Sari la conținut

Answear Club

Mos Mosh

Mos Mosh cămașă pentru femei, din lyocell Celina albastră cu dungi 176580

-5% extra cu codul SUN*
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI -35%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI -9%
Culoare: albastru
Selectează o mărime

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Cămașă albastră Mos Mosh – în dungi, croială relaxed fit, din lyocell

Cămașa Mos Mosh este o cămașă casual pentru femei care se remarcă prin croiala sa lejeră de tip relaxed fit și materialul moale din lyocell. Acest model, cu imprimeu în dungi și guler hawaian, favorizează crearea unor ținute confortabile și stilate, integrându-se perfect în stilizările clasice, lejere.

Caracteristicile cămășii pentru femei Mos Mosh din lyocell

  • Croiala lejeră relaxed fit permite o purtare confortabilă și o libertate de mișcare neîngrădită
  • Materialul din lyocell este plăcut la atingere și sporește confortul la purtare
  • Mâneca lungă cu linia umerilor coborâtă conferă cămășii un caracter modern și lejer
  • Gulerul hawaian moale adaugă lejeritate și originalitate întregii compoziții
  • Imprimeul în dungi este un motiv clasic care diversifică aspectul cămășii
  • Buzunarele practice de la piept adaugă funcționalitate și un accent stilat
Caracteristici produs
Tip de guler
hawaiian, moale
Sistem de închidere
cu nasturi, cu două rânduri de nasturi
Flexibilitate
neelastic
Date despre produs
ID producător
176580
Culoare
albastru
Brand
Mos Mosh
ID produs
PPY2-KDD06L_50X
Material
Întregul produs:
100% Lyocell
Croială
Mânecă:
lungă
Tip de mânecă:
cu linia umerilor coborâtă
Croială:
relaxed fit
Măsurători
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
S
Lățimea sub brațe:
53 cm
Lungimea mânecii, inclusiv umerii:
62 cm
Modelul din imagine are înalțimea 175 cm și poartă măsura S
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Produse similare
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh Cămașă 131700 femei, cu guler clasic, slim
Mos Mosh Cămașă 131700
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh camasa din bumbac femei, cu guler clasic, regular, 169410
Mos Mosh camasa din bumbac
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă HASSIE cu guler stand-up, regular, 174320
Mos Mosh cămașă HASSIE
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-33%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă jeans Mattie cu guler stand-up, regular, 178080
Mos Mosh cămașă jeans Mattie
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 659,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh camasa femei, cu guler clasic, relaxed, 168120
Mos Mosh camasa
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 679,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă pentru femei din bumbac albastră simplă 131660
Mos Mosh cămașă pentru femei din bumbac
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 449,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă pentru femei, din in Artina albastră simplă 178000
Mos Mosh cămașă pentru femei, din in Artina
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-27%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă pentru femei, din bumbac Debby albastră cu dungi 177110
Mos Mosh cămașă pentru femei, din bumbac Debby
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă de pentru femei, din bumbac Elinda albastră cu dungi 177120
Mos Mosh cămașă de pentru femei, din bumbac Elinda
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă pentru femei din bumbac albastră simplă 131660
Mos Mosh cămașă pentru femei din bumbac
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 579,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă pentru femei albastră simplă 131731
Mos Mosh cămașă pentru femei
Preț actual:
548,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 609,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă din bumbac ELINDA cu guler clasic, regular, 174340
Mos Mosh cămașă din bumbac ELINDA
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
Mos Mosh cămașă pentru femei, cu lyocell Tessa albastră simplă 179220
Mos Mosh cămașă pentru femei, cu lyocell Tessa
609,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă pentru femei, din denim albastră 178520
Mos Mosh cămașă pentru femei, din denim
Preț actual:
869,90 LEI
Preț normal: 1219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1219,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh camasa femei, cu guler clasic, regular, 169080
Mos Mosh camasa
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă pentru femei, din bumbac Osmo albastră cu dungi 178550
Mos Mosh cămașă pentru femei, din bumbac Osmo
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă femei, cu guler stand-up, regular, 168490
Mos Mosh cămașă
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Pedro del Hierro camasa din bumbac femei, cu guler clasic, relaxed, 6638230
Pedro del Hierro camasa din bumbac
Preț actual:
304,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 609,90 LEI
Perfect Moment cămașă pentru femei, din denim albastră cu efect prespălat W3001394
Perfect Moment cămașă pentru femei, din denim
1509,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld Jeans cămașă pentru femei, din denim albastră B2W11024
Karl Lagerfeld Jeans cămașă pentru femei, din denim
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 478,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
OUI cămașă cu guler stand-up, regular, 96070
OUI cămașă
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
G-Star cămașă femei, cu guler clasic, relaxed fit, D25358-D252
G-Star cămașă
Preț actual:
334,90 LEI
Preț normal: 669,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 669,90 LEI
-50%
-15% extra cu codul SUN*
Barrow cămașă femei, cu guler clasic, relaxed, S5BWWOSI124
Barrow cămașă
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 1039,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1039,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac femei, cu guler clasic, relaxed 211891419
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 911,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
-39%
-5% extra cu codul SUN*
Fiorucci camasa din bumbac Angel Embroidered Relaxed Fit femei, cu guler clasic, relaxed, U02SPTLO055CO02BL02
Fiorucci camasa din bumbac Angel Embroidered Relaxed Fit
Preț actual:
999,90 LEI
Preț normal: 1639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1639,90 LEI
-33%
-5% extra cu codul SUN*
Marella cămașă din bumbac TABARIN cu guler clasic, regular, 2613111074200
Marella cămașă din bumbac TABARIN
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 979,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 979,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Barbour camasa din bumbac June femei, cu guler clasic, relaxed, LOS0070BL23
Barbour camasa din bumbac June
Preț actual:
354,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Medicine cămașă pentru femei albastră simplă
Medicine cămașă pentru femei
174,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Jeans cămașă din bumbac regular, DW0DW21352
Tommy Jeans cămașă din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton cămașă pentru femei, din bumbac albastră cu dungi 5LRGDQ0DL
United Colors of Benetton cămașă pentru femei, din bumbac
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 383,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
Descoperă produsele Mos Mosh
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh Cămașă 131700 femei, cu guler clasic, slim
Mos Mosh Cămașă 131700
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă pentru femei, din bumbac Osmo albastră cu dungi 178550
Mos Mosh cămașă pentru femei, din bumbac Osmo
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă pentru femei albastră simplă 131731
Mos Mosh cămașă pentru femei
Preț actual:
548,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 609,90 LEI
-33%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă jeans Mattie cu guler stand-up, regular, 178080
Mos Mosh cămașă jeans Mattie
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 659,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh camasa femei, cu guler clasic, relaxed, 168120
Mos Mosh camasa
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 679,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă pentru femei din bumbac albastră simplă 131660
Mos Mosh cămașă pentru femei din bumbac
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 449,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh camasa femei, cu guler clasic, regular, 169080
Mos Mosh camasa
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă pentru femei, din in Artina albastră simplă 178000
Mos Mosh cămașă pentru femei, din in Artina
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă HASSIE cu guler stand-up, regular, 174320
Mos Mosh cămașă HASSIE
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh camasa din bumbac femei, cu guler clasic, regular, 169410
Mos Mosh camasa din bumbac
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-27%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă pentru femei, din bumbac Debby albastră cu dungi 177110
Mos Mosh cămașă pentru femei, din bumbac Debby
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă de pentru femei, din bumbac Elinda albastră cu dungi 177120
Mos Mosh cămașă de pentru femei, din bumbac Elinda
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă pentru femei din bumbac albastră simplă 131660
Mos Mosh cămașă pentru femei din bumbac
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 579,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă din bumbac ELINDA cu guler clasic, regular, 174340
Mos Mosh cămașă din bumbac ELINDA
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
Mos Mosh cămașă pentru femei, cu lyocell Tessa albastră simplă 179220
Mos Mosh cămașă pentru femei, cu lyocell Tessa
609,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă pentru femei, din denim albastră 178520
Mos Mosh cămașă pentru femei, din denim
Preț actual:
869,90 LEI
Preț normal: 1219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1219,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă femei, cu guler stand-up, regular, 168490
Mos Mosh cămașă
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh camasa femei, culoarea bej, cu guler clasic, regular, 169790
Mos Mosh camasa
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 789,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh Cămașă 131700 femei, culoarea negru, cu guler clasic, slim
Mos Mosh Cămașă 131700
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă culoarea bej, cu guler clasic, relaxed, 150140
Mos Mosh cămașă
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 979,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă jeans Bari culoarea bleumarim, regular, 178490
Mos Mosh cămașă jeans Bari
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 659,90 LEI
-23%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă pentru femei din bumbac maro simplă 131660
Mos Mosh cămașă pentru femei din bumbac
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă pentru femei albă simplă 131731
Mos Mosh cămașă pentru femei
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 548,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh camasa femei, culoarea negru, cu guler clasic, regular, 168620
Mos Mosh camasa
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh camasa femei, culoarea verde, cu guler clasic, regular
Mos Mosh camasa
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă pentru femei din bumbac albă simplă 131660
Mos Mosh cămașă pentru femei din bumbac
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 579,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă DANIKA culoarea negru, cu guler clasic, relaxed, 173450
Mos Mosh cămașă DANIKA
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă pentru femei din bumbac verde simplă 131660
Mos Mosh cămașă pentru femei din bumbac
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh camasa femei, relaxed
Mos Mosh camasa
Preț actual:
369,90 LEI
Preț normal: 739,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 739,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă pentru femei maro simplă 131731
Mos Mosh cămașă pentru femei
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI