Sari la conținut

Answear Club

Tommy Hilfiger
5.0

Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei, din bumbac bej WW0WW40589

-25%-5% extra cu codul SUN*
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI -25%
Cel mai mic preț de la lansare: 279,90 LEI -25%
Culoare: bej
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei, din bumbac bej WW0WW40589
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei, din bumbac albastru WW0WW40589
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei, din bumbac albastră WW0WW40589
Tommy Hilfiger longsleeve damski din bumbac maro WW0WW40589
Selectează o mărime

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Longsleeve bej Tommy Hilfiger – confort și stil din bumbac cu dungi

Longsleeve-ul pentru femei Tommy Hilfiger este o propunere clasică, ce combină confortul la purtare cu un design atemporal. Confecționat dintr-un bumbac moale, asigură confort pe tot parcursul zilei, iar modelul său cu dungi adaugă ținutelor un caracter lejer. Acest model va fi perfect ca bază pentru numeroase ținute, oferind versatilitate și o eleganță subtilă.

Prin ce se remarcă longsleeve-ul de bumbac pentru femei Tommy Hilfiger?

  • Croială regulară favorizează libertatea de mișcare și o așezare confortabilă pe siluetă
  • 100% bumbac sub formă de tricot permite moliciunea și o senzație plăcută la atingere
  • Material elastic ajută la adaptarea pe corp, fără a restricționa mișcările
  • Stilul casual face ca modelul să se combine excelent cu ținutele zilnice
  • Decolteul tip bărcuță expune subtil claviculele, oferind un aspect șic
  • Modelul cu dungi adaugă un caracter clasic, diversificând orice ținută
Caracteristici produs
Flexibilitate
elastic
Date despre produs
ID producător
WW0WW40589.
Culoare producător
04Q
Culoare
bej
Brand
Tommy Hilfiger
ID produs
99KK-BUD08B_01X
Material
Întregul produs:
100% Bumbac
Croială
Decolteu:
bărcuță
Tip de mânecă:
mulată
Croială:
regular fit
Măsurători
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
S
Lungime:
59 cm
Lățimea sub brațe:
41 cm
Lungimea mânecii, inclusiv umerii:
46,5 cm
Modelul din imagine are înalțimea 175 cm și poartă măsura S
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Produse similare
Tommy Hilfiger longsleeve
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-24%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei, din bumbac bej WW0WW40589
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei, din bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 290,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 290,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve culoarea bej, cu guler, WW0WW39826
Tommy Hilfiger longsleeve
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve din bumbac culoarea bej WW0WW37861
Tommy Hilfiger longsleeve din bumbac
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve culoarea bej, WW0WW47309
Tommy Hilfiger longsleeve
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve din bumbac culoarea alb, UW0UW05948
Tommy Hilfiger longsleeve din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve femei, culoarea bej, WW0WW38869
Tommy Hilfiger longsleeve
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 208,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve culoarea bej, WW0WW48431
Tommy Hilfiger longsleeve
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve culoarea bej, cu guler, WW0WW39826
Tommy Hilfiger longsleeve
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve culoarea bej, WW0WW47309
Tommy Hilfiger longsleeve
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
U.S. Polo Assn. longsleeve pentru femei din bumbac Stripe LS bej WUP1947
U.S. Polo Assn. longsleeve pentru femei din bumbac Stripe LS
199,90 LEI
-25% cu codul SUN*
BOSS Orange longsleeve pentru femei, cu bumbac C_Edeline_1 bej 50566005
BOSS Orange longsleeve pentru femei, cu bumbac C_Edeline_1
379,90 LEI
-44%
-5% extra cu codul SUN*
Medicine longsleeve culoarea bej
Medicine longsleeve
Preț actual:
49,90 LEI
Preț normal: 89,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 89,90 LEI
adidas Performance longsleeve de antrenament pentru femei Essentials bej KQ8388
adidas Performance longsleeve de antrenament pentru femei Essentials
179,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Marc O'Polo longsleeve culoarea bej, 506300352085
Marc O'Polo longsleeve
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul SUN*
Guess longsleeve PEONY culoarea bej, V5YP06 Z3OA0
Guess longsleeve PEONY
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 298,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 178,90 LEI
Marc O'Polo longsleeve de damă din bumbac bej 5000012508
Marc O'Polo longsleeve de damă din bumbac
309,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess body ALBA culoarea bej, V5BP09 KCBF1
Guess body ALBA
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Columbia longsleeve Wallowa femei, culoarea alb, cu turtleneck, 2090931
Columbia longsleeve Wallowa
Preț actual:
124,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Levi's longsleeve femei, culoarea bej
Levi's longsleeve
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Weekend Max Mara longsleeve ALIAS culoarea bej, 2525946042600
Weekend Max Mara longsleeve ALIAS
Preț actual:
274,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Muuv longsleeve pentru femei din bumbac BASIC bej
Muuv longsleeve pentru femei din bumbac BASIC
249,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton longsleeve pentru femei, din bumbac bej 3PNUD10C5
United Colors of Benetton longsleeve pentru femei, din bumbac
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 191,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 171,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Abercrombie & Fitch longsleeve femei, culoarea bej, KI157-4309
Abercrombie & Fitch longsleeve
Preț actual:
89,95 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
BOSS longsleeve Edupla1 culoarea bej, 50553548
BOSS longsleeve Edupla1
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-35%
-5% extra cu codul SUN*
Medicine longsleeve culoarea bej
Medicine longsleeve
Preț actual:
64,90 LEI
Preț normal: 99,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 99,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Converse longsleeve culoarea bej, 10027392-A01
Converse longsleeve
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
GOD SAVE QUEENS longsleeve pentru femei LONG SLEEVE TOP bej GSQ-144-332
GOD SAVE QUEENS longsleeve pentru femei LONG SLEEVE TOP
379,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Converse longsleeve culoarea bej, cu turtleneck, 10028308-A01
Converse longsleeve
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
Descoperă produsele Tommy Hilfiger
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve culoarea bleumarin, cu guler, WW0WW39826
Tommy Hilfiger longsleeve
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve culoarea bej, cu guler, WW0WW39826
Tommy Hilfiger longsleeve
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve culoarea bej, WW0WW48431
Tommy Hilfiger longsleeve
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve culoarea bej, cu guler, WW0WW39826
Tommy Hilfiger longsleeve
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve din bumbac culoarea alb, UW0UW05948
Tommy Hilfiger longsleeve din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-24%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei, din bumbac bej WW0WW40589
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei, din bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 290,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 290,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve din bumbac culoarea bej WW0WW37861
Tommy Hilfiger longsleeve din bumbac
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve femei, culoarea bej, WW0WW38869
Tommy Hilfiger longsleeve
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 208,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve culoarea bej, WW0WW47309
Tommy Hilfiger longsleeve
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve culoarea bej, WW0WW47309
Tommy Hilfiger longsleeve
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
Tommy Hilfiger longsleeve din bumbac culoarea bej, WW0WW47850
Tommy Hilfiger longsleeve din bumbac
419,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei din bumbac albastru WW0WW49928
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei din bumbac
299,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve culoarea bleumarin, cu guler, WW0WW39826
Tommy Hilfiger longsleeve
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei, din bumbac albastră WW0WW40589
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei, din bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve culoarea bleumarin, cu guler, WW0WW39826
Tommy Hilfiger longsleeve
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve culoarea bej, WW0WW47309
Tommy Hilfiger longsleeve
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve din bumbac culoarea bleumarin, WW0WW45519
Tommy Hilfiger longsleeve din bumbac
Preț actual:
184,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 369,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei, din bumbac alb WW0WW40589
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei, din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 281,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei, din bumbac roșu WW0WW49928
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei, din bumbac
299,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve din bumbac culoarea maro, WW0WW45760
Tommy Hilfiger longsleeve din bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve culoarea bleumarin, WW0WW47309
Tommy Hilfiger longsleeve
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei, din bumbac albastru WW0WW40589
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei, din bumbac
299,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve culoarea roșu, WW0WW48431
Tommy Hilfiger longsleeve
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 413,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve culoarea gri, cu turtleneck, WW0WW49391
Tommy Hilfiger longsleeve
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve din bumbac culoarea bleumarin, WW0WW43620
Tommy Hilfiger longsleeve din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longlseeve lounge culoarea bleumarin UW0UW04153
Tommy Hilfiger longlseeve lounge
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei din bumbac bleumarin WW0WW50969
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei din bumbac
489,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei, din bumbac albă WW0WW40589
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei, din bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei, din bumbac neagră WW0WW40589
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei, din bumbac
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei, din bumbac albastră WW0WW40589
Tommy Hilfiger longsleeve pentru femei, din bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 290,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI