Sari la conținut

Answear Club

Under Armour
5.0

Under Armour pantaloni femei, culoarea bordo, neted

-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI -33%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI -5%
Culoare: roz
Under Armour pantaloni femei, culoarea bordo, neted
Under Armour pantaloni femei, culoarea roz, neted
Under Armour Pantaloni 1365334 femei, culoarea negru, material neted
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Under Armour pantaloni

Colanti din colectia Under Armour. Model confectionat din tesatura subtire, usor elastica.
- Tehnologia Heatgear® pentru transportul rapid de umiditate.
- Gradul de ajustare: compression.
- Fason mulat.
- Tricot neted.
- Material tricot flexibil si subtire.
- Latimea in talie: 30 cm.
- Inaltimea taliei: 25 cm.
- Lungimea: 70 cm.
- Dimensiunile date pentru marimea: S.
Caracteristici produs
Sistem de închidere
fără închidere
Flexibilitate
elastic
Date despre produs
ID producător
1365334
Culoare producător
681
Culoare
roz
Brand
Under Armour
ID produs
PPY8-LGD0ND_42X
Croială
Brâu:
înalt
Tip de picior de pantalon:
conic
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 178 cm și poartă măsura S
Produse similare
Under Armour leggins de antrenament HG Armour HiRise
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de antrenament HG Armour HiRise culoarea negru, neted, 1365335
Under Armour leggins de antrenament HG Armour HiRise
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Under Armour pantaloni femei, culoarea roz, neted
Under Armour pantaloni
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 144,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Joy in me jambiere de yoga Oneness Bond culoarea roz, neted, Oneness Bond 7/8
Joy in me jambiere de yoga Oneness Bond
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 409,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Casall leggins de antrenament culoarea roz, neted
Casall leggins de antrenament
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
JOYINME colanți pentru yoga pentru femei Shape Ease roz high waist
JOYINME colanți pentru yoga pentru femei Shape Ease
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 429,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 386,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Fila leggins de antrenament Redon culoarea roz, modelator
Fila leggins de antrenament Redon
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Guess colanti femei, culoarea roz, cu imprimeu
Guess colanti
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Dkny colanti femei, culoarea roz, neted
Dkny colanti
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
adidas Originals pantaloni evazați flare pentru femei Essentials roz high waist KT4760
adidas Originals pantaloni evazați flare pentru femei Essentials
259,90 LEI
-15% cu codul FS*
Dynafit leggins de antrenament ULTRA culoarea roz, uni, 08.0000071905
Dynafit leggins de antrenament ULTRA
539,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Performance colanți sport pentru femei roz high waist LVGWS6L674
Calvin Klein Performance colanți sport pentru femei
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Puma leggins de alergare Velocity culoarea roz, neted, 526591
Puma leggins de alergare Velocity
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Reebok leggins de antrenament LUX COLLECTION culoarea roz, neted
Reebok leggins de antrenament LUX COLLECTION
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
BOSS colanti femei, culoarea roz, modelator, 50540207
BOSS colanti
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 739,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Answear Lab colanti femei, culoarea roz, neted
Answear Lab colanti
Preț actual:
74,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 81,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton colanti femei, culoarea roz, modelator, 330X3F03S
United Colors of Benetton colanti
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Newland leggins sport Blaise femei, culoarea roz, modelator, N46519.111
Newland leggins sport Blaise
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Reebok jambiere de yoga culoarea roz, neted
Reebok jambiere de yoga
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Kari Traa leggins de antrenament Ava culoarea roz, uni, 623947
Kari Traa leggins de antrenament Ava
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Casall leggins de antrenament culoarea roz, modelator
Casall leggins de antrenament
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Casall jambiere de yoga culoarea roz, modelator
Casall jambiere de yoga
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Helly Hansen colanți pentru femei HP roz high waist 34318
Helly Hansen colanți pentru femei HP
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Mizuno leggins de alergare Printed culoarea roz, modelator
Mizuno leggins de alergare Printed
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
adidas Colanți culoarea roz, cu imprimeu, KC5180
adidas Colanți
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
adidas Performance colanți femei roz high waist KE9324
adidas Performance colanți femei
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Guess colanti femei, culoarea roz, cu imprimeu
Guess colanti
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Columbia leggins sport Boundless Trek femei, culoarea roz, neted, 2033514
Columbia leggins sport Boundless Trek
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 173,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
adidas TERREX leggins sport Multi femei, culoarea roz, modelator, IP6874
adidas TERREX leggins sport Multi
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
Descoperă produsele Under Armour
-10%
-5% extra cu codul FS*
Under Armour pantaloni femei, culoarea roz, neted
Under Armour pantaloni
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 144,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de antrenament HG Armour HiRise culoarea roz, neted, 1365336
Under Armour leggins de antrenament HG Armour HiRise
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de antrenament HG Armour HiRise culoarea negru, neted, 1365335
Under Armour leggins de antrenament HG Armour HiRise
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-27%
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de antrenament HeatGear culoarea violet, uni, 6010002
Under Armour leggins de antrenament HeatGear
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de antrenament HG Armour HiRise culoarea negru, neted, 1365336
Under Armour leggins de antrenament HG Armour HiRise
269,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de antrenament Train culoarea portocaliu, neted, 1381662
Under Armour leggins de antrenament Train
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de antrenament HG Armour HiRise culoarea gri, neted, 1365336
Under Armour leggins de antrenament HG Armour HiRise
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de antrenament HG Armour HiRise culoarea violet, neted, 1365336
Under Armour leggins de antrenament HG Armour HiRise
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de antrenament Train culoarea gri, neted, 1381662
Under Armour leggins de antrenament Train
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de antrenament Motion culoarea verde, uni, 6007094
Under Armour leggins de antrenament Motion
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de antrenament ColdGear culoarea bordo, cu imprimeu, 6003997
Under Armour leggins de antrenament ColdGear
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de antrenament HeatGear culoarea negru, uni, 6010002
Under Armour leggins de antrenament HeatGear
229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de antrenament HeatGear culoarea gri, uni, 6010002
Under Armour leggins de antrenament HeatGear
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Under Armour colanți pentru femei Motion burgundy 1388647
Under Armour colanți pentru femei Motion
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de antrenament ColdGear culoarea negru, cu imprimeu, 6003997
Under Armour leggins de antrenament ColdGear
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour colanti
Under Armour colanti
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de antrenament Train culoarea verde, neted, 1381662
Under Armour leggins de antrenament Train
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-30%
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de antrenament Velociti culoarea negru, cu imprimeu, 6009493
Under Armour leggins de antrenament Velociti
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de antrenament HG Armour HiRise culoarea negru, neted, 1365335
Under Armour leggins de antrenament HG Armour HiRise
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de alergare Fly Fast 3.0 culoarea violet, uni
Under Armour leggins de alergare Fly Fast 3.0
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de antrenament HG Armour HiRise culoarea negru, uni, 1365336
Under Armour leggins de antrenament HG Armour HiRise
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de antrenament HG Armour HiRise culoarea gri, neted, 1365336
Under Armour leggins de antrenament HG Armour HiRise
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de antrenament Vanish Seamless culoarea violet, cu imprimeu, 6000646
Under Armour leggins de antrenament Vanish Seamless
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de antrenament Motion culoarea negru, uni, 6007094
Under Armour leggins de antrenament Motion
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-33%
-5% extra cu codul FS*
Under Armour colanți pentru femei Motion violet talie înaltă 1388647
Under Armour colanți pentru femei Motion
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour Colanți 1368700 femei, culoarea negru, material neted
Under Armour Colanți 1368700
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour leggins de antrenament Velociti cu imprimeu, 6009493
Under Armour leggins de antrenament Velociti
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Under Armour colanți pentru femei Motion negri high waist 1383607
Under Armour colanți pentru femei Motion
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Under Armour - Colanti 1356403
Under Armour - Colanti 1356403
Preț actual:
108,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
Under Armour Pantaloni 1365334 femei, culoarea negru, material neted
Under Armour Pantaloni 1365334
229,90 LEI