Sari la conținut

Answear Club

Marciano by Guess

Marciano by Guess top pentru femei KAT albastru G6GH21 W1987

-33%-5% extra cu codul SUN*
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI -33%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI -33%
Culoare: albastru
Selectează o mărime

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Top albastru Marciano by Guess cu model abstract și decolteu sweetheart

Topul Marciano by Guess este o propunere elegantă, care subliniază ușor silueta și adaugă caracter oricărei ținute. Acest model, remarcabil prin modelul abstract și decolteul sweetheart, este o alegere excelentă pentru ieșirile de seară și întâlnirile casual, unde contează aspectul la modă și confortul.

Caracteristici speciale ale topului de damă din material textil Marciano by Guess cu model abstract

  • Croială decupată expune talia, favorizând ținutele la modă cu talie înaltă
  • Model de top cu bretele este ușor și aerisit, excelent pentru zilele calde
  • Material textil neelastic cu inserție elastică la spate favorizează o mai bună ajustare
  • Confecționat din material textil, care este plăcut la atingere și durabil
  • Modelul abstract conferă întregului un caracter modern, ideal pentru petreceri
  • Decolteu sweetheart subliniază subtil linia bustului, adăugând feminitate
Caracteristici produs
Sistem de închidere
cu încuietoare
Flexibilitate
neelastic
Date despre produs
ID producător
G6GH21.W1987
Culoare
albastru
Brand
Marciano by Guess
ID produs
PPY2-TSD03R_55X
Material
Material 1:
85% Lyocell, 15% Poliester
Material 2:
100% Vâscoză
Croială
Mânecă:
cu curea
Decolteu:
sweetheart
Croială:
decupat
Măsurători
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
38
Lungime:
37 cm
Lățimea sub brațe:
40 cm
Modelul din imagine are înalțimea 175 cm și poartă măsura 38
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.

Mărimile de pe etichete pot diferi de cele comandate din cauza conversiei utilizate – mărimile originale ale produselor acestui brand sunt cele ale producătorului. Pentru siguranță, te rugăm să consulți tabelul de mărimi.

Produse similare
Marciano by Guess bluză ALANIS
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 1079,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză tip cămașă pentru femei,cu lyocell TEA simplu G6GH22 W2197
Marciano by Guess bluză tip cămașă pentru femei,cu lyocell TEA
Preț actual:
476,90 LEI
Preț normal: 529,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 529,90 LEI
-70%
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză din bumbac CORINNE femei, uni, 4GGH04 9869Z
Marciano by Guess bluză din bumbac CORINNE
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 899,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 899,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Samsoe Samsoe tricou femei, cu model
Samsoe Samsoe tricou
Preț actual:
449,95 LEI
Preț normal: 899,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 899,90 LEI
-15% cu codul SUN*
ViCOLO bluză pentru femei albastră simplă TAB0210
ViCOLO bluză pentru femei
319,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Guess bluză pentru femei, din in RYAN albastră înflorată W6GHA1 W2447
Guess bluză pentru femei, din in RYAN
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul SUN*
Answear Lab bluza neted
Answear Lab bluza
Preț actual:
108,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Gaudi bluza subtire de blugi femei, neted, 511BD46003
Gaudi bluza subtire de blugi
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 529,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Liu Jo bluză pentru femei, cu vâscoză albastră cu paiete WA6218 MA68R
Liu Jo bluză pentru femei, cu vâscoză
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
Medicine bluză tip cămașă pentru femei, din in albastră simplă
Medicine bluză tip cămașă pentru femei, din in
199,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Hoss Intropia bluză cu imprimeu, 5872101
Hoss Intropia bluză
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BIZUU bluză cu volane pentru femei, din bumbac ALIANNA albastră înflorată ALIANNA KREMOWY
BIZUU bluză cu volane pentru femei, din bumbac ALIANNA
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
AllSaints bluză REMY W093PC
AllSaints bluză REMY
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 749,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-15% cu codul SUN*
MUNTHE cămașă pentru femei, din bumbac NEELA albastră cu dungi 262100726226
MUNTHE cămașă pentru femei, din bumbac NEELA
1099,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton bluză uni, 5ONVDQ0BQ
United Colors of Benetton bluză
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
Renewed bluză din bumbac creative upcycling uni, Renewed INTU x Answear
Renewed bluză din bumbac creative upcycling
299,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Ivy Oak bluza femei, neted
Ivy Oak bluza
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Lauren Ralph Lauren bluză uni, 200P03740
Lauren Ralph Lauren bluză
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 666,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 559,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Sisley bluza 5NQXLH01A
Sisley bluza
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Moschino Jeans bluză subțire din denim 0217 3217
Moschino Jeans bluză subțire din denim
Preț actual:
859,90 LEI
Preț normal: 1729,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1729,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh bluza din in femei, modelator, 169400
Mos Mosh bluza din in
Preț actual:
579,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI
Tommy Hilfiger bluză cu bretele pentru femei, din denim albastră simplă WW0WW49989
Tommy Hilfiger bluză cu bretele pentru femei, din denim
579,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Marc O'Polo bluză pentru femei, cu in albastră cu dungi 5000010532
Marc O'Polo bluză pentru femei, cu in
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 394,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Jeans bluză tip cămașă pentru femei, din bumbac albastră cu dungi LV047F113G
Calvin Klein Jeans bluză tip cămașă pentru femei, din bumbac
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Joop! bluză pentru femei, din bumbac albastră simplă 30101364
Joop! bluză pentru femei, din bumbac
Preț actual:
429,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Won Hundred top din denim uni, 3605-15155
Won Hundred top din denim
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Silvian Heach bluză RESANA uni, GPP26191BL
Silvian Heach bluză RESANA
Preț actual:
296,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
MAX&Co. bluză MCOZAINO uni, 2616941023200
MAX&Co. bluză MCOZAINO
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-40%
-5% extra cu codul SUN*
Seidensticker bluza femei, modelator
Seidensticker bluza
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 749,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
Descoperă produsele Marciano by Guess
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză tip cămașă pentru femei,cu lyocell TEA simplu G6GH22 W2197
Marciano by Guess bluză tip cămașă pentru femei,cu lyocell TEA
Preț actual:
476,90 LEI
Preț normal: 529,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 529,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză cu volane pentru femei ADELA albastră G6GH04 W1795
Marciano by Guess bluză cu volane pentru femei ADELA
709,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză ALANIS cu imprimeu, 5YGH11 7298A
Marciano by Guess bluză ALANIS
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 1079,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-70%
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză din bumbac CORINNE femei, uni, 4GGH04 9869Z
Marciano by Guess bluză din bumbac CORINNE
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 899,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 899,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză ARETHA culoarea bej, uni, 5YGH00 7246A
Marciano by Guess bluză ARETHA
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI
Marciano by Guess bluză pentru femei cu vâscoză YAMNA neagră monogramă G6YR02 Z1014
Marciano by Guess bluză pentru femei cu vâscoză YAMNA
598,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză AMANDA culoarea bej, uni, 6RGH01 7356A
Marciano by Guess bluză AMANDA
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
Marciano by Guess bluză pentru femei cu vâscoză YAMNA verde monogramă G6YR02 Z1014
Marciano by Guess bluză pentru femei cu vâscoză YAMNA
609,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess body KRISTAL femei, culoarea negru, cu imprimeu, 5RGP02 6218A
Marciano by Guess body KRISTAL
Preț actual:
674,95 LEI
Preț normal: 1349,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1349,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză CARLI culoarea negru, uni, 6RGP06 6257A
Marciano by Guess bluză CARLI
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
Marciano by Guess bluză cu bretele pentru femei ROMA turcoaz simplă G6YH01 W3703
Marciano by Guess bluză cu bretele pentru femei ROMA
459,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză LINDA femei, culoarea negru, uni, 5GGH01 7246A
Marciano by Guess bluză LINDA
Preț actual:
449,00 LEI
Preț normal: 898,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 898,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză pentru femei MEL neagră simplă G6GP04 K3113
Marciano by Guess bluză pentru femei MEL
399,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză cu volane pentru femei ADELA roz G6GH04 W1795
Marciano by Guess bluză cu volane pentru femei ADELA
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză NEW ADRI culoarea negru, uni, 6RGP05 6257A
Marciano by Guess bluză NEW ADRI
Preț actual:
449,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess top din denim DORIS culoarea negru, uni, 5BGH15 7147A
Marciano by Guess top din denim DORIS
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 898,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză GRETA femei, culoarea negru, uni, 5RGH05 7142A
Marciano by Guess bluză GRETA
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 789,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză GRETA femei, culoarea bej, uni, 5RGH05 7142A
Marciano by Guess bluză GRETA
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 759,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 759,90 LEI
-22%
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză CARLI culoarea bej, uni, 6RGP06 6257A
Marciano by Guess bluză CARLI
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 659,90 LEI
Marciano by Guess bluză cu bretele pentru femei ROMA neagră simplă G6YH01 W3703
Marciano by Guess bluză cu bretele pentru femei ROMA
458,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză ELSA culoarea negru, uni, 6RGP02 6262Z
Marciano by Guess bluză ELSA
Preț actual:
557,90 LEI
Preț normal: 619,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 619,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză cu bretele pentru femei din vâscoză INES neagră simplă G6GP11 K3617
Marciano by Guess bluză cu bretele pentru femei din vâscoză INES
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză FAITH culoarea bej, uni, 6RGH15 7443A
Marciano by Guess bluză FAITH
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză NEW INSTINCT culoarea negru, uni, 6RGH17 7385A
Marciano by Guess bluză NEW INSTINCT
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
Marciano by Guess bluză pentru femei cu vâscoză YAMNA albă monogramă G6YR02 Z1014
Marciano by Guess bluză pentru femei cu vâscoză YAMNA
598,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză pentru femei MEL bej G6GP04 K3113
Marciano by Guess bluză pentru femei MEL
409,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză KATHLEEN culoarea negru, uni, 5YGR02 5875Z
Marciano by Guess bluză KATHLEEN
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 598,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 295,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză GISELLE culoarea negru, cu model, 6RGP08 6359A
Marciano by Guess bluză GISELLE
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Marciano by Guess bluză IVA culoarea negru, uni, 5YGH15 7350A
Marciano by Guess bluză IVA
Preț actual:
399,40 LEI
Preț normal: 798,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 798,90 LEI