Sari la conținut

Answear Club

Patrizia Pepe
5.0

Patrizia Pepe top femei, culoarea negru

-5% extra cu codul SUN*
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 2199,90 LEI -70%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 659,90 LEI -3%
Culoare: negru
Selectează o mărime

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Patrizia Pepe top

Top din colectia Patrizia Pepe. Model confectionat din tesatura elastica.
Atentie: Marimea originala a acestui brand este marimea italiana. Va rugam sa retineti ca dimensiunile de pe etichete pot diferi de cele listate, din cauza factorului de conversie utilizat.

- Incheiere cu carlige.
- Model cu banda elastica.
- Incretituri decorative.
- Model cu aplicatie decorativa.
- Lungimea: 29 cm.
- Latimea la subrat: 36 cm.
- Dimensiunile date pentru marimea: 36.
Caracteristici produs
Flexibilitate
elastic
Date despre produs
ID producător
1M3990.J116
Culoare
negru
Brand
Patrizia Pepe
ID produs
PPYX-TSD0SS_99X
Compoziție

Materialul de baza: 93% Poliamida, 7% Elastan
Captuseala: 72% Poliamida, 28% Elastan
Alte materiale: 100% Pene de struț
Cerere: 100% Sticla
Croială
Decolteu:
rotund
Croială:
slim fit
Produse similare
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top femei, culoarea negru, 8C0726 A454
Patrizia Pepe top
Preț actual:
699,90 LEI
Preț normal: 1259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
-70%
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top femei
Patrizia Pepe top
Preț actual:
380,90 LEI
Preț normal: 1269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1269,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top culoarea negru, 2C1613 A580
Patrizia Pepe top
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 1009,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 559,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe body pentru femei negru 2M4554 JZ26
Patrizia Pepe body pentru femei
Preț actual:
799,90 LEI
Preț normal: 1169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 829,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe body femei, culoarea negru
Patrizia Pepe body
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 1549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top femei, culoarea negru
Patrizia Pepe top
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 1499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe crop-top pentru femei negru 2M4556 JZ26
Patrizia Pepe crop-top pentru femei
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 919,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top din bumbac culoarea negru, 8M1617 J216
Patrizia Pepe top din bumbac
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top culoarea negru, 8K0360 K310
Patrizia Pepe top
Preț actual:
719,90 LEI
Preț normal: 1089,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 829,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top culoarea negru, cu guler, 8K0310 K274
Patrizia Pepe top
Preț actual:
659,90 LEI
Preț normal: 1209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 699,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld Jeans top culoarea negru, A2W17024
Karl Lagerfeld Jeans top
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld top femei, culoarea negru, 245W1719
Karl Lagerfeld top
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Samsoe Samsoe top Alexo femei, culoarea negru, F00001111
Samsoe Samsoe top Alexo
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-26%
-5% extra cu codul SUN*
Juicy Couture top pentru femei GOTHIC VEST negru JCBLV126807
Juicy Couture top pentru femei GOTHIC VEST
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-26%
-5% extra cu codul SUN*
Superdry top culoarea negru, W6011647A-02A
Superdry top
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld Jeans crop top pentru femei negru B2W17051
Karl Lagerfeld Jeans crop top pentru femei
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 242,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange top culoarea negru, XW000829 AF13729
Armani Exchange top
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Undress Code top Strong Attitude Top culoarea negru 464
Undress Code top Strong Attitude Top
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Emporio Armani Underwear top pentru femei, cu bumbac negru EW000511 AF19034
Emporio Armani Underwear top pentru femei, cu bumbac
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Jeans top pentru femei din bumbac cu elastan negru DW0DW20673
Tommy Jeans top pentru femei din bumbac cu elastan
Preț actual:
89,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 109,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
HUGO top femei, culoarea negru 50514035
HUGO top
Preț actual:
294,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Tommy Jeans crop top pentru femei, din bumbac cu elastan neagră DW0DW22806
Tommy Jeans crop top pentru femei, din bumbac cu elastan
179,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
women'secret top 4331680-1 femei, culoarea negru
women'secret top 4331680-1
Preț actual:
68,90 LEI
Preț normal: 106,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 75,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Jeans top culoarea negru, cu turtleneck, LV047C909G
Calvin Klein Jeans top
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Jeans Top femei, din bumbac cu elastan negru DW0DW20675
Tommy Jeans Top femei, din bumbac cu elastan
Preț actual:
83,90 LEI
Preț normal: 119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 92,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh top pentru femei, cu bumbac Ara negru 177230
Mos Mosh top pentru femei, cu bumbac Ara
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Gaudi top culoarea negru, 611BD43003
Gaudi top
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Pinko top de in culoarea negru
Pinko top de in
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Coperni pentru femei cu vâscoză Rib Logo Tank Top negru COPJS12F5006
Coperni pentru femei cu vâscoză Rib Logo Tank Top
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 739,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 480,90 LEI
Descoperă produsele Patrizia Pepe
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top femei, culoarea negru
Patrizia Pepe top
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 1499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe body femei, culoarea negru
Patrizia Pepe body
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 1549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe crop-top pentru femei negru 2M4556 JZ26
Patrizia Pepe crop-top pentru femei
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 919,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top femei, culoarea negru, 8C0726 A454
Patrizia Pepe top
Preț actual:
699,90 LEI
Preț normal: 1259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top din bumbac culoarea negru, 8M1617 J216
Patrizia Pepe top din bumbac
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top culoarea negru, 8K0360 K310
Patrizia Pepe top
Preț actual:
719,90 LEI
Preț normal: 1089,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 829,90 LEI
-70%
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top femei
Patrizia Pepe top
Preț actual:
380,90 LEI
Preț normal: 1269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1269,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top culoarea negru, 2C1613 A580
Patrizia Pepe top
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 1009,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 559,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top culoarea negru, cu guler, 8K0310 K274
Patrizia Pepe top
Preț actual:
659,90 LEI
Preț normal: 1209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 699,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Patrizia Pepe top din bumbac culoarea negru, 8M1801 J388
Patrizia Pepe top din bumbac
759,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe body pentru femei negru 2M4554 JZ26
Patrizia Pepe body pentru femei
Preț actual:
799,90 LEI
Preț normal: 1169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 829,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top femei, culoarea bordo
Patrizia Pepe top
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 1169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 699,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top culoarea bej, 8M1768 J373
Patrizia Pepe top
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe body pentru femei bej 2M4554 JZ26
Patrizia Pepe body pentru femei
Preț actual:
799,90 LEI
Preț normal: 1169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 829,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top din bumbac culoarea alb, 8M1617 J216
Patrizia Pepe top din bumbac
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top femei, culoarea bej
Patrizia Pepe top
Preț actual:
999,90 LEI
Preț normal: 1919,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1109,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top femei cu lyocell turcoaz 2M4543 J419
Patrizia Pepe top femei cu lyocell
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 529,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top 8M1767 JZ26
Patrizia Pepe top
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top femei, culoarea gri
Patrizia Pepe top
Preț actual:
539,90 LEI
Preț normal: 1429,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top femei, culoarea bordo
Patrizia Pepe top
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 1049,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1049,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top din bumbac culoarea roz, 8M1617 J216
Patrizia Pepe top din bumbac
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top femei
Patrizia Pepe top
Preț actual:
999,90 LEI
Preț normal: 1949,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1119,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top femei, culoarea gri, cu turtleneck
Patrizia Pepe top
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 909,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 369,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top femei, culoarea portocaliu
Patrizia Pepe top
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 1129,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top femei, culoarea gri, 8M1674 J252
Patrizia Pepe top
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top culoarea portocaliu, 8K0360 K310
Patrizia Pepe top
Preț actual:
719,90 LEI
Preț normal: 1089,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 829,90 LEI
-70%
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top din bumbac culoarea portocaliu, cold shoulder
Patrizia Pepe top din bumbac
Preț actual:
248,90 LEI
Preț normal: 829,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 829,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top femei, culoarea gri, cu turtleneck
Patrizia Pepe top
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 909,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 369,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top femei, culoarea verde
Patrizia Pepe top
Preț actual:
999,90 LEI
Preț normal: 1949,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1119,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe top femei cu lyocell bej 2M4543 J419
Patrizia Pepe top femei cu lyocell
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 529,90 LEI