Sari la conținut

Answear Club

Tommy Hilfiger
5.0

Tommy Hilfiger top pentru femei, din bumbac negru WW0WW48715

-20%-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI -32%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI -20%
Culoare: negru
Tommy Hilfiger top pentru femei, din bumbac bej WW0WW48715
Tommy Hilfiger top pentru femei, din bumbac negru WW0WW48715
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Maiou negru Tommy Hilfiger – clasic și confort într-un stil minimalist

Maioul Tommy Hilfiger este un model pentru pentru femei, care combină designul minimalist cu un confort de neegalat la purtare. Confecționat dintr-un bumbac moale, elastic, cu o croială slim, contribuie la evidențierea siluetei, asigurând în același timp o libertate deplină de mișcare. Este o piesă vestimentară versatilă, care va completa perfect diverse stiluri, de la cele casual la cele cu o notă de eleganță.

Prin ce se remarcă maioul pentru pentru femei, din bumbac, Tommy Hilfiger?

  • Croială slim contribuie la evidențierea siluetei, oferind în același timp confort la purtare
  • Croiala de maiou permite libertate de mișcare, ideală pentru zilele mai calde
  • Confecționat din 100% bumbac asigură moliciunea și respirabilitatea materialului
  • Material elastic permite o mai bună adaptare la corp și confort
  • Design clasic și minimalist se potrivește multor stiluri și ocazii
  • Decolteu rotund este o soluție universală, care se așează bine pe gât
Caracteristici produs
Flexibilitate
elastic
Date despre produs
ID producător
WW0WW48715
Culoare
negru
Brand
Tommy Hilfiger
Producător

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID produs
PPY2-TSD1BU_99X
Material
Întregul produs:
100% Bumbac
Croială
Decolteu:
rotund
Croială:
slim fit
Măsurători
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
S
Lungime:
55 cm
Lățimea sub brațe:
41 cm
Modelul din imagine are înalțimea 176 cm și poartă măsura S
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Produse similare
Tommy Hilfiger top pentru femei
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top culoarea negru, WW0WW45444
Tommy Hilfiger top
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 167,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top femei, culoarea negru, WW0WW38635
Tommy Hilfiger top
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top culoarea negru, WW0WW45647
Tommy Hilfiger top
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top pentru femei, din bumbac negru WW0WW47806
Tommy Hilfiger top pentru femei, din bumbac
Preț actual:
125,90 LEI
Preț normal: 140,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 140,90 LEI
-37%
-5% extra cu codul FS*
Columbia top pentru femei Chill Creek negru 2155561
Columbia top pentru femei Chill Creek
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 206,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
adidas Originals body femei, culoarea negru IU2430
adidas Originals body
Preț actual:
224,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton top culoarea negru, 11365H007
United Colors of Benetton top
Preț actual:
96,90 LEI
Preț normal: 208,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 108,90 LEI
-32%
Fiorucci body Angel Patch culoarea negru, W02SPTBO292LY01BK01
Fiorucci body Angel Patch
Preț actual:
759,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1119,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton top pentru femei, din bumbac cu elastan negru 3O4YDH01B
United Colors of Benetton top pentru femei, din bumbac cu elastan
Preț actual:
67,90 LEI
Preț normal: 97,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 74,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
adidas Originals crop top pentru femei negru KC6484
adidas Originals crop top pentru femei
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Columbia top sport culoarea negru, 2155342
Columbia top sport
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Abercrombie & Fitch top culoarea negru, KI139-5175
Abercrombie & Fitch top
Preț actual:
91,90 LEI
Preț normal: 169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 96,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Abercrombie & Fitch top femei, culoarea negru
Abercrombie & Fitch top
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 154,90 LEI
-26%
adidas Originals top Essential femei, culoarea negru, IW5736
adidas Originals top Essential
Preț actual:
102,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Bizuu top LOVIE culoarea negru, LOVIE CZARNY
Bizuu top LOVIE
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
Sisley top culoarea negru, 17Q3L107C
Sisley top
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Puma top de antrenament culoarea negru, 527734
Puma top de antrenament
Preț actual:
96,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 101,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Pinko top cu lână culoarea negru, 106318 A34B
Pinko top cu lână
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 977,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
-15% cu codul FS*
adidas top Essentials Linear femei, culoarea negru, JC5798
adidas top Essentials Linear
99,90 LEI
HUGO Blue top pentru femei, cu bumbac Damatank_B_1 negru 50572293
HUGO Blue top pentru femei, cu bumbac Damatank_B_1
148,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marc O'Polo tricou basic pentru femei, din bumbac negru 5000013325
Marc O'Polo tricou basic pentru femei, din bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 290,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-15% cu codul FS*
adidas Originals crop top pentru femei, din bumbac negru KD1406
adidas Originals crop top pentru femei, din bumbac
179,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Elisabetta Franchi body pentru femei, cu vâscoză negru BK80W61E2
Elisabetta Franchi body pentru femei, cu vâscoză
Preț actual:
949,90 LEI
Preț normal: 1469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1059,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld top culoarea negru, A2W17107
Karl Lagerfeld top
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
Jack Wolfskin top pentru femei Wildstride negru A65830
Jack Wolfskin top pentru femei Wildstride
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Guess Jeans top culoarea negru, W5YP35 KA0H1
Guess Jeans top
Preț actual:
69,95 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Jeans top pentru femei, din bumbac cu elastan negru DW0DW22280
Tommy Jeans top pentru femei, din bumbac cu elastan
Preț actual:
100,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 109,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour crop top pentru femei negru 6007656
Under Armour crop top pentru femei
Preț actual:
100,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 105,90 LEI
Descoperă produsele Tommy Hilfiger
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top culoarea negru, WW0WW45444
Tommy Hilfiger top
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 167,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top culoarea negru, WW0WW45647
Tommy Hilfiger top
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top pentru femei negru WW0WW47807
Tommy Hilfiger top pentru femei
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top pentru femei, din bumbac negru WW0WW47806
Tommy Hilfiger top pentru femei, din bumbac
Preț actual:
125,90 LEI
Preț normal: 140,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 140,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top femei, culoarea negru, WW0WW38635
Tommy Hilfiger top
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-15% cu codul FS*
Tommy Hilfiger top pentru femei, din bumbac bleumarin WW0WW50025
Tommy Hilfiger top pentru femei, din bumbac
149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top WW0WW46790
Tommy Hilfiger top
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,95 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top pentru femei, din bumbac bej WW0WW48715
Tommy Hilfiger top pentru femei, din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger body pentru femei, cu bumbac gri UW0UW06275
Tommy Hilfiger body pentru femei, cu bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger boxeri din bumbac cu elastan pachet de 2 albi UW0UW05748
Tommy Hilfiger boxeri din bumbac cu elastan pachet de 2
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top feminin roșu WW0WW47807
Tommy Hilfiger top feminin
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 281,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger boxer din bumbac cu elastan pachet de 2 gri UW0UW05748
Tommy Hilfiger boxer din bumbac cu elastan pachet de 2
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
Tommy Hilfiger top pentru femei, cu bumbac bleumarin UW0UW06308
Tommy Hilfiger top pentru femei, cu bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top pentru femei SUMMER verde WW0WW49561
Tommy Hilfiger top pentru femei SUMMER
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top 2-pack femei, culoarea alb UW0UW04891
Tommy Hilfiger top 2-pack
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top femei, culoarea roz, WW0WW38635
Tommy Hilfiger top
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 172,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top pentru femei, din bumbac bleumarin WW0WW45706
Tommy Hilfiger top pentru femei, din bumbac
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-23%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top pentru femei, din bumbac bej UW0UW06321
Tommy Hilfiger top pentru femei, din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-23%
Tommy Hilfiger top pentru femei SUMMER roz WW0WW49561
Tommy Hilfiger top pentru femei SUMMER
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-15% cu codul FS*
Tommy Hilfiger top tricotat pentru femei, din bumbac bleumarin WW0WW50102
Tommy Hilfiger top tricotat pentru femei, din bumbac
579,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top femei din bumbac rosu WW0WW45706
Tommy Hilfiger top femei din bumbac
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top femei, culoarea albastru marin, WW0WW38635
Tommy Hilfiger top
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-15% cu codul FS*
Tommy Hilfiger top pentru femei din bumbac cu elastan bleumarin WW0WW50947
Tommy Hilfiger top pentru femei din bumbac cu elastan
199,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top lounge 2-pack culoarea alb UW0UW04892
Tommy Hilfiger top lounge 2-pack
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top din bumbac culoarea albastru marin, cu turtleneck, WW0WW44573
Tommy Hilfiger top din bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 184,90 LEI
-25% cu codul FS*
Tommy Hilfiger top pentru femei cu bumbac bej WW0WW50069
Tommy Hilfiger top pentru femei cu bumbac
579,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top femei de bumbac bej WW0WW49251
Tommy Hilfiger top femei de bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top pentru femei, cu bumbac roz UW0UW06295
Tommy Hilfiger top pentru femei, cu bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-31%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top pentru femei, din bumbac bej WW0WW45706
Tommy Hilfiger top pentru femei, din bumbac
Preț actual:
245,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger top culoarea bej, WW0WW45444
Tommy Hilfiger top
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 178,90 LEI