Sari la conținut

Answear Club

Tommy Hilfiger
5.0

Tommy Hilfiger blugi relaxed fit pentru bărbați albaștri MW0MW42328

-10%-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI -34%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI -10%
Culoare: albastru
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Blugi albaștri Tommy Hilfiger – pentru bărbați, cu croială relaxed straight, ideali pentru stilizări urbane

Blugii pentru bărbați Tommy Hilfiger sunt un element clasic al garderobei masculine, care oferă o croială lejeră și confort la purtare. Acest model cu croială relaxed straight, confecționat din bumbac 100%, asigură confort și libertate de mișcare. Cu talie normală și închidere cu nasture și fermoar, reprezintă o alegere excelentă pentru ținute casual și streetwear, subliniind caracterul urban al stilizărilor.

Blugii pentru bărbați Tommy Hilfiger cu croială relaxed straight – ce îi face deosebiți?

  • Croială lejeră relaxed straight – asigură confort și comoditate la purtare pe tot parcursul zilei
  • Confecționați din bumbac 100% – material natural, care susține respirabilitatea pielii
  • Talie normală – se așează confortabil pe șolduri, asigurând o potrivire stabilă
  • Închidere clasică – cu nasture și fermoar, permite o îmbrăcare ușoară și rapidă
  • Buzunare funcționale – laterale și la spate, permițând depozitarea practică a obiectelor mici
  • Denim neted – aspect universal, excelent pentru stilizări casual și urbane
Caracteristici produs
Sistem de închidere
cu încuietoare, cu nasture
Flexibilitate
neelastic
Date despre produs
ID producător
MW0MW42328
Culoare
albastru
Brand
Tommy Hilfiger
Producător

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID produs
PPY2-SJM09P_55J
Material
Întregul produs:
100% Bumbac
Croială
Brâu:
normal
Tip de blugi:
relaxed straight
Măsurători
Lățimea piciorului pantalonului la bază:
22 cm
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
31/32
Lățimea la brâu:
39 cm
Înălțimea taliei:
30 cm
Lățimea la șolduri:
52 cm
Lungimea exterioară a pantalonului, inclusiv cordonul/șnurul.:
110 cm
Modelul din imagine are înalțimea 190 cm și poartă măsura 31/32
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Produse similare
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW41897
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans bărbați MW0MW38824
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW40355
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW41899
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 669,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans bărbați MW0MW39038
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW41890
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW39650
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW41889
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW39654
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Dickies jeans DK0A88K4RI21
Dickies jeans
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-27%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi relaxed fit pentru bărbați albaștri 4FANUE026
United Colors of Benetton blugi relaxed fit pentru bărbați
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul FS*
Levi's blugi tapered pentru bărbați 502™ TAPER albaștri 29507
Levi's blugi tapered pentru bărbați 502™ TAPER
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
Marcelo Burlon blugi din bumbac Bleach Denim Wide Cargo Light Blue No Co bărbați CMYB003S25DEN0014000
Marcelo Burlon blugi din bumbac Bleach Denim Wide Cargo Light Blue No Co
1799,90 LEI
-38%
Drôle de Monsieur blugi relaxed fit pentru bărbați Le Jean DElavE albaștri PERM.BP199.CO123
Drôle de Monsieur blugi relaxed fit pentru bărbați Le Jean DElavE
Preț actual:
689,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1119,90 LEI
-25% cu codul FS*
ZADIG&VOLTAIRE blugi din bumbac WMJE01196
ZADIG&VOLTAIRE blugi din bumbac
1109,90 LEI
-39%
Drôle de Monsieur blugi relaxed fit pentru bărbați Le Jean Baggy Monogramme albaștri I.BP168.CO238
Drôle de Monsieur blugi relaxed fit pentru bărbați Le Jean Baggy Monogramme
Preț actual:
849,90 LEI
Preț normal: 1399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1399,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
G-Star jeans Morry FWD Regular Tapered D26141-D788
G-Star jeans Morry FWD Regular Tapered
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans blugi relaxed fit pentru bărbați albaștri B2M10115
Karl Lagerfeld Jeans blugi relaxed fit pentru bărbați
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 590,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Jeans jeansi barbati DM0DM21036
Tommy Jeans jeansi
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 649,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Levi's jeans 555™ RELAXED STRAIGHT 000LO-0053
Levi's jeans 555™ RELAXED STRAIGHT
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Levi's jeansi 555 RELAXED STRT UTILITY barbati A9234
Levi's jeansi 555 RELAXED STRT UTILITY
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi din bumbac barbati 4RZVUE01W
United Colors of Benetton blugi din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-15% cu codul FS*
Marc O'Polo blugi loose pentru bărbați albaștri 5000009735
Marc O'Polo blugi loose pentru bărbați
509,90 LEI
Levi's blugi relaxed fit pentru bărbați 555™ RELAXED STRAIGHT albaștri 000LO
Levi's blugi relaxed fit pentru bărbați 555™ RELAXED STRAIGHT
599,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Desigual jeansi PEKIN barbati 25SMDD03
Desigual jeansi PEKIN
Preț actual:
336,90 LEI
Preț normal: 673,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 673,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Jeans blugi barrel pentru bărbați albaștri DM0DM22871
Tommy Jeans blugi barrel pentru bărbați
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
Levi's blugi pentru bărbați 578™ BAGGY albaștri A4750
Levi's blugi pentru bărbați 578™ BAGGY
549,90 LEI
-35%
Helmut Lang jeans Cocoon Jeans.Bklyn P bărbați O10DM201
Helmut Lang jeans Cocoon Jeans.Bklyn P
Preț actual:
1109,90 LEI
Preț normal: 1719,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 1719,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Diesel blugi tapered pentru bărbați 2024 D-MACS L.32 albaștri A18974.09N30
Diesel blugi tapered pentru bărbați 2024 D-MACS L.32
Preț actual:
1029,90 LEI
Preț normal: 1599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1139,90 LEI
Descoperă produsele Tommy Hilfiger
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW41897
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW40355
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-15% cu codul FS*
Tommy Hilfiger blugi loose pentru bărbați albaștri MW0MW43488
Tommy Hilfiger blugi loose pentru bărbați
609,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW41890
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans bărbați MW0MW39038
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans bărbați MW0MW38824
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW41889
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW39654
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW41899
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 669,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW39650
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW41893
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-15% cu codul FS*
Tommy Hilfiger blugi relaxed fit pentru bărbați bej MW0MW43485
Tommy Hilfiger blugi relaxed fit pentru bărbați
579,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW40357
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
304,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 609,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeansi barbati MW0MW39216
Tommy Hilfiger jeansi
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 649,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 324,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW40356
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 361,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger blugi din bumbac MW0MW41381
Tommy Hilfiger blugi din bumbac
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 909,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW40565
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW42810
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 579,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW40362
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger blugi slim fit pentru bărbați gri MW0MW42315
Tommy Hilfiger blugi slim fit pentru bărbați
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 559,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW39657
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW42805
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans culoarea bleumarin, MW0MW41906
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-17%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW39649
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW41887
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 629,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW39657
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans bărbați MW0MW39221
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 739,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans MW0MW41886
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-15% cu codul FS*
Tommy Hilfiger blugi straight pentru bărbați gri MW0MW43173
Tommy Hilfiger blugi straight pentru bărbați
579,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeansi barbati MW0MW38826
Tommy Hilfiger jeansi
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI