Sari la conținut

Answear Club

Polo Ralph Lauren - Tricou Polo

-5% extra cu codul SUN*
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI -28%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 529,90 LEI -3%
Culoare: galben
Selectează o mărime

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Polo Ralph Lauren - Tricou Polo

Tricou Polo din colectia Polo Ralph Lauren. Model confectionat din tricot neted.
- Fason drept.
- Incheiere scurta cu nasturi.
- Material tricot flexibil si subtire.
- Lungimea: 70 cm.
- Latimea la subrat: 46 cm.
- Dimensiunile date pentru marimea: M.
Date despre produs
ID producător
710782592021
Culoare
galben
Brand
Polo Ralph Lauren
Producător

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID produs
PPYK-POM00Y_11X
Compoziție
100% Bumbac
Croială
Decolteu:
cu guler
Croială:
regular fit
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 190 cm și poartă măsura M

Mărimile de pe etichete pot diferi de cele comandate din cauza conversiei utilizate – mărimile originale ale produselor acestui brand sunt cele ale producătorului. Pentru siguranță, te rugăm să consulți tabelul de mărimi.

Produse similare
-40%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren de bumbac culoarea galben, cu imprimeu 710936508
Polo Ralph Lauren de bumbac
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 959,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 959,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați din bumbac cu elastan galben 710941439
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați din bumbac cu elastan
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 666,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren - Tricou Polo
Polo Ralph Lauren - Tricou Polo
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo de bumbac culoarea galben, uni, 710A12934
Polo Ralph Lauren polo de bumbac
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 689,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo de bumbac culoarea galben, neted, 710795080
Polo Ralph Lauren polo de bumbac
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac galbene LV04LF206G
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
HUGO polo bărbătesc din bumbac Donos222 galben 50466182
HUGO polo bărbătesc din bumbac Donos222
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Guess polo Bărbați PAUL galben M6GP27 K3179
Guess polo Bărbați PAUL
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 348,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger polo bărbați din bumbac cu elastan galben MW0MW17770
Tommy Hilfiger polo bărbați din bumbac cu elastan
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-26%
-5% extra cu codul SUN*
Lindbergh polo bărbați din bumbac galben 30.404010
Lindbergh polo bărbați din bumbac
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-17%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger polo de bumbac bărbați, culoarea galben, cu imprimeu, MW0MW33167
Tommy Hilfiger polo de bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger polo pentru bărbați, din bumbac galben MW0MW37396
Tommy Hilfiger polo pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 422,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton polo de bumbac culoarea galben, uni, 3089J3179
United Colors of Benetton polo de bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein polo tricotat bărbătesc din bumbac galben LV04LC326G
Calvin Klein polo tricotat bărbătesc din bumbac
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton Polo bărbătesc din bumbac cu elastan galben 3WG9U301Z
United Colors of Benetton Polo bărbătesc din bumbac cu elastan
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 225,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac galben LV04LF200G
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul SUN*
Lacoste polo de bumbac culoarea galben, cu imprimeu, PH2751
Lacoste polo de bumbac
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger polo bărbați din bumbac galben MW0MW38482
Tommy Hilfiger polo bărbați din bumbac
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Pepe Jeans polo pentru bărbați din bumbac NEW OLIVER GD galben PM542099
Pepe Jeans polo pentru bărbați din bumbac NEW OLIVER GD
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul SUN*
Gant polo bărbătesc din bumbac galben 2210
Gant polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 479,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Joop! Polo bărbați din bumbac cu elastan galben 30045619
Joop! Polo bărbați din bumbac cu elastan
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac galben LV04LC254G
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul SUN*
Lacoste polo de bumbac culoarea alb, neted, PH4012
Lacoste polo de bumbac
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Jeans polo pentru bărbați, din bumbac galben LV04RF216G
Calvin Klein Jeans polo pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 366,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Levi's polo pentru bărbați, din bumbac LEVIS HM galben 35883-0348
Levi's polo pentru bărbați, din bumbac LEVIS HM
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
EA7 Emporio Armani polo bărbătesc din bumbac cu elastan galben PJVQZ.8NPF14
EA7 Emporio Armani polo bărbătesc din bumbac cu elastan
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Lacoste polo pentru bărbați galben DH9949
Lacoste polo pentru bărbați
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 507,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Levi's tricou polo SHORELINE TECH POLO barbati, culoarea galben, melanj, 001EK
Levi's tricou polo SHORELINE TECH POLO
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger polo din bumbac cu elastan galben MW0MW17771
Tommy Hilfiger polo din bumbac cu elastan
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton polo de bumbac culoarea galben, uni, 3089U302D
United Colors of Benetton polo de bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 278,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
Descoperă produsele Polo Ralph Lauren
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren - Tricou Polo
Polo Ralph Lauren - Tricou Polo
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo de bumbac culoarea galben, uni, 710A12934
Polo Ralph Lauren polo de bumbac
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 689,90 LEI
-40%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren de bumbac culoarea galben, cu imprimeu 710936508
Polo Ralph Lauren de bumbac
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 959,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 959,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați din bumbac cu elastan galben 710941439
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați din bumbac cu elastan
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 666,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo de bumbac culoarea galben, neted, 710795080
Polo Ralph Lauren polo de bumbac
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren tricou polo culoarea turcoaz, uni, 710A12308
Polo Ralph Lauren tricou polo
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 759,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren - Tricou Polo
Polo Ralph Lauren - Tricou Polo
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 759,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo de bumbac cu imprimeu, 710971062
Polo Ralph Lauren polo de bumbac
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 479,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați din bumbac maro 710680784
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 666,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați, cu bumbac bleumarin 710B19737
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați, cu bumbac
819,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați din bumbac cu elastan verde 710941439
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați din bumbac cu elastan
709,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo masculin din bumbac portocaliu 710680784
Polo Ralph Lauren polo masculin din bumbac
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 529,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați din bumbac maro 710704319
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 759,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo de bumbac Polo Shirt culoarea verde, modelator, 710964977
Polo Ralph Lauren polo de bumbac Polo Shirt
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 929,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren - Tricou Polo
Polo Ralph Lauren - Tricou Polo
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați, din bumbac verde 710B13509
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
899,90 LEI
Preț normal: 1246,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1009,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo de bumbac neted, 710713130
Polo Ralph Lauren polo de bumbac
Preț actual:
540,90 LEI
Preț normal: 601,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 601,90 LEI
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați, cu bumbac alb 710B28130
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați, cu bumbac
859,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați din bumbac verde 710680784
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 666,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo de bumbac culoarea alb, 710956682
Polo Ralph Lauren polo de bumbac
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 759,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați, din bumbac bej 710B21921
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați, din bumbac
1119,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați din bumbac albastru 710536856
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo de bumbac culoarea violet, neted, 710795080
Polo Ralph Lauren polo de bumbac
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 529,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren de bumbac culoarea roz, uni 710782592
Polo Ralph Lauren de bumbac
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo de bumbac culoarea verde, cu imprimeu, 710B16618
Polo Ralph Lauren polo de bumbac
Preț actual:
819,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 869,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo de bumbac BASIC MESH culoarea alb, uni, 710666997001
Polo Ralph Lauren polo de bumbac BASIC MESH
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-17%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo de bumbac culoarea alb, cu imprimeu, 710974597
Polo Ralph Lauren polo de bumbac
Preț actual:
475,90 LEI
Preț normal: 749,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren polo de bumbac culoarea alb, melanj, 710666998
Polo Ralph Lauren polo de bumbac
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren tricou bărbați, culoarea bleumarin, material uni 710843000000
Polo Ralph Lauren tricou
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 559,90 LEI