Sari la conținut

Answear Club

Marciano by Guess
4.0

Marciano by Guess rochie cu vâscoză YAMNA neagră monogramă G6YK18 Z1012

-15% cu codul FS*
1168,90 LEI
Culoare: negru
Marciano by Guess rochie cu vâscoză YAMNA bej monogramă G6YK18 Z1012
Marciano by Guess rochie cu vâscoză YAMNA roz monogramă G6YK18 Z1012
Marciano by Guess rochie cu vâscoză YAMNA neagră monogramă G6YK18 Z1012
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -15% pentru acest articol.

FINAL SALE%
Vezi promoția
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Rochie mini neagră Marciano by Guess – propunere tricotată cu monogramă

Rochia mini neagră Marciano by Guess este o rochie tricotată mulată, care subliniază subtil silueta și permite libertatea de mișcare. Acest model, decorat cu monograma caracteristică, confecționat din vâscoză plăcută, cu decolteu în V și mânecă scurtă, este ideal pentru ieșirile casual și întâlnirile elegante. Este o propunere pentru femeile care apreciază confortul și stilul rafinat.

Ce face ca rochia mulată Marciano by Guess să fie excepțională?

  • Construcția tricotată favorizează confortul la purtare și o adaptare elastică la siluetă
  • Croiala mulată subliniază subtil atuurile siluetei, creând un aspect feminin și modern
  • Stilul versatil permite purtarea rochiei atât zilnic, cât și la ocazii speciale
  • Lungimea mini expune picioarele, conferind ținutei lejeritate și un caracter tineresc
  • Materialul elastic susține libertatea de mișcare, asigurând confortul la purtare pe tot parcursul zilei
  • Vâscoza, ca material principal, oferă moliciune și o senzație plăcută la atingere pentru piele
  • Decolteul în V subțiază optic gâtul, adăugând ținutei o eleganță subtilă și lejeritate
  • Lipsa căptușelii favorizează lejeritatea și respirabilitatea, ideală pentru zilele mai calde
  • Mâneca scurtă, clasică contribuie la confort și libertate, ideală pentru diferite anotimpuri
  • Modelul cu monogramă al mărcii adaugă rochiei un caracter luxos și recognoscibil
Caracteristici produs
Sistem de închidere
fără închidere
Flexibilitate
elastic
Lungimea croielii
mini
Căptușeală
fără căptușeală
Date despre produs
ID producător
G6YK18.Z1012
Culoare producător
JBLK
Culoare
negru
Brand
Marciano by Guess
Producător

Guess Europe sagl
B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 
804981619
info@ch.guess.eu

ID produs
9BY2-SUDZZO_99X
Material
Întregul produs:
86% Vâscoză, 12% Poliamidă, 2% Spandex
Croială
Mânecă:
scurtă
Decolteu:
în V
Tip de mânecă:
clasică
Croiala modelului:
mulat
Măsurători
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
36
Lungime:
90 cm
Lățimea sub brațe:
34 cm
Lățimea în talie:
30 cm
Modelul din imagine are înalțimea 176 cm și poartă măsura 36
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.

Mărimile prezentate în magazin au fost convertite în tabelul standard european de mărimi. Pe eticheta produsului livrat se află marcajul original al producătorului.

Produse similare
-15% cu codul FS*
Marciano by Guess rochie cu vâscoză JAMILA neagră simplă G6YK41 Z1101
Marciano by Guess rochie cu vâscoză JAMILA
1018,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie AMELIA culoarea negru, maxi, mulată, 5BGK25 6257A
Marciano by Guess rochie AMELIA
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 1148,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1148,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie AISHA culoarea negru, mini, evazați, 5BGK11 5036Z
Marciano by Guess rochie AISHA
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 1398,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
Marciano by Guess rochie MASHA culoarea negru, midi, dreaptă, 5RGK10 6302A
Marciano by Guess rochie MASHA
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 1179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie BOUCLE culoarea negru, mini, mulată, 5RGK48 7261A
Marciano by Guess rochie BOUCLE
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 1409,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 699,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie VITTORIA culoarea negru, mini, mulată, 5GGK14 7300A
Marciano by Guess rochie VITTORIA
Preț actual:
619,90 LEI
Preț normal: 1248,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1248,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie cu vâscoză GRETHA neagră simplă G6GK26 W1866
Marciano by Guess rochie cu vâscoză GRETHA
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie ELLA culoarea negru, midi, mulată, 5YGK09 7357A
Marciano by Guess rochie ELLA
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 1289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie ALVA culoarea negru, midi, mulata, 5GGK38 6259A
Marciano by Guess rochie ALVA
Preț actual:
1219,90 LEI
Preț normal: 2448,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2448,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie AGATHE culoarea negru, maxi, mulată, 5BGK55 5891Z
Marciano by Guess rochie AGATHE
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 1148,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-15% cu codul FS*
Marciano by Guess rochie CYRINE neagră simplă G6YK17 K4551
Marciano by Guess rochie CYRINE
1168,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie LIA culoarea negru, midi, evazați, 5BGK20 6302A
Marciano by Guess rochie LIA
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 1248,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 659,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie BEATRIZ culoarea negru, mini, mulata, 6RGK37 5905Z
Marciano by Guess rochie BEATRIZ
Preț actual:
839,90 LEI
Preț normal: 1329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 939,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie AMELIA culoarea negru, mini, mulată, 5RGK04 5852Z
Marciano by Guess rochie AMELIA
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 1409,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 699,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie ELSA culoarea negru, maxi, mulată, 6RGK06 6262Z
Marciano by Guess rochie ELSA
Preț actual:
999,90 LEI
Preț normal: 1439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1089,90 LEI
-15% cu codul FS*
Marciano by Guess rochie halter cu modal SORAYA neagră simplă G6YK48 K4912
Marciano by Guess rochie halter cu modal SORAYA
1278,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie evazată cu bumbac ULLA neagră G6GK44 W1923
Marciano by Guess rochie evazată cu bumbac ULLA
Preț actual:
939,90 LEI
Preț normal: 1329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1099,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie cu lână ABEL culoarea negru, maxi, mulată, 5BGK03 5782Z
Marciano by Guess rochie cu lână ABEL
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 1248,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 669,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie BICE culoarea negru, mini, mulata, 6RGK39 5613Z
Marciano by Guess rochie BICE
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie AGATHE culoarea negru, maxi, evazați, 5BGK07 5891Z
Marciano by Guess rochie AGATHE
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 1148,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 650,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie SEVILLA culoarea negru, mini, evazată, 5RGK78 7278A
Marciano by Guess rochie SEVILLA
Preț actual:
839,90 LEI
Preț normal: 1899,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 949,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie NOUVEAU culoarea negru, maxi, evazată, 5RGT54 9603Z
Marciano by Guess rochie NOUVEAU
Preț actual:
819,90 LEI
Preț normal: 2199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 919,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie MAYE culoarea negru, 6RGK18 9373Z
Marciano by Guess rochie MAYE
Preț actual:
749,90 LEI
Preț normal: 1189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie NOUVEAU culoarea negru, maxi, evazată, 5RGT54 9603Z
Marciano by Guess rochie NOUVEAU
Preț actual:
819,90 LEI
Preț normal: 2199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 919,90 LEI
-15% cu codul FS*
Marciano by Guess rochie tip cămașă cu lână RASHIDA neagră simplă G6YK29 W3213
Marciano by Guess rochie tip cămașă cu lână RASHIDA
1428,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie HOLLY culoarea negru, midi, mulată, 5BGK15 6350A
Marciano by Guess rochie HOLLY
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 1289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie ELSA culoarea negru, mini, mulata, 6RGK05 6262Z
Marciano by Guess rochie ELSA
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie GABRIELLA culoarea negru, mini, evazată, 4YGK39 6869Z
Marciano by Guess rochie GABRIELLA
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 1629,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie LOLI negru G6GK30 Z0627
Marciano by Guess rochie LOLI
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
Descoperă produsele Marciano by Guess
-15% cu codul FS*
Marciano by Guess rochie tip cămașă cu lână RASHIDA neagră simplă G6YK29 W3213
Marciano by Guess rochie tip cămașă cu lână RASHIDA
1428,90 LEI
-15% cu codul FS*
Marciano by Guess rochie cu vâscoză KAEDA neagră G6YK28 Z1059
Marciano by Guess rochie cu vâscoză KAEDA
1168,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie DAISY culoarea negru, mini, drept, 6RGK01 6358A
Marciano by Guess rochie DAISY
Preț actual:
869,90 LEI
Preț normal: 1439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 969,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie ADELE culoarea negru, mini, mulată, 5BGK04 5661Z
Marciano by Guess rochie ADELE
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 1248,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 669,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie AGATHE culoarea negru, maxi, mulată, 5BGK55 5891Z
Marciano by Guess rochie AGATHE
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 1148,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie SEVILLA culoarea negru, mini, evazată, 5RGK78 7278A
Marciano by Guess rochie SEVILLA
Preț actual:
839,90 LEI
Preț normal: 1899,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 949,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie AISHA culoarea negru, mini, evazați, 5BGK11 5036Z
Marciano by Guess rochie AISHA
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 1398,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie ZAIRA culoarea negru, 6RGK12 7357A
Marciano by Guess rochie ZAIRA
Preț actual:
659,90 LEI
Preț normal: 1089,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 829,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie LOLI negru G6GK30 Z0627
Marciano by Guess rochie LOLI
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie SYBIL culoarea negru, mini, drept, 6RGK17 7311A
Marciano by Guess rochie SYBIL
Preț actual:
689,90 LEI
Preț normal: 1089,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 759,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie VITTORIA culoarea negru, mini, mulată, 5GGK14 7300A
Marciano by Guess rochie VITTORIA
Preț actual:
619,90 LEI
Preț normal: 1248,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1248,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie ELSA culoarea negru, mini, mulata, 6RGK05 6262Z
Marciano by Guess rochie ELSA
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie NOEMI culoarea negru, mini, mulata, 6RGK24 5905Z
Marciano by Guess rochie NOEMI
Preț actual:
579,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
-15% cu codul FS*
Marciano by Guess rochie halter cu modal SORAYA neagră simplă G6YK48 K4912
Marciano by Guess rochie halter cu modal SORAYA
1278,90 LEI
-15% cu codul FS*
Marciano by Guess rochie bodycon cu vâscoză ELLA neagră simplă G6YK40 Z1082
Marciano by Guess rochie bodycon cu vâscoză ELLA
1168,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie HOLLY culoarea negru, midi, mulată, 5BGK15 6350A
Marciano by Guess rochie HOLLY
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 1289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie BEATRIZ culoarea negru, mini, mulata, 6RGK37 5905Z
Marciano by Guess rochie BEATRIZ
Preț actual:
839,90 LEI
Preț normal: 1329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 939,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie cu lână ABEL culoarea negru, maxi, mulată, 5BGK03 5782Z
Marciano by Guess rochie cu lână ABEL
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 1248,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 669,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie NOUVEAU culoarea negru, maxi, evazată, 5RGT54 9603Z
Marciano by Guess rochie NOUVEAU
Preț actual:
819,90 LEI
Preț normal: 2199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 919,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie ARETHA culoarea negru, maxi, mulată, 5YGK01 7246A
Marciano by Guess rochie ARETHA
Preț actual:
869,90 LEI
Preț normal: 1748,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1748,90 LEI
-15% cu codul FS*
Marciano by Guess rochie cu vâscoză JAMILA neagră simplă G6YK41 Z1101
Marciano by Guess rochie cu vâscoză JAMILA
1018,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie bodycon cu vâscoză CONCHA neagră simplă
Marciano by Guess rochie bodycon cu vâscoză CONCHA
Preț actual:
779,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 919,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie BOUCLE culoarea negru, mini, mulată, 5RGK48 7261A
Marciano by Guess rochie BOUCLE
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 1409,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 699,90 LEI
-15% cu codul FS*
Marciano by Guess rochie cu vâscoză HADIL neagră monogramă G6YK54 W3653
Marciano by Guess rochie cu vâscoză HADIL
1428,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie AMELIA culoarea negru, mini, mulată, 5RGK04 5852Z
Marciano by Guess rochie AMELIA
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 1409,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 699,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie bodycon FLOR neagră simplă G6GK55 Z0664
Marciano by Guess rochie bodycon FLOR
Preț actual:
899,90 LEI
Preț normal: 1329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 999,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie ELSA culoarea negru, maxi, mulată, 6RGK06 6262Z
Marciano by Guess rochie ELSA
Preț actual:
999,90 LEI
Preț normal: 1439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1089,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie tricotată ajurată CAROL neagră G6GK41 Z0636
Marciano by Guess rochie tricotată ajurată CAROL
Preț actual:
749,90 LEI
Preț normal: 1189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie JANET culoarea negru, mini, mulată, 5YGK61 5881Z
Marciano by Guess rochie JANET
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 998,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marciano by Guess rochie evazată cu vâscoză KASHU neagră simplă
Marciano by Guess rochie evazată cu vâscoză KASHU
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 938,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 649,90 LEI