pentru femei maro
Medicine
Ochelari de soare aviator pentru femei
89,90 LEI
-30% cu codul BDAY
Chloe Ochelari de soare femei maro CH0383S
Chloe
Ochelari de soare femei
1789,90 LEI
-30% cu codul BDAY
Chloe Ochelari de soare pentru femei maro CH0236S
Chloe
Ochelari de soare pentru femei
1929,90 LEI
Saint Laurent Ochelari de soare pentru femei maro SL M175
Saint Laurent
Ochelari de soare pentru femei
1859,90 LEI
-30% cu codul BDAY
Saint Laurent Ochelari de soare pentru femei maro SL M161
Saint Laurent
Ochelari de soare pentru femei
1719,90 LEI
-30% cu codul BDAY
Gucci Ochelari de soare femei, culoarea portocaliu, GG1860S
Gucci
Ochelari de soare
1789,90 LEI
Prada Ochelari de soare cat eye pentru femei maro 0PR.D07S
Prada
Ochelari de soare cat eye pentru femei
2149,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Guess Ochelari de soare femei, culoarea maro, GU00155_5753P
Guess
Ochelari de soare
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
BOSS Ochelari de soare pentru femei maro BOSS 2015/S
BOSS
Ochelari de soare pentru femei
1299,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul BDAY
Emporio Armani Ochelari de soare femei, culoarea maro
Emporio Armani
Ochelari de soare
Preț actual:
629,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 699,90 LEI
Descoperă produsele MARC JACOBS
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare femei, culoarea maro
MARC JACOBS
Ochelari de soare
Preț actual:
1059,90 LEI
Preț normal: 1539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1099,90 LEI
MARC JACOBS Ochelari de soare pentru femei maro MARC 933/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare pentru femei
1029,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare culoarea maro, MARC 850/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare
Preț actual:
779,90 LEI
Preț normal: 1139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 929,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare culoarea maro, MJ 1137/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 1069,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare culoarea maro, MJ 1134/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare
Preț actual:
699,90 LEI
Preț normal: 1219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 939,90 LEI
MARC JACOBS Ochelari de soare femei, culoarea auriu, MARC 496/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare
Preț actual:
969,90 LEI
Preț normal: 1149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1034,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari culoarea auriu, MARC 806/S
MARC JACOBS
Ochelari
Preț actual:
969,90 LEI
Preț normal: 1169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1052,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare femei, culoarea negru
MARC JACOBS
Ochelari de soare
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 909,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare pentru femei aurii MARC 496/SHINY
MARC JACOBS
Ochelari de soare pentru femei
Preț actual:
998,90 LEI
Preț normal: 1109,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1109,90 LEI
MARC JACOBS Ochelari de soare pentru femei aurii MARC 930/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare pentru femei
1079,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare culoarea auriu, MARC 496/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare
Preț actual:
899,90 LEI
Preț normal: 1229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 999,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare pentru femei negri MARC 890/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare pentru femei
Preț actual:
779,90 LEI
Preț normal: 1109,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 869,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare pentru femei negri MJ 1110/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare pentru femei
Preț actual:
869,90 LEI
Preț normal: 1699,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1009,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari femei, culoarea negru, MARC 807/S
MARC JACOBS
Ochelari
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 859,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari femei, culoarea roz, MARC 806/S
MARC JACOBS
Ochelari
Preț actual:
849,90 LEI
Preț normal: 1109,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 899,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari femei, culoarea gri, MARC 805/S
MARC JACOBS
Ochelari
Preț actual:
809,90 LEI
Preț normal: 1169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 889,90 LEI
MARC JACOBS Ochelari de soare pentru femei aurii MARC 930/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare pentru femei
1079,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare culoarea negru, MJ 1138/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare
Preț actual:
629,90 LEI
Preț normal: 1069,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari femei, culoarea gri, MARC 806/S
MARC JACOBS
Ochelari
Preț actual:
1009,90 LEI
Preț normal: 1169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1169,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare culoarea auriu, MARC 496/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare
Preț actual:
899,90 LEI
Preț normal: 1229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 999,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare culoarea negru, MARC 858/G/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare
Preț actual:
869,90 LEI
Preț normal: 1069,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1069,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare 1095/S femei, culoarea negru
MARC JACOBS
Ochelari de soare 1095/S
Preț actual:
689,90 LEI
Preț normal: 1099,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 759,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare culoarea negru, MJ 1134/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare
Preț actual:
889,90 LEI
Preț normal: 1219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 989,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare culoarea bej, MJ 1127/G/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare
Preț actual:
869,90 LEI
Preț normal: 1069,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 962,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare culoarea violet, MARC 853/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare
Preț actual:
579,90 LEI
Preț normal: 919,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare culoarea gri, MJ 1137/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare
Preț actual:
779,90 LEI
Preț normal: 1069,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 869,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare pentru femei aurii MARC 890/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare pentru femei
Preț actual:
699,90 LEI
Preț normal: 1109,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 769,90 LEI
MARC JACOBS Ochelari de soare pentru femei negri MARC 933/N/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare pentru femei
1139,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari femei, culoarea maro, MARC 806/S
MARC JACOBS
Ochelari
Preț actual:
969,90 LEI
Preț normal: 1109,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1109,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
MARC JACOBS Ochelari de soare MARC 882/S
MARC JACOBS
Ochelari de soare
Preț actual:
759,90 LEI
Preț normal: 1029,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 839,90 LEI