Sari la conținut

Answear Club

Tommy Hilfiger
5.0

Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbacburgund WW0WW40276

-5% extra cu codul SUN*
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI -52%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI -8%
Culoare: burgundia
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac alb WW0WW40276
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac bej WW0WW40276
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac bej WW0WW40276
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac albastru WW0WW40276
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac verde WW0WW40276
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac galben WW0WW40276
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac galben WW0WW40276
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac roz WW0WW40276
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac roșu WW0WW40276
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac roșu WW0WW40276
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac roșu WW0WW40276
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac albastru WW0WW40276
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac bleumarin WW0WW40276
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac bleumarin WW0WW40276
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac burgund WW0WW40276
Tommy Hilfiger tricou pentru femei, din bumbac gri WW0WW40276
Tommy Hilfiger tricou pentru femei, din bumbac negru WW0WW40276
Selectează o mărime

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Tricou burgundy Tommy Hilfiger – stil casual cu imprimeu

Tricoul pentru femei Tommy Hilfiger este un tricou din bumbac cu imprimeu, care asigură confort și libertate de mișcare. Acest model, în nuanța burgundy, caracterizat printr-o croială regulară și un material elastic, este potrivit pentru combinații lejere, urbane.

Prin ce se remarcă tricoul pentru femei, din bumbac, Tommy Hilfiger?

  • Croiala regulară asigură confort la purtare și o așezare lejeră pe siluetă
  • Bumbacul de înaltă calitate este plăcut la atingere și permite pielii să respire
  • Materialul elastic permite adaptarea la mișcările corpului, sporind confortul
  • Stilul casual face ca tricoul să fie potrivit pentru combinații lejere
  • Decolteul rotund se așază estetic, adăugând un caracter universal
  • Imprimeul expresiv din față adaugă tricoului un caracter individual
Caracteristici produs
Flexibilitate
elastic
Date despre produs
ID producător
WW0WW40276
Culoare producător
XNN
Culoare
burgundia
Brand
Tommy Hilfiger
ID produs
9BYX-TSD14J_83X
Material
Întregul produs:
100% Bumbac
Croială
Decolteu:
rotund
Tip de mânecă:
clasică
Croială:
regular fit
Măsurători
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
S
Lungime:
58 cm
Lățimea sub brațe:
51 cm
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Produse similare
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac burgundiu WW0WW40584
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac
259,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
women'secret tricou culoarea bordo, 3272301
women'secret tricou
Preț actual:
58,90 LEI
Preț normal: 94,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 62,90 LEI
adidas Originals tricou din bumbac LACE CALI T culoarea bordo, KC6453
adidas Originals tricou din bumbac LACE CALI T
209,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul SUN*
Levi's tricou din bumbac culoarea bordo, A8798
Levi's tricou din bumbac
Preț actual:
96,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Jeans tricou pentru femei din bumbac cu elastan burgundia DW0DW17881
Tommy Jeans tricou pentru femei din bumbac cu elastan
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Guess tricou din bumbac culoarea alb, W1YI1B I3Z14
Guess tricou din bumbac
Preț actual:
94,90 LEI
Preț normal: 178,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Performance tricou de antrenament culoarea alb, LVGWS4K238
Calvin Klein Performance tricou de antrenament
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Guess tricou FABIA culoarea bordo, V5BI01 K1891
Guess tricou FABIA
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 248,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
adidas Performance tricou de antrenament Tabela 23 culoarea bordo IB4930
adidas Performance tricou de antrenament Tabela 23
Preț actual:
89,90 LEI
Preț normal: 99,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 99,90 LEI
-41%
Medicine tricou pentru femei, din bumbac burgundy
Medicine tricou pentru femei, din bumbac
Preț actual:
37,90 LEI
Preț normal: 64,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 64,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Jeans tricou basic de femei din bumbac cu elastan burgund DW0DW17383
Tommy Jeans tricou basic de femei din bumbac cu elastan
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
adidas Originals tricou pentru femei burgundy KD1349
adidas Originals tricou pentru femei
179,90 LEI
Marc O'Polo tricou tricotat pentru femei cu bumbac burgund 5000012417
Marc O'Polo tricou tricotat pentru femei cu bumbac
369,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul SUN*
Sisley tricou din bumbac culoarea bej, 3I1XL101S
Sisley tricou din bumbac
Preț actual:
71,90 LEI
Preț normal: 128,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 101,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Jeans Tricou de femei din bumbac burgund LV047C912G
Calvin Klein Jeans Tricou de femei din bumbac
Preț actual:
102,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 109,90 LEI
adidas Originals tricou pentru femei Firebird burgund KS4799
adidas Originals tricou pentru femei Firebird
179,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Salewa tricou sport Lavaredo Hemp culoarea bordo
Salewa tricou sport Lavaredo Hemp
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Orange tricou din bumbac C Elove 2 culoarea bordo, 50556995
BOSS Orange tricou din bumbac C Elove 2
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Medicine tricou din bumbac culoarea bordo
Medicine tricou din bumbac
134,90 LEI
Marc O'Polo tricou pentru femei din bumbac burgundia 5000010007
Marc O'Polo tricou pentru femei din bumbac
259,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Orange tricou de femei de bumbac C_Esogo_3 burgundiu 50545288
BOSS Orange tricou de femei de bumbac C_Esogo_3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 248,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Guess tricou culoarea bordo, W5YI46 J1314
Guess tricou
Preț actual:
134,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou pentru femei, din bumbac cu elastan burgundy 3O4YD10CC
United Colors of Benetton tricou pentru femei, din bumbac cu elastan
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 144,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
Marc O'Polo tricou pentru femei din bumbac burgundia 5000010178
Marc O'Polo tricou pentru femei din bumbac
189,90 LEI
Medicine tricou basic pentru femei, cu modal burgundy
Medicine tricou basic pentru femei, cu modal
114,90 LEI
adidas Originals tricou pentru femei, din bumbac cu elastan burgundy KY5092
adidas Originals tricou pentru femei, din bumbac cu elastan
209,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Guess tricou din bumbac ARTEMISIA culoarea bordo, V6RI05 I3Z14
Guess tricou din bumbac ARTEMISIA
Preț actual:
160,90 LEI
Preț normal: 178,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 178,90 LEI
adidas Originals tricou pentru femei din bumbac burgund KD1357
adidas Originals tricou pentru femei din bumbac
129,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear tricou lounge culoarea bordo, LV00QF8487
Calvin Klein Underwear tricou lounge
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
Medicine tricou oversized pentru femei cu modal burgundia
Medicine tricou oversized pentru femei cu modal
174,90 LEI
Descoperă produsele Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac burgundiu WW0WW40584
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac
259,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac alb WW0WW40584
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac galben WW0WW40584
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou din bumbac SAILING culoarea bleumarin, WW0WW45935
Tommy Hilfiger tricou din bumbac SAILING
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou WW0WW24969
Tommy Hilfiger tricou
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger polo pentru femei, din bumbac verde WW0WW43225
Tommy Hilfiger polo pentru femei, din bumbac
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger - Tricou
Tommy Hilfiger - Tricou
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou pentru femei. din bumbac albastru WW0WW48713
Tommy Hilfiger tricou pentru femei. din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-30% cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac albastru WW0WW40276
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac
209,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou pentru femei, din bumbac bej WW0WW49256
Tommy Hilfiger tricou pentru femei, din bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou pentru femei, din bumbac bleumarin WW0WW40587
Tommy Hilfiger tricou pentru femei, din bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou tricotat pentru femei, cu bumbac roz WW0WW49705
Tommy Hilfiger tricou tricotat pentru femei, cu bumbac
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou pentru femei. din bumbac bej WW0WW48713
Tommy Hilfiger tricou pentru femei. din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
Tommy Hilfiger tricou pentru femei, din bumbac bleumarin WW0WW50942
Tommy Hilfiger tricou pentru femei, din bumbac
339,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou pentru femei SUMMER bleumarin WW0WW48710
Tommy Hilfiger tricou pentru femei SUMMER
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 187,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou pentru femei SUMMER bej WW0WW48710
Tommy Hilfiger tricou pentru femei SUMMER
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 187,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-26%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou tricotat pentru femei, cu bumbac bleumarin WW0WW49705
Tommy Hilfiger tricou tricotat pentru femei, cu bumbac
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac alb WW0WW40276
Tommy Hilfiger tricou pentru femei din bumbac
Preț actual:
107,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 109,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou basic pentru femei, din bumbac negru WW0WW48702
Tommy Hilfiger tricou basic pentru femei, din bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 251,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou din bumbac femei, culoarea bej, WW0WW44433
Tommy Hilfiger tricou din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou pentru femei, din bumbac negru WW0WW49926
Tommy Hilfiger tricou pentru femei, din bumbac
299,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou din bumbac culoarea bej, WW0WW47210
Tommy Hilfiger tricou din bumbac
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger - Tricou
Tommy Hilfiger - Tricou
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 148,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou din bumbac culoarea bleumarin WW0WW31999
Tommy Hilfiger tricou din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou damă din bumbac verde WW0WW40587
Tommy Hilfiger tricou damă din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
Tommy Hilfiger tricou pentru femei, cu lyocell bleumarin WW0WW50032
Tommy Hilfiger tricou pentru femei, cu lyocell
299,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou WW0WW24967
Tommy Hilfiger tricou
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou culoarea bleumarin, WW0WW47316
Tommy Hilfiger tricou
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger polo pentru femei, din bumbac galben WW0WW43225
Tommy Hilfiger polo pentru femei, din bumbac
Preț actual:
296,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger tricou pentru femei, din bumbac roz WW0WW49245
Tommy Hilfiger tricou pentru femei, din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 234,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI