Sari la conținut

Answear Club

Rip Curl

Rip Curl longsleeve de baie pentru femei roșu 17MWRV

189,90 LEI
Culoare: rosu
Selectează o mărime

LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Longsleeve de baie roșu Rip Curl – model sport cu filtru UV și mâneci raglan

Longsleeve-ul de baie pentru femei Rip Curl oferă protecție eficientă împotriva soarelui și libertate de mișcare în timpul activităților acvatice. Acest design, creat pentru iubitoarele de plajă și sporturi nautice, îmbină funcționalitatea cu un design modern, permițând să vă bucurați de confort și siguranță în zilele însorite.

Longsleeve de baie Rip Curl – caracteristici principale

  • Acesta este un longsleeve de baie pentru femei, care favorizează protejarea brațelor și a trunchiului de soare
  • Confecționat din tricot cu filtru UV UPF 50+, ce contribuie la protecția împotriva radiațiilor solare
  • Material rezistent la clor, ce permite o utilizare îndelungată în piscină
  • Construcție cu mâneci raglan, ce favorizează libertatea de mișcare în timpul înotului și al surfingului
  • Utilizarea cusăturilor plate, ce contribuie la confortul la purtare și minimizează riscul de iritații ale pielii
  • Design cu logo-ul brandului imprimat, ce conferă întregului un caracter sportiv
Date despre produs
ID producător
17MWRV
Culoare
rosu
Brand
Rip Curl
Producător

PM SPORT P. Lewandowski i M. Wojtiuk Sp. j.
FRANCJA; Hossegor
407, avenue de la Tuilerie ; 40150
customer-service@ripcurl.com

ID produs
PPYA-BID1TK_33X
Material
Întregul produs:
80% Poliamidă, 20% Elastan
Croială
Sârmă:
Nu
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 180 cm și poartă măsura S
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Date tehnice
Întăritura cupei:
fără întăritură
Filtru UV:
da
Produse similare
-15% cu codul FS*
Rip Curl tricou de baie pentru femei roșu 17NWRV
Rip Curl tricou de baie pentru femei
119,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton bluză de plajă pentru femei roșie 4OPS5H00D
United Colors of Benetton bluză de plajă pentru femei
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 208,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 208,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul FS*
Lola Casademunt pareo culoarea roșu, LS2607012
Lola Casademunt pareo
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash rochie de plajă pentru femei roșie Paola
Melissa Odabash rochie de plajă pentru femei
Preț actual:
1849,90 LEI
Preț normal: 2699,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1939,90 LEI
-36%
-5% extra cu codul FS*
Bond Eye rochie de plaja culoarea rosu, BARE646F
Bond Eye rochie de plaja
Preț actual:
919,90 LEI
Preț normal: 1449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1449,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger cămașă de plajă pentru femei roșie UW0UW06428
Tommy Hilfiger cămașă de plajă pentru femei
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-10%
Tommy Hilfiger pareo pentru femei roșu UW0UW06423
Tommy Hilfiger pareo pentru femei
Preț actual:
251,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-25% cu codul FS*
Triumph pareo pentru femei Beach MyWear roșu 10222188
Triumph pareo pentru femei Beach MyWear
179,90 LEI
-25% cu codul FS*
Triumph pareo pentru femei Beach MyWear roșu 10222188
Triumph pareo pentru femei Beach MyWear
179,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash fustă de plajă pentru femei roșie Shiloh
Melissa Odabash fustă de plajă pentru femei
Preț actual:
1179,90 LEI
Preț normal: 1709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1329,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Melissa Odabash pentru femei roșie Rania
Melissa Odabash pentru femei
Preț actual:
869,90 LEI
Preț normal: 1239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 969,90 LEI
-35%
-5% extra cu codul FS*
Bond Eye rochie de plaja culoarea rosu, BARE647F
Bond Eye rochie de plaja
Preț actual:
749,90 LEI
Preț normal: 1169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1169,90 LEI
-15% cu codul FS*
Karl Lagerfeld rochie de plajă pentru femei neagră B3W46023
Karl Lagerfeld rochie de plajă pentru femei
928,90 LEI
Banana Moon fusta de plaja Makaba culoarea bej, MIRADA.MAKABA
Banana Moon fusta de plaja Makaba
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Chantelle top de baie BEACH ONE C22PI6
Chantelle top de baie BEACH ONE
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Desigual rochie de plaja COLIBRÍ DRESS 25SWMW11
Desigual rochie de plaja COLIBRÍ DRESS
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 483,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Banana Moon pantaloni de plaja Beachsoul culoarea negru, OSMOZE.BEACHSOU
Banana Moon pantaloni de plaja Beachsoul
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 449,90 LEI
-15% cu codul FS*
Banana Moon bluză de plajă Wilderness culoarea roz, GUI.WILDERNESS
Banana Moon bluză de plajă Wilderness
489,90 LEI
-36%
-5% extra cu codul FS*
women'secret rochie de plajă pentru femei neagră 5543685
women'secret rochie de plajă pentru femei
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 249,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Banana Moon pantaloni de plaja Sarong culoarea bordo, OKEAH.SARONG
Banana Moon pantaloni de plaja Sarong
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Max Mara Beachwear rochie de plajă pentru femei FIABE maro 2616621029600
Max Mara Beachwear rochie de plajă pentru femei FIABE
Preț actual:
919,90 LEI
Preț normal: 1419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1009,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Max Mara Beachwear pantaloni scurți de plajă pentru femei UGUALE negri 2616781039600
Max Mara Beachwear pantaloni scurți de plajă pentru femei UGUALE
Preț actual:
699,90 LEI
Preț normal: 1179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 779,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
women'secret rochie de plajă culoarea verde, 5549944
women'secret rochie de plajă
Preț actual:
106,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Billabong pantaloni scurti de plaja BILLABONG X CORAL GARDENERS
Billabong pantaloni scurti de plaja BILLABONG X CORAL GARDENERS
Preț actual:
164,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
OAS top de plajă pentru femei bej 401003-3257
OAS top de plajă pentru femei
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-19%
Desigual rochie de plaja COLIBRÍ DRESS culoarea negru, 25SWMW11
Desigual rochie de plaja COLIBRÍ DRESS
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 483,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
HUGO top de plajă pentru femei Terry mono_top negru 50561091
HUGO top de plajă pentru femei Terry mono_top
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 215,90 LEI
-15% cu codul FS*
Answear.LAB rochie de plajă pentru femei bejă
Answear.LAB rochie de plajă pentru femei
339,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul FS*
Answear.LAB fustă de plajă pentru femei bej
Answear.LAB fustă de plajă pentru femei
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-15% cu codul FS*
Seafolly – Camasa de plaja
Seafolly – Camasa de plaja
359,90 LEI
Descoperă produsele Rip Curl
-15% cu codul FS*
Rip Curl tricou de baie pentru femei roșu 17NWRV
Rip Curl tricou de baie pentru femei
119,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl pantaloni scurți de baie pentru femei MOLOKAI galbeni 02OWBO
Rip Curl pantaloni scurți de baie pentru femei MOLOKAI
Preț actual:
215,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl longsleeve de baie pentru femei COASTAL INSTINCT albastru 1A2WRV
Rip Curl longsleeve de baie pentru femei COASTAL INSTINCT
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-15% cu codul FS*
Rip Curl longsleeve de baie pentru femei PARTY WAVE bleumarin 19TWRV
Rip Curl longsleeve de baie pentru femei PARTY WAVE
319,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl tricou de baie pentru femei MOLOKAI roz 19QWRV
Rip Curl tricou de baie pentru femei MOLOKAI
Preț actual:
106,90 LEI
Preț normal: 129,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 109,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl tricou de baie pentru femei MOLOKAI verde 19QWRV
Rip Curl tricou de baie pentru femei MOLOKAI
Preț actual:
116,90 LEI
Preț normal: 129,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl longsleeve de baie pentru femei SURF SIDE verde 19ZWRV
Rip Curl longsleeve de baie pentru femei SURF SIDE
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl sutien de baie pentru femei PREMIUM SURF negru 0AUWSW
Rip Curl sutien de baie pentru femei PREMIUM SURF
Preț actual:
188,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl costum de baie dintr-o bucată FLORES culoarea bleumarin, cupa moale, 0MQWSW
Rip Curl costum de baie dintr-o bucată FLORES
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei RC X SC 1PC negru 0QQWSW
Rip Curl costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei RC X SC 1PC
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl chiloți de baie pentru femei SURF PUFF CHEEKY roz 0NYWSW
Rip Curl chiloți de baie pentru femei SURF PUFF CHEEKY
Preț actual:
134,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei PARTY WAVE roz 19UWRV
Rip Curl costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei PARTY WAVE
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl sutien de baie pentru femei PARTY WAVE HALTER negru 0ZYWSW
Rip Curl sutien de baie pentru femei PARTY WAVE HALTER
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl sutien de baie pentru femei SURF PUFF SLIDING roz 0O0WSW
Rip Curl sutien de baie pentru femei SURF PUFF SLIDING
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl chiloți de baie pentru femei PARTY WAVE CHEEKY negri 0VRWSW
Rip Curl chiloți de baie pentru femei PARTY WAVE CHEEKY
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 134,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl sutien de baie pentru femei, cuSTOM RIB roz 053WSW
Rip Curl sutien de baie pentru femei, cuSTOM RIB
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl chiloți de baie pentru femei CLASSIC SURF negri 0AIWSW
Rip Curl chiloți de baie pentru femei CLASSIC SURF
Preț actual:
125,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-42%
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl chiloți de baie pentru femei negri 0Y1WSW
Rip Curl chiloți de baie pentru femei
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl costum de baie dintr-o bucată culoarea negru, cupa usor rigidizata, 0AYWSW
Rip Curl costum de baie dintr-o bucată
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 429,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei COASTAL INSTINCT bej 0VUWSW
Rip Curl costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei COASTAL INSTINCT
Preț actual:
323,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl sutien de baie pentru femei PACIFIC COAST albastru 0VFWSW
Rip Curl sutien de baie pentru femei PACIFIC COAST
Preț actual:
215,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl sutien de baie culoarea negru, cupa usor rigidizata
Rip Curl sutien de baie
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 125,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl bikini brazilieni culoarea rosu, 0IAWSW
Rip Curl bikini brazilieni
Preț actual:
96,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 104,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl fustă de baie culoarea albastru marin, 0NQWSW
Rip Curl fustă de baie
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl costum de baie din două piese culoarea negru, cupă ușor rigidizată, 0EUWSW
Rip Curl costum de baie din două piese
Preț actual:
86,90 LEI
Preț normal: 159,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 91,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl sutien de baie culoarea albastru marin, cupa moale, 0NPWSW
Rip Curl sutien de baie
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 125,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl costum de baie din două piese pentru femei MOLOKAI verde 0WJWSW
Rip Curl costum de baie din două piese pentru femei MOLOKAI
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 215,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei SURF PUFF albastru 0NWWSW
Rip Curl costum de baie dintr-o singură piesă pentru femei SURF PUFF
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 369,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl chiloți de baie culoarea portocaliu, 0N9WSW
Rip Curl chiloți de baie
Preț actual:
105,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 109,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl sutien de baie ES VEDRA culoarea roz, cupă usor rigidizata, 0PVWSW
Rip Curl sutien de baie ES VEDRA
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 155,90 LEI