Sari la conținut

Answear Club

Melissa Odabash

Melissa Odabash sutien de baie pentru femei alb Vigo

-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 779,90 LEI -29%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI -3%
Culoare: alb
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Top de baie alb Melissa Odabash – reiat, pentru plajă

Topul de baie Melissa Odabash combină croiala clasică cu o textură discretă reiată, asigurând confort și libertate de mișcare. Este o propunere excelentă pentru femei, care apreciază estetica atemporală și confortul în timpul relaxării de vară. Acest model, confecționat din tricot, se îmbracă peste cap și are o căptușeală completă, iar setul include și o husă de călătorie practică.

Topul de baie Melissa Odabash pentru femei – avantaje cheie

  • Top de costum de baie din două piese – permite asortarea liberă cu diferite slipuri și oferă confort
  • Fără întărituri și balene – susține forma naturală a bustului și confortul la purtare
  • Bretele late, fixe – contribuie la o distribuție uniformă a greutății și la confort
  • Se îmbracă peste cap – facilitează îmbrăcarea și dezbrăcarea rapidă, fără închizători inutile
  • Material tricotat cu textură reiată – conferă un aspect estetic și este plăcut la atingere
  • Căptușeală completă și husă de călătorie – sporesc confortul la utilizare și facilitează transportul
Caracteristici produs
Sistem de închidere
fără închidere, închidere peste cap
Date despre produs
ID producător
MO.VIGOTOP
Culoare
alb
Brand
Melissa Odabash
ID produs
PPY2-BID0LJ_00X
Material
Întregul produs:
94% Poliester, 6% Elastan
Croială
Croiala sutienului:
top
Tip de bretele:
late, nedetașabile, nereglabile
Sârmă:
Nu
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 180 cm și poartă măsura LJ40
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Date tehnice
Întăritura cupei:
fără întăritură
Produse similare
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash chiloți brazilieni de baie pentru femei albi Vigo
Melissa Odabash chiloți brazilieni de baie pentru femei
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 779,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash chiloti de baie culoarea alb
Melissa Odabash chiloti de baie
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 839,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 499,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger sutien de baie culoarea alb, cupa usor rigidizata, UW0UW05810
Tommy Hilfiger sutien de baie
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Answear Lab costum de baie și rochie de plajă culoarea alb, cupa moale
Answear Lab costum de baie și rochie de plajă
Preț actual:
102,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors chiloți de baie pentru femei albi MM7M754
MICHAEL Michael Kors chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul FS*
Undress Code chiloti de baie culoarea alb
Undress Code chiloti de baie
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Hollister Co. chiloți culoarea alb, KI311-5147
Hollister Co. chiloți
Preț actual:
58,90 LEI
Preț normal: 106,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 63,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MUUV. Sutien de baie Bow Bandeau culoarea alb, cupa moale
MUUV. Sutien de baie Bow Bandeau
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger sutien de baie pentru femei alb UW0UW06374
Tommy Hilfiger sutien de baie pentru femei
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein sutien de baie pentru femei alb LV00Q61211
Calvin Klein sutien de baie pentru femei
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Hollister Co. bikini brazilieni culoarea alb
Hollister Co. bikini brazilieni
Preț actual:
51,90 LEI
Preț normal: 119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 59,95 LEI
-29%
-5% extra cu codul FS*
Answear.LAB chiloți de baie pentru femei albi
Answear.LAB chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
84,90 LEI
Preț normal: 119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors sutien de baie STRING BIKINI TOP cupa usor rigidizata, MM7M039
MICHAEL Michael Kors sutien de baie STRING BIKINI TOP
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-25% cu codul FS*
Vilebrequin chiloți de baie pentru femei FLORE albi FLREH139
Vilebrequin chiloți de baie pentru femei FLORE
609,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger chiloti de baie culoarea alb, UW0UW05830
Tommy Hilfiger chiloti de baie
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment sutien de baie pentru femei Salinas alb W3001396
Perfect Moment sutien de baie pentru femei Salinas
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
women'secret chiloți de baie pentru femei bej 6463658
women'secret chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
89,90 LEI
Preț normal: 129,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 98,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Undress Code chiloți de baie culoarea alb, 971
Undress Code chiloți de baie
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein chiloti de baie culoarea alb, KW0KW02752
Calvin Klein chiloti de baie
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein bikini brazilieni culoarea alb, KW0KW02753
Calvin Klein bikini brazilieni
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS bikini brazilieni ALLURE BOTTOM culoarea alb, GSQ-136-220
GOD SAVE QUEENS bikini brazilieni ALLURE BOTTOM
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment sutien de baie pentru femei Salinas alb W3001396
Perfect Moment sutien de baie pentru femei Salinas
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Answear Lab chiloti de baie culoarea alb
Answear Lab chiloti de baie
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 109,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors chiloți de baie pentru femei albi
MICHAEL Michael Kors chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 134,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment top de baie pentru femei alb W3001410
Perfect Moment top de baie pentru femei
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld sutien de baie culoarea alb, cupa rigidizata
Karl Lagerfeld sutien de baie
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Answear Lab chiloti de baie culoarea alb
Answear Lab chiloti de baie
Preț actual:
32,90 LEI
Preț normal: 109,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 35,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Twinset sutien de baie culoarea alb, cupa usor rigidizata
Twinset sutien de baie
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Lacoste chiloți de baie pentru femei albi MF9836
Lacoste chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
Descoperă produsele Melissa Odabash
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash chiloti de baie culoarea alb
Melissa Odabash chiloti de baie
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 839,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 499,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash chiloți brazilieni de baie pentru femei albi Vigo
Melissa Odabash chiloți brazilieni de baie pentru femei
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 779,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash chiloți de baie culoarea roz, Lima
Melissa Odabash chiloți de baie
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash sutien de baie culoarea maro, cupa moale, Brussels
Melissa Odabash sutien de baie
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 869,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash sutien de baie pentru femei albastru Corvo
Melissa Odabash sutien de baie pentru femei
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 789,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash sutien de baie culoarea maro, cupa usor rigidizata, Prague
Melissa Odabash sutien de baie
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash chiloți de baie pentru femei verde Montenegro
Melissa Odabash chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 839,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash sutien de baie culoarea roz, cupa usor rigidizata, Malta
Melissa Odabash sutien de baie
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 839,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash chiloti de baie culoarea auriu, Singapore
Melissa Odabash chiloti de baie
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash chiloti de baie culoarea negru, Grenada
Melissa Odabash chiloti de baie
Preț actual:
449,90 LEI
Preț normal: 869,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash sutien de baie culoarea roz, cupa usor rigidizata, Lima
Melissa Odabash sutien de baie
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash chiloti de baie culoarea bej
Melissa Odabash chiloti de baie
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 839,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 499,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash chiloți de baie culoarea bej, Malta
Melissa Odabash chiloți de baie
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 839,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash chiloți brazilieni de baie pentru femei roșii Noto
Melissa Odabash chiloți brazilieni de baie pentru femei
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash chiloți de baie Lima
Melissa Odabash chiloți de baie
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash sutien de baie culoarea galben, cupa usor rigidizata, Barcelona
Melissa Odabash sutien de baie
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 869,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash sutien de baie pentru femei roșu Positano
Melissa Odabash sutien de baie pentru femei
Preț actual:
629,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 689,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash chiloti de baie culoarea roz, Alba
Melissa Odabash chiloti de baie
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 839,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash sutien de baie cupa usor rigidizata, Lima
Melissa Odabash sutien de baie
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash Chiloți de baie pentru femei roșii Positano
Melissa Odabash Chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
579,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash sutien de baie cupa moale
Melissa Odabash sutien de baie
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 869,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash chiloti de baie culoarea verde, Brussels
Melissa Odabash chiloti de baie
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 869,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash sutien de baie culoarea negru, cupa moale, Monza
Melissa Odabash sutien de baie
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 759,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 449,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash chiloti de baie culoarea negru
Melissa Odabash chiloti de baie
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 869,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash chiloți de baie culoarea roz, Malta
Melissa Odabash chiloți de baie
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 839,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash chiloti de baie culoarea negru, Monza
Melissa Odabash chiloti de baie
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 759,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 449,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash chiloți de baie culoarea negru, Lima
Melissa Odabash chiloți de baie
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash sutien de baie cupa usor rigidizata, Egypt
Melissa Odabash sutien de baie
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash chiloți de baie pentru femei bleumarin Nevis
Melissa Odabash chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash sutien de baie culoarea bej, cupa usor rigidizata, Malta
Melissa Odabash sutien de baie
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 839,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI