Sari la conținut

Answear Club

Tommy Hilfiger
5.0

Tommy Hilfiger șlapi pentru femei, din piele ELEVATED TOE POST LTH SANDAL negri FW0FW09216

-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI -38%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI -3%
Culoare: negru
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Șlapi de deget Tommy Hilfiger – eleganță și confort într-un stil minimalist

Șlapii de deget Tommy Hilfiger sunt un model de încălțăminte de damă cu talpă plată, care îmbină designul clasic cu minimalismul modern. Acest model negru, confecționat din piele naturală de înaltă calitate, reprezintă o bază excelentă pentru ținutele de vară, asigurând confort în timpul escapadelor urbane sau al relaxării în vacanță.

De ce sunt atât de apreciați <strong>șlapii de deget din piele Tommy Hilfiger</strong>?

  • Șlapi de deget pentru femei, ideali pentru ținutele de vară, care favorizează libertatea de mișcare
  • Parte superioară din piele naturală, care susține respirabilitatea și o potrivire flexibilă
  • Branț și interior din piele naturală, care asigură confortul și igiena picioarelor
  • Talpă din cauciuc, care oferă stabilitate și rezistență la abraziune
  • Stil minimalist și clasic, care se integrează armonios în peisajul urban
  • Vârf deschis, care favorizează ventilația și libertatea degetelor în zilele călduroase
  • Textură netedă a materialului, care subliniază caracterul universal și elegant
Caracteristici produs
Talpă
cauciuc
Materialul branțurilor interioare
piele naturală
Tip de talpă
plată
Date despre produs
ID producător
FW0FW09216
Culoare
negru
Brand
Tommy Hilfiger
Producător

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID produs
PPY2-KLD00H_99X
Material
Partea superioară:
Piele naturală
Interior:
Piele naturală
Talpă:
Material sintetic
Produse similare
-17%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH SCANDI SOFT SUMMER SANDAL negre FW0FW09421
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH SCANDI SOFT SUMMER SANDAL
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger flip-flops pentru femei TH FLAG PRINT SUMMER SANDAL negri FW0FW09195
Tommy Hilfiger flip-flops pentru femei TH FLAG PRINT SUMMER SANDAL
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-29%
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH WEBBING SUMMER SANDAL negri FW0FW09193
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH WEBBING SUMMER SANDAL
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein șlapi pentru femei FLIP FLOP TPU METALLIC negri HW0HW02956
Calvin Klein șlapi pentru femei FLIP FLOP TPU METALLIC
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Rip Curl șlapi femei MIXED BLOOM negri 186WOT
Rip Curl șlapi femei MIXED BLOOM
Preț actual:
91,90 LEI
Preț normal: 106,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 95,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors șlapi pentru femei, din piele Janie Thong Sandal negri 40S6JNFS1L.001
MICHAEL Michael Kors șlapi pentru femei, din piele Janie Thong Sandal
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Steve Madden șlapi pentru femei Meira negri 11005377
Steve Madden șlapi pentru femei Meira
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Copenhagen șlapi din piele nappa pentru femei, culoare negru, toc plat CPH791
Copenhagen șlapi din piele nappa
Preț actual:
458,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-30%
-5% extra cu codul FS*
Melissa șlapi MELISSA COZY THONG AD culoarea negru, cu toc plat, M 37742 BN751
Melissa șlapi MELISSA COZY THONG AD
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-35%
Medicine șlapi pentru femei negre
Medicine șlapi pentru femei
Preț actual:
49,90 LEI
Preț normal: 77,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 77,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Birkenstock slapi de piele Gizeh Big Buckle femei, culoarea negru, cu toc plat, 1023334
Birkenstock slapi de piele Gizeh Big Buckle
Preț actual:
719,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
Aldo șlapi pentru femei LIFT negri 14344618
Aldo șlapi pentru femei LIFT
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 366,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul FS*
Jeffrey Campbell slapi Linques-2 femei, culoarea negru, cu toc plat, JC-1045-1-5
Jeffrey Campbell slapi Linques-2
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Guess șlapi pentru femei SAIMAS negri FLJSM2 SAT21
Guess șlapi pentru femei SAIMAS
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 637,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
Patrizia Pepe șlapi pentru femei, din piele negri 2X0052 L026
Patrizia Pepe șlapi pentru femei, din piele
Preț actual:
749,90 LEI
Preț normal: 1089,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 939,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Ipanema șlapi pentru femei CLASSIC BRASIL II AD negri 80415-22531
Ipanema șlapi pentru femei CLASSIC BRASIL II AD
Preț actual:
64,90 LEI
Preț normal: 106,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 77,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Melissa slapi MELISSA FLIP FLOP DIESEL AD culoarea negru, cu toc plat, M 36151
Melissa slapi MELISSA FLIP FLOP DIESEL AD
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Guess șlapi de piele YAIZA culoarea negru, cu toc drept, FLJYZA LEA03
Guess șlapi de piele YAIZA
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 628,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Helly Hansen șlapi LOGO SANDAL 2 femei, culoarea negru, cu toc plat 11957
Helly Hansen șlapi LOGO SANDAL 2
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul FS*
Ipanema slapi KIREI FEM femei, culoarea negru, cu toc plat, 81805-AT156
Ipanema slapi KIREI FEM
Preț actual:
86,90 LEI
Preț normal: 106,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 106,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
The North Face slapi Base Camp Mini Ii femei, culoarea negru, cu toc plat
The North Face slapi Base Camp Mini Ii
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 188,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul FS*
Ipanema slapi MESH CHIC PL femei, culoarea negru, cu platforma, 83386-AJ496
Ipanema slapi MESH CHIC PL
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-10%
Ipanema papuci ANATOMIC LOLITA FEM femei, culoarea negru, cu toc plat 83140-23376
Ipanema papuci ANATOMIC LOLITA FEM
Preț actual:
125,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Havaianas șlapi pentru femei SLIM ANIMALS negru 4103352.7018
Havaianas șlapi pentru femei SLIM ANIMALS
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-33%
BOSS papuci de piele Charlize femei, culoarea negru, cu toc plat, 50542228
BOSS papuci de piele Charlize
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 659,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Bianco șlapi pentru femei BIASPICE negri 11202623
Bianco șlapi pentru femei BIASPICE
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Teva șlapi femei Olowahu negri 6840
Teva șlapi femei Olowahu
Preț actual:
108,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Melissa - Papuci Babe
Melissa - Papuci Babe
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein șlapi pentru femei, din piele FLAT SANDAL THONG LTH negri HW0HW02866
Calvin Klein șlapi pentru femei, din piele FLAT SANDAL THONG LTH
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
Descoperă produsele Tommy Hilfiger
-17%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH SCANDI SOFT SUMMER SANDAL negre FW0FW09421
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH SCANDI SOFT SUMMER SANDAL
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-29%
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH WEBBING SUMMER SANDAL negri FW0FW09193
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH WEBBING SUMMER SANDAL
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger flip-flops pentru femei TH FLAG PRINT SUMMER SANDAL negri FW0FW09195
Tommy Hilfiger flip-flops pentru femei TH FLAG PRINT SUMMER SANDAL
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-50%
Tommy Hilfiger slapi de piele MIXED LEATHER HORSEBIT THONG femei, culoarea maro, cu toc plat, FW0FW08506
Tommy Hilfiger slapi de piele MIXED LEATHER HORSEBIT THONG
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 539,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH ITHACA STRIPE SUMMER SANDAL bleumarin FW0FW09192
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH ITHACA STRIPE SUMMER SANDAL
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH ITHACA STRIPE SUMMER SANDAL portocalii FW0FW09192
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH ITHACA STRIPE SUMMER SANDAL
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei, din piele ELEVATED TOE POST LTH SANDAL bej FW0FW09216
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei, din piele ELEVATED TOE POST LTH SANDAL
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH LTR FOOTBED SUMMER SANDAL bej FW0FW09194
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH LTR FOOTBED SUMMER SANDAL
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH STRIPE SUMMER SANDAL bej FW0FW09196
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH STRIPE SUMMER SANDAL
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH LTR FOOTBED SUMMER SANDAL bleumarin FW0FW09194
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH LTR FOOTBED SUMMER SANDAL
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH CRITTER SANDAL albaștri FW0FW09199
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH CRITTER SANDAL
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH LTR FOOTBED SUMMER SANDAL roz FW0FW09194
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH LTR FOOTBED SUMMER SANDAL
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH SCANDI PREMIUM SUMMER SANDAL bej FW0FW09206
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH SCANDI PREMIUM SUMMER SANDAL
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei, din piele ELEVATED TOE POST LTH SANDAL galbeni FW0FW09216
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei, din piele ELEVATED TOE POST LTH SANDAL
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH ITHACA STRIPE SUMMER SANDAL roz FW0FW09192
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH ITHACA STRIPE SUMMER SANDAL
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH WEBBING SUMMER SANDAL bleumarin FW0FW09193
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH WEBBING SUMMER SANDAL
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH CRITTER SANDAL roz FW0FW09199
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH CRITTER SANDAL
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH PEARLIZED SUMMER SANDAL bej FW0FW09201
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH PEARLIZED SUMMER SANDAL
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH CRITTER SANDAL bleumarin FW0FW09199
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH CRITTER SANDAL
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei, din piele ELEVATED TOE POST LTH SANDAL roz FW0FW09216
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei, din piele ELEVATED TOE POST LTH SANDAL
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH ITHACA STRIPE SUMMER SANDAL albaștri FW0FW09192
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH ITHACA STRIPE SUMMER SANDAL
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH STRIPE SUMMER SANDAL bleumarin FW0FW09196
Tommy Hilfiger șlapi pentru femei TH STRIPE SUMMER SANDAL
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger flip-flops pentru femei TH WEDGE BRAIDED SUMMER bleumarin FW0FW09198
Tommy Hilfiger flip-flops pentru femei TH WEDGE BRAIDED SUMMER
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-31%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șlapi TH WEDGE CORNROW BEACH SANDAL culoarea bej, toc pană, FW0FW09037
Tommy Hilfiger șlapi TH WEDGE CORNROW BEACH SANDAL
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger papuci pentru femei, din piele TH CLASSIC CORK SANDAL PEARL LTH negri FW0FW09344
Tommy Hilfiger papuci pentru femei, din piele TH CLASSIC CORK SANDAL PEARL LTH
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-14%
Tommy Hilfiger papuci NAUTICAL STRIPES ESPADRILLE MULE femei, culoarea bleumarin, toc pana, FW0FW08666
Tommy Hilfiger papuci NAUTICAL STRIPES ESPADRILLE MULE
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger sandale pentru femei, din piele GOLD HEEL DRESSY SANDAL negre FW0FW09124
Tommy Hilfiger sandale pentru femei, din piele GOLD HEEL DRESSY SANDAL
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 579,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger sandale de piele LEATHER ROPE REAL ESPAD SANDAL femei, culoarea maro, cu platforma, FW0FW08496
Tommy Hilfiger sandale de piele LEATHER ROPE REAL ESPAD SANDAL
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 649,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger papuci pentru femei DOUBLE STRAP RAFFIA SANDAL bej FW0FW09122
Tommy Hilfiger papuci pentru femei DOUBLE STRAP RAFFIA SANDAL
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger slapi de piele LEATHER ROPE ESPADRILLE MULE femei, culoarea maro, FW0FW08503
Tommy Hilfiger slapi de piele LEATHER ROPE ESPADRILLE MULE
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI