Sari la conținut

Answear Club

Perfect Moment

Perfect Moment sutien de baie pentru femei negru W3001307

-10%-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI -10%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI -10%
Culoare: negru
Perfect Moment sutien de baie pentru femei negru W3001307
Perfect Moment sutien de baie pentru femei negru W3001307
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Sutien de baie negru Perfect Moment – top triunghiular cu legare la gât

Sutienul de baie Perfect Moment este un top elegant de costum de baie, care asigură confort și libertate de mișcare în timpul activităților de vară. Conceput pentru femeile care apreciază designul minimalist și confortul, acest model se va potrivi perfect atât pentru relaxare pe plajă, cât și pentru o vacanță activă la apă. Construcția sa bine gândită permite o adaptare ușoară la nevoile individuale.

Prin ce se remarcă sutienul de baie pentru femei Perfect Moment?

  • Croială triunghiulară a sutienului, care modelează subtil și oferă un aspect natural
  • Fără întărituri și balene, ceea ce permite un confort deplin la purtare, fără presiune inutilă
  • Bretele subțiri, legate la gât, permițând o ajustare precisă pe siluetă
  • Confecționat din tricot moale, plăcut la atingere și confortabil pentru piele
  • Strat suplimentar de căptușeală, care sporește confortul și o aderență mai bună la corp
  • Cusături plate, care minimizează riscul de iritații și disconfort, sporind confortul
Caracteristici produs
Sistem de închidere
cu legare
Date despre produs
ID producător
W3001307
Culoare
negru
Brand
Perfect Moment
ID produs
PPY2-BID1NN_99X
Material
Întregul produs:
78% Poliamidă, 22% Elastan
Croială
Croiala sutienului:
triunghiular
Tip de bretele:
subțiri, pe gât
Sârmă:
Nu
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 172 cm și poartă măsura S
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Date tehnice
Întăritura cupei:
fără întăritură
Produse similare
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment chiloți de baie pentru femei negri W3001308
Perfect Moment chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment sutien de baie pentru femei Salinas negru W3001396
Perfect Moment sutien de baie pentru femei Salinas
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment sutien de baie pentru femei negru W3001307
Perfect Moment sutien de baie pentru femei
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment chiloți de baie pentru femei negri W3001308
Perfect Moment chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment chiloți de baie pentru femei Salinas negri W3001401
Perfect Moment chiloți de baie pentru femei Salinas
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Answear Lab bikini brazilieni culoarea negru
Answear Lab bikini brazilieni
Preț actual:
36,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 41,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Bond Eye sutien de baie culoarea negru, cupa moale
Bond Eye sutien de baie
Preț actual:
294,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
BOGNER Fire+Ice sutien de baie pentru femei GABY3 negru 74591370
BOGNER Fire+Ice sutien de baie pentru femei GABY3
Preț actual:
278,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein chiloți de baie pentru femei negri LV00Q61124
Calvin Klein chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
women'secret chiloți de baie culoarea maro, 6463594
women'secret chiloți de baie
Preț actual:
116,90 LEI
Preț normal: 129,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld chiloti de baie culoarea negru, A1W46016
Karl Lagerfeld chiloti de baie
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Chantelle sutien de baie SWIM ONE culoarea negru, cupă usor rigidizata, C12VQ0
Chantelle sutien de baie SWIM ONE
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-15% cu codul FS*
Banana Moon sutien de baie Chainy culoarea negru, cupă ușor rigidizată, YERO.CHAINY
Banana Moon sutien de baie Chainy
289,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors chiloti de baie BIKINI BOTTOM culoarea negru, MM7M040
MICHAEL Michael Kors chiloti de baie BIKINI BOTTOM
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul FS*
Answear Lab chiloti de baie culoarea negru
Answear Lab chiloti de baie
Preț actual:
84,90 LEI
Preț normal: 119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Bond Eye sutien de baie JEAN culoarea negru, cupa moale, BOUND467
Bond Eye sutien de baie JEAN
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Diesel chiloți de baie culoarea negru A09664.0AJIZ
Diesel chiloți de baie
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein chiloți de baie culoarea negru, KW0KW02810
Calvin Klein chiloți de baie
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Answear Lab chiloti de baie culoarea negru
Answear Lab chiloti de baie
Preț actual:
63,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 74,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors sutien de baie reversibil pentru femei negru MM31752
MICHAEL Michael Kors sutien de baie reversibil pentru femei
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Abercrombie & Fitch chiloti de baie culoarea negru, KI111-5148
Abercrombie & Fitch chiloti de baie
Preț actual:
96,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 107,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Chantelle chiloți de baie ICON culoarea negru, C16VA5
Chantelle chiloți de baie ICON
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein chiloți de baie pentru femei negri LV00Q61240
Calvin Klein chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-15% cu codul FS*
Undress Code sutien de baie culoarea negru, cupa usor rigidizata
Undress Code sutien de baie
379,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Elisabetta Franchi costum de baie din două piese culoarea negru, cupa moale, CS66B51E2
Elisabetta Franchi costum de baie din două piese
Preț actual:
869,90 LEI
Preț normal: 1699,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1019,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
HUGO chiloți de baie ORIGINAL SIDE TIE culoarea negru, 50555675
HUGO chiloți de baie ORIGINAL SIDE TIE
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 273,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Chantelle sutien de baie ICON culoarea negru, cupa usor rigidizata, C16VNK
Chantelle sutien de baie ICON
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
Karl Lagerfeld chiloți de baie pentru femei negri A3W46010
Karl Lagerfeld chiloți de baie pentru femei
179,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul FS*
AllSaints sutien de baie SAPH culoarea negru, cupa moale, W014WC
AllSaints sutien de baie SAPH
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
Descoperă produsele Perfect Moment
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment chiloți de baie pentru femei negri W3001308
Perfect Moment chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment sutien de baie pentru femei negru W3001307
Perfect Moment sutien de baie pentru femei
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment sutien de baie pentru femei Salinas negru W3001396
Perfect Moment sutien de baie pentru femei Salinas
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment chiloți de baie pentru femei Salinas negri W3001401
Perfect Moment chiloți de baie pentru femei Salinas
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment chiloți de baie pentru femei negri W3001308
Perfect Moment chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment top de baie pentru femei alb W3001410
Perfect Moment top de baie pentru femei
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment sutien de baie pentru femei Salinas alb W3001396
Perfect Moment sutien de baie pentru femei Salinas
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment chiloți de baie pentru femei Salinas albi W3001401
Perfect Moment chiloți de baie pentru femei Salinas
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment chiloți de baie pentru femei roșii W3001411
Perfect Moment chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment chiloți de baie pentru femei Salinas albi W3001401
Perfect Moment chiloți de baie pentru femei Salinas
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment sutien de baie pentru femei Salinas alb W3001396
Perfect Moment sutien de baie pentru femei Salinas
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei roșu W3001309
Perfect Moment costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei
Preț actual:
1007,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1119,90 LEI
Perfect Moment costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei negru W3001414
Perfect Moment costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei
769,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei Serra negru W3001417
Perfect Moment costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei Serra
Preț actual:
593,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 659,90 LEI
Perfect Moment costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei alb W3001414
Perfect Moment costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei
769,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei albastru W3001414
Perfect Moment costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei
Preț actual:
692,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 769,90 LEI
Perfect Moment costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei alb W3001414
Perfect Moment costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei
769,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Perfect Moment costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei negru W3001309
Perfect Moment costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei
Preț actual:
1007,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1119,90 LEI
Perfect Moment longsleeve de plajă pentru femei
Preț actual:
773,90 LEI
Preț normal: 859,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 859,90 LEI