Sari la conținut

Answear Club

Tommy Hilfiger
4.9

Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 bleumarin 100001494

-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
49,90 LEI(24,95 LEI / UM)
Preț normal: 70,90 LEI -29%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 53,90 LEI -7%
Culoare: bleumarin
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 albe 100001494
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 albe 100001494
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 bej 100001494
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 roz 100001494
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 albastre 100001494
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 albastre 100001494
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 bleumarin 100001494
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 bej 100001494
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 multicolor 100001494
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 albe 100001494
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 violet 100001494
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 gri 100001494
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 negre 100001494
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Șosete lungi bleumarin Tommy Hilfiger – confort și stil universal

Șosetele pentru femei Tommy Hilfiger în culoarea bleumarin sunt o propunere care combină confortul la purtare cu un design clasic. Acest set de două perechi de șosete lungi reprezintă o bază pentru multe ținute, oferind versatilitate și un accent subtil. Structura lor netedă asigură confort pe tot parcursul zilei, fiind o completare excelentă atât pentru ținutele formale, cât și pentru cele casual.

Caracteristici speciale ale șosetelor pentru femei Tommy Hilfiger, set de 2

  • Caracterul universal favorizează purtarea în diverse situații
  • Croiala lungă asigură o așezare confortabilă în încălțăminte
  • Setul practic de două perechi permite completarea ușoară a garderobei
  • Potrivite pentru activitățile zilnice, susținând confortul timp de multe ore
  • Culoarea bleumarin netedă permite asortarea ușoară cu multe ținute
Caracteristici produs
Multipack
pachet de 2
Lungimea șosetei
lung
Date despre produs
ID producător
100001494
Culoare producător
003
Culoare
bleumarin
Brand
Tommy Hilfiger
Producător

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID produs
99KK-LGD0EL_59X
Material
Întregul produs:
80% Bumbac, 18% Poliamidă, 2% Elastan
Produse similare
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack femei, culoarea albastru marin
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
49,90 LEI
Preț normal: 64,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 53,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack femei, 343024001
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
46,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei cu lyocell bleumarin 701228932
Tommy Hilfiger șosete pentru femei cu lyocell
Preț actual:
33,90 LEI
Preț normal: 48,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 39,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete culoarea negru, 701228933
Tommy Hilfiger șosete
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 3 bleumarin 701239619
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 3
Preț actual:
49,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 55,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 bleumarin 100001493
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2
Preț actual:
49,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 53,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei bleumarin 701228931
Tommy Hilfiger șosete pentru femei
Preț actual:
39,90 LEI
Preț normal: 48,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 48,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei cu bumbac pachet de 2 bleumarin 373001001
Tommy Hilfiger șosete pentru femei cu bumbac pachet de 2
Preț actual:
45,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 47,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack culoarea albastru marin, 701236460
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
39,90 LEI
Preț normal: 68,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 44,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger - Sosete (2-pack)
Tommy Hilfiger - Sosete (2-pack)
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 59,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei cu amestec de mătase bleumarin 701228796
Tommy Hilfiger șosete pentru femei cu amestec de mătase
Preț actual:
60,90 LEI
Preț normal: 82,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 67,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger - ciorapi
Tommy Hilfiger - ciorapi
Preț actual:
52,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 57,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack femei, culoarea albastru marin, 343024001
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 bleumarin 100001493
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2
Preț actual:
53,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 55,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger - Sosete (2-pack)
Tommy Hilfiger - Sosete (2-pack)
Preț actual:
46,90 LEI
Preț normal: 72,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 51,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger sosete scurte 2-pack femei, culoarea albastru marin, 701233710
Tommy Hilfiger sosete scurte 2-pack
Preț actual:
50,90 LEI
Preț normal: 56,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 56,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete culoarea negru, 701228794
Tommy Hilfiger șosete
Preț actual:
36,90 LEI
Preț normal: 48,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 41,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
adidas Originals sosete 2-pack femei, culoarea albastru marin, IT7393
adidas Originals sosete 2-pack
Preț actual:
58,90 LEI
Preț normal: 129,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 64,95 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein - Sosete (2-pack)
Calvin Klein - Sosete (2-pack)
Preț actual:
49,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 51,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
P.E Nation șosete Homage culoarea negru, 243A416
P.E Nation șosete Homage
Preț actual:
72,90 LEI
Preț normal: 106,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 75,90 LEI
BOSS șosete pentru femei, cu modal 2P RS Drop Rib MD W pachet de 2 bleumarin 50564633
BOSS șosete pentru femei, cu modal 2P RS Drop Rib MD W pachet de 2
88,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Gant șosete pentru femei pachet de 2 bleumarin 4960270
Gant șosete pentru femei pachet de 2
Preț actual:
60,90 LEI
Preț normal: 88,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 67,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Guess șosete culoarea bleumarin, V5YZ02 Z3O11
Guess șosete
Preț actual:
46,90 LEI
Preț normal: 78,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 51,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
P.E Nation șosete Homage culoarea negru, 243A416
P.E Nation șosete Homage
Preț actual:
75,90 LEI
Preț normal: 102,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 79,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
women'secret șosete culoarea bleumarin, 3612481
women'secret șosete
Preț actual:
39,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 42,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Darn Tough șosete culoarea bleumarin, 6104
Darn Tough șosete
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
Polo Ralph Lauren șosete culoarea gri, 455955244
Polo Ralph Lauren șosete
149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
adidas Originals sosete Liberty 2-pack femei, culoarea alb, JC8655
adidas Originals sosete Liberty 2-pack
Preț actual:
68,90 LEI
Preț normal: 94,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 72,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MM by Max Mara șosete CARDIFF culoarea bleumarin, 2526556017600
MM by Max Mara șosete CARDIFF
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
Descoperă produsele Tommy Hilfiger
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger - Sosete (2-pack)
Tommy Hilfiger - Sosete (2-pack)
Preț actual:
46,90 LEI
Preț normal: 72,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 51,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 bleumarin 100001493
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2
Preț actual:
53,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 55,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger - Sosete (2-pack)
Tommy Hilfiger - Sosete (2-pack)
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 59,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete culoarea negru, 701228933
Tommy Hilfiger șosete
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete culoarea negru, 701228794
Tommy Hilfiger șosete
Preț actual:
36,90 LEI
Preț normal: 48,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 41,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger sosete scurte 2-pack femei, culoarea albastru marin, 701233710
Tommy Hilfiger sosete scurte 2-pack
Preț actual:
50,90 LEI
Preț normal: 56,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 56,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 bleumarin 100001493
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2
Preț actual:
49,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 53,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei bleumarin 701228931
Tommy Hilfiger șosete pentru femei
Preț actual:
39,90 LEI
Preț normal: 48,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 48,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei cu amestec de mătase bleumarin 701228796
Tommy Hilfiger șosete pentru femei cu amestec de mătase
Preț actual:
60,90 LEI
Preț normal: 82,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 67,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei cu lyocell bleumarin 701228932
Tommy Hilfiger șosete pentru femei cu lyocell
Preț actual:
33,90 LEI
Preț normal: 48,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 39,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack femei, 343024001
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
46,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-15% cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei cu bumbac pachet de 2 bleumarin 701243423
Tommy Hilfiger șosete pentru femei cu bumbac pachet de 2
70,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack culoarea albastru marin, 701236460
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
39,90 LEI
Preț normal: 68,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 44,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack femei, culoarea albastru marin, 343024001
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack femei, culoarea albastru marin
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
49,90 LEI
Preț normal: 64,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 53,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 3 bleumarin 701239619
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 3
Preț actual:
49,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 55,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger - ciorapi
Tommy Hilfiger - ciorapi
Preț actual:
52,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 57,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei cu bumbac pachet de 2 bleumarin 373001001
Tommy Hilfiger șosete pentru femei cu bumbac pachet de 2
Preț actual:
45,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 47,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 bej 343024001
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2
Preț actual:
49,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 58,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei cu amestec de mătase negre 701228796
Tommy Hilfiger șosete pentru femei cu amestec de mătase
Preț actual:
62,90 LEI
Preț normal: 82,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 68,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger - Sosete (2-pack)
Tommy Hilfiger - Sosete (2-pack)
Preț actual:
46,90 LEI
Preț normal: 59,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 53,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 albastre 343024001
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2
Preț actual:
46,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger sosete femei, culoarea negru, 701228933
Tommy Hilfiger sosete
Preț actual:
46,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger sosete femei, culoarea negru, 701228794
Tommy Hilfiger sosete
Preț actual:
39,90 LEI
Preț normal: 48,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 41,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 negre 100001493
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2
Preț actual:
53,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 55,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 albastre 100001494
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2
Preț actual:
49,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 53,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei cu amestec de mătase roz 701228796
Tommy Hilfiger șosete pentru femei cu amestec de mătase
Preț actual:
67,90 LEI
Preț normal: 82,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 82,90 LEI
-15% cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei cu vâscoză pachet de 2 negre 701242181
Tommy Hilfiger șosete pentru femei cu vâscoză pachet de 2
70,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2 albe 701238772
Tommy Hilfiger șosete pentru femei pachet de 2
Preț actual:
51,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 55,90 LEI
-18%
Tommy Hilfiger șosete pentru femei cu lyocell negre 701228932
Tommy Hilfiger șosete pentru femei cu lyocell
Preț actual:
39,90 LEI
Preț normal: 48,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 48,90 LEI