Sari la conținut

Answear Club

United Colors of Benetton
5.0

United Colors of Benetton palton pentru femei, din bumbac bleumarin 2QJYDN09K

-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 670,90 LEI -29%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI -9%
Culoare: bleumarin
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Palton bleumarin United Colors of Benetton – croială clasică din bumbac pentru primăvară și toamnă

Paltonul bleumarin United Colors of Benetton este o propunere elegantă pentru femeile care apreciază stilul atemporal și confortul în sezoanele de tranziție. Acest model cu un singur rând de nasturi, confecționat din bumbac, favorizează crearea atât a ținutelor casual, cât și a celor mai formale. Designul său minimalist și croiala dreaptă permit o utilizare versatilă în ținutele urbane, adăugându-le un caracter rafinat.

Palton bleumarin de tranziție United Colors of Benetton – cele mai importante caracteristici și detalii

  • Confecționat din bumbac – favorizează confortul la purtare și este moale la atingere, ideal pentru sezoanele de tranziție
  • Căptușeală completă – facilitează îmbrăcarea și purtarea, sporind confortul în utilizare
  • Croială dreaptă – permite libertate de mișcare și o potrivire universală pentru diferite siluete
  • Buzunare laterale inserate – un loc practic pentru obiecte mici sau pentru a încălzi mâinile în zilele mai răcoroase
  • Lungime scurtă – conferă lejeritate ținutei și nu restricționează mișcarea, ideală pentru combinațiile urbane
  • Închidere la un rând de nasturi – o soluție clasică, ce adaugă eleganță și este ușor de utilizat
  • Mâneci raglan – favorizează libertatea de mișcare a brațelor, asigurând confort pe tot parcursul zilei
  • Guler clasic cu revere – permite diverse stilizări, de la cele elegante la cele casual
  • Model uni – sporește versatilitatea paltonului, combinându-se ușor cu alte piese vestimentare
  • Ideal pentru primăvară și toamnă – construcția sa ușoară îl face o alegere potrivită pentru vremea schimbătoare
Caracteristici produs
Sistem de închidere
cu nasturi, cu două rânduri de nasturi
Căptușeală
cu căptușeală completă
Date despre produs
ID producător
2QJYDN09K
Culoare
bleumarin
Brand
United Colors of Benetton
Producător

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID produs
PPY2-KUD0FA_59X
Material
Material principal:
100% Bumbac
Căptușeală:
100% Poliester
Croială
Tip de mânecă:
raglan
Guler și revere:
clasic, ridicat
Croială:
simplu
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 171 cm și poartă măsura S
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.

Mărimile prezentate în magazin au fost convertite în tabelul standard european de mărimi. Pe eticheta produsului livrat se află marcajul original al producătorului.

Produse similare
United Colors of Benetton sacou din bumbac
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton trenci culoarea bleumarin, de tranzitie, 2OPFDN07P
United Colors of Benetton trenci
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 989,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 540,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton trenci pentru femei, din bumbac bleumarin 2LGRDN09I
United Colors of Benetton trenci pentru femei, din bumbac
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 863,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MAX&Co. palton de lână culoarea bleumarin, 2526016014200
MAX&Co. palton de lână
Preț actual:
2699,90 LEI
Preț normal: 5399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2899,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
BOSS palton de cașmir Callafy culoarea bleumarin, 50548726
BOSS palton de cașmir Callafy
Preț actual:
2999,90 LEI
Preț normal: 5999,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 3499,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger haină cu lână culoarea bleumarin, WW0WW47759
Tommy Hilfiger haină cu lână
Preț actual:
1009,90 LEI
Preț normal: 1779,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1089,90 LEI
MAX&Co. palton de lână culoarea negru, de tranziție, desfăcut, 2418011034200
MAX&Co. palton de lână
2599,90 LEI
-15% cu codul FS*
Marc O'Polo palton pentru femei cu lână bleumarin 5000014784
Marc O'Polo palton pentru femei cu lână
1949,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MMC STUDIO geacă de puf culoarea bleumarin, de iarnă, APOLLO.JACKET
MMC STUDIO geacă de puf
Preț actual:
3099,90 LEI
Preț normal: 4499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 3399,90 LEI
BOSS trenci pentru femei Caomy bleumarin 50561656
BOSS trenci pentru femei Caomy
2299,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Hetrego geacă de puf HANNA culoarea bleumarin, de iarnă, oversize, 8P602
Hetrego geacă de puf HANNA
Preț actual:
1349,90 LEI
Preț normal: 2699,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2699,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Sisley haină cu lână culoarea bleumarin, 2LAJLN06E
Sisley haină cu lână
Preț actual:
629,90 LEI
Preț normal: 1098,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 689,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul FS*
Barbour trenci pentru femei, din bumbac x Farm Rio bleumarin LCA0389
Barbour trenci pentru femei, din bumbac x Farm Rio
Preț actual:
1789,90 LEI
Preț normal: 2999,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2199,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren trenci femei, culoarea albastru marin, de tranzitie, 297967122
Lauren Ralph Lauren trenci
Preț actual:
1399,90 LEI
Preț normal: 2019,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1549,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Jeans geacă de puf culoarea bleumarin, de iarnă, LV047D502G
Calvin Klein Jeans geacă de puf
Preț actual:
699,90 LEI
Preț normal: 1479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 829,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Jeans geacă de puf culoarea bleumarin, de iarna, DW0DW21977
Tommy Jeans geacă de puf
Preț actual:
889,90 LEI
Preț normal: 1779,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1779,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld palton de lana culoarea albastru marin, de tranzitie, A1W15020
Karl Lagerfeld palton de lana
Preț actual:
1489,90 LEI
Preț normal: 2299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1549,90 LEI
Didriksons geaca STELLA
Preț actual:
1199,90 LEI
Preț normal: 1789,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MM by Max Mara palton din lână culoarea bleumarin, de tranzitie, 2516491017600
MM by Max Mara palton din lână
Preț actual:
1299,90 LEI
Preț normal: 2499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1409,90 LEI
Weekend Max Mara palton pentru femei din lână WKDRESINA bleumarin 2625016021600
Weekend Max Mara palton pentru femei din lână WKDRESINA
3999,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Hoss Intropia palton jeans culoarea bleumarin, 5473155
Hoss Intropia palton jeans
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 759,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
Fiorucci palton de lână Light Wool Maxi culoarea bleumarin, W02FPOCO382WO01BL05
Fiorucci palton de lână Light Wool Maxi
Preț actual:
3499,90 LEI
Preț normal: 5599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 3639,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Max&Co. palton femeiesc din denim MCOORCA bleumarin 2616011033200
Max&Co. palton femeiesc din denim MCOORCA
Preț actual:
1179,90 LEI
Preț normal: 1889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1259,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Jeans geacă culoarea bleumarin, de iarnă, LV047D506G
Calvin Klein Jeans geacă
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 1419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
The Kooples palton de lana culoarea albastru marin, de tranzitie, cu doua randuri de nasturi, FMAN29001K
The Kooples palton de lana
Preț actual:
1299,90 LEI
Preț normal: 2599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2599,90 LEI
-15% cu codul FS*
Tommy Hilfiger trenci pentru femei cu amestec de in bleumarin WW0WW49841
Tommy Hilfiger trenci pentru femei cu amestec de in
1539,90 LEI
Lauren Ralph Lauren geaca de puf femei, culoarea albastru marin, de iarna, 297962420
Lauren Ralph Lauren geaca de puf
1719,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Weekend Max Mara geacă de puf TENUTA culoarea bleumarin, de tranziție, 2525496032600
Weekend Max Mara geacă de puf TENUTA
Preț actual:
1389,90 LEI
Preț normal: 2699,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1499,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Levi's palton jeans femei, culoarea albastru marin, de tranzitie, cu doua randuri de nasturi, A8976
Levi's palton jeans
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 899,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
Descoperă produsele United Colors of Benetton
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton trenci pentru femei, din bumbac bleumarin 2LGRDN09I
United Colors of Benetton trenci pentru femei, din bumbac
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 863,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton sacou din bumbac femei, culoarea bleumarin, de tranzitie, cu doua randuri de nasturi, 2RGCDW034
United Colors of Benetton sacou din bumbac
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton trenci culoarea bleumarin, de tranzitie, 2OPFDN07P
United Colors of Benetton trenci
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 989,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 540,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton sacou de bumbac femei, culoarea verde, de tranzitie, cu doua randuri de nasturi, 2RGCDW034
United Colors of Benetton sacou de bumbac
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton palton pentru femei, din bumbac verde 2QJYDN09K
United Colors of Benetton palton pentru femei, din bumbac
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 666,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton palton culoarea portocaliu, de tranzitie, 2YEBDN07N
United Colors of Benetton palton
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 669,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 334,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton palton pentru femei, din bumbac bej 2QJYDN09K
United Colors of Benetton palton pentru femei, din bumbac
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 670,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton trenci pentru femei, din bumbac bej 2LGRDN09I
United Colors of Benetton trenci pentru femei, din bumbac
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 863,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton haină cu lână culoarea verde, 2V0PDN062
United Colors of Benetton haină cu lână
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 848,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 499,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton trenci pentru femei bej 2REFDN09W
United Colors of Benetton trenci pentru femei
Preț actual:
749,90 LEI
Preț normal: 957,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 829,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton palton pentru femei, cu bumbac violet 2X2LDN098
United Colors of Benetton palton pentru femei, cu bumbac
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 666,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton palton culoarea verde, 2I1UDN08F
United Colors of Benetton palton
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 818,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton palton pentru femei bej 2JBNDN09J
United Colors of Benetton palton pentru femei
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 863,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 649,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton haină cu lână culoarea bej, 2V0PDN062
United Colors of Benetton haină cu lână
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 848,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton palton pentru femei, cu bumbac bej 2X2LDN098
United Colors of Benetton palton pentru femei, cu bumbac
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 670,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 559,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton trenci pentru femei bej 2REFDN09W
United Colors of Benetton trenci pentru femei
Preț actual:
749,90 LEI
Preț normal: 957,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 829,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton palton pentru femei, din bumbac roșu 2QJYDN09K
United Colors of Benetton palton pentru femei, din bumbac
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 670,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-50%
United Colors of Benetton palton de lână culoarea verde, 28F7DN082
United Colors of Benetton palton de lână
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 958,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 958,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton palton 2I1UDN08F
United Colors of Benetton palton
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 869,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 529,90 LEI