Sari la conținut

Answear Club

Polo Ralph Lauren
4.2

Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă pentru femei cu bumbac verde 211971699

-10%-5% extra cu codul SUN*
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 1019,90 LEI -34%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI -10%
Culoare: verde
Selectează o mărime

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Hanorac verde cu fermoar și glugă Polo Ralph Lauren cu logo și croială confortabilă

Hanoracul pentru femei, cu fermoar și glugă, Polo Ralph Lauren este o propunere care combină stilul clasic cu confortul. Confecționat dintr-un bumbac moale, favorizează libertatea de mișcare și confortul la purtare. Acest model se încadrează perfect în ținutele casual, fiind o alegere ideală pentru relaxare și ieșiri în oraș.

Caracteristici cheie ale hanoracului pentru femei cu fermoar și glugă Polo Ralph Lauren – avantaje și detalii

  • Sporește confortul în timpul activităților zilnice și al relaxării
  • Croiala regulară favorizează libertatea de mișcare și confortul la purtare
  • Materialul elastic permite o bună adaptare la siluetă
  • Stil casual, potrivit pentru diverse ocazii informale
  • Croiala cu fermoar și glugă facilitează îmbrăcarea și dezbrăcarea
  • Tricotul moale din bumbac este plăcut la atingere și respirabil
  • Buzunare tip slip-on practice în față, utile pentru depozitarea obiectelor mici
  • Gluga integrată oferă protecție suplimentară împotriva frigului
  • Borduri elastice la bază și la manșete ajută la menținerea formei
Caracteristici produs
Sistem de închidere
cu încuietoare
Flexibilitate
elastic
Glugă
cu glugă
Date despre produs
ID producător
211971699
Culoare producător
500
Culoare
verde
Brand
Polo Ralph Lauren
ID produs
9BYA-BLD007_78X
Material
Întregul produs:
83% Bumbac, 17% Poliester
Croială
Decolteu:
integrat cu glugă
Tip de mânecă:
clasică
Croială:
regular fit
Produse similare
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Guess bluza femei, culoarea verde, cu imprimeu
Guess bluza
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-34%
-5% extra cu codul SUN*
Medicine hanorac cu fermoar și glugă pentru femei verde
Medicine hanorac cu fermoar și glugă pentru femei
Preț actual:
114,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 174,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul SUN*
adidas Originals bluza femei, culoarea verde, cu imprimeu, IP0614
adidas Originals bluza
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Ellesse bluza femei, culoarea verde
Ellesse bluza
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul SUN*
Jack Wolfskin hanorac cu fermoar pentru femei din polar Lite Curl verde A65751
Jack Wolfskin hanorac cu fermoar pentru femei din polar Lite Curl
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 539,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess bluza YARROW femei, cu imprimeu, V5GQ18 KCRU2
Guess bluza YARROW
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-30%
-5% extra cu codul SUN*
Guess hanorac cu fermoar pentru femei cu vâscoză NEW ALLIE verde V2YQ17 K7UW2
Guess hanorac cu fermoar pentru femei cu vâscoză NEW ALLIE
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Viking bluză sport pentru femei Yosemite verde 720/24/1232
Viking bluză sport pentru femei Yosemite
299,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
The North Face hanorac Glacier Heavyweight culoarea verde, modelator, NF0A89JA4OS1
The North Face hanorac Glacier Heavyweight
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-25% cu codul SUN*
adidas Originals hanorac cu fermoar feminin verde KD1333
adidas Originals hanorac cu fermoar feminin
389,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
adidas Originals hanorac cu fermoar pentru femei verde KQ6531
adidas Originals hanorac cu fermoar pentru femei
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Guess hanorac cu fermoar pentru femei SILVY verde, V6GQ15 K3093
Guess hanorac cu fermoar pentru femei SILVY
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 448,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul SUN*
Guess bluză YARROW culoarea negru, cu imprimeu, V5GQ18 KCRU2
Guess bluză YARROW
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
adidas bluză Essentials culoarea verde, cu glugă, cu imprimeu, KF0015
adidas bluză Essentials
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 296,90 LEI
-45%
-5% extra cu codul SUN*
Medicine hanorac cu fermoar și glugă pentru femei verde
Medicine hanorac cu fermoar și glugă pentru femei
Preț actual:
114,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Fusalp hanorac pentru femei LIVEONA verde J1120
Fusalp hanorac pentru femei LIVEONA
Preț actual:
829,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 872,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Viking hanorac din polar pentru femei Tesero verde 740/24/5658
Viking hanorac din polar pentru femei Tesero
289,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul SUN*
Moschino Jeans hanorac de bumbac pentru copii femei, culoarea verde, cu glugă, cu imprimeu, J1704 8732
Moschino Jeans hanorac de bumbac pentru copii
Preț actual:
749,90 LEI
Preț normal: 1299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 929,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Juicy Couture bluza femei, culoarea verde, neted
Juicy Couture bluza
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 539,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Guess hanorac cu fermoar pentru femei cu vâscoză NEW ALLIE verde V2YQ17 K7UW2
Guess hanorac cu fermoar pentru femei cu vâscoză NEW ALLIE
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
The North Face hanorac fleece Retro Denali Jacket culoarea verde, modelator, NF0A88YRS9W1
The North Face hanorac fleece Retro Denali Jacket
Preț actual:
479,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 969,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Juicy Couture Hanorac cu fermoar și glugă pentru femei, din bumbac ROBERTSON CLASS verde JCAP176
Juicy Couture Hanorac cu fermoar și glugă pentru femei, din bumbac ROBERTSON CLASS
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 449,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul SUN*
Guess hanorac ROBERTA femei, culoarea maro, cu glugă, cu imprimeu, V5RQ20 KC3D2
Guess hanorac ROBERTA
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 398,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Juicy Couture bluza femei, culoarea verde, cu glugă, cu imprimeu, JCWA122001
Juicy Couture bluza
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
adidas TERREX hanorac în aer liber culoarea verde, uni, KB2194
adidas TERREX hanorac în aer liber
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Montane hanorac Protium culoarea verde, neted, FPRMJ17
Montane hanorac Protium
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
HUGO hanorac de bumbac Dalfine culoarea negru, cu glugă, uni, 50535240
HUGO hanorac de bumbac Dalfine
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 689,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Juicy Couture bluză din velur culoarea verde, cu glugă, modelator, JCWAS125302
Juicy Couture bluză din velur
Preț actual:
254,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Casall hanorac Refine culoarea verde, neted, 23212
Casall hanorac Refine
Preț actual:
424,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 849,90 LEI
Descoperă produsele Polo Ralph Lauren
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac de bumbac femei, culoarea gri, cu glugă, melanj, 211935584
Polo Ralph Lauren hanorac de bumbac
Preț actual:
579,90 LEI
Preț normal: 949,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren Hanorac cu fermoar și glugă pentru femei din bumbac bleumarin 211971693
Polo Ralph Lauren Hanorac cu fermoar și glugă pentru femei din bumbac
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 1019,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă pentru femei, din bumbac ISLAND FLC-KNT-SWEATSHIRT albastru 211971693503
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă pentru femei, din bumbac ISLAND FLC-KNT-SWEATSHIRT
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 1019,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă pentru femei cu bumbac maro 211971699
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă pentru femei cu bumbac
Preț actual:
719,90 LEI
Preț normal: 1019,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 1019,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă pentru femei, din bumbac galben 211971693
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă pentru femei, din bumbac
Preț actual:
809,90 LEI
Preț normal: 958,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 958,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă pentru femei cu bumbac gri 211971699
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă pentru femei cu bumbac
Preț actual:
839,90 LEI
Preț normal: 991,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 991,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă pentru femei cu bumbac negru 211971699
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă pentru femei cu bumbac
Preț actual:
759,90 LEI
Preț normal: 991,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 839,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă femei din bumbac gri 211971693
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă femei din bumbac
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 1019,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar pentru femei cu bumbac gri 211A96268
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar pentru femei cu bumbac
Preț actual:
749,90 LEI
Preț normal: 979,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 881,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă pentru femei cu bumbac alb 211971699
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă pentru femei cu bumbac
991,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă pentru femei cu bumbac bleumarin 211971699
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă pentru femei cu bumbac
Preț actual:
839,90 LEI
Preț normal: 991,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 991,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă pentru femei, din bumbac alb 211971693
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă pentru femei, din bumbac
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 1019,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă pentru femei, din bumbac negru 211971693
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă pentru femei, din bumbac
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 1019,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar pentru femei cu bumbac bleumarin 211A96268
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar pentru femei cu bumbac
Preț actual:
917,90 LEI
Preț normal: 1019,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 1019,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac pentru femei, din bumbac alb 211A12736
Polo Ralph Lauren hanorac pentru femei, din bumbac
Preț actual:
869,90 LEI
Preț normal: 1127,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 919,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac pentru femei cu bumbac burgund 211978306
Polo Ralph Lauren hanorac pentru femei cu bumbac
Preț actual:
629,90 LEI
Preț normal: 854,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 659,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac pentru femei cu bumbac verde 211A12739
Polo Ralph Lauren hanorac pentru femei cu bumbac
Preț actual:
800,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 889,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac oversized pentru femei albastru 211A98189
Polo Ralph Lauren hanorac oversized pentru femei
Preț actual:
659,90 LEI
Preț normal: 909,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren bluză culoarea gri, cu imprimeu, 211A96185
Polo Ralph Lauren bluză
Preț actual:
999,90 LEI
Preț normal: 1447,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1089,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac pentru femei cu bumbac albastru 211B18685
Polo Ralph Lauren hanorac pentru femei cu bumbac
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren bluză culoarea alb, cu imprimeu, 211971753
Polo Ralph Lauren bluză
Preț actual:
579,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac pentru femei cu bumbac albastru 211971697
Polo Ralph Lauren hanorac pentru femei cu bumbac
Preț actual:
719,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 889,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac oversized pentru femei verde 211A98189
Polo Ralph Lauren hanorac oversized pentru femei
Preț actual:
659,90 LEI
Preț normal: 826,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 699,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac cu glugă pentru femei cu bumbac alb 211971691
Polo Ralph Lauren hanorac cu glugă pentru femei cu bumbac
Preț actual:
689,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac cu glugă pentru femei cu bumbac bleumarin 211971691
Polo Ralph Lauren hanorac cu glugă pentru femei cu bumbac
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 689,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac pentru femei, din bumbac ISLAND FLC-KNT-SWEATSHIRT albastru 211A12730001
Polo Ralph Lauren hanorac pentru femei, din bumbac ISLAND FLC-KNT-SWEATSHIRT
Preț actual:
999,90 LEI
Preț normal: 1334,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1039,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac pentru femei cu bumbac maro 211B18685
Polo Ralph Lauren hanorac pentru femei cu bumbac
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 929,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-17%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren Hanorac cu fermoar pentru femei, din bumbac albastru 211B18686
Polo Ralph Lauren Hanorac cu fermoar pentru femei, din bumbac
Preț actual:
749,90 LEI
Preț normal: 911,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 911,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac pentru femei cu bumbac albastru 211947966
Polo Ralph Lauren hanorac pentru femei cu bumbac
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 1019,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren hanorac de bumbac culoarea violet, uni, 211971690
Polo Ralph Lauren hanorac de bumbac
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 909,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 669,90 LEI